Sklad Gejdolfovych kecu o nicem

FAQFAQ   HledatHledat    RegistraceRegistrace   PřihlášeníPřihlášení

Sklad Gejdolfovych kecu o nicem
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Chicago-cz.com -> Volne tema
Autor Zpráva
Anonymní


PříspěvekZaslal: st červen 26, 2019 11:57 am    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Trump pracuje "na plné pecky !!"

Zřejmě se mu vskutku podaří rozkotat USA do konce roku opravdu dokonale a dotlačit USA na pokraj občanské války - už k tomu moc nechybí. Plán Trumpovy administrativy devalvovat US dolar o cca 20% je poměrně dokonalý. US hospodářství to sice již nezachrání, to je beznadějné. Ale davům tupých namyšlených Američanů, kteří autem menším, než pětitunový pikap, s osmiválcem a turbem, náhonem na všechny nápravy a koly jak u traktoru, by ten necelý kilometr naproti do obchoďáku nakoupit rohlíky jet nemohli, protože to není dostatečně "americké", tak těmto tupým Američanům snad opravdu konečně dojde, že hra skutečně končí.

A navíc to vše doslova akceleruje úpadek USA jako takový. Snad se mu to povede tak rychle, aby americké zelené mozky nestihly naplánovat nějaký ten preventivní nuklearní útok.

Čili to začíná být zajímavé.
Návrat nahoru
miro
Site Admin


Registrace: 10. 01. 2005
Příspěvky: 3652
Bydliště: Chicago

PříspěvekZaslal: čt červen 27, 2019 7:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Gejdolfe ty si tu před volbami i po volbách propagoval Trumpa, takže máš i ty svou vinu na tom co se nyní děje. Pamatuju si jak si o něm básnil a jak si se v něm viděl. Já jsem naopak věděl už předem, že jestli to ten narušený dementní důchodce vyhraje, bude to velký problém pro celý svět.
Návrat nahoru
Anonymní


PříspěvekZaslal: čt červen 27, 2019 7:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

miro napsal:
Gejdolfe ty si tu před volbami i po volbách propagoval Trumpa, takže máš i ty svou vinu na tom co se nyní děje. Pamatuju si jak si o něm básnil a jak si se v něm viděl. Já jsem naopak věděl už předem, že jestli to ten narušený dementní důchodce vyhraje, bude to velký problém pro celý svět.


To se miro pleteš. Já nanejvýše pravil, že v tom vskutku bídném výběru je Trump podstatně přijatelnější a že s vysokou pravděpodobností až skoro jistotou volby vyhraje. Dále musím konstatovat, že zatím si Trump vede podstatně lépe, než svého času jistý Barák a zaručeně lépe, než by si vedla Cliftonka.

Trump škody nedělá, Trump se je, ty chyby, fakticky marně snaží napravit. Až tady toto miro pochopíš, budeš o dobré poznání vědomostmi a chápáním světa na tom lépe, než nyní.

Ty seš ochotný mi cosi vytýkat stran negativního myšlení, sám ale myslíš způsobem naprosto negativním, akorát si to ty nemyslíš a ani nepřipouštíš. To je jako v tom vtipu či aforismu : Na zmrzlého vrabečka se vysere kráva a vrabeček se v teplém kravinci zahřeje a díky tomu přežije. Tedy ne vždy, když se na někoho někdo vysere, tedy ne vždy to onen vyserista myslí špatně s tím posraným.
Návrat nahoru
Anonymní


PříspěvekZaslal: čt červen 27, 2019 10:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Mnoho lidí totiž vůbec nechápe, co se ve světě děje. Úroveň toho nechápání je až komická. Nevím, z čeho ta nepochopitelná slepota vlastně "pramení". Planeta doslova hyne, přičemž abych byl správně chápán, musí si každý uvědomit to moje členění, ze kterého moje tvrzení vychází !

V tomto případě totiž se náš svět dělí na "lidi" a zbytek hmotného světa, omezeného na prostor této planety, kterou zoveme Země...

