Ten kdo čte sračky ruské propagandy má vymytý mozek

FAQFAQ   HledatHledat    RegistraceRegistrace   PřihlášeníPřihlášení

Ten kdo čte sračky ruské propagandy má vymytý mozek
Jdi na stránku 1, 2  Další

odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra Chicago-cz.com -> Volne tema
Autor Zpráva
miro
Site Admin

Registrace: 10. 01. 2005

PříspěvekZaslal: po červen 22, 2020 1:02 pm    Předmět: Ten kdo čte sračky ruské propagandy má vymytý mozek Odpovědět s citátem

Lidé typu Gejdolf již mnoho let hltají veškeré zprávy sponzorované Ruskem, které mají za úkol zvyšovat popularitu Ruska v zahraničí a získat sympatizanty svého režimu.

https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/clanek/sovetsky-svaz-nenapadlo-nemecko-ale-hitlerovska-evropska-unie-pisi-v-rusku-40328412

Otázka je, o co Rusku jde a proč se Rusové snaží poštvat lidi v Česku proti sobě?
Petr Gejdoš
Soviet partisan

Registrace: 25. 08. 2007

PříspěvekZaslal: po červen 22, 2020 6:23 pm    Předmět: Re: Ten kdo čte sračky ruské propagandy má vymytý mozek Odpovědět s citátem

miro napsal:
Lidé typu Gejdolf již mnoho let hltají veškeré zprávy sponzorované Ruskem, které mají za úkol zvyšovat popularitu Ruska v zahraničí a získat sympatizanty svého režimu.

https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/clanek/sovetsky-svaz-nenapadlo-nemecko-ale-hitlerovska-evropska-unie-pisi-v-rusku-40328412

Otázka je, o co Rusku jde a proč se Rusové snaží poštvat lidi v Česku proti sobě?

http://www.rukojmi.cz/clanky/10577-o-spolecne-odpovednosti-tvari-v-tvar-historii-a-budoucnosti-clanek-vladimira-putina-k-75-vyroci-velkeho-vitezstvi

Miro, být tebou, tak raději držím hubu. Pokud ale to prostě nedokážeš a musíš prostě žvanit - zkus to tady v reakci na ten článek V.V. Putina (tedy zde překlad) - ale zkus reagovat věcně.

Zkus třeba dokázat, že skutečně se Hitler s Britanii a Francií nedomluvil na likvidaci Československa ! Mnichov 1938 totiž zcela evidentně byla jakási "úlitba" Hitlerovi, která jej zavázovala, aby táhnul na Rusko a dal Západu pokoj. Proč by se jinak Chamberlain chlubil, že zajistil Evropě mír ?

Zkus dokázat, že ta fotka v tom článku z mnichovské zrady - tedy že ta fotka je ruský falzifikát ! Možná začneš tvrdit, že to tam ve skutečnosti stojí Hitler se Stalinem ?? Na takové lhaní ještě nemáš odvahu, že ?

Zkus třeba dokázat, že není pravda, že Francie a Britanie plánovali vojenskou pomoc Finum v tzv. "zimní válce" 1939/40, ale s Německem vzdor formálnímu vyhlášení války obě mocnosti vedly pouze tzv. "podivnou válku". Tedy v podstatě na sebe přes hranice pokojně koukali.

Pane Bože !! Sděl mi maximálně opatrně, co jsou to tady za lidi ! Jsou to vůbec lidi ??
Lynnet
Moderator

Registrace: 13. 07. 2006

PříspěvekZaslal: po červen 22, 2020 6:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jak jen to rict.......ja myslim ze hlavne EU dnes se snazi narovnat nejake vztahy s Kremlem k vuli plynu a tak....taktez Macron by simuz asi rad pritukl s Putinem vodkou...ale je tu ten Krym, tak vselijakymi rosadami ty sankce slozite odchazeji.

Mnichov byl velika zrada o tom zadna. Politika je vubec dost spinava zalezitost a ukazuje se to I smerem k Cine, kdyz vsichni panackuji kolem velkeho vudce I v kocare s kralovnou GB se svezl.....prachy a vsechno jde stranou.
miro
Site Admin

PříspěvekZaslal: po červen 22, 2020 10:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Opravdu mě nezajímá co se údajně stalo před cca sto lety a co s oblibou vypráví překroucená ruská propaganda, mě zajímá co se děje dnes.

