berou mi pritele!!!

FAQFAQ   HledatHledat    RegistraceRegistrace   PřihlášeníPřihlášení

berou mi pritele!!!

odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Chicago-cz.com -> Marriage - Wedding
Autor Zpráva
Pavlina
Anonymní

PříspěvekZaslal: čt duben 05, 2007 8:30 pm    Předmět: berou mi pritele!!! Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Prosim o radu. Berou mi pritele...jede za 2 mesice do do Iraku. Povolali ho naprosto necekane. Jsme oba zoufali. Chceme spolu zustat. Nez by se ale vratil z Iraku me vizum by bylo davno expired Crying or Very sad Chceme se ted hned vizit aby nas nerozdelili, ale stejne se bojim, ze ta svatba nebude stacit. Papirovani po svatbe je vicemene na nem, jestli se nemylim. Myslite ze by to vse pockalo ten pul rok nez by se vratil? Myslim tim i pohovor a tak. Budou to tolerovat ze je byl poslan do Iraku nebo ne? Da se to zakladni papirovani stihnout do 2 mesicu? Je tu nekdo kdo si bral vojaka a mel podobnou situaci? Diky vam vsem
Anonymní

PříspěvekZaslal: čt duben 05, 2007 8:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

o vetsinu papirovani se muzes postarat sama. On bude muses podepsat pak formularu a pridat k tomu podpurne documenty. Zkontaktuj tuhle osobu a rekni ze te k ni poslal/doporucil Petr. GOOD LUCK.
+++++++++++++++++++++++++++++++++
OLGA VILLAREALL

Buenavida Immigration Services Incorporated
2134 S 61st Ct Cicero, IL 60804-2001
(708) 795-6855

ovillarreal(zavinAC)ameritech.net
american chopper

Registrace: 12. 02. 2005

PříspěvekZaslal: čt duben 05, 2007 8:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zakladni papirovani je otazka nekolika minut a myslim,ze i ve valce bude v cinnosti fax..veskere dalsi veci ti muze faxovat,jde vlastne jen o podpisy..takze okamzite udelejte svatbu a pak je vse na tobe,jak rikal clovek prede mnou..
A jsem si jist,ze jako na zenu vojaka,budou na tebe hledet uplne jinak..to k otazce pohovoru..
american chopper

PříspěvekZaslal: čt duben 05, 2007 9:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jen takova podotazka..napadlo te,ci vas,ze se nevrati?Jak to prozivas,samozrejme,pokud to neni jen na ty papiry?
miro
Site Admin

Registrace: 10. 01. 2005

PříspěvekZaslal: pá duben 06, 2007 12:20 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Nekde jsem zaslech, ze kdyz si beres vojaka, tak ti papiry viridej prednostne rychle a taky budes zadara pojistena i se zubarem. Vemte se co nejdriv!
Pavlina
Anonymní

PříspěvekZaslal: pá duben 06, 2007 12:20 am    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

K prvni odpovedi:opravdu mockrat dekuju za radu i za kontakt. Jeste bych se chtela zeptat, ta kontaktni osoba je cesky nebo anglicky mluvici? Vydim, ze je to v US, jen me zmatlo to prvni jmeno Olga??? Tak jen abych nezacala mluvit ci psat v jinem jazyce. Diky moc snad to pomuze.

K druhe a treti odpovedi: ocenuji radu a co se tyce tve otazky jestli jsem premyslela o tom ci se mi vubec vrati.... Premyslim o tom kazdicky den a bojim se! Oba se bojime, ale on to asi nedava najevo kvuli me. Urcite mi nejde o papiry, v us zustavam jen kvuli nemu...a verim ze se mi vrati. Urcite ho neopustim kvuli tomu ze jde do valky. Navic nejsem jedina zena na svete ktera bude cekat a doufat. Jsou tu tisice a i malymi detmi.... Ahoj
Big_Rig
Editor

Registrace: 19. 01. 2005

PříspěvekZaslal: pá duben 06, 2007 12:31 am    Předmět: Odpovědět s citátem

No jo, chlapi v uniforme Wink. Taky si myslim, ze to nebude zase az takovy problem ohledne papiru, prave kvuli tomu, ze je vojak. Nechtel bych vyslovene rict, ze to je vyhoda, protoze to je prilis cynicke, ale urcite vas na imigracce budou brat trochu jinak a budou se snazit vyjit maximalne vstric - to protect their own asses Twisted Evil. To cekani bude peklo i bez starosti o papiry.

