Sklad Gejdolfovych kecu o nicem

FAQFAQ   HledatHledat    RegistraceRegistrace   PřihlášeníPřihlášení

Sklad Gejdolfovych kecu o nicem
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další

odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Chicago-cz.com -> Volne tema
Autor Zpráva
Big_Rig
Editor

Registrace: 19. 01. 2005

PříspěvekZaslal: pá březen 08, 2019 9:18 pm    Předmět: Sklad Gejdolfovych kecu o nicem Odpovědět s citátem

To proste vsechno presunu sem. Kdyz se nekomu bude chtit s Gejdou "debatovat", cili nechat si nadavat ... zde.
Anonymní

PříspěvekZaslal: pá březen 08, 2019 9:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Big_Rig napsal:
Jasne, Gejdolfe. Je fascinujici, jak jednou pulkou huby rikas, ze USA uz nediktuji svetu, sou v prdeli, bla, bla a druhou pulkou rikas, ze cokoliv se na svete stane, je zorchestrovane CIA, Obamou a zidama. Rozhodne nejsi schizofrenni.

Podivej se, pis si, co chces, ale prestan napadat ostatni, sic ti nastane skutecna vojna. Byl sem na tebe hodny ... zatim. Mozna je na case te trochu proliskat.

Napadnu, co mě napadne - to je prostě cosi, jako reciprocita, víš ? Teď udělám rozbor tvé blbosti, jak se projevila v tom, co jsem teď od tebe ocitoval:

Takže - já přece nepsal, že USA již nediktují světu ! Já jsem napsal, že již nejsou v té skvělé pozici. Ovšem to, že všeliké a skoro nesčetné americké "tajné služby" osnují či páchají po celém světě všemožné podrazy a křivárny - to pravda je.

K tomu USA ani nemusí být světovou velmocí. Vždyť i "chudobné Rusko" si klidně skrze internet zvolí v USA presidenta, jakého si přeje. Rusko, jak jsem zde mnohokrát již napsal, dává na zbrojení cca 1/12 nákladů USA a cca 1/18 nákladů zemí NATO včetně USA. A přesto jsou USA a slavné NATO celé doslova posrané z toho, jak Putin ohrožuje celý svět. To je hajzl, ten Putin - jak to všechno bez peněz ale dokáže ??

O Židech jsem se ani nezmínil a pochybuju, že bys zde našel můj text, kde bych projevoval jakýsi náznak, že cosi proti Židům neoprávněně mám. Ostatně jsem zde již kdesi napsal, že podle posledních rodinných zkoumání historie našeho rodu mám v sobě s největší pravděpodobností i já nadpoloviční podíl židovské krve.

Nepleť si tedy lejno s fíkem případně jiným ovocem, milánku. To, že já jsem úpřimný a pravdomluvný, to pro nikoho nemůže znamenat v diskusi se mnou, že mě může tento beztrestně napadat - zvláště bez jakékoliv věcné argumentace. Ty tady na foru ale (blbečku namyšlený) - ty mě napadat můžeš !! Máš na to tady totiž pravomoci a náramně si to jako duševní mrzák užíváš. Takže nějaké výtky z tvé strany mě nechávají zcela chladným. De facto tebou pohrdám, jsi sprostý zbabělec. Tobě to řeknu vždy.

A mazej...
Anonymní

PříspěvekZaslal: čt březen 14, 2019 11:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Ne ne ne, to se pleteš. Ani moji duši Lynnet nikterak neoblažuje. Mě totiž lidé s takovým myšlením spíše iritují. Vykládat cosi o
citace:
… USA ma jiste take sve problemy,ale je mnohem kosmopolitnejsi,vzdyt tu zije nejvice narodnosti sveta vsech ras...
v zemi, kde dnes žijí potomci těch, co cíleně okradli a případně přímo vyvraždili miliony původních obyvatel - to je opravdu síla.

Navíc ta osoba žije v zemi, která byla uloupena vícenásobně. Ach jo... Chtělo by to trošilinku alespoň utilitární znalosti historie toho, jak vlastně vznikaly ty skvělé USA.

Jinak si nalžete do kapsy cokoli chcete. Ona totiž se ani 1000x opakovaná lež pravdou nestane.... Confused
Anonymní

PříspěvekZaslal: čt březen 14, 2019 11:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

A k článku na Novinkách.