Rusko nám pomohlo, to tenkrát bylo dobré, zacož jsme jim dali pod nátlakem Podkarpatsko a za pár let přišli znovu a obsadili nás, to je stejné jako kdyby odvážný muž zachránil ženu před znásilněním, ona mu za to zaplatila a po několika hodinách ji on sám znásilnil.

Nyní je Rusko totalitní zemí kde není svoboda slova, kterou vede jeden jediný diktátor, podobně jako severní Korea.
Petr Gejdoš
Soviet partisan

PříspěvekZaslal: út červen 23, 2020 7:56 am    Předmět: Odpovědět s citátem

citace:
Opravdu mě nezajímá co se údajně stalo před cca sto lety a co s oblibou vypráví překroucená ruská propaganda, mě zajímá co se děje dnes.

Předpokládám, že jsi měl ve škole úlevy - nemusel ses zúčastňovat hodin dějepisu. I přesto ale mám vůči této citované tvé opravdu pro tvé myšlení charakteristické myšlence výhrady !!

Pokud to je opravdu tak, že tě zajímá výhradně současnost, proč potom ale mluvíš o zločinech komunistů ? Vždyť to je minulost, která tě nezajímá. Nebo je to jako obvykle ??

Tedy, že ty zde hraješ jakousi hru, kde platí pro protistranu pevná přísná pravidla:

1)Amerika má vždy pravdu
2)Pokud nemá pravdu, platí článek 1)

kdežto ty sám pro sebe si pravidla měníš pružně podle potřeby ??

Miro, přiznej se, že máš vymytý mozek, hlavu zaraženou v zadnici nějakého Amíka a máš ode mě pokoj. Jinak totiž mě tím svým permanentním překrucováním irituješ.

citace:
Nyní je Rusko totalitní zemí kde není svoboda slova, kterou vede jeden jediný
diktátor, podobně jako severní Korea.

Lžeš.SPROSTĚ LŽEŠ !!
Petr Gejdoš
Soviet partisan

PříspěvekZaslal: út červen 23, 2020 11:05 am    Předmět: Odpovědět s citátem

citace:
Jak jen to rict.......ja myslim ze hlavne EU dnes se snazi narovnat nejake vztahy s Kremlem k vuli plynu a tak....

EU je neštěstí. A neskončí to s EU dobře. K tomu ale nutno vnímat tu truchlivou současnost v širších geopolitických souvislostech. Obrazně naznačeno Evropská Unie plive teatrálně na Rusko a chová se jako vystrašený pes, koukající poníženě na pánička (USA). Leč zároveň je EU v duchu v hrůze, aby si na ně někdo zvenku nedošlápnul. Západní původní část EU je totiž spolek nenažranců a lenivých tlustých zbohatlíků těch států, jež 18. a 19. století hrabaly a bohatly na koloniích a otrocích. Dnes mluví o nedotknutelnosti majetku (jejich) a o solidaritě naší - aby jejich barevní imigranti končili v Česku třebas...

Když uvážím, jak se vše vyvíjí - je to skutečně konec Západu. Neříkám, že to bude za dva dny, ale je to prostě tady. Podle všech proroctví padne USA rychleji, než EU. A proroctvím lze věřit ! Když už pro nic jiného, tak proto, že ještě nedávno bylo nemyslitelné, že se USA zničí samy vlastní silou. A dnes lze užít latinské "probatum est" !

Lynnet !

Netřeba propadat panice, nutno ale trvat na zásadě "já pán - ty pán !" Kdo nikomu nic neukradl, nemusí nic vracet. Ale zde pozor - kdo profituje na krádeži, pro takového to již neplatí. A vy Čechoameričané, vy zcela rukolapně profitujete na zločinech USA. Vy vinni jste. A všichni proameričtí vlezdoprdelisté jsou na tom hodně podobně

Modlitba je dobrá, ale tady v tomto nikomu nepomůže. To by musel být pán Bůh Američanem, což není zcela určitě.
czolgos
Moderator

Registrace: 19. 01. 2005

PříspěvekZaslal: út červen 23, 2020 2:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Na jedné straně jsou lidi, kteří fake news čtou a na druhé, kteří je šíří. Tady v tom článku je docela trefně popsáno fungování jednoho dezinformačního webu na příkladu šíření fake news o 5G sítích.