Lidstvo si už přivlastňuje tolik veškerých dostupných zdrojů, že zbytek světa je již v menšině. Každému by mělo být po určité průpravě hladce pochopitelné, že se takto jedná o nemožný a neudržitelný stav. A když mluvíme o zdrojích - musíme mít na mysli celou kompletní paletu, tedy nejen třebas uhlí, plyn či ropu. Ale samozřejmě vodu, kyslík, sluneční energii, prostor, prostě vše !

K tomu zde máme fašistický stát USA s jeho satelity=kolonie, který zcela jasně usiluje o ovládnutí a vyžrání celého světa za použití bezohledného násilí.

A úkolem Trumpa - a proto a jen proto byl zvolen americkým presidentem !!! - je to té pologramotné polointeligentní bandě parazitů, kde každý je ověšen celým arzenálem smrtících zbraní, vysvětlit, že takhle to dále již nepůjde. Prostě "game over" !

Není to lehký úkol a neúspěch je nepřípustný ! Neúspěch = vyhlazení života na Zemi tak, jak jej doposud známe. Ten, kdo si úspěch Trumpa nepřeje, ten si přeje zánik tohoto světa ! Přes to vlak nepojede a bylo by dobré si to uvědomit a pochopit.
Návrat nahoru
Anonymní


PříspěvekZaslal: čt červen 27, 2019 10:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Takže drobný dodateček speciálně pro pana miro !

Problém pro tento svět není Trump a už vůbec není seriozní jej nazvat dementem. Takže tys dávno dopředu věděl něco, co svědčí o demenci určitě nikoliv Trumpa, nýbrž nejmenovaného nechápavce.
Návrat nahoru
Anonymní


PříspěvekZaslal: so červen 29, 2019 12:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Nu, Američani se utěšují, že s nimi Čína ještě vůbec mluví - viz natěšení se, že v Osace se Americe dostalo možnosti nastoupit na kobereček...

Uvidíme však, jaký výstup bude ze schůzky Modi - Si Ťin-pching - Putin. Tam se bude totiž mezi "šesti očima" řešit osud světa a to, jak konečně zlikvidovat největší hrozbu světa - fašistický Západ, zvláště pak USA.

Bude nový "Norimberg" ! A možná i nějaké tresty smrti - hodně lidí na světě by se přimlouvalo za trest smrti bičováním. Pikantní by byl trest smrti za zločiny proti lidskosti pro jistého nositele mírové Nobelovky (ó, jaká to je ironie), pana Baraka.

Fuj !
Návrat nahoru
Anonymní


PříspěvekZaslal: út červenec 02, 2019 8:52 am    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Trump je skutečně dobrý bavič - viz setkání s Kimem či legračnost potkání se s Putinem v Osace - a patrně hladce vyhraje i další volby. Tedy ovšem za předpokladu že jej adepti na Nobelovu cenu míru v jeho vládě - třebas známá holubice míru Bolton - přece jen neukecají na drobnou cca dvacetiletou válčičku proti Iránu. Vlastně ještě jeden předpoklad je nutný pro jeho znovuzvolení ! Nesmí se ještě do voleb USA rozpadnout ve víru občanské války...

Mimochodem, pokud by se ukecat nechal a zahájil by útok na Irán, je to jasný signál, že se židovský národ definitívně rozdělil na dva nesmiřitelné tábory. Respektive vlastně toto platí již dávno, ale že nyní ten židovský rozkol míří ke krvavému rozuzlení.

Jsem poměrně dobrý znalec Bible, speciálně pak Starého Zákona (=SZ). Proroctví ze SZ poměrně docela srozumitelně naznačují, že současný stát Izrael zanikne formou světové války = známý to Harmagedon, protože to nebylo z vůle Boží, jeho vznik v současné podobě.

Ostatně čtení na Haaretz je poučné až až a ani SZ netřeba studovat. Úpřimně řečeno, takovým oslům, jako se vyskytují zde, takovým bych to ani nedoporučoval, aby si četli v Bibli. To by je mohlo zabít. Dokonce ani tyto moje řádky by neměli z bezpečnostních důvodů číst či dokonce se pokusit je chápat.
Návrat nahoru
Petr Gejdoš
Soviet partisan


Registrace: 25. 08. 2007
Příspěvky: 1978

PříspěvekZaslal: st červenec 10, 2019 9:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Už to zřejmě dlouho trvat nebude !

