Davne trouble a ESTA

FAQFAQ   HledatHledat    RegistraceRegistrace   PřihlášeníPřihlášení

Davne trouble a ESTA

Autor Zpráva
GeorgeK

Registrace: 27. 01. 2013

PříspěvekZaslal: po červen 10, 2013 1:19 pm    Předmět: Davne trouble a ESTA Odpovědět s citátem

Zdravim forum Smile ,

mam dotaz na Vas vic informovane ohledne otazek v esta formulari, doufam, ze uz to tu nekde neni zodpovezeny.
Muj pribeh : je mi 20, kdyz mi bylo 5 (1996), jeli jsme s mamou za nevlastnim dedou americanem na Floridu. Jelikoz ambasada nebyla tehdy tak dostupna a deda neustale rikaval ze jak je american tak muzem byt u nej jak chcem, tak byla nase navsteva 9 mesicu dlouha. Pri dalsi navsteve, v mych 9ti (2001) jsme byli na letisti vzati stranou na vyslech, kde jim mama rekla vsechno jak bylo aniz by vedela ze je neco spatne Very Happy No vysledkem bylo zamitnuti viz a deportace...
Otazka zni : Chystam se na par dni do usa a v zadosti ESTA jsou zname otazky o zamitnuti viz a deportaci, je mi jasne, ze pokud zvolim YES, tak jen tezko budu uspesny. Ovsem jak to procitam o dobe promlceni 10let atd. , muzu po te dobe zvolit NO aniz bych neco pokazil, nebo proste odpovedet YES a jit na pohovor ? Pripadne rovnou zadat o vizum ?

Pro zajimavost : Deda zemrel v r.2009, babicka potrebovala vyrezit pozustalosti na Floride a vzala si me jako doprovod, na ambasade mi bylo vydano viza na 2 mesice, s tim ze az mi bude 18 tak to bude "OK", (bohuzel jsem se tehdy nezeptal jak moc ok Very Happy.) Po priletu na JFK jsem byl poslan na imigracni a tam jsem takovemu fajn urednikovi rek muj pribeh a on me v pohode pustil a jeste se omlouval za moje struggle...
Ted jen nevim co s ESTOU...

Moc diky za pripadne rady a odpovedi.
brook
Veteran

Registrace: 21. 12. 2010

PříspěvekZaslal: po červen 10, 2013 1:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

pokud te uz jednou pustili znovu tak by te meli pustit zas, zes pretah za to nemuzes pac si byl maly dite a to oni pochopi podle me ,ja byt tebou tak jedu na estu , popr.pokud chces vetsi jistotu tak na turistaka, ale asi ti tady nekdo poradi lip nez ja
eva64

Registrace: 28. 02. 2009

PříspěvekZaslal: út listopad 12, 2013 4:29 pm    Předmět: víza Odpovědět s citátem

Jak ti to dopadlo?Musíš mít vízum vid?
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Chicago-cz.com -> Viza Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Chicago-cz.com forum system
Home | Diskuse o USA