http://blog.aktualne.cz/blogy/roman-maca.php?itemid=35352

Ten člověk prakticky jen kopíruje na svoje weby různé dezinformační zprávy z cizích zdrojů a měsíčně mu to hodí na reklamách 150 tis. Kč.
Easy money za Ctr+C a Ctr+V Wink
Petr Gejdoš
Soviet partisan

PříspěvekZaslal: út červen 23, 2020 7:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

citace:
Ten člověk prakticky jen kopíruje na svoje weby různé dezinformační zprávy z cizích zdrojů a měsíčně mu to hodí na reklamách 150 tis. Kč.

To, že mu to takto hodí 150 000 měsíčně - tohle ty víš pozitívně ? Ty toho člověka znáš a řekl ti to ? Nebo dokonce mluvíš nepřímo sám o sobě ??

Totiž o pravdivosti toho, co si napsal, bych si docela dovolil pochybovat a myslím si, že jen tak kecáš.
czolgos
Moderator

PříspěvekZaslal: út červen 23, 2020 8:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Přečti si ten článek od začátku až do konce. Pak se nebudeš takhle hloupě ptát.
Petr Gejdoš
Soviet partisan

PříspěvekZaslal: út červen 23, 2020 9:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

czolgos napsal:
Přečti si ten článek od začátku až do konce. Pak se nebudeš takhle hloupě ptát.

Mistře !

Když se řekne Soros - udělá se mi špatně. Na blití. Z toho důvodu nejsem fyzicky schopen ten článek dočíst. No a ty seš patrně z jeho rodiny. Ostatně Soros a czolgos zní skoro stejně, že ... Můžeš si klidně udělat obrázek o tom, jaký jsem si už hodně dávno udělal obrázek já o tobě.
czolgos
Moderator

PříspěvekZaslal: st červen 24, 2020 9:01 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Sorry, ale na tohle já nemám čas. Až si to přečteš, tak se ozvi...
miro
Site Admin

PříspěvekZaslal: st červen 24, 2020 10:19 am    Předmět: Odpovědět s citátem

To nemá smysl, starého psa už nic nenaučíš. Jen další názorný příklad toho, že chce věci vidět po svém a i když má možnost se podívat jiným směrem, tak to neudělá a ani nechce. Moudrosti moc nepobral.

Problém, ale je že podobné myšlení má více lidí v ČR. Kdyby se opravdu stal rychlý krizový scénář, tak se z těchto lidí stanou vygumované hyeny a vrazi zabíjející vlastní lidi.

Nyní se opravdu nacházíme v psychologické válce jaká nemá v dějinách lidstva obdoby. Otázka je komu to je prospěšné a kdo chce poštvat lidi v naší zemi proti sobě, kdo by si přál mít armádu vygumovaných trollů, kteří si sami zničí svou vlastní zemi. Kdo by potom přišel a hrál si opět na osvoboditele naší země? Já vidím jasné stopy kdo na tomto už delší dobu pracuje a komu se to hodí. Bohužel vidím i komu přinese prosperitu správně načasovaná epidemie právě vypuštěného viru, který byl vyroben v laboratoři.
Petr Gejdoš
Soviet partisan

PříspěvekZaslal: st červen 24, 2020 10:33 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ano ! I já vidím, že jsme ve válce...

Když někdo lže a krade - potom má dostatek peněz na právníky a tak má v podstatě vlastně vždy pravdu. Když se zloděj odvolává na zloděje, lhář na lháře - má smysl s takovými zdroji informací ztrácet čas ? Czolgos mě cpe do toho, abych studoval nesmysly od OSF.

citace:
Nadace Open Society Fund Praha byla založena v Praze v roce 1992 jako součást mezinárodní sítě nadací Open Society Foundations, kterou založil americký investor a filantrop George Soros a která působí ve více než 70 zemích světa.

Toto já ale nepotřebuju, takové informace ! Já informace od žádné organizace, kterou podporuje jeden z deseti největších současných hajzlů a zločinců na světě - Soros - prostě neberu jako relevantní a je mi z nich blivno. Řekl jsem to Czolgosovi poměrně jasně. A pokud není schopen poskytnout relevantní informace na můj dotaz, jeho odkazy na sorosovské lži mě prostě nezajímají. Czolgos sám tímto se zařazuje mezi hajzly, lháře a zloděje. Což už jsem mu tady nejednou napsal, co si o něm myslím.

