Do USA na pozvání

FAQFAQ   HledatHledat    RegistraceRegistrace   PřihlášeníPřihlášení

Do USA na pozvání

Autor Zpráva
eva64

Registrace: 28. 02. 2009

PříspěvekZaslal: st červenec 29, 2009 10:17 am    Předmět: Do USA na pozvání Odpovědět s citátem

Ahoj lidi co chtěj pomoc,(na chytrácký kecy nejsem zvědavá).
Lidičky a přátelé nevíte jaký form nebo dopis musí napsat zvací osoba?Jelikož mě vrátili z NY,tak musím mít vízum a k tomu je potřeba zvací dopis.Nemá s tím někdo zkušenosti?Děkuju moc Eva
czolgos
Moderator

Registrace: 19. 01. 2005

PříspěvekZaslal: čt červenec 30, 2009 7:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj, 4 roky zpět jsem si žádal o trustické vízum do USA právě na základě pozvání. Moje bývalá přítelkyně mi tenkrát napsala dopis pro ambasádu na A4, kde popisovala, jak jsme se seznámili, že mě navštívila v ČR a že by ráda, abych na oplátku taky ještě jednou přijel do USA. Potvrdila, že budu bydle u ní a o všechny náklady se postará. O tom, že spolu chodíme tam nezmi
bouncingczech

Registrace: 20. 07. 2007

PříspěvekZaslal: čt červenec 30, 2009 10:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mam jenom chytrackej kec pro tebe...na pozvani v tvem pripade vubec nezalezi. Mas minimalne 5 nebo 10 let zakaz vstupu do US. Je mozne ze dostanes vizum ale je vic nez pravdepodobne ze te zase vratej z New Yorku zpatky do Prahy. Konec chytracyho kecu...
munchen boy

Registrace: 04. 05. 2008

PříspěvekZaslal: čt červenec 30, 2009 10:42 pm    Předmět: Re: Do USA na pozvání Odpovědět s citátem

eva64 napsal:
Lidičky a přátelé nevíte jaký form nebo dopis musí napsat zvací osoba?Jelikož mě vrátili z NY,tak musím mít vízum a k tomu je potřeba zvací dopis.Nemá s tím někdo zkušenosti?Děkuju moc Eva

proč máš zákaz jsi terorista nebo co ?překročila jsi délku pobytu Mad Mad Mad
REJPAL
Editor

Registrace: 24. 12. 2006

PříspěvekZaslal: pá červenec 31, 2009 6:48 am    Předmět: Re: Do USA na pozvání Odpovědět s citátem

eva64 napsal:

Nezadala jsi tu jiz jednou o pomoc? Wink
Nechci rejpat, jen se ptam Twisted Evil
eva64

PříspěvekZaslal: pá červenec 31, 2009 8:30 am    Předmět: Odpovědět s citátem

nebudte vztahovační,bud něco víte a pošlete to dál a nebo jsou tu tací,kteří jsou zlý a přechytralý,tak ty mám na mysli.Tady aby se člověk bál na něco zeptat.Jinak děkuji za odpovědi,ale přečtěte si to na co jsem se ptala a kdo mi odpověděl,jedinej Czolgos.Věcně a k tématu.Já mam otázku a vy mi otázkou odpovíte Smile
eva64

PříspěvekZaslal: pá červenec 31, 2009 8:31 am    Předmět: Odpovědět s citátem

bouncingczech napsal:
Mam jenom chytrackej kec pro tebe...na pozvani v tvem pripade vubec nezalezi. Mas minimalne 5 nebo 10 let zakaz vstupu do US. Je mozne ze dostanes vizum ale je vic nez pravdepodobne ze te zase vratej z New Yorku zpatky do Prahy. Konec chytracyho kecu...

neber si to osobně
eva64

PříspěvekZaslal: pá červenec 31, 2009 8:32 am    Předmět: Odpovědět s citátem

czolgos napsal:
Ahoj, 4 roky zpět jsem si žádal o trustické vízum do USA právě na základě pozvání. Moje bývalá přítelkyně mi tenkrát napsala dopis pro ambasádu na A4, kde popisovala, jak jsme se seznámili, že mě navštívila v ČR a že by ráda, abych na oplátku taky ještě jednou přijel do USA. Potvrdila, že budu bydle u ní a o všechny náklady se postará. O tom, že spolu chodíme tam nezmi
bouncingczech

PříspěvekZaslal: pá červenec 31, 2009 5:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

with all due respect...nerozumis vubec nicemu. Protoze te vratili z NY vubec neznamena ze potrebujes visum, s pozvanim nebo bez. Jediny pozvani ktery to MOZNA pomuze by bylo od presidenta aby jsi s nima stravila par dni v Bilim Dome.
S tvych minulych prispevku je videt ze nechces spravne odpovedi ale odpovedi ktere pasujou tve predstave co se vlastne stalo a co potrebujes. To je kravina prvni tridy.
bouncingczech

PříspěvekZaslal: pá červenec 31, 2009 7:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

neber to osobne
Kivik
Anonymní

PříspěvekZaslal: so leden 05, 2013 9:03 pm    Předmět: zvaci dopis Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Ahoj, my jsme k nam do USA dostali sestrenici takto: http://www.kudytam.cz/news/zvaci-dopis-do-usa/
Hodne stesti
Grace

Registrace: 26. 05. 2011

PříspěvekZaslal: ne leden 06, 2013 12:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Řekli ti proč tě vrátili? Nepřekročial jsi pobyt někdy v minulosti? To jsou totiž celekm důležité informace.
A rýpání od místních členl si tak neber, já se naučila to hýzet za hlavu a teď už se na tom jenom bavím Very Happy Zkus to udělat taky tak....
Lynnet
Moderator

Registrace: 13. 07. 2006

PříspěvekZaslal: po únor 04, 2013 9:22 am    Předmět: .... Odpovědět s citátem

Grace,dopadlo to zcela jiste,jak predpovidal Bouncy...mj ten mel vzdy pravdu a velke zkusenosti. UZ tu bohuzel nakouknout nemuze...
Snad to EVA doplni,ale typla bych ze byla vracena imigracnimi na letisti,pze mela ban.
KAzdy prilet do USA je v zaznamech,odlet take....cili tady neni o cem spekulovat....az bude 10 let od te doby zakazu,ma sanci zadat o visa.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Chicago-cz.com -> Pomoc SOS Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Chicago-cz.com forum system