Proof that Coca - Cola is not good for you ...

FAQFAQ   HledatHledat    RegistraceRegistrace   PřihlášeníPřihlášení

Proof that Coca - Cola is not good for you ...

Autor Zpráva
REJPAL
Editor

Registrace: 24. 12. 2006

PříspěvekZaslal: ne únor 23, 2014 1:04 am    Předmět: Proof that Coca - Cola is not good for you ... Odpovědět s citátem

http://www.whydontyoutrythis.com/2014/02/20-practical-uses-for-coca-cola-proof-that-it-should-not-be-in-the-human-body.html
borekt

Registrace: 30. 11. 2012

PříspěvekZaslal: ne únor 23, 2014 11:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ja vim akorat jednu vec ,kdyz si polejes bile tricko colou tak jej muzes vyhodit,cerveny vino pusti,ale cola ne,zajimave Laughing Laughing Laughing
ten chlap je agent od coly? ci co?
atom1962

Registrace: 04. 11. 2010

PříspěvekZaslal: po únor 24, 2014 3:07 am    Předmět: Odpovědět s citátem

ja nepiju colu a nebo podobne drinky uz asi 25 let, od ty doby co mi jeden ukazal jak ocistit kontakty na baterii v aute. to polil colou a zacalo to pracovat....
borekt

PříspěvekZaslal: po únor 24, 2014 3:16 am    Předmět: Odpovědět s citátem

to je jako kdyz das ziletku na noc do coly,do rana zmizi,ale je vyborna kdyz mas strevni potize,sklenicka ne dva litry!!!
pdmlynek
Moderator

Registrace: 16. 08. 2005

PříspěvekZaslal: po únor 24, 2014 6:41 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Chápu co lidi píší, ale jako člověk který kolu piji často a který by rád nepil koly tak moc, se ptám: co pijete místo koly?

Vážně se ptám. Nic dobrého jsem zatím nenašel.

Pivo nebo jiný alkoholický nápoj se dá pít k večeři, ale nemůžu to pít moc přes den.

Mléko je plné tuku, je v tom vápník (z čeho se nádherně dělají mi ledvinové kámeny), je v tom cukr, atd. Pro děti to jde, ale mléko není pro dospělé jako nápoj oproti žízni moc dobrý.

Čaj, který má kofein a cukr, se moc od koly neodlišuje. Možná že bych to nesladil?

Kafé si dám ráno když začínám práci, ale nemůžu to pít celý den. A jako čaj, není to moc dobré na zuby a páchne dosti z pusy.

Mošty a džusy taky prý nejsou tak zdravé.

Tak nějakou vodu? Obyčejnou vodu z vodovodu?
atom1962

PříspěvekZaslal: po únor 24, 2014 1:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

vodu z vodovodu uz vubec, jedine bottled water........a crystal lite nebo decaf caj do ni striknout....na chut....
REJPAL
Editor

PříspěvekZaslal: út únor 25, 2014 4:49 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Piju jen bottle water, tak jak me to doporucil muj doctor. Aby se me hodne proplachovaly ledviny Wink
Indy

Registrace: 19. 01. 2014

PříspěvekZaslal: út únor 25, 2014 5:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja mam RO system, protoze obycejne spinave vody z kohoutku bych se nenapila.

Bottled water = FUJ. Sedi to tam v plastu na slunci kdovi jak dlouho. To bych nedala Very Happy

Colu beru jen jako vyjimecnou prilezitost, narozeniny, vanoce nebo party. Takze tak parkrat za rok. Ja jsem zvykla z domova, u nas se limonady nebo cola pila jen jako vyjimecna slavnostni prilezitost.

Myslim ze vsichni vime ze cola, barevny vody a takovy veci jsou bordel a svinstvo Smile

Takze ja jedine vodu prefiltrovanou RO systemem (REVERSE OSMOSIS) nebo zeleny ci jiny caj,ktery si uvarim, ne ze si ho koupim v 7 eleven Very Happy
atom1962

PříspěvekZaslal: út únor 25, 2014 5:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

REVERSE OSMOSIS......to si budu muset nainsatalovat.....
pdmlynek
Moderator

Registrace: 16. 08. 2005

PříspěvekZaslal: út únor 25, 2014 7:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No, já se domnívám že je to v ČR velice populární názor. Když jsem byl děcko, tak mi bylo řečeno že to hrozná věc. Vidím že zde je mnoho lidí kteří mají stejný názor. Připadá mi to, že Coca Cola je skoro považovaná na ohrožení zdraví na podobné úrovni jako tvrdé drogy nebo kouření. Připadá mi to že se na kolu lidi v ČR dívají jako více škodlivé zdraví než alkohol.