A ty miro jej podporuješ. Vrána k vráně sedá. Pokud skutečně dojde k tomu tvému rychlému scenaři, je ti jasné, že pokud budu mít v ruce zbraň - použiji ji ! Právě proti takovým vygumovancům, jako seš ty. Kteří zničili Československo, nacpali národní majetek do chřtánu takovým všelijakým Sorosům a ještě se nám vysmívají.

To vy jste bolševici a je třeba s váma dělat pořádek. Demokracie je jen jedna a není to ta vaše vylhaná liberální demokracie.
Petr Gejdoš
Soviet partisan

PříspěvekZaslal: st červen 24, 2020 10:41 am    Předmět: Odpovědět s citátem

citace:
Bohužel vidím i komu přinese prosperitu správně načasovaná epidemie právě vypuštěného viru, který byl vyroben v laboratoři.

Je pouze otázka, jestli už máš vygumováno dokonale, že ?

Fakta totiž jsou neúprosná. To USA má po celém světě vojenské biolaboratoře. Že kovid byl vyvinut z iniciativy amerických vojáků a za americké prachy. Dokonce se dnes už ví, ve které to bylo laboratoři. Ví se, že ten virus uniknul poprvé v USA - tzv. "kuřácký kašel způsobený elektronickými cigaretami".

Je mi tě miro skutečně líto, teoreticky z tebe mohl být slušný člověk.
miro
Site Admin

PříspěvekZaslal: st červen 24, 2020 1:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

George Soros je Maďar, protože se narodil v Maďarsku a tak jako i většina ruských bilionářu bydlí v USA, protože se tam prostě lépe žije. Ty máš tendenci věřit konspiračním teoriím které v této informační válce ve velkém chrlí pouze Rusko.

Stejně jako mnoho teorií o Bill Gatesovi a nebo o škodlivosti sítí 5g. Všechny tyto články najdeme pouze na portálech které jsou sponzorovány Ruskem.

Bill Gates i George Soros jsou prostě a jednoduše jen lidé, kteří už nevědí co by a proto se pouští občas do věcí, kterým nerozumí a snaží se ve velkém prosazovat svoje názory a to je vše. Billovi i Georgeovi jde hlavně o to, aby se dobře zapsali do historie jako dobří lidé, proto se snaží pomáhat planetě i lidem.

Konspiračních teorií jsou dnes tuny a řekl bych, že mnohem více než reálných pravdivých informací. I na Matku Terezu je mraky svinstva a lidé tomu věří. I když celý život zasvětila pomáhání lidem.

Gejdolfe, Gejdolfe jsem zvědavý jak nahoře vysvětlíš, že místo lásky si šířil jen zlobu, strach a nenávist proti svým nejbližším..
Big_Rig
Editor

PříspěvekZaslal: st červen 24, 2020 7:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Oh oh, lidovy milicionar major Terazky Gejdolf s jeho elitnim milicionarskym treninkem tasi svou podomacky udelanou katanu, molotov koktejl ze sve domaci palenky a de na Miru!!!!!

Poledniiiiiii bitvaaaaaa vzplaaaalaaaaa ....
Petr Gejdoš
Soviet partisan

PříspěvekZaslal: čt červen 25, 2020 6:33 am    Předmět: Odpovědět s citátem

citace:
Gejdolfe, Gejdolfe jsem zvědavý jak nahoře vysvětlíš, že místo lásky si šířil jen zlobu, strach a nenávist proti svým nejbližším..

Miro, miro, jsem zvědavý, jak nahoře vysvětlíš, že sice mluvíš o lásce, ale skutky šíříš lež.

Mě vůbec nemusíš poučovat, kdo to je Soros. Mě rovněž nemusíš poučovat, co jsou zač ti ruští bilionáři ! Mimochodem - dovedeš si představit tu úžasnou pracovitost takových lidí, jako třebas Abramovič ?

citace:
Roman Arkaděvič Abramovič je rusko-izraelský podnikatel židovského původu. Byl také politikem, bývalým gubernátorem Čukotky. V současné době jde o 13. nejbohatšího Rusa. V pořadí nejbohatších lidí světa byl podle časopisu Forbes pro rok 2013 veden na 107. místě s odhadem majetku ve výši 10,2 miliardy US dolarů

Nebudu se hrabat na netu dále - Abramovič je v podstatě mezi ruskými zbohatlíky něco jako chudobný bezdomovec s majetkem dnes "pouhých" asi 12-13 miliard USD. V žebříčku největších zlodějů z Ruska je aktuálně až na 15. místě !

