Pokuta ve Washington DC

FAQFAQ   HledatHledat    RegistraceRegistrace   PřihlášeníPřihlášení

Pokuta ve Washington DC

Autor Zpráva
coelho
Anonymní

PříspěvekZaslal: út duben 29, 2014 1:04 pm    Předmět: Pokuta ve Washington DC Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Zdravím a měl bych na Vás prosbu.

Před necelým měsícem jsme s přítelkyní vyrazili autem do Washington DC na dvoudenní výlet z NY. Po dlouhé cestě jsem ve tři ráno zaparkoval u domu a šel spát. Druhý den mě za stěračem čekala 50$ pokuta za stání v blizkosti hydrantu o čemž jsem vůbec neměl ponětí. Aby toho nebylo málo, tak o pár hodin stejného dne jsme s autem zajeli ke Capitolu a auto zaparkovali podél silnice. Koupili si parkovací lístek. K mému překvapení jsem po návratu opět za stěračem našel 50$ pokutu za stání v místě vyhrazeném pro komerční vozidla a závoz. Této značky jsem si nevšiml, jelikož byla celá ohnutá a směřovala zcela jiným směrem.

Jakým způsobem mám pokračovat? Doporučujete uhrazení pokuty? V případě, že bych pokutu neuhradil, jaké sankce mě můžou při příští návštěvě USA potkat?

Předem díky za radu, Lukáš
brook
Veteran

Registrace: 21. 12. 2010

PříspěvekZaslal: út duben 29, 2014 4:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

hele padesat babek neni tak moc, ale stat se to v cr tak te ceka za chvili exekuce a vemou vse v okruhu 1 km i se sousedama, ale v usa to podle me tak zhavy nebude ale nevim...mela sem kamose co vzdy dostal pokutu za jizdu nacerno v metru v nyc a nikdy to nezaplatil a nic z toho nebylo nikdy.
Clayton
Veteran

Registrace: 09. 08. 2009

PříspěvekZaslal: st duben 30, 2014 12:48 am    Předmět: Re: Pokuta ve Washington DC Odpovědět s citátem

coelho napsal:
Zdravím a měl bych na Vás prosbu.

Před necelým měsícem jsme s přítelkyní vyrazili autem do Washington DC na dvoudenní výlet z NY. Po dlouhé cestě jsem ve tři ráno zaparkoval u domu a šel spát. Druhý den mě za stěračem čekala 50$ pokuta za stání v blizkosti hydrantu o čemž jsem vůbec neměl ponětí. Aby toho nebylo málo, tak o pár hodin stejného dne jsme s autem zajeli ke Capitolu a auto zaparkovali podél silnice. Koupili si parkovací lístek. K mému překvapení jsem po návratu opět za stěračem našel 50$ pokutu za stání v místě vyhrazeném pro komerční vozidla a závoz. Této značky jsem si nevšiml, jelikož byla celá ohnutá a směřovala zcela jiným směrem.

Jakým způsobem mám pokračovat? Doporučujete uhrazení pokuty? V případě, že bych pokutu neuhradil, jaké sankce mě můžou při příští návštěvě USA potkat?

Předem díky za radu, Lukáš

Pokud to bylo auto z půjčovny, tak si myslím, že to budou vymákat po půjčovně a ta ti to strhne z kreditky (určitě si s tím v podmínkách souhlasil).
atom1962

Registrace: 04. 11. 2010

PříspěvekZaslal: čt květen 01, 2014 12:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

kdyz to nezaplatis tak ti muzou suspendovat tvuj americkej ridicak...jestli nemas amrickej tak nevim, to asi na tebe moc nemuzou
brook
Veteran

PříspěvekZaslal: čt květen 01, 2014 3:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

presne oni ti to stejne strhnou z kreditky lol, to zaplatis at chces nebo ne, me taky dyz sem si pucila auto tak ztrhli treba dollar pokazdy dyz jsem projela placenym tolls.
Big_Rig
Editor

Registrace: 19. 01. 2005

PříspěvekZaslal: pá květen 02, 2014 4:41 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Mamco, ty experte, ty jsi projizdela myta bez placeni? Proc proboha?
brook
Veteran

PříspěvekZaslal: pá květen 02, 2014 11:43 am    Předmět: Odpovědět s citátem

nic takovyho sem nerekla!!! tak to tady funguje, to se neplati primo, oni si vyfoti tvoji znacku a pak ti to nauctujou na kreditku, ptala sem se na to jak to mam zaplatit a oni mi tohle rekli v pujcovne, zas takova socka nejsme abych nechtela platit dollar simte . jen sem vysvetlovala jak to tady chodi , aby pohopil ze mu to nauctujou na kreditku
Big_Rig
Editor

Registrace: 19. 01. 2005

PříspěvekZaslal: so květen 03, 2014 5:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mamco, co to je za zahadnou toll road, kde nevybiraji myta a foti te misto toho?
brook
Veteran

PříspěvekZaslal: ne květen 04, 2014 11:48 am    Předmět: Odpovědět s citátem

nevim ale tak mi to rekli v pujcovne kdy zsem chtela rozmenit prachy abych mela drobny
pdmlynek
Moderator

Registrace: 16. 08. 2005

PříspěvekZaslal: ne květen 04, 2014 8:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

brook napsal:
nevim ale tak mi to rekli v pujcovne kdy zsem chtela rozmenit prachy abych mela drobny

No, co tím chtěli říct je že buď můžeš si zaplatit 75 centů, nebo oni Tě chytnou, a budeš muset platit 125 dolarů. To je Tvůj výběr.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Chicago-cz.com -> Pomoc SOS Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Chicago-cz.com forum system
Home | Diskuse o USA