Občanská válka - začíná to ??

FAQFAQ   HledatHledat    RegistraceRegistrace   PřihlášeníPřihlášení

Občanská válka - začíná to ??
Jdi na stránku Předchozí  1, 2

odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Chicago-cz.com -> Volne tema
Autor Zpráva
Lynnet
Moderator

Registrace: 13. 07. 2006

PříspěvekZaslal: út červen 16, 2020 9:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Petr Gejdoš napsal:
Jo. Nakonec jsem to otevřel. Je to dvouhektarové "plivátko", takové jsem si ve firmě postavil "pro radost" a ani jsem se neobtěžoval to komusi oznamovat.

S tím, že se dá tisknout fiat-měna skoro donekonečna, to tedy nemáš pravdu. Ještě patrně v tomto roce uvidíš krach amerického dolarového systému a to právě kvůli zcela nekontrolované expanzi nekrytého dolaru. Ty si miro zřejmě neuvědomuješ ten fakt, že skutečně je ve světě ekonomicky číslo jedna Čína ! A to s obrovským náskokem.

Všelijací chytráci se smějí z Ruska, že je to ekonomický trpaslík. No a to je další velký omyl takových amerikanofilů, jako jsi třebas i ty. Až definitivně splasknou všechny ty ekonomické bubliny na Západě, ukáže se nahá pravda ! Totiž, že všechny ty údajně super-výkonné ekonomiky Západu jsou na steroidech vypěstované pseudo-ekonomiky. A Rusko bude okamžitě ekonomická velmoc !

Západ dělá neskutečné chyby. Ovšem poslední dobou ta největší strategická chyba Západu byla, že dotlačili Rusko a Čínu do strategického spojenectví. Já sám jsem tak nějak doufal, že to budou Němci, kteří konečně nakopou USA do zadku a spojí se s Rusy. Neudělali to a budou toho litovat.

V této chvíli již není síly, která by Činu s Ruskem rozdělila. Rusové ani Číňani nemají naprosto žádný důvod Západu v čemkoliv věřit ! Amerika se může ještě pokoušet využít historické antagonie Číny a Indie. Ale již ani v to nelze příliš doufat. Ono zápaďacké "divide et impera" už nefunguje.

Pro Západ již není cesty zpět. Ještě možná Japonci se pokusí na poslední chvíli přeběhnout, ale ani jim se to asi již nepodaří. Mají totiž příliš velké morální dluhy jak vůči Číně, tak Korei, ale i Rusku. Nová studená válka skončí rychle anebo horkou válkou - kterou Západ rychle prohraje, nebo Západ prostě urychleně vyhnije. Pravděpodobné jsou obě možnosti.

Hmmm......nemit Rusko jaderky, tak uz ma davno Cinany na Sibiri, takova to je laska mezi nima. Kdepak zustava BRICS , nejak neni o tomto seskupeni uz davno slyset. Take EU si nenecha dlouho libit diktat Ciny nebo ano?
Rusko take nic nevylepsi dokud nevrati Krym.....
Takze co?

A o tech moralnich dluzich....no Cina neni svata ze?
Petr Gejdoš
Soviet partisan

Registrace: 25. 08. 2007

PříspěvekZaslal: st červen 17, 2020 6:04 am    Předmět: Odpovědět s citátem

citace:
Hmmm......nemit Rusko jaderky, tak uz ma davno Cinany na Sibiri, takova to je laska mezi nima.

Chybělo maličko a celé Rusko se v 90. letech rozpadlo na všelijaké "bantustany" pod dobrotivou správou USA. Viz osud Ukrajiny. Že tě to Lynnet baví !

citace:
Kdepak zustava BRICS , nejak neni o tomto seskupeni uz davno slyset. Take EU si nenecha dlouho libit diktat Ciny nebo ano?

Znám lidi, kteří ještě v životě neslyšeli cokoli o BRICS. BRICS není EU. Je to zcela volný spolek bez politického programu, v podstatě reakce na tlak Západu na ovládnutí celého světa. Původní BRIC (Brazilie, Rusko, Indie a Čína) byla modifikace a volné navázání spíše na tzv. "hnutí neúčastněných zemí".