To důležité ale si každý najde hned i pouze na Abramovičovi - jedná se vesměs o skutečné super-zloděje, potomky bolševických aparátčíků výhradně židovského původu a dnes nejčastěji i s izraelským pasem.

Velmi podobným případem jsou i naši zloději zbohatlíci - viz třebas pan Salzmann, bývalý ředitel KB a taky bývalý český senátor. Tady tento pán si "odklonil" z Komerční banky asi 10 miliard korun v tehdejší hodnotě, dnes ekvivalent asi 100 miliard korun. Potom si najal spousty právníků, zařídil si izraelský pas a koupil si pobyt a imunitu pobytem v Senátu ČR. Stejně se ale pro jistotu po skončení senátorování odstěhoval do Izraele.

Tento pan Richard Salzmann, bývalý komunista, posléze i bývalý odeesák, to je v podstatě opravdu chudobný člověk !! On se vůbec nevyskytuje v žebříčku 100 nejbohatších lidí planety.

citace:
George Soros je Maďar, protože se narodil v Maďarsku a tak jako i většina ruských bilionářu bydlí v USA, protože se tam prostě lépe žije.

Mirečku, zamysli se nad touto svou větou a vysvětli zde, jakouže to užíváš omamnou látku.

Ano !! Zloděj vždy utíká tam, kde jsou zloději chráněni. Což platí o zemích Západu na 100% . Kdyby Abramovič a ostatní ruští zloději zůstali doma v Rusku - Putin by se jich naprosto zákonitě a neodbytně zvědavě ptal, kde jsou alespoň daně z příjmu ?? Protože všichni ti super zloději, co teď sedí na Západě, tak ti během nějakých 5 roků za Jelcina zázračně zbohatli o desítky miliard US dolarů. Jen těch 15 nejbohatších Rusů, počínaje patnáctým chudákem Abramovičem, ukradli a vyvezli z Ruska cca 250 miliard US dolarů.

Jenže za Abramovičem je celá další lajna trochu menších zlodějů a potom středně velkých zlodějů a nakonec malých zlodějů = pouze v řádech desítek milionů US dolarů. Jejich "přínos" pro ruské hospodářství bude nejméně taky těch 250 miliard US dolarů. To jsou přímé škody. Nepřímé škody činnosti těch "hodných Rusů" co nemohli snášet Putina a odstěhovali se na Západ, odhaduju na několik bilionů US dolarů. Sami ruští ekonomové tvrdí, že škody vzniklé za Jelcina jsou větší, než škody za II. světové války.

To je asi přehnané, ale nikoliv řádově !

Ti všichni chudáci bilionáři, miliardáři a milionáři sedí na Západě, kde jak ty říkáš "...se prostě lépe žije !" Zapomněl si ale dodat, že se tam lépe žije pouze hajzlům a zlodějům. V Rusku by totiž již asi byli konečně ve vězení pro obyčejné zloděje.

Mirečku, mirečku, tos tedy střelil poněkud vedle. Musíš trošku myslet, než se pustíš do lhaní v diskusi se mnou !!
Petr Gejdoš
Soviet partisan

PříspěvekZaslal: čt červen 25, 2020 8:48 am    Předmět: Odpovědět s citátem

a malilinkatý gejdodatek na téma "Co to je bohatství ??"

Lidé s prozápadně vymytým mozkem říkají, že třebas Rusko je zaostalá chudá země, posměšně říkají, že je to vlastně jen taková benzínka. Protože Rusové prý, kdyby neměli ropu a plyn, tak by neměli vůbec nic a zdechli by hladem. Že prý ruské HDP je asi tak na úrovni Španělska.