Good luck obema!!
Pavlina
Anonymní

PříspěvekZaslal: pá duben 06, 2007 12:34 am    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Ahoj Miro,
Vazne jsi tohle slysel? Znas snad nekoho kdo timhle prosel? Nestaram se o zubare ci pojisteni i kdyz to zni dobre, ale to vyrizeni pairu prednostne by se nam opravdu moc hodilo.
miro
Site Admin

Registrace: 10. 01. 2005

PříspěvekZaslal: pá duben 06, 2007 1:08 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Taky on jako vojak bude mit vetsi financni premie jako zenatej. Jinak ohledne papirovani to chce se zeptat pravnika co tomu rozumi, tohle je jen co vim z doslechu a v kazdym state to je trochu jinak.
Buba
Anonymní

PříspěvekZaslal: pá duben 06, 2007 4:48 am    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Znala sem Skotku co se sem pred 16ti lety privdala. Brala si samo vojaka a rikala mi, ze se o vsechno tenkrat postarala armada a slo to docela rychle. Tak snad to porad tak plati ;] Preju hodne stesti ;]
american chopper

PříspěvekZaslal: pá duben 06, 2007 9:17 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak to preju obema hodne stesti..snad ta nesmyslna valka brzy skonci..

Pokud jde o Olgu,ber to jako reklamu,zrejme pujde o rusy..nemyslim,ze v tvem pripade potrebujes nejak specializovaneho pravnika.
kulishek
Moderator

Registrace: 25. 01. 2005

PříspěvekZaslal: pá duben 06, 2007 10:13 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Armed Forces Legal Asssistance (AFLA):
http://legalassistance.law.af.mil/index.php

AFLA Locator:
http://legalassistance.law.af.mil/content/locator.php
Anonymní

PříspěvekZaslal: pá duben 06, 2007 3:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

american chopper napsal:

Pokud jde o Olgu,ber to jako reklamu,zrejme pujde o rusy..nemyslim,ze v tvem pripade potrebujes nejak specializovaneho pravnika.

Olga je mexican a nejde o reklamu, jenom jsem skousel poradit. Olga neni pravnik, ty nedoporucuji pouzivat, je to strata casu a penez. Olga mi pomohla a mnoha dalsim lidem. Ale zapomnel jsem ze ty nekdo muze prijit z necim lepsim:

"american chopper

Zaslal: čt duben 05, 2007 2:12 pm Předmět:

---------------------------------------
Jen takova podotazka..napadlo te,ci vas,ze se nevrati? "

Hey chopper; Jen takova podotazka..napadlo te v dobe kdy jsi tu jeste mel matku, ze tu nebude naporad?

P.S. Sorry nemyslim to ve zlem (jako xxx) ale snad ted vidis ze asi nehledali odpoved tveho druhu, a taky nemusis cenzurovat rady druhych. ale jestli jsi jejich osobni poradce to je jina vec.
XxX

Registrace: 13. 07. 2005

PříspěvekZaslal: pá duben 06, 2007 5:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Anonymous napsal:

P.S. Sorry nemyslim to ve zlem (jako xxx) ale snad ted vidis ze asi nehledali odpoved tveho druhu, a taky nemusis cenzurovat rady druhych. ale jestli jsi jejich osobni poradce to je jina vec.

Jak ve zlym? Co to meles? Ja se do tyhle tvoji diskuze o mexikach a valce nepletu, me se to netyka. Mne je uplne ukradeny co Chopper cenzuruje! Je to jeho zivot, tak at si dela co chce ne?
american chopper

PříspěvekZaslal: pá duben 06, 2007 8:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

..samozrejme ze Olze chces dohodit kseft,ale pohoda,proc ne..ale jestli je holka treba z Floridy,asi mit nekoho v Chicagu je docela z ruky,nemyslis?Pokud jde o mou matku,jo,napadlo me to,ale nikdy jsem neveril,ze umre tak brzo a jeste tak nesmyslne,ale vyrovnal jsem se s tim,samozrejme..