Ale zajímalo by mě, kolik na tom je pravdy. Připadá mi názor že prý kola je škodlivá spíš jako urban legend, co prostě lidi se učí od rodičů a říkají to pak svým dětem, než něco co je zakotvené na pravdě. Je to taky možné že tento názor je založený z dob ČSSR, protože všechno co bylo americké bylo považované jako zvrhlé nebo nezdravé (toto se taky říkalo o hamburgrech, o rock-n-roll, o amerických autech, atd.).

Připadá mi tento pohled proti koly zakotvený na tom co lidi slyšeli od jiných, než na výsledkách vědeckých nebo lékařských výskumů. Servování kola nebo přístup ke kole není omezované vládou jako je např. alkohol, nebo drogy, nebo kouření, nebo mnoho jiných věcí které je považováno za škodlivé zdraví. U doktora se ptají pacientů kolik kouří, pije a dělá drogy, ale né kolik koly se pije.

Netrvdím že kola je zdraví prospěšná látka, a souhlasím že lidi by neměli pít jen kolu (jíst/pít jen jednu věc je není zdravé ať to je cokoliv), ale vážně se domnívám že ten velice negativní názor ohledně nezdravosti koly je spíš zakotvený na hype než na faktě.
borekt

PříspěvekZaslal: út únor 25, 2014 9:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

souhlasi s tebou,ja ji taky obcas piju,ale pro mne je moc sladka tak ji redim 1:1 sse sodovkou.Jinak doma mame ten stojan na ty velky modry tanky 18 l ,stale chladna a ji si delam sodovku,je to [ramenita voda z Kakabeky,vim o tom pramenu,drive byl vyuzivan pro pivovar,a jak znamo,kdyz chces dobre pivo,musis mit kvalitni vodu!
Jak pises,cola je "spatna"pro nekoho,i koureni a i chlast,drogy,ale kazdemu co mu chutna,vzdyt vis ,ja sidam i chleba se sadlem-mimochodem pouziva se v lekarstvi,v potravinarstvi-veskere pok.tuky.
jo a kficko s cigarkem.
Vis o tom ze vsechno dicaf je spatny?kofejn se musi chemickou cestou odstranit a skdlive latky,jsou kde???
Ne to je jedno Laughing
brook
Veteran

Registrace: 21. 12. 2010

PříspěvekZaslal: st únor 26, 2014 2:54 am    Předmět: Odpovědět s citátem

taky mate nekdo po kofeinu divny stavy ? agresivita hlavou se mi honi jeste 100x vic myslenek nez normalne a jsem vic focused....hodne divny stavy...ale asi to bude tim ze kofein piju jen kdyz fakt musim byt v praci brzo rano neb kdyz vim ze budu muset dlouho pracovat a nemela sem cas se vyspat poradne .

a jinak nejlepsi je samozrejme voda z kohoutku, i ty filtry sou na nic, pouze dalsi zpusob jak vylakat z lidi penize ani nemluve o bottled water
Indy

PříspěvekZaslal: st únor 26, 2014 3:00 am    Předmět: Odpovědět s citátem

brook napsal:

a jinak nejlepsi je samozrejme voda z kohoutku

Stav se u nas, ja ti natocim z kohoutku. To nedas Laughing
atom1962

PříspěvekZaslal: st únor 26, 2014 3:02 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Indy napsal:
brook napsal:

a jinak nejlepsi je samozrejme voda z kohoutku

Stav se u nas, ja ti natocim z kohoutku. To nedas Laughing

to same tady, voda z kohoutku smrdi, to nedavam ani psum
brook
Veteran

PříspěvekZaslal: st únor 26, 2014 3:02 am    Předmět: Odpovědět s citátem

lol a kde vubec jsi indy? my meli doma v cr nejlepsi vodu z kohoutku z flaji na severu cech ale jinde neni tak dobra voda ale piju vzdy jen z kohoutku, kdyby ne tak uz sem na mizine s tim kolik toho vypiju lol
Indy

PříspěvekZaslal: st únor 26, 2014 3:04 am    Předmět: Odpovědět s citátem

brook napsal:
lol a kde vubec jsi indy? my meli doma v cr nejlepsi vodu z kohoutku z flaji na severu cech ale jinde neni tak dobra voda ale piju vzdy jen z kohoutku, kdyby ne tak uz sem na mizine s tim kolik toho vypiju lol

Tak ted jsme si nerozumely.
Ja mela na mysli vodu v USA! Fuj!! Very Happy

Doma na severu CR jsme meli nejlepsi vodu z cely CR. To vim, cetla jsem statistiky Very Happy Voda z kohoutku u nas byla lepsi jak ta mrtva voda v plastove nadobe Smile
Clayton
Veteran

