prosím o ubytování

FAQFAQ   HledatHledat    RegistraceRegistrace   PřihlášeníPřihlášení

prosím o ubytování
Jdi na stránku 1, 2  Další

Autor Zpráva
eva64

Registrace: 28. 02. 2009

PříspěvekZaslal: so březen 07, 2009 11:00 am    Předmět: prosím o ubytování Odpovědět s citátem

Češi,rodáci,prosím vás pomožte mému příteli,já už jsem tady psala že mě deportovali a mého přítele tam nechali,neumí vůbec angl.spí v autě,které jsem mu tam zareservovala,ted je někde na vých.pobřeží u Daytony a pojede dolů do FT Lauderdale.Na 12.3 má letenku.Prosím a děkuji Eva
Anonymní

PříspěvekZaslal: so březen 07, 2009 4:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

EVO, co vlastne chces? jednou chces do USA potom zase cestujes s pritelem ven. Question Rolling Eyes
eva64

PříspěvekZaslal: so březen 07, 2009 5:35 pm    Předmět: prosím o ubytování Odpovědět s citátem

nevím,jestli jsi všechno četl pozorně,ale vydali jsme se s přítelem do USA,jelikož mě deportovali,tak on tam zůstal a samozřejmě tam těžko zůstane beze mne.Nejdřív jsem si myslela že to někudy přeběhnu,ale když tak o tom přemýšlím,tak mi to asi za to nestojí,ted jsem jen chtěla,jestli by tam na těch pár dnů přítele někdo neubytoval,ale přesně jak jsem čekala,jinak už si nedělejte starosti,sehnala jsem mu levný motel,takže na nás zapomente a užívejte si to tam v klidu a míru.bay
crespo
Anonymní

PříspěvekZaslal: so březen 07, 2009 5:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Budete nam tady v Americe moc chybet.hodne stesti v CZ.
eva64

PříspěvekZaslal: so březen 07, 2009 6:00 pm    Předmět: usa Odpovědět s citátem

Jsem ráda že s takovym vocasem jako jseš ty se tady nesetkám,to že jsi ve státech taky neni žádná výhra,podle tvého chování tam stejně meješ hajzly,a skrejváš se jak nějakej chudáček,tak kdo je na tom líp?
CRESPO
Anonymní

PříspěvekZaslal: so březen 07, 2009 6:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Urcite jsi na to lepe ty v Cz.o tom zadna
Bill

Registrace: 17. 02. 2009

PříspěvekZaslal: so březen 07, 2009 6:38 pm    Předmět: Re: usa Odpovědět s citátem

eva64 napsal:
Jsem ráda že s takovym vocasem jako jseš ty se tady nesetkám,to že jsi ve státech taky neni žádná výhra,podle tvého chování tam stejně meješ hajzly,a skrejváš se jak nějakej chudáček,tak kdo je na tom líp?

Hezky Cool A drzim palce pri vasi dalsi ceste !!!

At vam to dobre dopadne Exclamation Exclamation Exclamation
Radek Troscak
Anonymní

PříspěvekZaslal: so březen 07, 2009 6:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Alespon umim anglicky a nespim v aute.nevim proc jste sem letely ,kdyz je to tady tak hrozne.
Piskle

Registrace: 20. 01. 2005

PříspěvekZaslal: so březen 07, 2009 7:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pokud ja vim a ctu dobre,tak nas Eva prosila o pomoc pri ubytovani jejiho pritele na par dnu.Neprosila se nikoho o kecy podobne jako ma Radek ci jina individua.
Tady vidite,jaci jsme.
Ne kazdy ma to stesti zit v USA legalne.Jen idiot nepochopi,co si Eva proziva.Jsme narod zavistivcu a chuliganu.
Jdete do (_I_)!!!!!
Pokud chcete pomoci,pomozte,pokud nemuzete,drzte hubu! Takovych dementu by clovek dokazal nasrat kybl!
Pokud je nekdo v zoufale situaci,mate z toho radost?Jestli ano,tak jste u me chudaci.Pokud je vam Evy lito,tak se ji snazte alespon pomoci po psychicke strance.To nekdy pomuze vice nez fyzicka pomoc.
Chce se mi nekdy zvracet
Thats all.AMEN.
John Lennon
Anonymní

PříspěvekZaslal: so březen 07, 2009 7:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Kdo chce zit v USA legalne tak muze,zalezi jenom na nem.stesti s tim nema co delat.
Piskle

