Ford Mustang Shelby GT500

FAQFAQ   HledatHledat    RegistraceRegistrace   PřihlášeníPřihlášení

Ford Mustang Shelby GT500
Jdi na stránku 1, 2  Další

odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Chicago-cz.com -> US Cars - AMERIKY - Americka auta

Libi se vam vic original nebo remake?
1967
68%
 68%  [ 13 ]
2007
31%
 31%  [ 6 ]
ani jeden
0%
 0%  [ 0 ]
Celkem hlasů : 19

Autor Zpráva
czolgos
Moderator

Registrace: 19. 01. 2005

PříspěvekZaslal: ne srpen 13, 2006 11:11 pm    Předmět: Ford Mustang Shelby GT500 Odpovědět s citátem

Kteryho byste si vybrali?

Black_Shelby_GT500.jpg
 Description:
novy
 Filesize:  54.08 KB
 Viewed:  33090 Time(s)

Black_Shelby_GT500.jpg

1967_Ford_Mustang_Shelby_GT-500_Eleanor.jpg
 Description:
stary
 Filesize:  53.93 KB
 Viewed:  33090 Time(s)

1967_Ford_Mustang_Shelby_GT-500_Eleanor.jpg

ShaQuan

Registrace: 15. 05. 2006

PříspěvekZaslal: ne srpen 13, 2006 11:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ty blazne jeden Very Happy Very Happy Very Happy 1967 je moje nej auto!!!!!!!! po tom touzim uz 6 let, je to nejkrasnejsi auto na svete!!!! aspon pro me, ale pravda nevim kolik ten rocnik stoji - asi majlant, ten novej je dostupnejsi a taky je krasnej, - a je tu realnejsi moznost koupi Cool Tady se nekdo dival na 60 sekund co?? Eleanor Very Happy
czolgos
Moderator

PříspěvekZaslal: ne srpen 13, 2006 11:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jasne, Gone in 60 seconds Laughing
Nedalo mi to a hned jsem ho sel googlovat Smile
Pokud chces mit prehled o cenach, tak si najdi nekajky aukce na netu. Urcite jich tam bude spousty na prodej.
ShaQuan

Registrace: 15. 05. 2006

PříspěvekZaslal: ne srpen 13, 2006 11:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jj jasne Laughing Laughing a hned si jedno koupim Very Happy

ale vubec stejne je to nadhera- sice ta verze z 67 vypada starsi ale kua!!! ja bych hadal ze to je tak z roku 85 - na auto z 67 to vypada zatracene dobre - je to proste prava kara - jako v tom filmu, muzou mi ukazat lambo, ferrari, mercedesi a podobny - ale jako tresnicka na dortu je Mustang GT 500 1967 Twisted Evil
Anonymní

PříspěvekZaslal: pá únor 22, 2008 3:09 pm    Předmět: Re: Ford Mustang Shelby GT500 Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

czolgos napsal:

staryho

nebo novyho?

Prosim poradte kde se da Mustang Shelby GT500 zehnat"koupit" predem dekuji. motor3(zavinAC)centrum.cz
czolgos
Moderator

PříspěvekZaslal: pá únor 22, 2008 7:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

A stary nebo novy?
Anonymní

PříspěvekZaslal: pá únor 22, 2008 7:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

novy kupis kdekoliv, tak asi mu jde o ten stary.
czolgos
Moderator

PříspěvekZaslal: pá únor 22, 2008 8:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Anonymous napsal:
novy kupis kdekoliv, tak asi mu jde o ten stary.

V USA urcite ano, ale v CR ne.
Anonymní

PříspěvekZaslal: čt duben 17, 2008 12:58 pm    Předmět: Re: Ford Mustang Shelby GT500 Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

czolgos napsal:

staryho

nebo novyho?

no já osobně bych si vybral 1967 ale toho sem našel jenom asi 2x v ČR na prodej a ještě jeden z těch dvou měl za sebou 3 bouračky jezděj s tim jak prase ale síla to je krásná fakt radši bych bral 67 Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool
Podcast
Anonymní

PříspěvekZaslal: st duben 23, 2008 8:10 pm    Předmět: GT500 Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Nejlepsi vozitko jake kdy bylo vyrobeno je samozrejme Ford Mustang GT Shelby GT500 z roku 1967 a koupit ho lze treba na strankach www.*******.com za cenu asi kolem 1,5 mega.....skoda ze je tak drahe.
pit3bull

Registrace: 06. 03. 2008

PříspěvekZaslal: pá duben 25, 2008 7:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

kráááááááááásne auto-dokonce mi na něj stojí Laughing Laughing Laughing
smudlan
Anonymní