Kdežto Západ !! To je RÁÁÁJ !! Bohatý, štědrý, svobodný a blablabla …

A všichni ti pseudo-ekonomové vychází z HDP toho kterého státu a to v US dolarech a podle jejich metodiky. Už jsem to tu kdysi natvrdlým diskutérům vysvětloval. Ovšem opakování matka moudrosti:

Když americký pekař příkladně upeče mísu koláčů - vytvoří pro americké HDP cifru střelím třeba 100 dolarů. Když tytéž koláče upeče ruský pekař - do ruského HDP však přibude jen 10 dolarů. Protože takové jsou platy, takto jsou nastavené ceny, kurzy měn, metodika výpočtu a podobně. Kdyby celá ekonomika Ruska a USA stála na těch koláčích, potom i při fyzicky identickém výkonu ruských a amerických pekařů by americké HDP bylo formálně vzato 10x vyšší, než to ruské HDP.

Je celý ten fígl pochopitelný třebas i pro vzdělané pédečko ??

Bohatství totiž není cifra v dolarech. Bohatství je "hromada těch koláčů" !!

PS - Podíl vývozu uhlovodíků z Ruska na HDP je asi 20%, což je docela dost. Podíl vývozu uhlovodíků na HDP Saudské Arabie je asi 85%. Je zajímavé, že lidé typu miro a spol. nemluví o Saudské Arabii jako o benzínce. Ani jim nevadí, že tento stát vynakládá na zbrojení více, než Rusko. Dokonce jim ani nevadí, že tam běžně popravují politické oponenty bez soudu - jsou v klidu.

To je ten váš tady dvojí metr !!

Proameričtí západní vrazi, hajzli a zloději - to je v pořádku. Ti jsou vaši. To jsou tvoji vrazi, hajzli a zloději, mirečku, že ?? Když je řeč o tom, že Britové v Bengalsku uměle vytvořili v 19. století hladomor s asi 30 až 50 miliony obětí - to je v pořádku, o tom Mireček nechce slyšet, on se o takové věci zpětně nezajímá. Když ale Západ dusil v 30. letech 20. století Sovětský Svaz sankcema a na Ukrajině v podstatě kvůli toho vypuknul hladomor - o tom dokáží blbečci žvanit hodiny, jaký je to ten Stalin zločinec.

Až se tě nahoře na to mirečku budou ptát - co budeš říkat ?? Žes to myslel dobře ?? Víš, mě by to ani nezajímalo, co budeš říkat. Já o takových lidech mám již ustálené mínění. Je mi tě jen trochu líto - ale přiznám se !! Je mi tě líto stále méně a méně. V podstatě - jak si usteleš, tak si lehneš.
czolgos
Moderator

PříspěvekZaslal: čt červen 25, 2020 9:08 am    Předmět: Odpovědět s citátem

V tomhle článku rozebírají typy lidí, co čtou a šíří fake news.

https://zpravy.aktualne.cz/domaci/osamely-senior-i-zachrance-sveta-vyzkum-stem-zjistil-kdo-v-c/r~91d3e732b56b11eab0f60cc47ab5f122/
Petr Gejdoš
Soviet partisan

PříspěvekZaslal: čt červen 25, 2020 12:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

czolgos napsal:
V tomhle článku rozebírají typy lidí, co čtou a šíří fake news.

https://zpravy.aktualne.cz/domaci/osamely-senior-i-zachrance-sveta-vyzkum-stem-zjistil-kdo-v-c/r~91d3e732b56b11eab0f60cc47ab5f122/

Já od tebe číst už nikdy nebudu naprosto nic - ty seš prostě zcela mimoň. Ale použiju tě na odpověď ! Na to seš akorát tak … - dostatečně...

citace:
Dá se říct, že NATO existuje už jen v myslích českých protektorátních poskoků. Ať se podíváte, kam se podíváte, každý brání jen a pouze svoje zájmy. USA, Francie, Turecko, Německo, Británie atd.
Jenom ušmudlaný český protektorátní poskok brání jako pitbul cizácké zájmy. Ať už to jsou zájmy USA, Bruselu, Vatikánu, ale především Germánů, každá cizí zadnice je jim rajskou zahradou. Ale zájmy naší země a našeho národa to je pro ně nejprudší jed, který je za každou cenu zničit a zlikvidovat...

To je citace z diskuse … já jen, abys věděl, jak přemýšlí lidé trošku jiní, než seš ty a tobě zde podobní.

