Babiš jedná v Oválné pracovně s Trumpem

FAQFAQ   HledatHledat    RegistraceRegistrace   PřihlášeníPřihlášení

Babiš jedná v Oválné pracovně s Trumpem

Autor Zpráva
miro
Site Admin

Registrace: 10. 01. 2005

PříspěvekZaslal: čt březen 07, 2019 8:27 pm    Předmět: Babiš jedná v Oválné pracovně s Trumpem Odpovědět s citátem

To jsem zvědav co tam ti dva borci vymyslí Wink

https://www.novinky.cz/zahranicni/amerika/499252-babis-jedna-v-ovalne-pracovne-s-trumpem.html
Lynnet
Moderator

Registrace: 13. 07. 2006

PříspěvekZaslal: čt březen 07, 2019 11:31 pm    Předmět: Re: Babiš jedná v Oválné pracovně s Trumpem Odpovědět s citátem

miro napsal:

https://www.novinky.cz/zahranicni/amerika/499252-babis-jedna-v-ovalne-pracovne-s-trumpem.html

A Milos doma skripe zuby,pac mu cesi nevpustili jeho kamarada na navstevu,coby clena delegace prumyslu a obchodu.
Anonymní

PříspěvekZaslal: čt březen 07, 2019 11:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Co bude deklarováno veřejně nás fakticky zajímat nemusí - budou to jen povšechné obecnosti, nemající na nic vliv.

Co však bylo řečeno doopravdy, to se dozvíme leda nepřímo:

1) Najednou se začne vážně uvažovat, že vůbec není špatná myšlenka, že by Temelín dostavěla Westinghouse. Najednou všichni proameričtí propagandisté objeví, jak jsou ruské technologie špatné, nebezpečné a jak je nebezpečné si Rusko takhle "pustit k tělu."

2) Najednou se začne vážně uvažovat, že nejlepší by bylo koupit nějaké "jeté" americké stíhačky místo Gripenů.

3) Najednou se začne vážně uvažovat, že když bude česká armáda hojně nakupovat veškeré zbraně v USA - že vůbec pak nebude problém utratit ony kýžené 2%, dokonce i více.

4) Najednou …. atd atp …

No a z toho pak zpětně jednoduše vydedukujeme, co si to tam Babiš s Trumpem v bílé chaloupce špitali - respektive jaké dostal Babiš pokyny výměnou za to, že americké velvyslanectví nebude organizovat v Praze barevnou revoluci.
Anonymní

PříspěvekZaslal: čt březen 07, 2019 11:50 pm    Předmět: Re: Babiš jedná v Oválné pracovně s Trumpem Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Lynnet napsal:
miro napsal:

A Milos doma skripe zuby,pac mu cesi nevpustili jeho kamarada na navstevu,coby clena delegace prumyslu a obchodu.

Ťuk, ťuk - zní to tam dutě ??
Clayton
Veteran

Registrace: 09. 08. 2009

PříspěvekZaslal: pá březen 08, 2019 12:25 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Anonymous napsal:
Co bude deklarováno veřejně nás fakticky zajímat nemusí - budou to jen povšechné obecnosti, nemající na nic vliv.

Co však bylo řečeno doopravdy, to se dozvíme leda nepřímo:

1) Najednou se začne vážně uvažovat, že vůbec není špatná myšlenka, že by Temelín dostavěla Westinghouse. Najednou všichni proameričtí propagandisté objeví, jak jsou ruské technologie špatné, nebezpečné a jak je nebezpečné si Rusko takhle "pustit k tělu."

2) Najednou se začne vážně uvažovat, že nejlepší by bylo koupit nějaké "jeté" americké stíhačky místo Gripenů.

3) Najednou se začne vážně uvažovat, že když bude česká armáda hojně nakupovat veškeré zbraně v USA - že vůbec pak nebude problém utratit ony kýžené 2%, dokonce i více.