Nerad bych býval byl zlým prorokem, avšak nelze se tomu ubránit ! V zásadě si myslím, že brzy bude pro nadšené vlezdoamericképrdelisty docela krušno. ..

1. Devalvace dolaru (samozřejmě míněno amerického),

2.Nešťastný Pentagon - možná se dožijeme vojenského převratu v USA (???) - to by byl goáááál, že ??

3. Irán nemíní srazit kufry a držet hubu... co tedy včil ? Americká armáda je schopna bojovat nejvýše tak proti Křovákům s luky a oštěpy. Představa, že by se US Army pustila do Ruska, Číny či Iránu - toť fantasmagorie. No ale nechť to tedy zkusí, že …

4. Ekonomika je věda, že ... USA a k tomu vlastně celý slavný to Západ - zvláště ten západně od ČR - je fakticky "na dně". Česká republika na tom je poměrně obdobně, současný ekonomický optimismus v ČR jest poněkud zvrácený. Obrat do čiré katastrofy české ekonomiky nebude trvat ani měsíc …

Na kecy expertů typu pedečko jsem velmi potom zvědavý !
Návrat nahoru
Big_Rig
Editor


Registrace: 19. 01. 2005
Příspěvky: 9225
Bydliště: Dayton/Cinci

PříspěvekZaslal: čt červenec 11, 2019 11:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

A co jinak, Gejdolfe? How are they hangin?
Návrat nahoru
Anonymní


PříspěvekZaslal: út červenec 16, 2019 3:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Já mám asi tak odhadem o deset řádů menší problém s poměrně přiblblou řečí "angličtina" než mám problém s totálně přiblblým blbemrigem…


Jinak ale dodám spíše věcně:

1. Irán nejenže nebude poslouchat, on se Irán dokonce staví do role karatele "těch idiotů" z Ameriky. Což se může pro ony uvedené idioty z Ameriky stát osudným - pokud tedy nedokážou Irán "smazat".


2. To samé však platí pro Turecko a jeho záliby v ruském systému S400. Vlastně tímto to samé vzkazuje Turecko do chcípající americké říše - vyližte si ...víte co !

3. V Afghanistánu ti tzv. "kozomrdi", co bosky s Kalašnikovy v ruce vypráskali ze země tu nejskvělejší armádu světa (= že prý je tou nejskvělejší ta americká), tak tedy Talibové neprojevují žádné obzvláštní uspokojení a pocit vítězství. Oni si raději asi počkají, až vykopou ze země posledního člena NATO a to ve stavu naživo, nebo raději namrtvo.

Vlastně se ukazuje jedno - ten vice než bilion US dolarů, narvaných ročně do armád NATO, je v podstatě cosi podobného, jako prachy nasypané do žumpy. Prostě lidi cosi platí a "nějací" hajzlící na tom nekřesťansky vydělávají.

4. V podstatě k témuž scenáři se schyluje v Jemenu. Tam na zadek dostává SA a nohsledi, s výdaji na armádu asi tak dvakrát větší, než Rusko.


Čína zbrojí "jak o dušu" a jejich oficiálních cca 250 miliard USD výdajů vloni bude v paritě možná blíže americkým loňským cca 700 miliardám blíže, než by se na první pohled jevilo.

Armády v Evropě by se měly bát představy případné opravdové (proti vážnému nepříteli) nutnosti nasazení. Hrozí jim totiž, že se v případě skutečně vážného konfliktu vyzabíjí tyto armády navzájem.

Já nevím, o čem přemýšlí takový idiot typu blbrig. Jak se máš, ty blbe ??
Návrat nahoru
Anonymní


PříspěvekZaslal: čt červenec 18, 2019 9:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Ten BLB se neozývá, je to evidentně opravdickej blb a k tomu ještě i rig.

Já tímto jen uvedu ještě jednu myšlénečku !

Planeta Země jest poměrně již dnes v dezolátním stavu a nějaká náhradní planeta se jaksi stále ne a nenachází kdes v okolí... Z čehož plyne, že tentokráte hrozí, že dokonalá příští světová válka hrozí vyhubit i ty super-super-elity ! No a ono vlastně ani žádná válka být nemusí - stačí mír !