Registrace: 09. 08. 2009

PříspěvekZaslal: st únor 26, 2014 3:09 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Problém coly je extrémní množství cukru resp. u light verzí umělých sladidel (což je zdravotně asi ještě horší než pít originál s cukrem).
Voda z kohoutku se liší podle jednotlivých oblastí. Někde pomůže filtr - záleží, čeho se z té vody chcete zbavit. Docela rád piju takový mix - trošku džusu (jen pro chuť) a dolít vodou.
brook
Veteran

PříspěvekZaslal: st únor 26, 2014 3:18 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Indy napsal:
brook napsal:

Tak ted jsme si nerozumely.
Ja mela na mysli vodu v USA! Fuj!! Very Happy

Doma na severu CR jsme meli nejlepsi vodu z cely CR. To vim, cetla jsem statistiky Very Happy Voda z kohoutku u nas byla lepsi jak ta mrtva voda v plastove nadobe Smile

ja vim ja to tak pochopila ze voda v usa
Big_Rig
Editor

Registrace: 19. 01. 2005

PříspěvekZaslal: st únor 26, 2014 5:14 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Laughing Laughing Laughing Laughing

S vama je sranda. Coke pijete, filtrujete, umelou hmotu pijete, Borik pije "chleba se sadlem-mimochodem pouziva se v lekarstvi".

Nejlepsi je Mlynek - to, ze Cola neni zdrava je communist conspiracy, pivo pit nemuze, mleko pit nemuze, kafe nemuze, caj nemuze, dzusy nemuze ...
REJPAL
Editor

PříspěvekZaslal: st únor 26, 2014 5:26 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Clayton napsal:
Problém coly je extrémní množství cukru resp. u light verzí umělých sladidel (což je zdravotně asi ještě horší než pít originál s cukrem).
Voda z kohoutku se liší podle jednotlivých oblastí. Někde pomůže filtr - záleží, čeho se z té vody chcete zbavit. Docela rád piju takový mix - trošku džusu (jen pro chuť) a dolít vodou.

Presne to samy delam ja. Piju vodu z vodovodu(u nas je dobra) a doleju si to pro prichut nejakym dzusem Smile
borekt

PříspěvekZaslal: st únor 26, 2014 2:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

bavime se tady o ptakovinach,vsechno pro ma i sve proti.Jezme a pijme ,vse co nam chutna ,ale nic se nema prehanet,chce to ale pohyb a ne jenom ve fines,to je naprd,chozeni a plavani.
nemam rad kdyz je nekdo hodne tlustej tak jde za doktorem ,snazi se drzet ruzne diety-jsou na prd-zapomina se ale na to proc tlusti a i normalni zerou jako zbesili a samy junky?sedi u tv pocitace 7 a i vice hod denne,decka si hrajou hry na PC,rodice na ne nemaji moc casu a kdyz tak zase z nej chteji mit nejlepsi sportovce ,modelky,stars!!!Zijeme spatne-mnozi a svadime to na zivotni styl ale sami proto aby to bylo lepsi nic nedelame.
Jezte co vam chutna ale neprezirat se,
vid B&R
Indy

PříspěvekZaslal: so březen 01, 2014 6:18 am    Předmět: Odpovědět s citátem

borekt napsal:
bavime se tady o ptakovinach,vsechno pro ma i sve proti.Jezme a pijme ,vse co nam chutna ,ale nic se nema prehanet,chce to ale pohyb a ne jenom ve fines,to je naprd,chozeni a plavani.
nemam rad kdyz je nekdo hodne tlustej tak jde za doktorem ,snazi se drzet ruzne diety-jsou na prd-zapomina se ale na to proc tlusti a i normalni zerou jako zbesili a samy junky?sedi u tv pocitace 7 a i vice hod denne,decka si hrajou hry na PC,rodice na ne nemaji moc casu a kdyz tak zase z nej chteji mit nejlepsi sportovce ,modelky,stars!!!Zijeme spatne-mnozi a svadime to na zivotni styl ale sami proto aby to bylo lepsi nic nedelame.
Jezte co vam chutna ale neprezirat se,
vid B&R

Jasne!!!

Potkala jsem lidi co jezdej par bloku do fitka autem, misto aby vzali psa na prochazku nebo sli pesky Very Happy

Ale ja to asi rikam ze zavisti, protoze auto nemam a se psem chodime po pousti 2 hodiny denne. Ne abych byla stihla, ale aby se pes probehl Very Happy
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Chicago-cz.com -> Zdraví Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Chicago-cz.com forum system
Home | Diskuse o USA