Ten kdo čte sračky ruské propagandy má vymytý mozek

FAQFAQ   HledatHledat    RegistraceRegistrace   PřihlášeníPřihlášení

Ten kdo čte sračky ruské propagandy má vymytý mozek
Jdi na stránku Předchozí  1, 2

odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra Chicago-cz.com -> Volne tema
Autor Zpráva
Petr Gejdoš
Soviet partisan

Registrace: 25. 08. 2007

PříspěvekZaslal: so červen 27, 2020 5:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

miro napsal:
něco k tématu

"U webů jako je aeronet.cz a ac24.cz lze vysledovat ruské finanční toky,[12] texty jejich článků jsou často „cinknuté ruštinou“ nebo jsou překladem ruského bulváru. Podle šéfredaktorky investigativního webu Neovlivní.cz Sabiny Slonkové však jejich cílem není přesvědčit čtenáře o správnosti kremelského pohledu, nýbrž zahltit západní mediální prostor chaosem rozličných teorií, aby celkově vytvářely dojem „Bůhví jak to bylo“."

https://cs.wikipedia.org/wiki/Rusk%C3%A1_propaganda

tato taktika mi připomněla informační chaos při sestřelení Malaysia Airlines nad Ukrajinou a jasný výsledek těchto dezinformací, které pomohli změnit veřejné mínění na „Bůhví jak to bylo“

Milej zlatej mirečku !!

Bylo by od tebe moc hezké, kdyby si vysvětlil tu záhadu, proč USA ne a ne, že by poskytly soudu v Holandsku satelitní snímky z inkriminované doby. Dokonce se vůbec na tom nestranném Západě nikdo nezajímá, kde a proč se ztratily záznamy komunikace s letem MH17 z kontrolní věže v Kyjevě. Prostě nejsou... Dokonce se (asi do západního Německa) propadnul dispečer, který s tím letem MH17 komunikoval. Takže se ztratil i dispečer i záznamy z komunikace - jaká to zvláštní náhodička, že ??

To vše je dílo Putina !! Už chápu, proč jej nemáte rádi tady...
Petr Gejdoš
Soviet partisan

PříspěvekZaslal: so červen 27, 2020 6:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

A ještě by to chtělo natvrdlým nechápavcům vysvětlit tu drobnou záhadu, jak může "chudobné Rusko" v tom dnešním globalizovaném světě ohrožovat bohaté NATO ??

Stačí si sečíst náklady zemí NATO v EU a k tomu USA a prostě se nutně laik diví a odborník žasne !!

Výdaje na obranu v roce 2019

pořadí stát suma (mld USD)
----------------------------------------
1 USA 684,6
2 Čína 181,1
3 Saúdská Arábie 78,4
4 Rusko 61,6
5 Indie 60,5
6 Velká Británie 54,8
7 Francie 52,3
8 Japonsko 48,6
9 Německo 48,5
10 Jižní Korea 39,8
11 Brazílie 27,5
12 Itálie 27,1
13 Austrálie 25,5
14 Izrael 22,6
15 Irák 20,5

Už jen ty v tabulce umístěné čtyři země EU na zbrojení vydávají 3x více, než Rusko a nebo zhruba tolik, kolik vydává Čína. A kde je Španělsko, Polsko, Řecko, Holandsko ?? Jen země EU na zbrojení vydávají asi 4x až 5x více, než Rusko a přesto EU pořád mluví o nebezpečí z Ruska ??

Není tu zřetelný nepoměr mezi tvrzením zemí NATO o agresivním Rusku a náklady na zbrojení v Rusku ?? Nikomu to nepřipadá podivné ?

To bys taky měl muirečku nějak vysvětlit... To aby nám tu bylo jasné, jak to s tou hrozbou z Ruska vlastně je.
miro
Site Admin

Registrace: 10. 01. 2005

PříspěvekZaslal: ne červen 28, 2020 4:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Podle mého názoru

1) nelze porovnávat, protože cena práce, materiálu, energií jsou v různých státech extrémně rozlišné.

2) data jsou velmi nepřesná a neexistuje mechanismus, který by vytáhl přesná data ze všech zemí, které záměrně navyšují, nebo naopak ponižují výsledná čísla. Samosebou ze strategických důvodů..

