Chce zpět do USA ...

FAQFAQ   HledatHledat    RegistraceRegistrace   PřihlášeníPřihlášení

Chce zpět do USA ...

odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Chicago-cz.com -> Americka politika
Autor Zpráva
REJPAL
Editor

Registrace: 24. 12. 2006

PříspěvekZaslal: pá únor 22, 2019 7:58 pm    Předmět: Chce zpět do USA ... Odpovědět s citátem

Trumpa zrovna nemusim, ale v tomhle ma pravdu Wink

https://www.novinky.cz/zahranicni/amerika/497945-v-is-vyzyvala-k-vrazdeni-americanu-ted-chce-zpet-do-usa-trump-ji-to-zatrhl.html
miro
Site Admin

Registrace: 10. 01. 2005

PříspěvekZaslal: pá únor 22, 2019 8:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

to jsou jen předvolební strategické tahy
REJPAL
Editor

PříspěvekZaslal: pá únor 22, 2019 8:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

miro napsal:

Vis o tom ze Trump zase vyhraje Wink
Anonymní

PříspěvekZaslal: so únor 23, 2019 11:28 am    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

miro napsal:

Cákryš miro !

To ta Hoda Muthanová bude taky kandidovat na amerického presidenta ? Nebo máš na mysli, že jsou to jakési "předvolební strategické tahy" Trumpa před jeho znovuzvolením ? Jakože on nějak mění názory v těchto ohledech ?

A jinak k Rejpalovi - Trump zde možná pravdu má, potom ale by Trump měl směrem k EU objasnit, proč tak vehementně vyzývá země EU, aby si v Syrii "vyzvedli a převzali" svoje džihadisty. To totiž na amerického presidenta vrhá dost podivné světlo a je to jeden z těch prvků jeho politiky, které de facto trhají celé euro-atlantické společenství na kusy.

Tedy, je však možné, že to Trump nedělá z blbosti, nýbrž promyšleně schválně. Takto ovšem vzato se ukazuje cos jiného - totiž, že současný globální světový vývoj a světovou politiku kdosi/cosi řídí zvenčí, mimo vlastní pozemský vlivový politický prostor.

Navrhuju se zamyslet nad pojmy: globální prediktor, Anunaki, válka o planetu Země mezi dvěmi (a možná i více) mimozemskými entitami. Rozhodně to stojí za prostudování všech okolností a dlouhodobých záhadných projevů po celou zaznamenanou historii "tohoto lidstva".

PS: Poměrně směšní mi připadají lidé, co si (alespoň navenek) život zjednodušili na jednoduchý "sluníčkový svět", plný lásky a dobra. Obzvláště směšné pak pro mě je to, že nejčastěji tito sluníčkáři jeví všechny znaky proamerických propagandistů. A takovéto adoranty Ameriky já mezi ani potenciálně slušné lidi nepovažuju.
Big_Rig
Editor

Registrace: 19. 01. 2005

PříspěvekZaslal: so únor 23, 2019 4:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Neboj, Gejdolfe, my te taky nepovazujem za slusneho cloveka, alebrz za neslusny analne-logicky kompjutr z Betelgeuse. Laughing

Ted jsi to teda Mirovi vyargumentoval a ja musim s tebou souhlasit - Donald je oranzova mimozemska entita Anal-nunanek.
Petr Gejdoš
Soviet partisan

Registrace: 25. 08. 2007

PříspěvekZaslal: so únor 23, 2019 11:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Big_Rig napsal:
Neboj, Gejdolfe, my te taky nepovazujem za slusneho cloveka, alebrz za neslusny analne-logicky kompjutr z Betelgeuse. Laughing

Ted jsi to teda Mirovi vyargumentoval a ja musim s tebou souhlasit - Donald je oranzova mimozemska entita Anal-nunanek.

Prosím tě, smazej se, ano ? Píšeš pouze nesmysly od věci a pleteš si lejna s fíky. A vysvětli krátce - ty už ses definitivně zbláznil a "mykáš si" ?? Ty seš "MY" ?? Vole ?
Petr Gejdoš
Soviet partisan

Registrace: 25. 08. 2007

PříspěvekZaslal: so únor 23, 2019 11:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ty to (= mne a nikoliv ty svoje žvásty) samozřejmě ve svém stupidním majestátu smažeš. Tím samozřejmě dokážeš pouze to, jaký seš ve skutečnosti nemyslící blb. Nejsi schopen oponovat ani na úrovni desetiletého chlapce. Seber se a vypadni do nějaké léčebny, ať tě dají dohromady. Nedělej tady mirovi ostudu.
REJPAL
Editor

PříspěvekZaslal: ne únor 24, 2019 12:34 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Petr Gejdoš napsal:
Ty to (= mne a nikoliv ty svoje žvásty) samozřejmě ve svém stupidním majestátu smažeš. Tím samozřejmě dokážeš pouze to, jaký seš ve skutečnosti nemyslící blb. Nejsi schopen oponovat ani na úrovni desetiletého chlapce. Seber se a vypadni do nějaké léčebny, ať tě dají dohromady. Nedělej tady mirovi ostudu.