A když už ses zmínila o EU - to bylo po smrti skoro od samého počátku. V současnosti je to spolek rozhádaných slepců, vedených napůl slepými do ... - však víš kam. Hospodářsky EU posledních cca 20 roků stagnuje a postupně se zadlužuje, politicky EU neznamenala nikdy nic. Dnes je EU již úspěšně vybudovaný skanzen, kam se časem budou Číňani a Rusi jezdit pobavit s lehkými děvami a chlapečky.

citace:
Rusko take nic nevylepsi dokud nevrati Krym.....
Takze co?

Krym byl a bude již navždy ruský - pokud by se měl někomu vracet, tedy snad jedině Turecko by mohlo vznášet nějaké historicky podložené požadavky. Turecko ale má a nadále bude mít starosti se nerozpustit v moři nepřátel kolem dokola svých hranic. Nemluvě o tom, že kdyby někdo udělal podrobný výzkum, jak to v tom Turecku vlastně je, zjistil by podivuhodnou věc !! V Turecku totiž je nějakých etnických Turků méně, než třebas Kurdů, nemluvě o tom, že možná by se v Turecku časem našlo Řeků taky více, než Turků. Turecko má co dělat, aby zachránilo holou existenci.

citace:
A o tech moralnich dluzich....no Cina neni svata ze?

Co tím myslíš ?? Respektíve vysvětli ty čínské dluhy !

Mě strašně baví lidi se znalostí historie na úrovni "nula nula nic". Takoví toho namluví a diskuse s nimi je skutečně zábava.
Petr Gejdoš
Soviet partisan

PříspěvekZaslal: st červen 17, 2020 5:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Maličko rozvinu myšlenku krachu dolarového systému světa.

Ten krach je opravdu již na pořadu dne... Samozřejmě !! Znalci USA a vlastně celého světa, co jim z americké pr.. vlastně zádele koukají nejvýše palce noh, nemají správnou pozorovací polohu a tedy tito to pravděpodobně neuvidí. Za to si můžou ovšem sami.

Kdo si to poctivě promyslí, musí si poctivě přiznat, že za posledních cca 50 roků životní úroveň v USA klesala. Americké zadlužení rostlo, americká "skutečná" ekonomika se stěhovala do Číny a spol. . V USA zůstala rozpolcená třistamilionová chudina. Před USA je v této době revoluce, kombinovaná s občanskou válkou. A to vše bude v rozsahu, že znalci budou říkat "...zlaté Rusko za Lenina !!"

Doufám, že američtí čecho-chytráci nestihnou utéci zpátky do Evropy. Měli by stejně však vědět, že jsou tady v podstatě zcela nežádoucí. Jsou to totiž vymyté rozmazlené mozky a nikde nikomu již nebudou žádným přínosem. Budou již všude jen na obtíž.
Lynnet
Moderator

PříspěvekZaslal: čt červen 18, 2020 12:08 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Petr Gejdoš napsal:
Maličko rozvinu myšlenku krachu dolarového systému světa.

Ten krach je opravdu již na pořadu dne... Samozřejmě !! Znalci USA a vlastně celého světa, co jim z americké pr.. vlastně zádele koukají nejvýše palce noh, nemají správnou pozorovací polohu a tedy tito to pravděpodobně neuvidí. Za to si můžou ovšem sami.

Kdo si to poctivě promyslí, musí si poctivě přiznat, že za posledních cca 50 roků životní úroveň v USA klesala. Americké zadlužení rostlo, americká "skutečná" ekonomika se stěhovala do Číny a spol. . V USA zůstala rozpolcená třistamilionová chudina. Před USA je v této době revoluce, kombinovaná s občanskou válkou. A to vše bude v rozsahu, že znalci budou říkat "...zlaté Rusko za Lenina !!"

Doufám, že američtí čecho-chytráci nestihnou utéci zpátky do Evropy. Měli by stejně však vědět, že jsou tady v podstatě zcela nežádoucí. Jsou to totiž vymyté rozmazlené mozky a nikde nikomu již nebudou žádným přínosem. Budou již všude jen na obtíž.

No to ne. Kazda firma stale preferuje vzdelani a anglictinu na zadouci urovni. Pochybuji ze by kterykoliv navratilec mel mit problem, pokud tu teda neco vystudoval a neflakal se.
Mozna teda ze se urcite dockate. Neznam nikoho kdo by se v CR zase neuchytil.
Je dost lidi co do USA neodjelo na vecne casy.....jen ty vydelky jsou ale porad jinde.....