3) v totalitní zemi se vedení snaží čísla ponížit, aby se nenasrali lidi a naopak v kapitalistických zemích se částky záměrně musí navýšit, aby se zakryli zlodějské tunely zbrojních lobistů. Což funguje podobně jako nyní u nás, kdy např. na Liberecké radnici se dělala rekonstrukce kapličky za 4 000 000 a já osobně mluvil s konečnou firmou, která celkovou rekonstrukci provedla a kasírovala pouze 250 000.
Petr Gejdoš
Soviet partisan

PříspěvekZaslal: ne červen 28, 2020 6:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Miro - to je celkově taková poněkud dětinská odpověď.

Ad1) Pokud se na to díváš takhle, proč potom porovnáváš ekonomiky třebas Ruska a USA ?? Podle čeho vlastně takové porovnání je prováděno, když jak říkáš přece platí různá cena práce, materiálů a energií ?? Kde potom bere někdo jistotu, že americká ekonomika je větší než ruská - kupříkladu ??

Já se domníval doposud, že platí jakési přepočty za pomoci parity nákupních košů. Tedy, bez ohledu na akutní kurzy měn porovnávaných států se vše přepočítává přes zvolený koš zboží. Což podle tebe neplatí. Hmmm…

ad2)Data jsou velmi nepřesná … bla bla bla…

To bych tedy neřekl ! Vždyť bezprostředně soupeřící státy či uskupení sobě se navzájem velmi podrobně sledují a zvažují potenciální hrozby. Data naopak budou poměrně velmi přesná - tedy nekecej hlouposti.

ad3)Moc by mě zajímalo, podle jakých kriterií usuzuješ, který stát je totalitní a který je demokratický ! Já příkladně největší totalitu vidím v USA, které jsou dnes fakticky již typicky fašistickým státem. Schválně - kde vidíš miro tu totalitu ty ??
miro
Site Admin

PříspěvekZaslal: po červen 29, 2020 9:03 am    Předmět: Odpovědět s citátem

"Totalitní stát zcela ovládá a řídí ekonomiku, potlačuje svobodu slova a kritiku vládnoucího režimu. Totalitní režim zasahuje do všech stránek veřejného i soukromého života, přesněji smazává rozdíl mezi soukromým a veřejným životem a neuznává svobodného jedince ani žádnou hranici své moci"

Pro mě především je totalita tam kde není svoboda slova, tam kde většina médií je kontrolována státem, kde nejsou férové volby a nebo kde se jeden muž drží u moci nezdravě dlouho navzdory všem psaným pravidlům, které se dodržovali před ním.

Z historie beru za největší totalitu Mao Ce-tungvu Čínu, Stalinovo Rusko a Hitlerovu Třetí říši.

V současné době vidím jako nejvíce nebezpečnou totalitu
Severní Koreu, a samosebou Rusko jako kombinace autoritativního a totalitního státu.

Jestli to vidíš jinak máš na to samosebou právo, zajímalo by mě ale ve vší slušnosti, jak si ke svému názoru logicky dospěl.

Tobě se zdá normální, že Putin se drží u moci tak dlouho a že v Rusku není svoboda slova, svobodné volby? Vlastně tam není ani žádná opozice...
Petr Gejdoš
Soviet partisan

PříspěvekZaslal: po červen 29, 2020 6:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

citace:
"Totalitní stát zcela ovládá a řídí ekonomiku, potlačuje svobodu slova a kritiku vládnoucího režimu. Totalitní režim zasahuje do všech stránek veřejného i soukromého života, přesněji smazává rozdíl mezi soukromým a veřejným životem a neuznává svobodného jedince ani žádnou hranici své moci"

S tím lze souhlasit. Ovšem co potom je to za stav, když je stát ovládán kryptovládou, opírající se o super-oligarchy ? Čili v USA tzv. "deep state" ?? Vždyť to byl kterýsi americký president v 50. letech 20. století (dohledám lehce) který upozorňoval na nebezpečí ovládnutí USA tzv. "vojensko-průmyslovým komplexem".

A nepopřeš, že přesně to v USA existuje ! Ostatně důkazem je atentát na JFK. Šlápnul super-oligarchům "na kuří oko" !!