PříspěvekZaslal: pá srpen 15, 2008 8:55 pm    Předmět: ! Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

http://www.sportovnivozy.cz/index.php?auto=Ford-Mustang&idvyrb=639&akce=detail Crying or Very sad
Diesel

Registrace: 19. 07. 2008

PříspěvekZaslal: pá srpen 15, 2008 9:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Krásný autíčko, líbí se mi už dlouho, starý je hezčí.. Laughing

Tady je odkaz, na kterým se dá něco takovýho koupit a za celkem pěknou cenu... Wink

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDetails.html?id=41930088&pageNumber=1&__lp=4&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&sortOption.sortOrder=ASCENDING&makeModelVariant1.makeId=9000&makeModelVariant1.modelId=30&makeModelVariant1.modelDescription=GT+500&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&vehicleCategory=Car&segment=Car&siteId=GERMANY&negativeFeatures=EXPORT&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&customerIdsAsString=&lang=cz&tabNumber=2
Anonymní

PříspěvekZaslal: pá srpen 15, 2008 9:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Diesel napsal:

Tady je odkaz, na kterým se dá něco takovýho koupit a za celkem pěknou cenu... Wink

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDetails.html?id=41930088&pageNumber=1&__lp=4&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&sortOption.sortOrder=ASCENDING&makeModelVariant1.makeId=9000&makeModelVariant1.modelId=30&makeModelVariant1.modelDescription=GT+500&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&vehicleCategory=Car&segment=Car&siteId=GERMANY&negativeFeatures=EXPORT&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&customerIdsAsString=&lang=cz&tabNumber=2

Problem je ze to jenom neni ten samy model.
Diesel

Registrace: 19. 07. 2008

PříspěvekZaslal: so srpen 16, 2008 9:14 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Anonymous napsal:
Diesel napsal:

Problem je ze to jenom neni ten samy model.

Já vím, schválně jsem napsal NĚCO TAKOVÝHO KOUPIT ten samý model je docela těžké sehnat, je to už starý autíčko Very Happy

Ale jinak, ten samej model je na téhle stránce, ale už o něco dražší Very Happy

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDetails.html?id=25769895&pageNumber=1&__lp=1&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&sortOption.sortOrder=ASCENDING&makeModelVariant1.makeId=9000&makeModelVariant1.modelId=30&makeModelVariant1.modelDescription=GT+500+shelby+eleanor&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&vehicleCategory=Car&segment=Car&siteId=GERMANY&negativeFeatures=EXPORT&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&customerIdsAsString=&lang=cz&tabNumber=2
Vlada
Anonymní

PříspěvekZaslal: čt září 25, 2008 9:27 am    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Mohli jste si koupit i PRAVOU Eleanor přímo z filmu Gone in 60 seconds.

Zde:

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/Shelby-1967-Mustang-ELEANOR-Movie-Car-1967-ELEANOR-MOVIE-CAR_W0QQitemZ170232863447QQcmdZViewItem?hash=item170232863447&_trksid=p3911.m14.l1318

Aukce ale už skončila a někdo ji koupil za 300.100,00 $ (tj. cca 5 mil. Kč)
Mara
Anonymní

PříspěvekZaslal: ne září 28, 2008 10:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Tak novej se dá koupit v jakýkoli prodejně ford. V pátek jsem jedno GTčko projížděl na předváděcí jízdě. Ale ty starý v sobě maj takovýho ducha. Až dodělám vejšku tak bych si chtěl shellby GT 500 opravdu sehnat, ale nejlépe nějakej vrak a pomaličku polehoušku si ho opravit. To je můj životní sen.
Eleanor-muz xD
Anonymní

PříspěvekZaslal: so listopad 08, 2008 5:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Tuto auto bude moje a jak uz tu nekdo zminoval koupit si vrek a pomalu ho zacit stavet presne takovy sen mam i ja,ale bohuzel kde na to sezenu penize nevim Crying or Very sad
Eleanor-muz xD
Anonymní

PříspěvekZaslal: so listopad 08, 2008 5:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

http://cze.autoscout24.com/home/index/list.asp?make=29&country=D&model=2149&eurofrom=100000&euroto=0&mileagefrom=0&mileageto=0&yearfrom=1960&yearto=1970&radius=0&zip= tady je stranka na 3 mustangy mezi nimi i eleanorky Very Happy
FeRiii
Anonymní

PříspěvekZaslal: st květen 19, 2010 8:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