1. Cikánů v ČR není 300 000 - podle posledního sčítání totiž se k "cikánismu" nehlásilo ani 100 000 lidí.

2. Mluvit v Česku o jakési nenávisti k Cikánům je nesmysl. Lidé opravdu nenávidí hajzly, co kradou, zneužívají sociální systém, štítí se práce a vzdělání. To přece nemá nic společného s Cikány. Nebo snad ano ??

3. Mluvit o nějakých vadách v policejním systému a vězenství ze strany USA směrem k ČR - to už se nedá nazvat drzostí ! To je naprostá nehoráznost, za kterou je třeba neprodleně tomu, kdo to tvrdí, rozbít hubu.

USA je nesmyslné soustátí s vládnoucím kryptofašismem, kde je vězňů více, než asi ve zbytku světa.

Lidičky, zamyslete se ! Ty žvásty - to už překonává Orwella.
czolgos
Moderator

PříspěvekZaslal: pá březen 15, 2019 12:27 am    Předmět: Odpovědět s citátem

K počtu Romů že sčítání 2011

https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/za-maly-pocet-lidi-romske-narodnosti-muze-podle-aktivisty-strach.A111216_123814_domaci_jj
Anonymní

PříspěvekZaslal: pá březen 15, 2019 8:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

czolgos napsal:
K počtu Romů že sčítání 2011

https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/za-maly-pocet-lidi-romske-narodnosti-muze-podle-aktivisty-strach.A111216_123814_domaci_jj

No. Vždyť to přece říkám, že se k ciganismu hlásilo ani ne 100 000 lidí. Mě jakési amaterské odhady jakéhosi holomka nezajímají.
Anonymní

PříspěvekZaslal: pá březen 15, 2019 8:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Nu a ještě jinak !

Jestliže se toto forum "pyšní" tím, že zde de facto vládnou idioti typu blbrig - potom ale opravdu není o co stát. Tož čau...
Big_Rig
Editor

PříspěvekZaslal: pá březen 15, 2019 9:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Cau
Lynnet
Moderator

Registrace: 13. 07. 2006

PříspěvekZaslal: so březen 16, 2019 1:20 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Zahradka vola...
Anonymní

PříspěvekZaslal: so březen 23, 2019 7:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Tady snad ten idiot blbrig mazat nebude …

Já tady na foru již utrousil nejednu pozoruhodnou myšlenku. Ta pozoruhodnost mých myšlenek je měřitelná vcelku snadno. Když lidé, jako čžolgoschš, blbrig a podobní elementi vehementně nesouhlasí a nadávají mi - jedná se fakticky se skoro 100% o záruku toho, že moje myšlenka je hluboce pravdivá.

Blíží se neúprosně doba, kdy tzv. "Západ" zbankrotuje doslova i do písmene ! Já vím, že takové zdroje se tady nepovažují za zdroje informací. Nicméně na tom nijak nezáleží, co si kdo tendenčně myslí.

https://cont.ws/@severro/1260219 a zde je překlad pro ty, co budoucím světovým jazykem č.2 nevládnou - č. 1 bude čínština a to již velmi brzy !
http://www.novarepublika.cz/2019/03/proc-rusko-prodava-energonosice-temer.html

Pro blbečky typu blbrig a spol. musím říci toto - je jedno, jestli pravdu definoval a vyslovil Hitler, nebo Churchil. Pravda je prostě pravda sama o sobě, bez ohledu na Hitlery či Churchily.

PS- Já tady fakticky přesně o tomto psal snad před 15 roky a bylo mi blbečky zdejšími spíláno. Dobře vám tak ! BLBEČCI !! Pokud možno ani neuvažujte o tom, že byste reemigrovali.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Petr Gejdoš
Soviet partisan

Registrace: 25. 08. 2007

PříspěvekZaslal: so březen 23, 2019 8:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak jo - idiot, dokonce ani blbrig nikdy nespíííí !!!

Ty, blbe s rigem, ty seš skutečně totální idiot.
Petr Gejdoš
Soviet partisan

PříspěvekZaslal: so březen 23, 2019 8:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Totální idiote BLBE.RIG !

Já skutečně jen těžko nacházím většího blba, než seš ty...

BLBE !!! Slyšíš mě ??

Ty seš tak blbej, rigu, že seš naprosto unikátní, BLBE !!
Big_Rig
Editor

PříspěvekZaslal: so březen 23, 2019 8:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nak ty odchod z fora nejde, Gejdolfe.