Proč to ? Činnost alias kutění těch už mnoha miliard lidí v relatívně omezeném prostoru Země totiž začíná tuto planetu již docela nesnesitelně "zasmrádat" i bez války.

Tedy jakési generelní řešení se bude muset najít zavčasu, protože až bude chtít mít dům, bazén, Mercedesa a podobné vymoženosti skoro každý Číňan, Ind, Bangladešan a podobně, tak potom nebudou stačit kapacity deseti planet Země !

Takový mireček ale samozřejmě na to recept má - pomodlit se. Kýýýp smajlíka !
Návrat nahoru
Anonymní


PříspěvekZaslal: pá červenec 19, 2019 7:00 am    Předmět: dolar, dolar a ještě jednou dolar (americký) Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

A douška k stavu světa z pohledu americké ekonomiky...

Už jsem tady na mnoha místech vypichoval myšlenku, že americké hospodářství je v dezolátním stavu, protože "světovládci" se tak dlouho honili za vlastním ocasem, až jej tedy dohonili a chtivě se do něj zakousli...A ouha ! Chvíli to trvalo, než ty vzněty a podněty, indukované kousnutím sebe sama do ocasu dorazily z jednoho konce na druhý.

Amerika posledních padesát let drastického plíživého úpadku zlikvidovala funkčnost vlastního školství, vykynožila tímto střední technické kádry, zlikvidovala odstěhováním do Asie celou řadu "obtížných" průmyslových oborů. Velmi dnes pochybuju o tom, že by americký průmysl a američtí "odborníci" byli dnes schopni vyvíjet a pak i stavět moderní atomové elektárny, vyvíjet kosmické technologie, nakonec se naskýtá vtíravá otázka, zda ještě v USA existuje firma, technicky způsobilá vyvinout a vyrábět televizory.

Až utečou Rusi, Číňani, Indové a pod. z USA - a oni tedy opravdu brzy utečou, nebudou mít v Americe už nikoho, kdo by přemýšlel nad jakýmkoli vývojem čehokoli - včetně nakonec i zbraní. Již dnes americké zbraně jedou na čínských komponentech. Takhle trapně nevypadal ani starověký Řím těsně před zánikem. I o tom jsem tu nejednou psal - Amerika je trenýrkové království. A úroveň blbosti dosáhla neskutečných hodnot. Bože, chraň Ameriku...
Návrat nahoru
Big_Rig
Editor


Registrace: 19. 01. 2005
Příspěvky: 9225
Bydliště: Dayton/Cinci

PříspěvekZaslal: pá červenec 19, 2019 12:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hele, Gejdolfe, nebyl by ten Miruv keep smiling pristup pro tebe vlastne lepsi? Svet stejne nezachranis, do konce roku budes neboztik, vsechny kolem jsi uplne znechutil. To tvoje keep bitchin’ nikam nevede.
Návrat nahoru
Anonymní


PříspěvekZaslal: so červenec 20, 2019 4:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Cincinnati zajisté patří mezi "úpadkové města" USA. Se divím, že tu kdos je schopen trousit myšlenky o dobrém vlivu "keep smiling" na cokoliv ! Keep smiling je cos na úrovni decky slivovice - ta slivovice ale je zdravá zaručeně, kdežto "keep smiling" je obdoba duševní onanie.

Jest mi toho pána líto, ale komu není rady, tomu není ani pomoci...
Návrat nahoru
Big_Rig
Editor


Registrace: 19. 01. 2005
Příspěvky: 9225
Bydliště: Dayton/Cinci

PříspěvekZaslal: ne červenec 21, 2019 2:25 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ted jsi to vystihl. Je to jak pulcik trnkovych kapek - vyslopes ho a vpodstate si furt stejny kokot ... ale aspon budes ozraly a bude s tebu sranda. A mas omluvu, zes byl ozraly.
Návrat nahoru
Big_Rig
Editor


Registrace: 19. 01. 2005
Příspěvky: 9225
Bydliště: Dayton/Cinci

PříspěvekZaslal: čt červenec 25, 2019 3:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dobry clanek.

https://www.armadninoviny.cz/transporter-bumerang-symbolem-financni-krize-ruskeho-vojenskeho-prumyslu.html?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu
Návrat nahoru
Anonymní