Ja bych se o ne nebala.
Petr Gejdoš
Soviet partisan

PříspěvekZaslal: čt červen 18, 2020 10:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

citace:
No to ne. Kazda firma stale preferuje vzdelani a anglictinu na zadouci urovni.

S tím samozřejmě lze souhlasit. Však do času ! Začínající krize vše změní. Doporučuji trošku si cosi přečíst o chování lidí v době pádu Římského impéria. Analogie jsou místy až zdrcující.

Kdyby nebylo katolické Církve - po latině by ani pes nevzdechnul.
Petr Gejdoš
Soviet partisan

PříspěvekZaslal: čt červen 18, 2020 10:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

citace:
Ja bych se o ne nebala.

Blíží se doba, kdy užití angličtiny bude životu nebezpečné. Nic ve zlém, Lynnet. Fakta ale jsou taková, že ze sta lidí ve světě by devadesát z nich Američanovi nejraději zakroutilo krkem. Smiř se s tím !
Clayton
Veteran

Registrace: 09. 08. 2009

PříspěvekZaslal: so červen 20, 2020 10:38 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Petr Gejdoš napsal:
citace:
Ja bych se o ne nebala.

Blíží se doba, kdy užití angličtiny bude životu nebezpečné. Nic ve zlém, Lynnet. Fakta ale jsou taková, že ze sta lidí ve světě by devadesát z nich Američanovi nejraději zakroutilo krkem. Smiř se s tím !

Tak toho bych se opravdu nebál. V IT, veškerém obchodě, většině průmyslu, politice atd. je angličtina základním dorozumívacím jazykem a tak to zůstane. Není nic, co by ji nahradilo. Ja sice gavorju tože po ruski nemnožko, no eto ne nado dlja majevo biznisa Very Happy
Petr Gejdoš
Soviet partisan

PříspěvekZaslal: so červen 20, 2020 5:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

citace:
Tak toho bych se opravdu nebál. V IT, veškerém obchodě, většině průmyslu, politice atd. je angličtina základním dorozumívacím jazykem a tak to zůstane.

Byly časy, kdy většina světa (míněno podle počtu lidí) mluvila sumerštinou. A sumerským vládcům na mysl nepřišlo, že to tak již není navždy. Mýlili se ! Již cca 30 roků po zániku Sumeru se jen někteří vzdělanci chlubili, že sumerštinu znají.

A ty Claytone, ty se mýlíš taky. Angličtina může s povrchu zemského zmizet klidně do 10 roků. Vše totiž jde rychleji. Sumer vydržel vládnout světu 2000 roků. Anglie nějakých 250 roků, USA to nedotáhnou ani na 80 roků. Do deseti let již USA nebude existovat. A říci poté někomu, že je jako Američan - to bude hrubá nadávka.

V podstatě v historii neexistovalo nikdy Impérium s tak příšerně špatným renomé. Dokonce ani Britanie nebyla tak nenáviděná.
Lynnet
Moderator

PříspěvekZaslal: so červen 20, 2020 7:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Petr Gejdoš napsal:
citace:
Tak toho bych se opravdu nebál. V IT, veškerém obchodě, většině průmyslu, politice atd. je angličtina základním dorozumívacím jazykem a tak to zůstane.

Byly časy, kdy většina světa (míněno podle počtu lidí) mluvila sumerštinou. A sumerským vládcům na mysl nepřišlo, že to tak již není navždy. Mýlili se ! Již cca 30 roků po zániku Sumeru se jen někteří vzdělanci chlubili, že sumerštinu znají.

A ty Claytone, ty se mýlíš taky. Angličtina může s povrchu zemského zmizet klidně do 10 roků. Vše totiž jde rychleji. Sumer vydržel vládnout světu 2000 roků. Anglie nějakých 250 roků, USA to nedotáhnou ani na 80 roků. Do deseti let již USA nebude existovat. A říci poté někomu, že je jako Američan - to bude hrubá nadávka.

V podstatě v historii neexistovalo nikdy Impérium s tak příšerně špatným renomé. Dokonce ani Britanie nebyla tak nenáviděná.