To potom přece je zrovna takový fašismus a totalita, jak to tady povídáš. Akorát ty to tak ale nenazýváš. Je to adekváttní tomu, že zastrčíš pštrosím způsobem hlavu do písku a tvrdíš, že se nic neděje, protože ty nic nevidíš. Tím možná přesvědčíš Lynnet - mě ale určitě ne !

Ty miro chceš popírat, že v USA je veškerá moc v rukou super-oligarchgů ?? Ty skutečně hodláš tady tvrdit, že v USA je demokracie ? Svoboda slova ?? Pokud to tady hodláš tvrdit, potom to jasně řekni !! Ovšem potom zároveň slib, že vysvětlíš rozumně konkrétní případy, které ti předložím.

Já nejsem zvědavý na to, že ty něco řekneš a ono to je pravda, protože to pravda musí být. To právě totiž je atribut toho fašismu !!

citace:
Pro mě především je totalita tam kde není svoboda slova, tam kde většina médií je kontrolována státem, kde nejsou férové volby a nebo kde se jeden muž drží u moci nezdravě dlouho navzdory všem psaným pravidlům, které se dodržovali před ním.

Prosím tebe - kde ty v USA vidíš nějakou svobodu slova ?? Chceš jasné příklady ??

citace:
Tobě se zdá normální, že Putin se drží u moci tak dlouho a že v Rusku není svoboda slova, svobodné volby? Vlastně tam není ani žádná opozice...

Já byl v Rusku za doby SSSR na počátku 70. let - byl jsem tam tvrdě pracovat ! Já totiž byl student/sirotek samoživitel a potřeboval jsem vydělávat na studie. Moje rodina byla vždy komunisty pronásledovaná, takže mi nic jiného nezbylo. V Rusku jsem vydělal snad 10x více, než bych vydělal na nějaké letní brigádě v ČSSR.

Píšu to proto, že za tu dobu, co jsem tvrdě pracoval v Rusku a vydělával prachy, jsem Rusko poměrně dobře poznal zevnitř, nikoliv jako turista či jako rodiče/funkcionáři komunistické strany = rodiče některých zde (nejmenovaných) potomků těch komoušů.

Já do Ruska jel jako rusofob, ale zpět jsem se vracel již jako rusofil. Rusko znám zaručeně lépe, než USA. Nicméně si dovolím tvrdit, že v USA nikdy nebyla taková svoboda, jako byla v Rusku v době, kdy jsem tam byl ! A to bylo za Brežněva... Proto říkám jedno - vy všichni antikomunisti tady jste větší komunisti, než kteýkoliv Rus té doby. Jak je to dnes - nevím. Ale vzhledem k tomu, co Američani provedli za Jelcina Rusku bych se vůbec nedivil, kdyby někdo založil stalinskou komunistickou stranu a vyhrál v Rusku volby.

V USA 3x po sobě vládl FDR = 12 roků.Kdyby nezemřel - možná by vyhrál i čtvrté volby. Něco takového v Rusku možné není - tedy zatím. Rusové totiž velmi dobře ví jedno - lepší vládce než Putin se jen tak lehce nenajde.

A prosím prosím - dokaž mi tady, že za absolutní vlády nějakého cara není možná svoboda slova, svoboda pohybu atd. To třebas dnes v ČR již vůbec neplatí a tedy je jasné příkladně jednoduchý fakt, že v ČR žádná demokracie není. V podstatě mě nenapadá jediná země v EU, kdy by byla nějaká demokracie alespoň vzdáleně taková, jako je v Rusku.

Tady na Západě platí slova Mark Twaina "Kdyby volby něco mohly změnit - dávno by je zrušili."

Co chceš ještě po mě, abych ti napsal ??

Zlomyslně se tě totiž teď já zeptám : "jestli to vidíš jinak máš na to samosebou právo, zajímalo by mě ale ve vší slušnosti, jak si ke svému názoru logicky dospěl ??"
Big_Rig
Editor

Registrace: 19. 01. 2005

PříspěvekZaslal: po červen 29, 2020 8:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Fascinujici jak Gejdolf porad mluvi o Rusku a ne o Sovetskem Svazu - mluvi o FDR, ale 30 let Stalina mu nevadi. My ostatni by jsme mozna meli prestat mluvit o Rusku a zacit mluvit znovu o SSSR. Its back!