PříspěvekZaslal: ne červenec 28, 2019 8:06 am    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Big_Rig napsal:
Dobry clanek.

https://www.armadninoviny.cz/transporter-bumerang-symbolem-financni-krize-ruskeho-vojenskeho-prumyslu.html?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu

Ten článek je vskutku pozoruhodný:

1. Rusko má rozpočet na vojenské výdaje cca 60 miliard US dolarů.

2. I vojáci ruské armády jsou někde ubytovaní, nějak se stravují atd. Předpokládám, že tuto část nákladů na armádu hradí Rusko z těch 60 miliard a nikoliv třebas z rozpočtu ministerstva kultury.

3. Ruská zbrojní výroba včetně vývozu zbraní je vysloveně plusová.

4. Zmiňované (v tom článku) zadlužení zbrojařských firem v Rusku pochází z dob hospodárky dle Jelcina a bandy zlodějů, kteří Rusko vyžrali až do hlíny.

Připadne mi tedy poněkud neseriozní, když autor poukazuje pouze na tyto problémy, aniž by to uvedl do správného kontextu. V porovnání s tím máme na světě pět krajin, u kterých náklady na obranu převyšují ty ruské:

a) USA s rozpočtem pouze na armádu je cca 649 miliard US dolarů (2018).

b) Čína a její rozpočet cca 250 miliard US dolarů (2018).

c) Saudská Arábie a rozpočet cca 70 miliard US dolarů (2018 - odhad SIPRI)

d) Indie a rozpočet 66 miliard US dolarů (2018).

e) Francie a rozpočet 64 miliard US dolarů (2018)

Tedy Rusko je až na šestém místě s cca 62 miliardami nákladů.

Tyto údaje vychází z článku v HN ze dne 6.5.2019 a tyto údaje údajně plynou ze SIPRI. Nemám čas to dále ověřovat, ale mám pochybnosti o správnosti, neboť mi tam poněkud vázne údaj za Velkou Británii, která vždy bývávala na třetím místě !

Za těchto okolností dotyčný autor diskutovaného článku projevuje naprostou objektivitu, žeáááno ! Směje se Rusům, že nemají peníze na zbrojení. Směje se Rusům, že mají dluhy - nevzpomíná pány Chodorkovské, Abramoviče a spol, kteří s izraelskými pasy jsou vysmátí a kteří z Ruska vytahali tisíce miliard US dolarů v dobách tzv. "ekonomické reformy" pana Gajdara. To se to kradlo - pardon, hospodařilo ! V té době byl americký rozpočet v kladných číslech - proč asi, že ...
Návrat nahoru
Anonymní


PříspěvekZaslal: út červenec 30, 2019 7:21 am    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Četl jsem zajímavé úvahy "o stavu mysli amerických pro-demokratických exponentů". Ti začínají se zděšením registrovat, že jejich sázka na zhroucení Ruska pod tlakem amerických a vůbec západních sankcí se minula účinkem a že je to naopak Západ a jmenovitě USA, které hrozí zhroucením až implozí celé společnosti.

Četba amerických stesků v amerických novinách, kde se začíná diskutovat otázka, jak je možné, že většina amerických rodin začíná žít v podmínkách, blížících se podmínkám chudobného "třetího světa". Stesky nad vylidňováním dříve bohatých průmyslových amerických měst typu Detroit, přeměna amerických měst v ghetta, jež smrdí odpadky a potkány - to vše spolu s totálním úpadkem amerického školství, ztrátou kvalifikace amerických dělníků v cel řadě oblastí vede k již neřešitelnosti situace.

Revoluce ! Zažijeme brzy americkou revoluci, proti které byla VŘSR dětským piknikem.
Návrat nahoru
Big_Rig
Editor


Registrace: 19. 01. 2005
Příspěvky: 9225
Bydliště: Dayton/Cinci

PříspěvekZaslal: út červenec 30, 2019 12:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Davam tomu do konce roku.
Návrat nahoru
Anonymní


PříspěvekZaslal: út červenec 30, 2019 10:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

To je vcelku nedůležité, zda to bude do konce roku … Zvláště, když není jasné, který se míní ten rok, zda letos, nebo kdy.