Ale no tak, vy tomu zase rozumite. To ze vy a par podobnych sirite nenavist, je jen vase vec. Svet ale nejde podle vasich not.
Petr Gejdoš
Soviet partisan

PříspěvekZaslal: so červen 20, 2020 8:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

citace:
To ze vy a par podobnych sirite nenavist, je jen vase vec. Svet ale nejde podle vasich not.

Samozřejmě, já přece taky ani žádné noty nikomu neudávám, aby se jimi řídil. Já pouze pozoruju vývoj a usuzuju, jak to vše bude dále - vždyť se mě to sakra fix docela týká !! Amerika svým jednáním kurví celý svět, tedy i ten můj kousek světa.

Setkávám se s lidmi a povídám si o tom . Čtu diskuse a sleduju názory. Mám slušné vědomosti na to, abych si dokázal vyvozovat závěry z toho všeho.

Chceš Lynnet školení ? Školení o tom, v čem všem USA svými představiteli celému světu lžou ? V čem kradou a vraždí ? Chceš takové školení a má to smysl ? Vždyť ty sama to musíš vědět taky. Takže chceš říci, že se přidáváš k vrahům, zlodějům a lhářům jen proto, že se ti v Kalifonii dobře žije ?? No tak jo ! Pak se ničemu, co zde píšeš nedivím.

Ale jdi do háje s tím !
Big_Rig
Editor

Registrace: 19. 01. 2005

PříspěvekZaslal: ne červen 21, 2020 5:19 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Terazky dostane vojin Lynnet skoleni.

6E41B445-B076-4F11-B124-A33CCF86DEAC.jpeg
 Description:
 Filesize:  43.35 KB
 Viewed:  4612 Time(s)

6E41B445-B076-4F11-B124-A33CCF86DEAC.jpeg

Petr Gejdoš
Soviet partisan

PříspěvekZaslal: ne červen 21, 2020 8:19 am    Předmět: Odpovědět s citátem

citace:
Terazky dostane vojin Lynnet skoleni.

Na rozdíl od tebe, tak Lynnet vypadá, že by u ní školení dopadlo na úrodnou půdu. Ty seš úrodný asi jako Kalahari po skutečně i na zdejší podmínky dlouhodobém suchu.

Tady na naprosté většině z vás lze krásně a dokonale názorně ilustrovat, co to je tzv. "dvojí metr". Svědčí to dosti o povaze člověka, vážení ! Marně tedy Mireček může vykládat, jak se on modlí. Modlí se i satanisti.
Petr Gejdoš
Soviet partisan

PříspěvekZaslal: pá červenec 03, 2020 12:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dočetl jsem několik zajímavých knih o USA. Ta nejzajímavější pochází od autorů Steven Levitsky a Daniel Ziblatt. Nazývá se "Jak umírá demokracie" a je to zcela přesně o tom, o čem tady píšu již snad 20 roků.

Potvrzuje se mi jedno - já, který v USA nežiji, se tady hádám s lidmi, kteří jsou tam zřejmě již dnes delší čas, než žili-byli v Česku. Ti skoro již zcela Američani mi stále tvrdí a dokazují, že se tragicky mýlím a nemám pravdu.

Nu a po přečtení výše uvedené knihy od autorů, kteří bezpochyby jsou podstatně větší znalci USA než kdokoli zde, se mi tímto fakticky potvrzuje, že mám pravdu v tomto sporu já!

Můžete se na hlavu postavit a mávat ušima ve snaze udržet rovnováhu... Smile

Prostě a jednoduše jste to tady vy, "super znalci USA", co se tragicky a podle mě ještě spíše tragikomicky mýlíte. Je to ale váš problém - vy v tomn žijete a žít budete, na vás dopadnou důsledky vašich omylů.

PS - já jen doufám, že tam vydržíte do konce a nebudete se opět zase pokrytecky cpát "do lepšího". Ponechte si své lepší tam...

PS2 - tu knihu si taky přečtěte - třebas se potom spolů budeme moci bavit již jako rovnocenní partneři. Dnes je to o ničem, já se nedokážu klidně bavit se "vzteklými propagandisty".
Petr Gejdoš
Soviet partisan

PříspěvekZaslal: po červenec 20, 2020 12:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Je naprosto signifikantní zdejší zcela "hluchá reakce" na knihu od autorů Steven Levitsky a Daniel Ziblatt -"Jak umírá demokracie".