Big_Rig
Editor

PříspěvekZaslal: ne únor 24, 2019 1:57 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Nesmazu. Ja ti mazu jen napadani ostatnich, predevsim Miry, CZ a Lynnet. Na me si klidne hubu otvirej, at si ulevis. Beru to jako tvou terapii. V tom druhem vlakne ti mazu vsechno, dokud nebudes uvadet nejake zdroje svych tvrzeni a zatim po cca 10 smazanych prispevcich jsem se jeste niceho nedockal ... krome vzteku, nadavek a blabolu o nicem.
pdmlynek
Moderator

Registrace: 16. 08. 2005

PříspěvekZaslal: út únor 26, 2019 8:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Anonymous napsal:

....- Trump zde možná pravdu má, potom ale by Trump měl směrem k EU objasnit, proč tak vehementně vyzývá země EU, aby si v Syrii "vyzvedli a převzali" svoje džihadisty. ...

Zdroj?

Nikdy jsem neslyšel že by Trump vyzýval aby si Evropané vzali naspátek své džihadisty.
Nikl
Anonymní

PříspěvekZaslal: st únor 27, 2019 7:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

pdmlynek napsal:

Zdroj?

Tohle mi ukazal Google.

https://cz.sputniknews.com/svet/201902179225471-trump-evropske-zeme-teroristi-is/
https://www.novinky.cz/zahranicni/amerika/497541-trump-vyzval-evropu-aby-prevzala-800-zadrzenych-islamistu.html
REJPAL
Editor

PříspěvekZaslal: st únor 27, 2019 10:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ha, ha Sputnik jo? Twisted Evil
Anonymní

PříspěvekZaslal: st únor 27, 2019 10:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

REJPAL napsal:

Máš něco objektivně proti Sputníku ?

https://www.lidovky.cz/svet/chalifat-stoji-pred-zanikem-trump-vyzval-spojence-aby-prevzali-800-zadrzenych-islamistu.A190217_072119_ln_zahranici_ele
Big_Rig
Editor

PříspěvekZaslal: čt únor 28, 2019 4:00 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Naucte se anglicky, blbouni! Cool

A ty, Gejdolfe, se nauc vkladat links Laughing

Tady je skutecny zdroj ("Fake news, failing" - D. J. Trump):

https://www.google.com/url?sa=i&source=web&cd=&ved=2ahUKEwiA9Nv0tN3gAhXp6YMKHSTTAhUQzPwBegQIARAC&url=https%3A%2F%2Fwww.nbcnews.com%2Fpolitics%2Fdonald-trump%2Ftrump-calls-u-s-allies-europe-take-back-800-captured-n972541&psig=AOvVaw1Jv2hcbhxvsvuol0mHGBd4&ust=1551408431006689
pdmlynek
Moderator

Registrace: 16. 08. 2005

PříspěvekZaslal: čt únor 28, 2019 4:54 am    Předmět: Odpovědět s citátem

No, jestliže ty zdroje které Nikl, Anonym, a Big_Rig uvedl je to co Anonym myslel, tak je to úplně něco jiného než jak to Anonym líčil. Anonym trvdí, jak to čtu, že aby Evropa přijala své bojovníky domů. Co Trump ale řekl že USA je nemůže stíhat za činy v Siryii, ale že to musí řešit Evropské staty, a že je USA předá Evropským žalářníkům aby byli souzení. USA není žádný světový četník, aby za daně Amerických poplatitelů udržovala ve Světě pořádek.

Je to tedy úplně opačně než jak to líčí Anonym.
Big_Rig
Editor

PříspěvekZaslal: čt únor 28, 2019 7:26 am    Předmět: Odpovědět s citátem

pdmlynek napsal:
No, jestliže ty zdroje které Nikl, Anonym, a Big_Rig uvedl je to co Anonym myslel, tak je to úplně něco jiného než jak to Anonym líčil. Anonym trvdí, jak to čtu, že aby Evropa přijala své bojovníky domů. Co Trump ale řekl že USA je nemůže stíhat za činy v Siryii, ale že to musí řešit Evropské staty, a že je USA předá Evropským žalářníkům aby byli souzení. USA není žádný světový četník, aby za daně Amerických poplatitelů udržovala ve Světě pořádek.

Je to tedy úplně opačně než jak to líčí Anonym.

Laughing Laughing Laughing

Genius Mlynek nechape, ze se bavi s Gejdolfem a snazi se argumentovat.

Gejdolfe, ne, ze mu budes sproste nadavat a napadat ho ... i kdyz z toho jeho prohlaseni, ze Amerika neni svetovy policajt, je mne napul k smichu, napul k bliti.
Anonymní

PříspěvekZaslal: čt únor 28, 2019 7:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Ahoj pedečko !

Jo, asi máš pravdu, že je to tak, jak píšeš. Tímto způsobem vzniká spousta nedorozumění. Já se omlouvám, odkazoval jsem na zdroj, které to tak nějak podal "ve zkratce".

Na druhou ale stranu, souhlasím i s brigem -. mluvit o tom, že jakože "USA nebudou ze sebe dělat světového policajta" - to mě tedy rozesmálo.