V zásadě však se ten idiot blbrig asi trefil,pokud mínil rok 2019. Je pro to dost důvodů s tím souhlasit.
Návrat nahoru
Anonymní


PříspěvekZaslal: čt srpen 01, 2019 8:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Jo ! Další akcelerace ... Od 1. září další cla na čínské zboží. Předpokládám, že to zdejší amerikofilní idioti vnímají jako vstřícný krok k urovnání světové obchodně-finanční války !! Typicky jako správní idioti totiž nechápou, že to není nic jiného, než urychlovač zániku USA.

Jednoho krásného dne se idioti typu blbrig sejdou a budou nad sodovkou dumat, kde "soudruzi udělali chybu"...
Návrat nahoru
Big_Rig
Editor


Registrace: 19. 01. 2005
Příspěvky: 9225
Bydliště: Dayton/Cinci

PříspěvekZaslal: so srpen 03, 2019 1:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Takze Trump teda Ameriku nezachranuje, ale urychluje jeji zanik?

Jinak, my vsichni dumame po kazdem tvem prispevku nad sodovkou, pivem, rumem ... kde je ta chyba. Mira rika alkoholismus, ja rikam schizofrenie, Clayton rika spatne programovani, Mlynek rika ze vsechno vyresi jeho tym pravniku za maly, pulmilionovy poplatek.
Návrat nahoru
Anonymní


PříspěvekZaslal: po srpen 05, 2019 7:35 am    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Big_Rig napsal:
Takze Trump teda Ameriku nezachranuje, ale urychluje jeji zanik?

....

Tvoje schopnost cokoli nechápat může mít vícero příčin, byť ta nejpravděpodobnější je tvoje vskutku prachbídná inteligence.

Trump, pokud má Ameriku zachránit před totálním zničením, musí ji zničit řízeně a pouze částečně - v určitých směrech či oblastech. To, že USA v současné době podléhají sebedestrukci, která se dramaticky urychluje - to aby někdo nepozoroval, musí být anebo sám Američan s průměrnou americkou inteligencí nebo naprostý blb typu blbrig. U tohoto blba je vše pochopitelné, on facto je jakoby Američan a ještě k tomu zcela abnormálně blbej.
Návrat nahoru
Big_Rig
Editor


Registrace: 19. 01. 2005
Příspěvky: 9225
Bydliště: Dayton/Cinci

PříspěvekZaslal: po srpen 05, 2019 1:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Anonymous napsal:
pokud má Ameriku zachránit před totálním zničením, musí ji zničit


Jasne!
Návrat nahoru
Anonymní


PříspěvekZaslal: út srpen 06, 2019 7:38 am    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Big_Rig napsal:
Anonymous napsal:
pokud má Ameriku zachránit před totálním zničením, musí ji zničit


Jasne!


O tom pochybuju, že by tobě bylo cokoli jasné.

Jinak se v podstatě jedná o jakýsi politický gambit. USA již mnoho možností byť jen prosté záchrany své existence nemají. To, co Západ posměšně tvrdíval o Sovětském Svazu, že je to "kolos na hliněných nohou", to platí dnes nejen o USA, nýbrž v podstatě to platí o celé koloniální říši USA, čili tzv. "Západu".

Psychopatologická zápaďácká společnost, vycházející z anglo-saských kořenů, to vše mixováno s militantním protestantismem vytváří naprosto jedovatou směs. Rozdíl mezi humanismem ruské kultury a kulturou zlodějsko-hamižnickou Západu je zřejmý třebas jen porovnáním kreslených filmů pro děti v Rusku a v USA. Další pro Západ až trapná oblast srovnání je školství a všeobecná úroveň znalostí.

Probíhající přerozdělování vlivů ve světě současna je zcela již jasně rozhodnuto. Katastrofický proces doslova bankrotu anglo-saského Západu v porovnání s rozvojem rusko-čínsko-indického Východu samozřejmě není proces, který probíhá v časových obdobích hodin, dnů atd. ! Je to proces poměrně dlouhodobý, jehož urychlení bych si ani nepřál !!