Taky je zajimave, jak dokazuje to, ze neni stary funkcionar, mluvenim o svych mozek vymyvajicich zajedech a hrabani si penez v SSSR.
Petr Gejdoš
Soviet partisan

PříspěvekZaslal: út červen 30, 2020 8:09 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Big_Rig napsal:
Fascinujici jak Gejdolf porad mluvi o Rusku a ne o Sovetskem Svazu - mluvi o FDR, ale 30 let Stalina mu nevadi. My ostatni by jsme mozna meli prestat mluvit o Rusku a zacit mluvit znovu o SSSR. Its back!

Taky je zajimave, jak dokazuje to, ze neni stary funkcionar, mluvenim o svych mozek vymyvajicich zajedech a hrabani si penez v SSSR.

Ty se projevuješ naprosto zvláštně. Já až začínám pochybovat, jestli nejsi jen nějaký počítačový klon. Pokud ale seš člověk, zkus kromě svých chorobně utkvělých myšlenek založených na primitívní rusofobii a na vskutku nesmyslném pseudopravičácví - které mimochodem již dokončilo de facto kruh a stalo se idiotským levičáctvím na způsob toho nejhoršího maoismu - tedy zkus se spíše zamyslet nad otázkou, kterou pokládám mirovi. Totiž, proč si myslíš, že v USA či kdes jinde na Západě je nějaká demokracie.

Co vlastně vy tady na foru, pokud žijete a nejste jen počítačové programy, si představujete pod pojmem "demokracie" ??

Přece pravidelné volby bývávají i v ryze totalitních státech. Dokonce v těch totalitách si dávají daleko více záležet na vytváření zdání demokracie než-li i v těch nejvíce uznávaných demokraciích světa. Konkrétně v USA už vůbec nikdo nezastírá, že volby nejsou volbama, nýbrž soutěží o to, kdo má více peněz a dokáže si tak voliče de facto koupit. Ostatně důkazy o nedemokratičnosti systému třebas v USA předkládají samotné USA doslova na střříbrném talíři !! Co jiného je totiž právě to, že Demokratická strana de facto zpochybnila volbu Trumpa a tvrdí, že volby zmanipuloval Putin !! Pokud to dokázal chudobný Putin z chudobného Ruska zvenčí a proti všem těm americkým špehovacím agenturám - co potom by vlastně zevnitř systému mohl dokázat třebas Bill Gates a podobní. Každému musí být jasné, že když takový multimiliardář ukáže prstem na pana "Pepku Vyskoč", že jej chce mít senátorem - co či kdo tomu může zabránit ??

Takže - vůbec se ty klone nestyď a napiš, kde ty vidíš v USA nějakou demokracii, když ve skutečnossti všichni víme, že je to plutokracie zdegenerovaná do formy čistého fašismu. A přestaň ze sebe dělat psychopatického idiota s tím primitívním antikomunismem. Ty sám pocházíš z komunistické rodiny, tak se vzpamatuj.
Petr Gejdoš
Soviet partisan

PříspěvekZaslal: út červen 30, 2020 8:32 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Nu a maličké školení...

https://cs.wikipedia.org/wiki/Populismus

Takže rozdíl mezi slušnými politiky a neslušnými "populisty" je ten, že slušný politik se snaží získat přízeň co nejvíce voličů ! Kdežto populista se snaží získat co nejvíce lidí jako svých voličů. Vycházím z latinského populus.

Takže slušný politik by se neměl ani pokud možno nazývat demokrat, protože latinské "populus" je fakticky řecky "demos" !

Potom fakticky platí, že populista je demokrat = kalkem lidovvládce. Záleží jen, zda za základ bereme latinskou či řeckou formu toho pojmu. Jinak se budeme zamotávat do pochybných slovních spojení typu "demokratická lidovláda" a podobně.

Ostatně stojí za to se zamyslet nad úslovím "Vox populi, vox Dei !" Kdo to vyvrátí ??
miro
Site Admin

PříspěvekZaslal: út červen 30, 2020 11:50 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Petr Gejdoš napsal:
zajímalo by mě ale ve vší slušnosti, jak si ke svému názoru logicky dospěl ??"

Gejdolfe Gejdolfe, není to s tebou snadné, celou dobu ti tu pomalu vyprávím právě to jak jsem k tomu logicky dospěl a ty se mě pak zeptáš takto.