Ty totiž seš zrovna takový protektorátní poskok. Parazit, nichsmochr a patrně poněkud inteligenčně "hendykepovaný". Už si toho tady o sobě řekl dost, aby bylo možno si o tobě udělat závěry.
czolgos
Moderator

PříspěvekZaslal: čt červen 25, 2020 2:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

miro
Site Admin

PříspěvekZaslal: čt červen 25, 2020 4:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To přesně sedí

"Až pět procent lidí v Česku alespoň jednou za měsíc přepošle svým známým dezinformaci. Dalších deset procent lidí se pak o dezinformace zajímá a aktivně je vyhledává, dál je však nešíří. Výzkum, který provedli sociologové z ústavu STEM, ukázal, že mezi šiřiteli dezinformací jsou často lidé, kteří doufají, že je díky nim bude okolí zase uznávat a respektovat, ale i osamělí senioři.

"Co tam na mě vyskočí, to projedu," odpovídá v hloubkovém rozhovoru jeden z respondentů výzkumu STEM na otázku, podle čeho si vybírá, jaké zprávy pošle svým známým. Výzkumníci detaily o respondentech neuvádí, neboť jim zaručili anonymitu, což nakonec vyžaduje i etika výzkumů. I tak však částečný profil tohoto seniora odhaluje, jaká je jeho motivace dezinformace šířit.

Jedná se o staršího člověka, který již nepracuje, ale svou ekonomickou situaci považuje za spíše dobrou. Žije sám a i kvůli tomu postrádá sociální kontakty. Má dostatek volného času a snaží se najít cestu z osamělosti a náplň svého života. Tu částečně nachází v šíření zpráv svým známým, což mu umožňuje být s nimi v kontaktu."
Petr Gejdoš
Soviet partisan

PříspěvekZaslal: čt červen 25, 2020 4:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

czolgos napsal:
NE. Nezajímáš mě a to tak, že vůbec.
miro
Site Admin

PříspěvekZaslal: pá červen 26, 2020 7:11 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Vsadím boty, že Gejdolf tomuhle věří na plné čáře Laughing Laughing Laughing

5g will kill all of us.jpg
 Description:
 Filesize:  285.04 KB
 Viewed:  3901 Time(s)

5g will kill all of us.jpg

Big_Rig
Editor

PříspěvekZaslal: pá červen 26, 2020 10:57 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Laughing Laughing Laughing Laughing

Ja sem to vezl. Je to 100 pro pravda.
miro
Site Admin

PříspěvekZaslal: pá červen 26, 2020 11:22 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Musím vás hoši ze srdce pochválit, za to, že se snažíte věcně diskutovat, bez sprostých slov, nadávek a zastrašování, i když se jedná o velmi ožehavé téma. Humor patří k diskuzi, zastrašování a sprostá slova nikoliv. Ani se mi nechce věřit, že P.G. celkem normálně diskutuje.

Musím se pokárat za to, že když jsem zadával tento příspěvek a měl jsem nervy na pochodu, použil jsem ne úplně slušné slovo.
miro
Site Admin

PříspěvekZaslal: pá červen 26, 2020 11:32 am    Předmět: Odpovědět s citátem

něco k tématu

"U webů jako je aeronet.cz a ac24.cz lze vysledovat ruské finanční toky,[12] texty jejich článků jsou často „cinknuté ruštinou“ nebo jsou překladem ruského bulváru. Podle šéfredaktorky investigativního webu Neovlivní.cz Sabiny Slonkové však jejich cílem není přesvědčit čtenáře o správnosti kremelského pohledu, nýbrž zahltit západní mediální prostor chaosem rozličných teorií, aby celkově vytvářely dojem „Bůhví jak to bylo“."

https://cs.wikipedia.org/wiki/Rusk%C3%A1_propaganda

tato taktika mi připomněla informační chaos při sestřelení Malaysia Airlines nad Ukrajinou a jasný výsledek těchto dezinformací, které pomohli změnit veřejné mínění na „Bůhví jak to bylo“
czolgos
Moderator