Alternativou k prakticky až evolučním proměnám současna by totiž bylo revoluční řešení - třetí světová válka. Světová válka je dnes již patrně jediným zdánlivě nadějným řešením situace pro USA a Západ obecně. Proto ty horentní snahy Východ uzbrojit, porazit a jak byl mírumilovně po vzoru jistého pana miro pravil nositel Nobelovky jistý BHO, "...kdo nebude poslouchat, tomu násilím zkroutíme ruce …"

Onen pan miro na to má výborné řešení. Napsal to zde již mnohokrát a tím zcela jasně definoval, na které/čí straně ideově stojí/komu slouží.
Návrat nahoru
Big_Rig
Editor


Registrace: 19. 01. 2005
Příspěvky: 9225
Bydliště: Dayton/Cinci

PříspěvekZaslal: út srpen 06, 2019 4:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Takze Rusko ma lepsi skoly a cartoons.

Jinak se mi zda, ze bys Gejdolfe, skoro mohl delat Berniemu vice presidenta.
Návrat nahoru
Anonymní


PříspěvekZaslal: so srpen 10, 2019 5:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Big_Rig napsal:
Takze Rusko ma lepsi skoly a cartoons.

Jinak se mi zda, ze bys Gejdolfe, skoro mohl delat Berniemu vice presidenta.


Nemám zájem dělat komukoliv vice-presidenta. Dokonce ani Putinovi nikoliv - kdyby tedy taková funkce v Rusku byla... Já "hraju" vždy první housle.

Ovšem dlužno říci jedno - spolupráce s Putinem by pro mě byla opravdu "ČEST" !!

To však je něco, co člověk žijící v USA déle než cca rok zásadně nemůže pochopit. Život v USA totiž je prudce toxický a má nevratné negatívní dopady na mozek postižených lidí. Zhruba po roce každý člověk podlehne intoxikaci. Poté si takto deformovaný člvěk přesztane uvědomovat, že se z něj stal "plnohodnotný idiot".
Návrat nahoru
Anonymní


PříspěvekZaslal: ne srpen 11, 2019 8:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Jen tak "en passant"... já za necelé dva roky od okamžiku, kdy jsem se poprvé dostal ke hře "šachy", jsem splnil normu pro titul "mezinárodní mistr". Na vojně jsem v simultánce porazil 16 šachistů z řad ČsLA. To by ještě nebylo tak zajímavé - já ale tu simultánku hrál tzv. "naslepo" !!

Tedy, armáda proti mě postavila 16 svých (v rámci té akce) "dostupných" šachistů a já hrál proti všem najednou, aniž bych viděl šachovnice - což ale mojí soupeři viděli, že ...

Všech 16 partií jsem vyhrál, některé s odřenýma ušima - leč vyhrál...

Já se skutečně tady jen usmívám. Mě to už ani nebaví vykládat tomu blbovi z Cincinnati, že je skutečně totální blb.

Celý ten sebechvalný úvod byl nutný !!

V současnosti opravdu už "jde do tuhého !!"

Věřte mi - bude velmi, velmi .. velmi zle ! Brzy !! A obzvláště pak tam za oceánem.
Návrat nahoru
Big_Rig
Editor


Registrace: 19. 01. 2005
Příspěvky: 9225
Bydliště: Dayton/Cinci

PříspěvekZaslal: ne srpen 11, 2019 8:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jasne, Gejdobote, jsi sachista a houslista v jednom, analne logicky kompjutr z Betelgeuse, svaty muz a prorok ... a predevsim ...

JSI PREZIDENTEM VLASTNIHO CHLIVKU ZDE NA FORU!Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Anonymní


PříspěvekZaslal: čt srpen 15, 2019 12:20 am    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Já tady se jdu podívat vždy jen proto, abych zkouknul, jak reaguje ten idiot z "Cinicity" či jak se to úpadkové město, typické pro úpadkový stát USA, vlastně nazývá.

Nu, nikdy nejsem zklamán, třeba-že by se idiot nechoval idiotsky. Naopak. Ještě to vylepšuje. Blbe.rigu ! Já tě musím pochválit ! Jseš větší a ještě větší idiot.
Návrat nahoru
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Chicago-cz.com -> Volne tema Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Strana 5 z 7

 


Chicago-cz.com forum system
Home | Diskuse o USA