PříspěvekZaslal: so březen 07, 2009 7:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ke vsemu potrebujes trosku stesti,nemyslis? Ne jen zit v USA legalne.Na nekoho sedne stesti ani nevi jak,na druheho se lepi jen smula.
Lennone....kolik ti je. Mas zivot pred sebou a nebo uz za sebou.
Anonymní

PříspěvekZaslal: so březen 07, 2009 7:27 pm    Předmět: Re: prosím o ubytování Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

eva64 napsal:
Češi,rodáci,prosím vás pomožte mému příteli,já už jsem tady psala že mě deportovali a mého přítele tam nechali,neumí vůbec angl.spí v autě,které jsem mu tam zareservovala,ted je někde na vých.pobřeží u Daytony a pojede dolů do FT Lauderdale.Na 12.3 má letenku.Prosím a děkuji Eva

Kdyz nekdo jede do USA za praci, nemel by se aspon trosicku naucit anglicky? Rolling Eyes
Piskle

PříspěvekZaslal: so březen 07, 2009 7:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To anonymni. On se tu nekdo ptal na to,zda-li by clovek mel a nebo nemel mluvit anglicky??? Neplet si pojmy s dojmy!!! Jdete vazne do hajzlu!!!!!!!!! Twisted Evil
Ty jsi se asi musel narodit s anglickou ucebnici v ruce,ze? Vy jste vazne telata.
bouncingczech

Registrace: 20. 07. 2007

PříspěvekZaslal: so březen 07, 2009 8:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jestli clovek umi nebo neumi mistni rec kdyz se vyda do cizi zeme je ciste osobni rozhodnuti. Kdyz jsem odjel poprve do Anglie, tak jsem mel za sebo par anglickych kurzu ktere byly uplne na prd. Jo, umel jsem zpivat "John Browns' body lies a-smolderin' in the grave" ale dat se s nekym do hovoru moc dobre neslo. Myslim ze to trvalo asi tak rok nez jsem se citil v anglictine doma. Je to, podle mne nejlepsi cesta jak se naucit cizi jazyk.
Piskle

PříspěvekZaslal: so březen 07, 2009 8:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jeste jedna poznamka.On je VELKY rozdil mezi 20ti letym clovekem,ktery prijede ci prileti do cizi zeme a neumi jazyk a 40ti letym clovekem.Mladi se uci rychleji jazyk nez ti "starsi".
A jak pise bounci...nejlepe se naucis jazyk v zemi,ve ktere pobyvas.
Ja take chodila na soukrome kurzy anglictiny nez jsem odletela.Az kdyz jsem byla zde,zjistila jsem,ze vlastne nic neumim.
A dneska?Plynule mluvim anglicky,ale opet jen diky tomu,ze tu ziji.
Any question?
zilvar z chudobince
Anonymní

PříspěvekZaslal: so březen 07, 2009 9:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Take jsi spala v aute?snad te v tech soukromych kurzech naucili jak se hleda nocleh.nebo ne?
Anonymní

PříspěvekZaslal: so březen 07, 2009 9:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Piskle napsal:
Jeste jedna poznamka.On je VELKY rozdil mezi 20ti letym clovekem,ktery prijede ci prileti do cizi zeme a neumi jazyk a 40ti letym clovekem.Mladi se uci rychleji jazyk nez ti "starsi".
Ja take chodila na soukrome kurzy anglictiny nez jsem odletela.Az kdyz jsem byla zde,zjistila jsem,ze vlastne nic neumim.
Any question?

Jak vis ze tomu Evinymu priteli bylo ctyricet? Rolling Eyes
Bill

PříspěvekZaslal: ne březen 08, 2009 8:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Piskle napsal:
Any question?

No question,thanks Smile
Ja jsem zastance tveho nazoru , pac kdyz si to tady tak procitam a byl bych v Evine kuzi , tak by se mi z toho chtelo zvracet...Ja se obavam , ze nemohu nijak pomoci i kdyz bych rad.Me par lidi tady na foru dalo par dobrych rad , kdyz jsem se ptal ,jak utect legalne do kanady , ci usa...Jenze to bylo jen par odpovedi z 200.Lidi by si meli pomahat a ne se navzajem popichovat a shazovat se...Viz prispevky nahore...Lidi sakra zamyslete se.... Question Question Question
Dana_MI
Veteran

Registrace: 26. 12. 2006

PříspěvekZaslal: ne březen 08, 2009 11:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Bille, souhlas. Podle me by se anonymove meli zakazat, protoze jen maloktery pomuze Crying or Very sad.
Anonymní

PříspěvekZaslal: po březen 09, 2009 12:35 am    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Dana_MI napsal:
Bille, souhlas. Podle me by se anonymove meli zakazat, protoze jen maloktery pomuze Crying or Very sad.