Je vidět jedna věc - kdykoliv dojde na fakta, zdejší pseudo-diskutéři najednou zmlknou. USA umírají a odborná vysoce fundovaná literatura, která popisuje celý proces a odhaluje skutečné viníky tohoto tragického procesu tady nikoho z místních údajných znalců Ameriky vůbec nezajímá.

Vysoce pozoruhodné !

Kde je pedečko ? Aby mi tady a teď opět povýšeně vysvětlil, že já neměl a nemám pravdu s papírovým zlatem.
Kde je czolgos, aby mi tady a teď opět vysvětlil, že jeho profese burziána je počestnější, než profese pana loupežníka Sarky Farka.
Kde je miro, aby mi vysvětlil, proč údajně demokrarické zákony v té nejradikálnější a ani nikde na Západě neakceptovatelné formě Velká Britanie zavedla až těsně před tím, než správa Hongkongu přešla na Čínu. V Hongkongu Britové celou dobu provozovali zákonnost typickou pro kolonie totiž - proč to ??

Vy jste totiž všichni tady vlastně obyčejní lhář i, nezdá se vám ??
Big_Rig
Editor

PříspěvekZaslal: po červenec 20, 2020 1:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Levitsky a Ziblatt jsou prilis levicovy a zidovsti na mistni pravicove osazenstvo. Snad si nemyslis, ze Mlynek, Lynnet a Clayton budou cist neco od komousu z Harvardu Laughing Laughing Laughing

Nemluve o tomto (zdroj Wiki):

The authors dedicate many chapters to the study of the United States, President Donald Trump, and the 2016 presidential election, but also apply their theory to Latin America and European countries, especially Venezuela and Russia. According to them, the United States has, until 2016, resisted the attempts to undermine democracy thanks to two norms: mutual toleration and forbearance, the latter defined as the intentional restraint of one's power in order to respect the spirit of the law if not its letters. They finally predict three potential scenarios for the post-Trump United States.

Trump je jejich golden boy, best prez ever. Cist knizku o tom, jak nici vsechny politicke a eticke normy v nasi stare dobre demokracii? Not while they have any ammo left in their AR-15s!!!!!!!!!!!!!!
Big_Rig
Editor

PříspěvekZaslal: po červenec 20, 2020 1:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Czolgos je burzian? Shocked
Petr Gejdoš
Soviet partisan

PříspěvekZaslal: po červenec 20, 2020 3:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Big_Rig napsal:
Czolgos je burzian? Shocked

No já nevím, co on je - svého času se tady holedbal, že je spekulant na finančním trhu. nu a finanční trh je pro hlavně burza.

Ale třeba se pletu. Vy tady všichni vystupujete jako trapní anonymové - bojíte se, jste prostě srabi !! Opraavdu za tímto velká TEČKA !!

Já tady o sobě poměrně naivně a poctivě navykládal spousty informací a vůbec mě to neděsí a ani mi to nevadí. Pán Bůh není žádný blb. Věřím tomu, že v tom všem má pořádek. Tedy jsem se s důvěrou svěřil do rukou Božích. Kdo je s Bohem, další spojence mu již netřeba.

Tebe bigrigu ovšem opět zaujalo něco zcela vedlejšího a okrajového - to hlavní a důležité nevnímáš. Je to další postupný důkaz, že ty prostě jednoduše skutečně neumíš rozumně myslet. Vlastně nemyslíš, jen vegetuješ.
Big_Rig
Editor

PříspěvekZaslal: po červenec 20, 2020 4:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Sorry, Gejdolfe, ale my se tady v podstate vsichni zname. Nekteri z nas jsou tady nejlepsi kamaradi, dokonce jsem tady nasel nejakou tu tajnou lasku a jedna nasla me. Vcera jsem napr pomahal na dalku Brook opravovat brzdy na jejim aute. Crazy girl jezdi bez brzdove kapaliny po Brooklynu.