ShaQuan napsal:
Ty blazne jeden Very Happy Very Happy Very Happy 1967 je moje nej auto!!!!!!!! po tom touzim uz 6 let, je to nejkrasnejsi auto na svete!!!! aspon pro me, ale pravda nevim kolik ten rocnik stoji - asi majlant, ten novej je dostupnejsi a taky je krasnej, - a je tu realnejsi moznost koupi Cool Tady se nekdo dival na 60 sekund co?? Eleanor Very Happy

To jsme na tom stejně, mě k lásce k tomuto auto nepřivedl film, ale automobilový veletrh. Auto v naprosto stejném provedení i s turbem jako hrála Eleanor ve filmu 60 sec. je za 1 895 000,- a auto v základním provedení bez turba a dusíkové bomby a bez těch dalších vychytávek je za 1 390 000,- ,takže si myslím, že tam asi zas taková nerealita není Smile ja už začínám pomalu šetřít, aby si splnil sen jak tuhle krásku budu pohánět po Route 66 ve 160milích za hodinu Smile Smile
patmat1928

Registrace: 28. 07. 2010

PříspěvekZaslal: st červenec 28, 2010 4:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já moc obdivuji mustang gt 2008.Jednou si ho koupím.
Lepší je ale Chevrolet Corvette Z06.
richard
Anonymní

PříspěvekZaslal: čt březen 31, 2011 7:03 pm    Předmět: Shelby GT500 2010 Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Zdravím. Chtěl bych se zeptat, za kolik se tak dá nejlevnějc sehnat nejetý Shelby GT500 2010. Na českejch stránkách koukám kolem 1,5mil Kč, na stránkách fordu maj cenu cca 48tis dolarů... Víte někdo jestli se dá někde sehnat za lepší cenu? Chci ho kupovat tak za dva tři roky na půjčku... Dík R.
pdmlynek
Moderator

Registrace: 16. 08. 2005

PříspěvekZaslal: čt březen 31, 2011 7:34 pm    Předmět: Re: Shelby GT500 2010 Odpovědět s citátem

richard napsal:
Zdravím. Chtěl bych se zeptat, za kolik se tak dá nejlevnějc sehnat nejetý Shelby GT500 2010. Na českejch stránkách koukám kolem 1,5mil Kč, na stránkách fordu maj cenu cca 48tis dolarů... Víte někdo jestli se dá někde sehnat za lepší cenu? Chci ho kupovat tak za dva tři roky na půjčku... Dík R.

Kde?
Big_Rig
Editor

PříspěvekZaslal: pá duben 01, 2011 12:40 am    Předmět: Re: Shelby GT500 2010 Odpovědět s citátem

richard napsal:

Za dva tri roky ta cena bude jina nez ted. Samozrejme se da sehnat i za min nez $48K, u nas tady ted jeden chlapek prodaval shodou okolnosti prave '10 Shelby za nejakych 40. Taky by se dalo zvazit koupit lehce nabourany a opravit to. Samozrejme do jakekoli ceny musis zapocitat prepravu, pojistku a veskere poplatky a uplatky v CR.

Dostanes v CR pujcku na auto, ktere chces kupovat v USA?
m92f911
Anonymní

PříspěvekZaslal: ne listopad 06, 2011 2:08 pm    Předmět: ShaQuan Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

ShaQuan, záleží na tom kolik budeš mít k dispozici pěněz. ročník 1967 ti postavěj Bořenovice 15 [b] to je kousek od enošova za 1 890 000 kč tady ti posílám stránku a najedeš to v sekci !!RENOVACE!!

http://www.kloadomustang.cz/www/index.php?language=CZ&oddeleni=renovace&oddil=18

tahle stránka odkazuje už na postavenej mustang

http://automodul.idnes.cz/ford-mustang-1967-shelby-gt-500-eleanor-c172272
miro
Site Admin

Registrace: 10. 01. 2005

PříspěvekZaslal: ne listopad 06, 2011 5:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Bych radeji bral toho
1968 Fastback GT 390 Bullitt

http://www.kloadomustang.cz/www/index.php?oddeleni=cars4sale&language=CZ&sekceGalerie=0

ale museli by tak mega slevit. V dnesni dobe tohle za tak vysokou cenu nikdo nekoupi. Myslim ze to je jasne ze zberatel to zas tak uplne prodat nechce.
Big_Rig
Editor

PříspěvekZaslal: ne listopad 06, 2011 8:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

miro napsal:

ale museli by tak mega slevit. V dnesni dobe tohle za tak vysokou cenu nikdo nekoupi. Myslim ze to je jasne ze zberatel to zas tak uplne prodat nechce.