Musel jsem to promaznout..proste kdyz si vzdy vzpomenu jak o me matce XXX mluvila,vytocim se do nepricetna..

Anonymous napsal:
american chopper napsal:

Olga je mexican a nejde o reklamu, jenom jsem skousel poradit. Olga neni pravnik, ty nedoporucuji pouzivat, je to strata casu a penez. Olga mi pomohla a mnoha dalsim lidem. Ale zapomnel jsem ze ty nekdo muze prijit z necim lepsim:

"american chopper

Zaslal: čt duben 05, 2007 2:12 pm Předmět:

---------------------------------------
Jen takova podotazka..napadlo te,ci vas,ze se nevrati? "

Hey chopper; Jen takova podotazka..napadlo te v dobe kdy jsi tu jeste mel matku, ze tu nebude naporad?

XxX

PříspěvekZaslal: so duben 07, 2007 1:31 am    Předmět: Odpovědět s citátem

[quote="american chopper"](proto me nikdy nechtej XXX potkat,byl by to konec pro nas oba)
[/quote="american chopper"]

Bez vyhruzek please...
Tohle je snad forum o nazorech, myslenkach a ruznych lidech. Urcite neslouzi k vyhruzkam a nenavisti.
american chopper

PříspěvekZaslal: so duben 07, 2007 1:38 am    Předmět: Odpovědět s citátem

[quote="XxX"]
american chopper napsal:
(proto me nikdy nechtej XXX potkat,byl by to konec pro nas oba)

Bez vyhruzek please...
Tohle je snad forum o nazorech, myslenkach a ruznych lidech. Urcite neslouzi k vyhruzkam a nenavisti.

Ne,tohle nebyla vyhruzka..ty si porad hodne veci neuvedomujes a beres to jako hru..
Radeji to ukoncime a opravdu se budem prehlizet a tolerovat..
XxX

PříspěvekZaslal: so duben 07, 2007 3:54 am    Předmět: Odpovědět s citátem

[quote="american chopper"]
XxX napsal:
american chopper napsal:
(proto me nikdy nechtej XXX potkat,byl by to konec pro nas oba)

Bez vyhruzek please...

Ne,tohle nebyla vyhruzka..ty si porad hodne veci neuvedomujes a beres to jako hru..
Radeji to ukoncime a opravdu se budem prehlizet a tolerovat..

awesome Wink
Pavlina
Anonymní

PříspěvekZaslal: so duben 07, 2007 4:35 am    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Vsem vam dekuju za rady. Jsem rada, ze si vsichni myslite, ze to s tim nebudou takove trable. Ale pravdu mate i v tom, ze to samotne cekani na nej bude peklo. Vcera jsem koukala na CNN, na to, jak se zrovna jeden vojak vratil domu a jak ho rodina privitala. Slzy tekly i me. Myslim, ze mi to jeste porad nedochazi a ze si to jeste nepripoustim, ze opravdu odjizdi do valky. Asi se tu zblaznim strachy! Sad
Pavlina
Anonymní

PříspěvekZaslal: so duben 07, 2007 4:39 am    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Je docela zajimave kam az se ta diskuze dokazala dostat...jsem rada, ze jste se prestali hadat Smile
Mob

Registrace: 26. 01. 2005

PříspěvekZaslal: so duben 07, 2007 5:08 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Pavlina napsal:
Je docela zajimave kam az se ta diskuze dokazala dostat...jsem rada, ze jste se prestali hadat Smile

...prestali hadat v tomhle tematu, za par dni tim zaserou jiny ... Confused
Anonymní

PříspěvekZaslal: so duben 07, 2007 2:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

american chopper napsal:
....ale jestli je holka treba z Floridy,asi mit nekoho v Chicagu je docela z ruky,nemyslis?.

Od toho je dneska telefon a email.
Anonymní

PříspěvekZaslal: so duben 07, 2007 2:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

american chopper napsal:
proto me nikdy nechtej XXX potkat,byl by to konec pro nas oba ..

Proc pro oba dva? Snad jen jednoho.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Chicago-cz.com -> Marriage - Wedding Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Chicago-cz.com forum system
Home | Diskuse o USA