Jasně vidím, že většinu věcí, které se ti nelíbí, prostě odmítáš vidět a tvůj pohled na svět je velmi zkreslen díky tvým emocím a citovým vazbám, které ve tvé mysli říkají co chceš a co odmítáš vidět. Já chápu že máš rád Rusko a byl bys velmi rád kdyby se Rusko stalo zachránce naší vlasti znovu tak jako se to už jednou stalo.

Nicméně si uvědom co nám udělali po tom co nás zachránili. Je to opravdu podobné jako kdyby udatný muž zachránil ženu, kterou někdo znásilňoval a o několik hodin později ji sám znásilnil a mnohem delší dobu než ten první násilník.. To jsou prostě fakta které ty odmítáš vidět.

Máš sice funkční intuici, ale časově jsi většinou vždy úplně mimo. dvacet let tu mluvíš o tom, že vidíš jak přichází krize. K čemu to je, vždyť ty žiješ celý život ve strachu.

To je podobné jako parkovací senzory u auta které zapípají když mají v bílskosti překážku. Tvoje senzory ale pípají když je překážka 20m daleko, to potom ti to jenom pořád pípá a vlastně se senzory stávají nepoužitelné a požitek z jízdy se dá přirovnat k hysterickému hororu.
Petr Gejdoš
Soviet partisan

PříspěvekZaslal: út červen 30, 2020 2:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

citace:
Nicméně si uvědom co nám udělali po tom co nás zachránili.

No to by mě zajímalo ! Co nám udělali ??

Udělali, že naše země (dnes již ne Československo, nýbrž už jen Česká republika) :

-Neměla plně gramotné obyvatelstvo a propracované komplexní školství ? To příkladně v USA dodnes není !
-Neměla plnohodnotné zdravotnictví s propracovaným systémem prevence ? To v USA nejenže není, ale ještě o tom ani neslyšeli !
-Neměla stoprocentní potravinovou soběstačnost ? A přitom potraviny ve špičkové kvalitě, kterou dnes nedosahují ani ty tzv. "bio produkty". To na Západě taky není.

A šlo by pokračovat dál a dál. Ne ne, toto všechno nám Rusi totiž neudělali. To nám udělal až ten skvělý Západ !

Až Západ z Česka udělal montovnu a podřadnou zemi. Skladiště. De facto kolonii ! Ty to asi nevidíš, protože ty to vidět nechceš ! Mi vyčítáš jakési vidění jen toho, co vidět chci. Ale to mluvíš hlavně o sobě - právě toto děláš totiž ty !! Ty totiž mluvíš o něčem, co se s realitou jaksi vůbec nepotkává.

Najednou máme opět bezdomovce, lidi bez vzdělání, lidi bez práce, lidi bez zdravotní péče - prostě vše podle vzoru USA ! Tak toto nám udělal Západ - ale ne Rusko.

Mírně teď pootočím list.

Já když byl kdysi v Sovětském svazu na práci - dovolil jsem si tam i trošku pocestovat - peněz jsem si vydělal dost na to. A bylo to za Brežněva a v dobách, kdy podle západní propagandy prý se tam nikdo nikam nedostal, protože na všechno byly nutné jakési propustky či povolenky. Já nic takového nepozoroval - žádná omezení jsem nezaznamenal. Západní propaganda mluvila o strašlivých ekologických katastrofách - já tam zaznamenal dokonale zachovalou přírodu, na jakou jsem už nikdy v západní Evropě nebo v USA nenarazil ! V době, kdy v Rýnu tekly sračky, já v jedné z údajně nejšpinavějších řek v Rusku - v Donu - lovil ryby na kousek niti, zahnutý špendlík a kousky chleba. Ryby se mohly zbláznit, já tahal jednu za druhou. My vždy na víkend jezdili s půjčeným ze stavby náklaďákem z tábora z práce k Donu se koupat a rekreovat. Dodnes se mi o tom zdává, je to jako vzpomínka na ráj !

Miro, ty tady toto nikdy nepochopíš - máš vyymytý mozek americkou propagandou !

V Rusku jsem si mohl jít s kámošem Rusem na jezero, zastřílet si na kačeny, nalovit ryby a ugrilovat, nic nebylo zakázáno ! Za svoje peníze jsem sedl na letadlo a zaletěl do zakavkazska - nikdo mě neomezoval. Sedl jsem prostě na vlak a jel z Tbilisi do Jerevanu a nepotkal jsem policajta. Já takovou svobodu již nikdy nikde nepocítil.