Kdyby tady nebyli anonymove, nebyla by ani zadna poradna diskuse Wink
bouncingczech

PříspěvekZaslal: po březen 09, 2009 3:54 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Anonymove jsou kurvy prvni tridy! Osobne na ne seru z velke vysky. Kdyz mam nazor na neco, tak se podepisu, ne? Anonym jenom rejpa protoze nikdo nevi kdo to je...jsou to kurvy a vyhnal bych je. Prihlas se, stand up like a man, state your business, motherfucker, pak se s tebou budu bavit. Kdyz se schovavas tak ne. Fuck'em!
(Excuse my French....)
pdmlynek
Moderator

Registrace: 16. 08. 2005

PříspěvekZaslal: po březen 09, 2009 4:18 am    Předmět: Odpovědět s citátem

No, má dojem že my jsme všichni na tomto fóru jen anonymové. Nikdo zde neví kdo se vlastně za jeho username.
AAAANONYM
Anonymní

PříspěvekZaslal: po březen 09, 2009 4:36 am    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

bouncingczech napsal:
Anonymove jsou kurvy prvni tridy! Osobne na ne seru z velke vysky. Kdyz mam nazor na neco, tak se podepisu, ne? Anonym jenom rejpa protoze nikdo nevi kdo to je...jsou to kurvy a vyhnal bych je. Prihlas se, stand up like a man, state your business, motherfucker, pak se s tebou budu bavit. Kdyz se schovavas tak ne. Fuck'em!
(Excuse my French....)
Tak ted jsi to vsem anonymum pekne nandal Jses Borec!!
Aussie in Alberta

Registrace: 20. 02. 2007

PříspěvekZaslal: po březen 09, 2009 7:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Lepsi byt borec naz uplne vypatlanej DEBIL
Jelen
Anonymní

PříspěvekZaslal: po březen 09, 2009 8:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

2 Aussie. Jinak ,kdyz prochazis dvermi ,vsechno v poho?
bouncingczech

PříspěvekZaslal: po březen 09, 2009 8:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

pdmlynek napsal:
No, má dojem že my jsme všichni na tomto fóru jen anonymové. Nikdo zde neví kdo se vlastně za jeho username.

Mlynku, Mlynku, to je jenom iluze. Trva to par minut a kdokoliv chce tak mne, nebo tebe najde. Adresu, kde delas, tel, cislo, jak se jmenuje manzelka...a to je uplne zadarmo. Priplatis si par dollaru a zjistis o cloveku mnohem vice. Tak uz to je....
Bill

PříspěvekZaslal: po březen 09, 2009 8:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jelen napsal:
2 Aussie. Jinak ,kdyz prochazis dvermi ,vsechno v poho?

Laughing
Aussie in Alberta

PříspěvekZaslal: po březen 09, 2009 10:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Od tech dob co jsem se rozvedl s Danou_MI a schodil parohy tak je to v pohode ... (nebo vis neco co ja nevim ???) Rolling Eyes

Ale divim se, ze uz zavedli internet i do ustavu pro dusevne chore / mentally challenged, a to si porad stezuji, ze nemaji penize ...
Dana_MI
Veteran

Registrace: 26. 12. 2006

PříspěvekZaslal: po březen 09, 2009 10:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Aussie in Alberta napsal:
Od tech dob co jsem se rozvedl s Danou_MI a schodil parohy tak je to v pohode ... (nebo vis neco co ja nevim ???) Rolling Eyes

Ale divim se, ze uz zavedli internet i do ustavu pro dusevne chore / mentally challenged, a to si porad stezuji, ze nemaji penize ...
Laughing Laughing Laughing Tak to ja taky nechapu Laughing Laughing Laughing
Aussie in Alberta

PříspěvekZaslal: po březen 09, 2009 11:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Vidis, a ja uz myslel, ze nerozumis vtipkum ...

Jinak, anonymy nesnasim ...
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Chicago-cz.com -> Pomoc SOS Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

Chicago-cz.com forum system
Home | Diskuse o USA