Ty tady nikoho neznas, protoze jsi hulvat sprosty, stary komanc, sovetsky partyzan a prolhany zmrd. O tve paranoidni schize ani nemluve. Takovy Mlynek, stary pistolnik,by te odpraskl jak prasiveho komunistickeho psa, kdyby ses mu nekdy dostal na dostrel.

Zajed do Prahy a pozvi Miru a Czolgose na pivo, jako to kdysi udelal tvuj kamos Rumburak/Rejpal/RudaNikl. Kluci sou klidasove, tak treba ani nedostanes po hube.
Petr Gejdoš
Soviet partisan

PříspěvekZaslal: st červenec 22, 2020 10:44 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Big_Rig napsal:
Sorry, Gejdolfe, ale my se tady v podstate vsichni zname. Nekteri z nas jsou tady nejlepsi kamaradi, dokonce jsem tady nasel nejakou tu tajnou lasku a jedna nasla me. Vcera jsem napr pomahal na dalku Brook opravovat brzdy na jejim aute. Crazy girl jezdi bez brzdove kapaliny po Brooklynu.

Ty tady nikoho neznas, protoze jsi hulvat sprosty, stary komanc, sovetsky partyzan a prolhany zmrd. O tve paranoidni schize ani nemluve. Takovy Mlynek, stary pistolnik,by te odpraskl jak prasiveho komunistickeho psa, kdyby ses mu nekdy dostal na dostrel.

Zajed do Prahy a pozvi Miru a Czolgose na pivo, jako to kdysi udelal tvuj kamos Rumburak/Rejpal/RudaNikl. Kluci sou klidasove, tak treba ani nedostanes po hube.

1. To, že se patrně vzájemně znáte, to je pravděpodobné. Což samozřejmě není nic proti ničemu. Prostě jste všichni stejní - ale to, že máte pravdu, tak toto nijak neřeší.

2.Ano. Jsem hulvát sprostý - na vás tady ! Protože postupuju podle zásady "Na hrubý pytel patří hrubá záplata". Vy tady vůči mě vystupujete zcela sprostým způsobem tak, že nepoužíváte fakta, útočíte pouze do osoby, na jasné důkazy nereagujete a zneužíváte svých zdejších pravomocí (zejména bigrig) na zcela nečestný sprostý způsob komunikace. Pak se divíte, že vás tituluju, že jste podrazáci a hajzli ?? Zvláštní. V podstatě anonymní osobu nijak snad ani nelze urazit, aby to mohlo mít nějaké právní následky - tedy o co jde ??

3.Do Prahy jezdívám poměrně často. Na pivo chodím rád. Ale zásadně nikoliv s anonymy. To totiž nedává vůbec žádný smysl.

4.Po hubě jsem dostal již mnohokrát a nikomu jsem nikdy nic nezůstal dlužen. Mlýnka nakopu do prdele s rozběhem, když projeví přání, pistolník přiblblej - nestihne tasit. Pro mě totiž opravdu a bez urážky právě "pistolnící" jsou ti největší idioti. Na to ale Mlýnek nevypadá... Takže nevím, o kom to mluvíš.
Big_Rig
Editor

PříspěvekZaslal: st červenec 22, 2020 4:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Si delam prdel. Mlynek je good guy, nemluve o tom, ze bys tady nikomu nestal za kulku. Jinak to, zes dostal uz hodnekrat po tlame, je snad prvni vec, ktere od tebe verim. Laughing Laughing Laughing

Nebud srac, soudruhu. Kdyz si furt v Praze, pozvi Miru na pivo. Potresete rukou, pokecate o ekologii a zahradkareni, budete kamosi a prestanete byt anonymove. Kdybys nekdy byl v Chicagu, hned bych te vzal na pivo a svickovou nebo 30 unci steak nebo na houby.
Petr Gejdoš
Soviet partisan

PříspěvekZaslal: st červenec 22, 2020 8:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Big_Rig napsal:
Si delam prdel. Mlynek je good guy, nemluve o tom, ze bys tady nikomu nestal za kulku. Jinak to, zes dostal uz hodnekrat po tlame, je snad prvni vec, ktere od tebe verim. Laughing Laughing Laughing

Nebud srac, soudruhu. Kdyz si furt v Praze, pozvi Miru na pivo. Potresete rukou, pokecate o ekologii a zahradkareni, budete kamosi a prestanete byt anonymove. Kdybys nekdy byl v Chicagu, hned bych te vzal na pivo a svickovou nebo 30 unci steak nebo na houby.