Ano, Westinghouse, F-16 a 2%. O to skutečně šlo. Tentokrát se nedá, než souhlasit.
Je legrace, jak se mezitím doma pokusili o obdobu sarajevského atentátu na Klause. Čekají, že z Faltýnka a spol získají něco použitelného na sestřelení Babiše. Nebo je to naopak a Babiš se pokusil zbavit jednoho nebezpečného křídla v ANO, které se příliš osamostatnilo. Pro jistotu to udělal, když byl v bezpečí za oceánem. Kdo ví. Tohle si netroufnu odhadnout.
Lynnet
Moderator

Registrace: 13. 07. 2006

PříspěvekZaslal: pá březen 08, 2019 1:48 am    Předmět: Re: Babiš jedná v Oválné pracovně s Trumpem Odpovědět s citátem

Anonymous napsal:
Lynnet napsal:
miro napsal:

Ťuk, ťuk - zní to tam dutě ??

Proc? Mam pravdu.
Big_Rig
Editor

Registrace: 19. 01. 2005

PříspěvekZaslal: pá březen 08, 2019 11:55 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Gejdolfe, rikal jsem ti uz stokrat, ze nemas napadat Lynnet ... ani ostatni uzivatele. Ty tvoje debilni zvasty o rimske risi nemaji nic spolecneho s danym tematem ani s tim, co psala Lynnet. Zaloz si vlakno jako Smilan ve Volnem tematu a muzes si tam hulakat od rana do vecera o cemkoli.

A samozrejme ano, Lynnet ma pravdu, ze Milos dupe nozickou jako maly fracek. Fascinujici jak vas oba senilita vraci do detstvi, ze?
czolgos
Moderator

PříspěvekZaslal: pá březen 08, 2019 1:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/ruska-delegace-nevpusteni-zeman-chteli-odjet.A190307_214923_domaci_kuce

Neskutečný, co si ten Zeman dovoluje. Jednou až bude historie hodnotit naše prezidenty, tak skončí hluboko vespodu za Klementem Gottwaldem.
Anonymní

PříspěvekZaslal: pá březen 08, 2019 4:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Hele, miláčku !

Lynnet jsem se ani nedotknul - pouze jsem jí navrhnul udělat experiment, který by ji pověděl pravdu, jak na tom osobně je.

Příklad s říší Římskou - to jsem fakt přehnal, omlouvám se ! To je naprosto nad tvoje (a patrně většiny dalších zdejších prominentů) možnosti chápání souvislostí.

Já chtěl pouze naznačit, že USA již nejsou v té skvělé pozici, aby diktovaly světu. Že spíše jsou tedy v ekonomickém, politickém a zdá se i že vojenském úpadku. Je otázka poměrně již krátkého času a dokonce i čolgoš to pochopí.

PS - jsem velmi zvědavý, do kterého rectum polezete potom, až to americké již nebude. Nicméně si asi nějaké najdete, jak tak koukám na tu úroveň.
Big_Rig
Editor

PříspěvekZaslal: pá březen 08, 2019 7:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jasne, Gejdolfe. Je fascinujici, jak jednou pulkou huby rikas, ze USA uz nediktuji svetu, sou v prdeli, bla, bla a druhou pulkou rikas, ze cokoliv se na svete stane, je zorchestrovane CIA, Obamou a zidama. Rozhodne nejsi schizofrenni.

Podivej se, pis si, co chces, ale prestan napadat ostatni, sic ti nastane skutecna vojna. Byl sem na tebe hodny ... zatim. Mozna je na case te trochu proliskat.
Big_Rig
Editor

PříspěvekZaslal: pá březen 08, 2019 7:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

czolgos napsal:
https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/ruska-delegace-nevpusteni-zeman-chteli-odjet.A190307_214923_domaci_kuce

Neskutečný, co si ten Zeman dovoluje. Jednou až bude historie hodnotit naše prezidenty, tak skončí hluboko vespodu za Klementem Gottwaldem.

Cely Trump. Ten taky veri vic Putinovi a Kimovi, nez vlastnim inteligenve agencies.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Chicago-cz.com -> Česko Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Chicago-cz.com forum system
Home | Diskuse o USA