Ty reakce za clankem sou dobre:

citace:
Proboha lidi vzpamatujte se! Ropa se neprodává za zlato, ale za dolary a dnes je snaha to alespoň částečně vyrovnávat v národních měnách. Ani tohle třeba taková Čína nechce, a od Ruska kupuje buď za dolary nebo za jüany. Rozhodně ne za zlato a už vůbec je za ruble.

citace:
Kdybys nebyl negramot a uměl počítat tak bys nemusel věřit kravinám a během asi 2 minut by jsi si spočítal, že ty objemy koupeného zlata a prodané ropy naprosto nesedí o několik řádů.

Btw ten styl psani a slovni obraty v tom clanku, vydavani propagandy za fakta, prekrucovani pravdy, absence jakychkoli dat a zdroju ... bud je Gejdolf ten "Hroch", ktery je udajnym "prekladatelem", nebo sem uz roky pouze prepisuje jako Smilan Laughing Laughing Laughing
Petr Gejdoš
Soviet partisan

PříspěvekZaslal: so březen 23, 2019 8:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Big_Rig napsal:
Nak ty odchod z fora nejde, Gejdolfe.

Ty reakce za clankem sou dobre:

citace:
Proboha lidi vzpamatujte se! Ropa se neprodává za zlato, ale za dolary a dnes je snaha to alespoň částečně vyrovnávat v národních měnách. Ani tohle třeba taková Čína nechce, a od Ruska kupuje buď za dolary nebo za jüany. Rozhodně ne za zlato a už vůbec je za ruble.

citace:
Kdybys nebyl negramot a uměl počítat tak bys nemusel věřit kravinám a během asi 2 minut by jsi si spočítal, že ty objemy koupeného zlata a prodané ropy naprosto nesedí o několik řádů.

Btw ten styl psani a slovni obraty v tom clanku, vydavani propagandy za fakta, prekrucovani pravdy, absence jakychkoli dat a zdroju ... bud je Gejdolf ten "Hroch", ktery je udajnym "prekladatelem", nebo sem uz roky pouze prepisuje jako Smilan Laughing Laughing Laughing

Ty seš opravdu "případ" a patrně ti není pomoci, blbe.rig !

Já prostě a jednoduše nemůžu pochopit, jakými podivnými cestičkami probíhá myšlení blbů typu blb.rig.

Přece to musí být i poměrně ne moc inteligentním lidem jasné, že když někdo "pouze a jen žere" a druhý "hlavně vyrábí a produkuje" - že mezi těma dvěma stranami není možný dlouhodobě nějaký obchod !

Prostě to není možné.

Leda násilím !

Takže ty idiote z blba.riga ! Vzpamatuj se ! Idiote, seš na tom velmi špatně - zdechneš hladem, protože neumíš vůbec nic, nerozumíš ničemu - ty prostě a jednoduše jen žereš a sereš. Idiote smrdutý...
Anonymní

PříspěvekZaslal: so březen 23, 2019 9:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Idiot blb rig reagoval na reakce pod článkem - ovšem jen na ty pro něj "vhodné" reakce.

Idiote !

Když už - reaguj na všechno. Jinak opravdu ze sebe coby idiota děláš idiota stále většího a většího - ty veliký již idiote !
Big_Rig
Editor

PříspěvekZaslal: so březen 23, 2019 9:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nejak se vzteka nas drobecek Laughing

Jen se vztekej. Tady muzes. Muzes nadavat, vztekat se, napadat koho chces, psat lzi, svoje "pravdy", cokoli chces a nikdo si to uz nebude plest se skutecnym nazorem nebo snad faktama. Je tvoje zlata klicka vyrobena strejdou Rigem, abys byl v bezpeci pred zlyma imperialistama ovladajicima toto forum.

To nejlepsi - kdykoli nekdo bude chtit, muze te tady navstivit, povidat si s tebou, dat ti banan, nebo te podrbat za tvym prasecim ouskem a ja muzu mit klidne svedomi, ze te necenzuruju, ze ti davam svobodu slova.

Dobry kompromis.
Big_Rig
Editor

PříspěvekZaslal: so březen 23, 2019 9:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

citace:
Přece to musí být i poměrně ne moc inteligentním lidem jasné, že když někdo "pouze a jen žere" a druhý "hlavně vyrábí a produkuje" - že mezi těma dvěma stranami není možný dlouhodobě nějaký obchod !

Prostě to není možné.