Takřta jsem dojat !!!

Ještě mi prozraď tedy, jak by bylo možno pozvat někoho někam, aniž bych měl tušení, o jakou osobu se jedná.

Já mám dvě dcery -ta druhá nyní sídlí v Praze a sem tam tam jezdím - jen tak z plezíru samozřejmě.... Tedy problém není v mém ne-výskytu v Praze.

Já mám jediný - a tedy teď zrovna velký problém - jsem 12 roků po totální gastrektomii. Můj imunitní systém patří mezi tzv. "vzteklé imunitní systémy". Čili není pro mě v současné koronavirové době nijak vhodné nějaké cestování a pohyb mimo obvyklý prostor.

Nejde o to, že bych se nakazil. Jde o to, že můj imunitní systém je schopen mě zabít v reakci na nějaké podezřelé agens.
Petr Gejdoš
Soviet partisan

PříspěvekZaslal: so srpen 01, 2020 6:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Byla by to docela zbytečná ztráta, kdyby zrovna toto tema "usnulo". Občanská válka v USA se totiž docela "úspěšně rozjíždí" !!

Možná se to někomu tak nejeví, jiným zase třebas ano. Pravda však je taková, že docela tristní. USA jsou typický stát v rozkladu a úpadku. Něco jako Zimbabwe. Akorát, že v USA to bude podstatně vše horší !! Totiž - lidová moudrost tvrdí, že "tlustá prdel se do malých kalhot nevleze …".

Můžu se v této chvíli klidně vsadit … Už to nebude trvat rok.
Petr Gejdoš
Soviet partisan

PříspěvekZaslal: čt srpen 13, 2020 10:54 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Je mi jasné, že se se mnou nikdo přít nebude - totiž to není možné. Ono totiž to už začíná být jasné a zřetelné i totálním zabedněncům !

Já se s chutí a radostí dívám na všelijaká ekonomická školení všelijakých odborníků ekonomů na tema - "kterak zadlužení není na škodu - ale rozhodně a vůbec ...".

Ano. Jistě je to pravda. Je třeba k tomu mít deset plně vyzbrojených letadlových lodí těch nejmodernějších, potom někde v "enzetách" dalších 15 letadlových lodí minulé generace. K tomu je třeba mít tisíce nejmodernějších letadel, naložených demokratickýma bombama a raketama. Plné sklady dalších všelijakých - i nedemokratických - raket. Tisíce nukleárních hlavic na všech možných nosičích. K tomu třeba mít tisíc vojenských základen po celém světě.

A přirozeně - je třeba mít rozpočet na armádu co nejblíže bilionu USD ročně = tedy více, než zbytek světa dohromady - včetně spojenců v NATO !!

Teprve potom tady může jistý totální debil vyhlašovat, že on sice se vším v USA nesouhlasí, ale jinak, že USA je pro něj co ? To nejlepší, co si umí představit. Bože - udělej s tím hovadem blbým pořádek !!

Brrr. Je mi z tebe, nejmenovaný pane, na poblití. Tak pokřivenou mysl lze potkat jen výjimečně.
Petr Gejdoš
Soviet partisan

PříspěvekZaslal: čt srpen 13, 2020 12:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

A vůbec ...

Tady se jen málokdy lze setkat s někým, kdo diskutuje či alespoň projevuje takovou snahu. Tady všichni pouze "ŘVETE !!" Řvete po Gejdošovi, že je takový či makový - ale nikdo se neodhodlá použít podložené argumenty.

Vaše argumenty jsou totiž z 99,9% fakticky propagandistické žvásty amerických fašistických medií.

https://cs.wikipedia.org/wiki/Diskuse

Vyzývám každého potenciálního diskutera - přečtěte si, co to je diskuse !

Mimochodem - můžu zde doložit, jak vaši fašističtí kolegové v ČR postupují vůči lidem, kteří si dovolí ve sdělovacích prostředcích říci pravdu a podložit ji argumenty zcela věcně.

CHCETE ??

ZBABĚLCI PŘEDPOSRANÍ ??
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Chicago-cz.com -> Volne tema Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

Chicago-cz.com forum system
Home | Diskuse o USA