No nic. Dlouho už USA svět stejně otravovat nebudou, takže není o čem vlastně debatovat - je to pasé. Jestli tu je něco k řešení, potom jedině otázka, "jak zařídit, aby kolaterální škody při likvidaci USA byly minimální ?"
Nikl
Anonymní

PříspěvekZaslal: pá březen 01, 2019 8:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

REJPAL napsal:

No jasne. To ja kvuli tobe. Ty tu stale davas odkazy z podobnych webu, tak jsem chtel drzel linii. Laughing
REJPAL
Editor

PříspěvekZaslal: pá březen 01, 2019 10:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nikl napsal:
REJPAL napsal:

No jasne. To ja kvuli tobe. Ty tu stale davas odkazy z podobnych webu, tak jsem chtel drzel linii. Laughing

Aspon v necem se shodnem Wink
Nikl
Anonymní

PříspěvekZaslal: pá březen 01, 2019 11:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

REJPAL napsal:

Aspon v necem se shodnem Wink

Duta hlava, hole nestesti. To bylo kvuli tobe, abys to pobral. Ne proto, ze se shodneme.
Anonymní

PříspěvekZaslal: so březen 02, 2019 1:07 am    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Šmááárjajóóóhan !

Neblbněte lidi ! Já vás oba dva beru tak nějak za docela rozumné lidi, ač třebas někdy u toho docela trpím.

Svět opravdu až po uši vězí "ve sračkách". Proč tomu ještě pomáháte takovýma "hádavýma kecama" ??
REJPAL
Editor

PříspěvekZaslal: so březen 02, 2019 1:26 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Pro Nikla a BR Wink

urazka.jpg
 Description:
 Filesize:  40.14 KB
 Viewed:  6723 Time(s)

urazka.jpg

Big_Rig
Editor

PříspěvekZaslal: so březen 02, 2019 9:26 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Rumiku, jediny, kdo je tady neustale zraneny a urazeny, jsi ty. To uz je lehci respektovat Gejdolfa, nez tebe. Ten aspon stoji na sve strane barikady a v neco veri, i kdyz je proti svym lidem, proti svetu a proti nam vsem tady ... and he's bat shit cray-cray.

Ty jenom stves lidi proti sobe a to i ty, kteri te aspon snesou jako je Miro a Lynnet. V nic neveris, nemas v hlave zadne vlastni myslenky nebo nazory, je uplne jedno, co kdo rika, jen kdyz se ti to hodi k osobnimu napadani. Je to smutne. Jak uz tady bylo receno mockrat - jsi zahorkly, stary hnup, ktereho je vsem lito ... dokud te nepoznaji lip a neudela se jim soufl.

A neobtezuj se odpovidat. Jedine, co jsi schopny vyblit je neco typu: "Trump te deportuje" ... "Co hulis, uz nechlastej" ... "Nahlasim te na ambasadu nebo na StB" ... "Ozen se"
Nikl
Anonymní

PříspěvekZaslal: so březen 02, 2019 11:31 am    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Anonymous napsal:
docela rozumné lidi

Je fajn vedet, ze me tam radis, ale to nic nemeni na tom, ze mam v oblibe "stavet do late" lidi jako je Rumbakoule Rejpal.
Nikl
Anonymní

PříspěvekZaslal: so březen 02, 2019 11:33 am    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

REJPAL napsal:
Pro Nikla a BR Wink

Opakujes se. Asi senilita.
Tak to zopakuji take. Ty nas nemuzes urazit ani ranit. A uz vubec ne zklamat, protoze jsi presne takovy, jak si o tobe myslime. Laughing
Anonymní

PříspěvekZaslal: po březen 04, 2019 12:02 am    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Nikl napsal:
Anonymous napsal:
docela rozumné lidi

Je fajn vedet, ze me tam radis, ale to nic nemeni na tom, ze mam v oblibe "stavet do late" lidi jako je Rumbakoule Rejpal.

Zajisté sis všimnul, že ono to "stavění do latě" je vlastně můj zamilovaný koníček !! ÓÓ !! Jak rád bych postavil do latě blbariga.

Ovšem to nejde … totiž onen blb, zvaný blbrig, totiž zde vládne mocí "zdeúřední" a cokoliv co se mu nelíbí, to zcela "demokraticky" smaže. Nebo ještě lépe to o vlastní vůli změní, čili podvod na druhou. Já už dlouho většího hajzla a podvraťáka nepotkal.

Mi jinak je to zcela "putna alias fungl-jedno", co se zde děje s mými příspěvky. Já jsem si zcela jistý, že mám pravdu a je to podepřeno jednoduchým způsobem - vůbec nikdo na moje "pravdy" nereaguje argumenty, nýbrž pouze urážkami a útoky na osobu.

Fuj !!
Big_Rig
Editor

PříspěvekZaslal: po březen 04, 2019 4:19 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Laughing Laughing Laughing

Nejlepsi Gejdolfuv prispevek vsech dob! Dik, Gejdo, potreboval jsem zvednout naladu.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Chicago-cz.com -> Americka politika Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Chicago-cz.com forum system
Home | Diskuse o USA