Ale s tim prece vsichni tady souhlasime - Rusko jen zere, drancuje svoje prirodni zdroje a nic nevyrabi. O tom je prece cely ten clanek.

citace:
Takže poté, co si Západ v čele s USA uvědomil svůj neúspěch na Ukrajině, vytyčil si za cíl zničit hospodářství Ruska cestou snížení cen ropy a s ním souvisejícího plynu, tedy hlavních zdrojů příjmů ruského exportu a hlavních zdrojů doplňování ruských zlatých a měnových rezerv (ZVR).

Toto je primo z toho clanku. I ta nejnechutnejsi ruska propaganda se nemuze vyhnout faktu, ze cela ruska ekonomika je zalozena na zrani, tedy pozirani sebe sama a staci "zapadni" lusknuti prstu a Putin je na kolenou. BTW USA "nesnizily" cenu ropy. Kdybys mel byt sebemensi znalosti fungovani realneho sveta, tak bys vedel, ze arabove, cili OPEC (jehoz je Rusko soucasti ale opet je v nem trpaslik bez realneho vlivu jako kdekoli jinde mimo Ukrajinu Smile ), ovlivnili ceny ropy nadprodukci ze strachu z americkych shale oil reserves. Tezba z tar sands a shales v US Midwest je draha, nevyplati se pri soucasnych cenach. Arabove tim vlastne zastavili, resp. oddalili, cestu k tomu aby americani zaplavili trh vlastni levnou energii.

Cela tato pseudodiskuze je o nicem. Zlato je k nicemu a brzo i ropa bude k nicemu. Potrebujeme obnovitelne zdroje, ne hadani se a vzajemne okradani se o zbytky fosilnich paliv. Long live nuclear fusion!

Do prdele, proc ja se s tebou vlastne dohaduju??? Snad se pobavi tvou stupiditou aspon miro, CZ nebo Clayton.

PS: Dal sem do tematu Ostatni zeme dobry clanek o Putinovi, rozhovor s jeho byvalym propagandistickym filmarem - pocti si.
Big_Rig
Editor

PříspěvekZaslal: so březen 23, 2019 10:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jen tak neco malo o neuspesich na Ukr, kdyz se o tom mluvilo v tom Gejdoclanku.

https://www.info.cz/evropska-unie/pet-let-od-anexe-krymu-kradez-za-bileho-dne-muze-skoncit-rozpadem-ruska-40960.html?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu
czolgos
Moderator

PříspěvekZaslal: so březen 23, 2019 10:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Sobota večer, Gejdolf si otevřel zřejmě dobrou flašku. Jinak si to nedovedu vysvětlit tu jeho spršku nadávek.
Big_Rig
Editor

PříspěvekZaslal: so březen 23, 2019 11:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Presunul jsem to sem z noveho vlakna, ktere zalozil. V Gejdouniverse je to padny duvod ke schizofrennimu zachvatu ... s trochou Tourette's Laughing

Kez by to byl alkohol. Toto je ale cisty, 100%, neredeny Gejdolf, rekl bych. Toto je to, co bud zbylo z jeho osobnosti, nebo to, cim on vzdycky byl.

Myslim ale, ze dokud budu mit cas, presunovat gejdolfoviny sem, tak nebude nutne ho mazat a dusevne tyrat. Je mi ho lito. Prospeje to jak jemu, tak foru. Tady muze nadavat a kdokoli s nim tady bude diskutovat, bude tak delat "na vlastni risk". Neni nutne, aby zasiral vsechna temata tady. Jenom tim siri nenavist ... a myslim, ze se mu tim podarilo forum sabotovat a zkreslit pro nekoho, kdo forum nezna, o cem to tady je a kdo jsme.
Lynnet
Moderator

Registrace: 13. 07. 2006

PříspěvekZaslal: ne březen 24, 2019 1:55 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Take si nevpominam co vyrabi Rusko.....
czolgos
Moderator

PříspěvekZaslal: ne březen 24, 2019 8:39 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Lynnet napsal:

Fake news
Big_Rig
Editor

PříspěvekZaslal: ne březen 24, 2019 12:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Lynnet napsal:

Peepee tapes.
Anonymní

PříspěvekZaslal: po březen 25, 2019 3:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Lynnet napsal:

Hmmm… RD180 ti asi nic neříká. Ty si myslíš, že ty americké rachejtle lítají jen tak - na tvoje prdy, že jo … Ach jo - je mi tě tak trochu líto, ženská ...
Anonymní

PříspěvekZaslal: po březen 25, 2019 3:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

czolgos napsal:
Sobota večer, Gejdolf si otevřel zřejmě dobrou flašku. Jinak si to nedovedu vysvětlit tu jeho spršku nadávek.