PříspěvekZaslal: pá červen 26, 2020 1:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já teď na FB sleduju doslova v přímém přenosu zblbnutí jedné známé (bývalá holka od mého kamaráda). Během koronaviru asi začala trávit více času na počítači a pracovat z domova a začala každý den sdílet tak 5-10 fake news zpráv. Během doby se stala odbornicí na škodlivost 5G sítí (přitom ani neví, co je to elektromagnetický záření), odhalila spiknutí papeže a zneužívání dětí (v jeden okamžik napsala, že italská policie právě zavřela papeže), dále pak spiknutí Bill Gatese a WHO proti lidstvu (obvinění z genocidy mezinárodním soudem). Prostě se z ní stala totální mešuge. Na ní je krásně vidět, že fake news působí bez rozdílu vzdělání (má vystudovanou UK nějaký humanitní obor).
Když jí někdo upozornil, že sdílí fake news, tak ho obvinila z toho, že on sám určitě čte jen mainstreamová zkorumpovaná média, popř. ho rovnou vymazala z přátel, aby jí nerozesíral její virtuální bublinu. Takže se jí tam začínají hromadit jen podobně smýšlející typy, kteří jí tak utvrzují v tom, že má pravdu.
Nejhorší na tom je, že takovýhle lidi vychovávají děti.
Petr Gejdoš
Soviet partisan

PříspěvekZaslal: pá červen 26, 2020 2:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

czolgos napsal:
Já teď na FB sleduju doslova v přímém přenosu zblbnutí jedné známé (bývalá holka od mého kamaráda). Během koronaviru asi začala trávit více času na počítači a pracovat z domova a začala každý den sdílet tak 5-10 fake news zpráv. Během doby se stala odbornicí na škodlivost 5G sítí (přitom ani neví, co je to elektromagnetický záření), odhalila spiknutí papeže a zneužívání dětí (v jeden okamžik napsala, že italská policie právě zavřela papeže), dále pak spiknutí Bill Gatese a WHO proti lidstvu (obvinění z genocidy mezinárodním soudem). Prostě se z ní stala totální mešuge. Na ní je krásně vidět, že fake news působí bez rozdílu vzdělání (má vystudovanou UK nějaký humanitní obor).
Když jí někdo upozornil, že sdílí fake news, tak ho obvinila z toho, že on sám určitě čte jen mainstreamová zkorumpovaná média, popř. ho rovnou vymazala z přátel, aby jí nerozesíral její virtuální bublinu. Takže se jí tam začínají hromadit jen podobně smýšlející typy, kteří jí tak utvrzují v tom, že má pravdu.
Nejhorší na tom je, že takovýhle lidi vychovávají děti.

Jsem naprosto v šoku - tady se děje věcná debata !! Shocked Shocked

Lidi opravdu blbnou. Mě netřeba obviňovat, že bych "žral" všelijaké fakes. Já totiž mám skutečně dostatečně nastudováno vše kolem geo-politiky a geo-strategie. Mám skutečně důvěrně nastudovánu Bibli, Koran a podobně - přičemž to "podobně" obnáší Mahabharatu, Popol Vuh, Avestu … Kvůli chápání starověkých zdrojů informací (včetrně třeba Bible) jsem se učil sumerštinu, aramejštinu a "sanskrtštinu".

Mě tady často pouze urážíte a divíte se, že vám to vracím.

Chci tím naznačit jedno - člověk by NIKDY NEMĚL ŘÍKAT NIKDY !!

Žijeme skutečně velmi velmi velmi zajímavou/špatnou/tragickou/nebezpečnou dobu. Já jsem profesí primárně ekolog - ochrana životního prostředí. Hodně jsem to velmi aktívně studoval doslova a do písmene "nad plán a potřeby".

Má poznání v tomto oboru jsou vskutku zdrcující. Domnívám se, že slabší povahy by se asi dobrovolně odebraly na onen svět. Ze mě se stal postupně cynik. Neměl jsem volbu - anebo budu cynik, nebo se oběsím.

Já nevím, zda se tady najde člověk, který tuto moji de facto zpověď pochopí ??
Petr Gejdoš
Soviet partisan

PříspěvekZaslal: so červen 27, 2020 5:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jen tak mimochodem - vypadá to, že za nějaký čas (a nebude to už nijak dlouho) se všichni tady budete modlit, aby ty letošní volby s přehledem vyhrál Trump a "aby udělal s Amerikou pořádek !"

Protože jinak budete líbat černé paznehty... No ale "Kdo chce kam - pomozme mu tam !!" že ??
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra Chicago-cz.com -> Volne tema Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

Chicago-cz.com forum system
Home | Diskuse o USA