Souhlas, ty ceny jsou smesne - $81K za clone car???? Gotta be kiddin'. Ten Bullitt se da sehnat/postavit za min nez polovinu. Tyto auta nejsou "sberatelske", jsou to repliky ... a s veskerou uctou ke Kloadomustang.com, nezda se mi, ze opravdu spickove. Ja bych si to od nich postavit nenechal. Ten project car, ktery tam ma za 100K ... nepojizdny v prisernem stavu (OK, je to project) ... shit, ja za tu cenu sezenu 2, pojizdne, V8, s interierem, ktery je jako novy - a to mluvim jenom tady o okoli Cincy. I se zaoctenim prepravy je ta cena neporovnatelna. Nerikam, ze chlap je scammer, ale ty ceny Rolling Eyes

Kdyz uz jsme ale u Mustangu. 2012 Boss 302 Laguna Seca Edition dostal spickove reviews zatim ode vsech motozurnalistu, kteri o nem psali. Udajne zdaleka nejlepsi Mustang vsech dob. Jeden z nich zakoncil svuj clanek: "Dear Ford ... finally!!!"

Ted uz jenom, kdyby trochu slevili.

Nevadi. Jeden koren tady prodava '97 911 Carrera za par supu ... jenom doufam, ze mi ho nikdo nevyfoukne.
miro
Site Admin

PříspěvekZaslal: po listopad 07, 2011 1:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ma ten mustang pevnou zadni napravu?

Podle me zatim nic neprekonalo nove camaro 2008 (pokud mluvim o sportovnich autech pro 4 pasazery)
http://www.youtube.com/watch?v=7lsw3-0xg6I
Big_Rig
Editor

PříspěvekZaslal: po listopad 07, 2011 7:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

miro napsal:
Ma ten mustang pevnou zadni napravu?

Ma. Dalo by se rict, ze musi mit Very Happy Ford zapracoval neuveritelne na podvozku, aby auto sedelo i na okruhu, ale porad je to Muscle Car - primarne na drag racing in a straight line. Maly vytazek z toho clanku, na ktery jsem dal dole link, ohledne zadni napravy: "British TV shows will never admit it, but live axles do have certain advantages. Like being able to put more power down than an independent rear. Just the facts, ma'am. Just the facts."

Tady je to posledni comparo, ktere delal Motor Trend a Boss se umistil na 5. miste, dokonce pred ZR-1 Corvette!!!! Precti si, co napsali o tom Mustangu.

http://www.motortrend.com/features/performance/1109_2011_motor_trend_best_drivers_car/viewall.html

Lexus LFA byl pro me nejvetsim prekvapenim - auto bylo nejdrazsi a vyslovene ... nedodelane.

Nove BMW M5 se neucastnilo, ale urcite by bylo lepsi reprezantant bavoru nez M1.

Mne se ten novy Mustang Boss zamlouval (a to jsem zatvrzely Chevy guy) hned, kdyz jsem o nem cetl - parametry, cena taky neni zase tak spatna, provedeni, design ... nedavno jsem si jich par postavil na strankach Fordu. Bohuzel jen virtualne Sad

Laguna Seca je specialni verze, ten standartni Boss asi nebude tak dobre vyladeny, ale zda se, ze s nim prekonali i Shelby GT 500, ktery je o dost drazsi. Naraz na ten motor supercharger (turbo by bylo jeste lepsi, ale na turbo je nutne prakticky prestavet nos toho auta) ... and watch it fly - ted v 5.0 Mustangs & Super Fords Magazine instalovali novy Vortech Supercharger do Bosse Arrow 839 RWHP, skoro dvojnasobek ve srovnani se stock engine Shocked Samozrejme to meli profesionalne instalovane a vyladene (a to psali, ze jim chybi fuel mapping a intake, ktere by plne vyuzili ten supercharger - jeste nejsou na trhu), coz neni nejlevnejsi a musi to delat opravdu odbornici.

Wowza, some 'Stang!
miro
Site Admin

PříspěvekZaslal: po listopad 07, 2011 9:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hmmm, zajimava informace, ja jsem puvodne chtel vyzkouset neco co nema vzadu pevnou napravu, protoze jsem nejakou dobu jezdil s timhle
http://www.youtube.com/watch?v=hv4c2p1aZa4

a myslim ze jedine co to umi je rozjezd po rovine a hrabani do kolecka, ale je fakt ze jsem nikdy neridil neco co by melo vic jak 250 koni a mozna ze ten pocit za to stoji, nevim.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Chicago-cz.com -> US Cars - AMERIKY - Americka auta Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

Chicago-cz.com forum system
Home | Diskuse o USA