Čžolgošům lze naprosto úspěšně nadávat, aniž by to jakkoli bylo podmíněno nějakým třebas alko-additívem. Takového idiota asi lze poznat až možná na 500 metrů v souvětru. V protivětru se takové hovado dá odhalit na až desítky kilometrů - ten smrad ze zahnívající mozkovny se nedá nezaregistrovat.

Tebe mi líto není. Tobě zcela obmyslně přeju, aby tvoje odměna za životní názory byla zcela přiměřená karmě. Což ale vlastně netřeba přát - ono to totiž tak prostě bude, blbečku.
Anonymní

PříspěvekZaslal: po březen 25, 2019 4:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Jen tak mimochodem - spec. pro Lynnet !

A co ty vlastně si vybavuješ, že se vyrábí v USA krom (ne moc kvalitních) zbraní ?? Já si toho dokážu vybavit docela dost, ale procentuálně je v tomto ohledu Amerika prostě "v prdeli". Až Čína, ERusko a Indie řeknou "TEĎ !!" - Amerika imploduje.

No - vlastně se to de facto zrovna děje … Ach jo, Lynnet Lynnet ! Až ti to všechno (možná ??) dojde - neomluvíš se mi. Už to totiž nebude možné - možná alespoň pochopíš, proč...
Big_Rig
Editor

PříspěvekZaslal: po březen 25, 2019 9:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jen do nich, Gejdolfe! Nemaji ti hazet banany!
Anonymní

PříspěvekZaslal: út březen 26, 2019 8:37 am    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Big_Rig napsal:
Jen do nich, Gejdolfe! Nemaji ti hazet banany!

Jistě blberigu, vždyť ani banány nekonzumuju, chlast z banánů jsem zatím nezkoušel...

Jinak hlavičku už máš v pořádku, božátko malé, čechoamerické ?
Big_Rig
Editor

PříspěvekZaslal: út březen 26, 2019 5:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja mel na mysli metaforicke banany, cili konverzaci. Je ale zajimave, ze jsi hned zacal mluvit o konzumaci a delani chlastu. Laughing
Anonymní

PříspěvekZaslal: st březen 27, 2019 8:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Tady vlastně v podstatě ani tak nejde o to, zda krachne USA, EU nebo Čína, respektive - kdo z těchto krachne jako první a strhne tak do průšvihu ty další se sebou. V zásadě totiž dost možná krachnou všechny jmenované země.

Nejméně pravděpodobné to (=krach ekonomiky) však je u Číny, což vyplývá se stále užšího sepjetí Číny s Ruskem. Vysvětlím, proč toto by mělo jakože být důležité, že by se ekonomická velmoc číslo jedna = Čína, mohla jakože zachránit spojenectvím se zdánlivě bezvýznamným (z hlediska velikosti ekonomiky) Ruskem.

1. Rusko je totiž jen tak mimochodem světová energetická super-velmoc číslo jedna.

2. Rusko je super-velmocí a začíná být světovou hyper-velmocí v produkci zdravých potravin.

3. Čína je dnes supervelmocí v ekonomice a technologickém rozvoji v oblastech spotřebních, Rusko je supervelmocí v oblasti vývoje moderních zbraní.

Prostě a jednoduše - Rusko a Čína si mají vzájemně co nabízet ! A mají předpoklady k vzájemně vyrovnané stabilní obchodní výměně bez velkých respektíve trvalých deficitů.

Což zásadně neplatí pro vztahy Ruska s EU nebo s USA, případně ani pro vztahy Číny s EU a USA !

V zásadě jak USA, tak země EU jsou totiž úpadkové mocnosti s chorou ekonomikou a patologicky vysokým sebevědomím, jež v podstatě nemají dnes již nic, s čím by mohly tyto země obchodovat při rovnoprávných podmínkách.

Je to skutečně otázka času, vše jako by se již stalo ! Politika Západu vůči Rusku je vysloveně sebevražedná a dá se vysvětlovat výhradně tak, že Západ má v plánu v brzké době vyvolat s Ruskem válku a Rusko zničit.

Věřte mi to zcela jistě - Rusové toto velmi dobře chápou a připravují se na to !
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Chicago-cz.com -> Volne tema Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Strana 1 z 7

Chicago-cz.com forum system
Home | Diskuse o USA