A ty tady žvaníš cosi o totalitě - běž do háje s takovými báchorkami. Mluv jen to, co víš ! A speciálně mě nekrm blbou propagandou. Máš svůj názor, já ti poctivě dokazuju, že se mýlíš a ty zarputile trváš na svém. Je to tvůj problém a tudíž se nediv, když ti píšu, že mi je tě líto.
miro
Site Admin

PříspěvekZaslal: út červen 30, 2020 3:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Gejdolfe, nevím jestli si to pamatuješ, ale ty si nám tu na sebe prozradil mraky informací a když si to pospojuji, tak vím, že v době kdy si ty odjel do Ruska tak tvůj táta byl ještě komunista a až potom se jim znelíbil a sesadili ho. Nechci na tebe nějak útočit, ale je jasné, že kdyby tvůj otec byl sesazen dříve, nedostal by si se ani na školu, natož pak do Ruska kam tenkrát mohli cestovat jen děti prominentů. Proto taky chápu, že se ti tam líbilo, protože s tebou zacházeli jinak a sám si se cítil jinak.

Já když říkám že nám Rusové opravdu hodně uškodili mluvím z vlastní rodinné zkušenosti. Moje rodina pochází z Plzně, kterou mimochodem osvobodili Američané, část rodiny se potom odstěhovala do Liberce Kde Rusové při obsazení stříleli na náměstí samopalem do davu neozbrojených lidí a tankama poškodili centrum Liberce.

Moje rodina před příjezdem Rusů a příchodem komunismu měla několik podniků a prosperovala. Prosperovala celá česká republika. Byli jsme průmyslová velmoc a vyráběli se tu nejlepší stroje na světě. V té době nikde na světě nebyli lepší motorky a téměř všechny typy světových soutěží od ploché dráhy po motokros vyhrávali na plné čáře motorky Jawa a ČZ. Vyráběli jsme tu nejlepší letadla, lokomotivy, náklaďáky, a vůbec vše co se v té době vyrábělo jen v několika zemích světa.

Potom co nás Rusové obsadili šlo vše do kopru a jediné co se tu dělalo byli náhradní díly na ruské gazíky a těžil se uran ve velkém, který se komplet bez zisku vozil do Ruska. Komunisti to tady totálně udusili a rozkradli.

Kdyby nás Rusové tenkrát neobsadili, tak jsme dnes na úrovni Rakouska nebo Švýcarska a nebyl tak velký rozdíl mezi zeměmi, které jsou vedle sebe.

Jestli toto nejsi schopný vidět, tak už nemá cenu abychom se bavili..

Lidi z ČR utíkali ve velkém, ale ne proto, aby hájili politiku USA, ale proto, že utíkali před vygumovanýma fanatickýma komunistama, kteří tu šířili proruské ideologie. Přišlo to z Ruska a i když se nyní oficiálně slovo komunismus přestalo v Rusku používat je to pořád stejná totalita, pořád stejný fanatismus a pořád stejní trolové, kteří bojují proti vlastním lidem, aby pomáhali cizímu totalitnímu státu.
Anonymní

PříspěvekZaslal: út červen 30, 2020 5:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Můj otec zemřel v roce 1966. Vsaď se o pořádnou facku, že ty seš totální a sprostý lhář.

Dál to nečtu a nebavím se s tebou.
miro
Site Admin

PříspěvekZaslal: út červen 30, 2020 5:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ok, zamykám toto téma a jsem rád, že jsme se mohli pobavit bez nadávek a sprostých slov.
Big_Rig
Editor

Registrace: 19. 01. 2005

PříspěvekZaslal: út červen 30, 2020 6:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Miro, bavis se s paranoidnim schizofrenikem. On si uz mysli, ze ani nejsme skutecni. Vsiml sis, ze i kdyz radoby odpovida na neco, co napises, tak to ocividne necetl. Pokud ty ted neco napises a ja ti anonymne odpovim Gejdovym prispevkem z jineho vlakna 10 let starym na upne jine tema ... nepoznas to.

Zbytecne si kazis naladu a frustrujes se.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra Chicago-cz.com -> Volne tema Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

Chicago-cz.com forum system
Home | Diskuse o USA