Hovězí maso z Polska v sobě mělo salmonelu ...

FAQFAQ   HledatHledat    RegistraceRegistrace   PřihlášeníPřihlášení

Hovězí maso z Polska v sobě mělo salmonelu ...

Autor Zpráva
REJPAL
Editor

Registrace: 24. 12. 2006

PříspěvekZaslal: čt únor 21, 2019 4:30 am    Předmět: Hovězí maso z Polska v sobě mělo salmonelu ... Odpovědět s citátem

To se asi chtej zbavit Babise Wink

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/kontrolori-zverejnili-seznam-mist-kam-prislo-salmonelou-nakazene-hovezi-z-polska-66578?dop-ab-variant=5&seq-no=1&source=hp

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/ministr-nastval-restauraci-o-ktere-rekl-ze-se-tam-naslo-podezrele-maso-65742
Anonymní

PříspěvekZaslal: čt únor 21, 2019 7:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

No... ono kdoví, co vlastně "žerete v Kanadě". Mi osobně se dělá vysloveně blujno z představy, že bych si cosi dal k jídlu v hospodě v USA.
Anonymní

PříspěvekZaslal: čt únor 21, 2019 7:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Mi ty zkušenosti dnes již 15 roků staré z Virginie Richmondu bohatě stačí. Americká kultura = oxymóron.
Lynnet
Moderator

Registrace: 13. 07. 2006

PříspěvekZaslal: pá únor 22, 2019 1:12 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Anonymous napsal:
No... ono kdoví, co vlastně "žerete v Kanadě". Mi osobně se dělá vysloveně blujno z představy, že bych si cosi dal k jídlu v hospodě v USA.

No,neni to tak hrozne...dceri tu nechutna?
Petr Gejdoš
Soviet partisan

Registrace: 25. 08. 2007

PříspěvekZaslal: so únor 23, 2019 11:42 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Lynnet napsal:
Anonymous napsal:

No,neni to tak hrozne...dceri tu nechutna?

Máš pravdu - až zas extrémně hrozné to fakt není. Dceři tam docela chutná, ostatně jiný kraj - jiný mrav !!

Viděl jsem kdysi jakýsi přírodopisný film o Africe a stravovacích zvycích zdejších "Afro-afričanů". Děcka běhaly s jakýmisi primitívními síťkami a lovili rojící se hmyz. Vždy po pár minutách doběhli domů = z kravského lejna a hlíny vybudované kukaně, kde na rezavé železné pánvi jejich patrně matka na ohni z vyklopené placky hmyzu pekla jakési jakby karbanátky.

Já bych to asi do huby nevzal, aniž by mi bylo blujno, ale jeden neví !?! Hlad je sviňa.
Petr Gejdoš
Soviet partisan

Registrace: 25. 08. 2007

PříspěvekZaslal: so únor 23, 2019 11:50 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ještě to doplním...

Amerika je na čele světového vývoje antikulinárních umění. Příkladně americká "výroba masa" nese znaky přímé konverze hnoje na údajně jedlé maso. Toto je patrně poslední oblast vědy a výzkumu, kde Amerika ještě udržuje svoji světovou prioritu. Ovšem ti Afro-afričani kdesi od středoafrických jezer Američanům se svými hmyzími karbenátkami zdatně konkurují.

Takže, kdos s americkými stravovacími zvyklostmi spokojen, mějte ode mě přání "dobrou chuť"!! Já ale bych si nedal, děkuji, již jsem blil.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Chicago-cz.com -> Česko Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Chicago-cz.com forum system
Home | Diskuse o USA