Zeman, nebo Drahoš?

FAQFAQ   HledatHledat    RegistraceRegistrace   PřihlášeníPřihlášení

Zeman, nebo Drahoš?

Zeman nebo Drahoš?
Drahoš
60%
 60%  [ 3 ]
Zeman
40%
 40%  [ 2 ]
Celkem hlasů : 5

Autor Zpráva
miro
Site Admin

Registrace: 10. 01. 2005

PříspěvekZaslal: ne leden 14, 2018 11:45 am    Předmět: Zeman, nebo Drahoš? Odpovědět s citátem

Koho byste volili a proč?

Podle mého názoru Zeman už je starý a obávám se někdy o jeho duševní zdraví. Také bych řekl, že změna je život.

Drahoše vlastně vůbec neznám a nezajímal jsem se o něj, ale Zeman mě prostě a jednoduše nesedí. Je to přestárlý politický dinosaurus, který už není schopen pracovat jako prezident. Udržet ho u moci se snaží oligarchové a lobbisté, kteří díky němu prosperují.
Lynnet
Moderator

Registrace: 13. 07. 2006

PříspěvekZaslal: ne leden 14, 2018 6:56 pm    Předmět: Re: Zeman, nebo Drahoš? Odpovědět s citátem

miro napsal:
Koho byste volili a proč?

Podle mého názoru Zeman už je starý a obávám se někdy o jeho duševní zdraví. Také bych řekl, že změna je život.

Drahoše vlastně vůbec neznám a nezajímal jsem se o něj, ale Zeman mě prostě a jednoduše nesedí. Je to přestárlý politický dinosaurus, který už není schopen pracovat jako prezident. Udržet ho u moci se snaží oligarchové a lobbisté, kteří díky němu prosperují.

Stari jsou oba. Jasne ze cesky presidenti byvaji pod vlivem struktur, soucasny se orientuje na Kreml, dalsi muze byt kopie Merkel & Juncker.

Zalezi i na koordinaci vlady s presidentem, Zeman - Sobotka, byl toho opak.
REJPAL
Editor

Registrace: 24. 12. 2006

PříspěvekZaslal: ne leden 14, 2018 7:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pro Zemana budou volit lidi, kteri nechteji v Cesku uprchliky bez dokladu, ktere Nemeco prijalo a ted si s nimi nevi rady Sad

Ja se jim ani nedivim Wink
Nikl
Anonymní

PříspěvekZaslal: ne leden 14, 2018 9:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Za me Drahos. Neni uplne podle meho gusta, ale Zemana nemuzu ani vystat.

A co by me taky zajimalo, je to, kde je Zemanova dcera? Proc tatinka nepodporila a nesla s nim k volbam. Jasne on nedelal kampan, takze nemelo smysl, aby se nekde ukazovala jako minule, kdy ho neustale vychvalovala. Ale kam zmizela? Je stale "uklizena" ve Svedsku, kde pry studuje? Odjela tam po tom "skandalku", co byla videna na eroticke party. To uz je ale davno zapomenuto, tak se klidne mohla vratit. Koneckoncu i ke kralovne ji pustili, tak zase tak zhyrala byt nemuze. Nebo je v Londyne, opet studijne. Vypada to jako by ji papa odstrihl. Nebo se dcerka k otci nehlasi, protoze uz si nemysli, co rekla pred minulymi volbami, že pokud bude její otec zvolen českým prezidentem, „tak to bude jedna z nejlepších věcí, co se zemi může stát“?
Nikl
Anonymní

PříspěvekZaslal: st leden 17, 2018 11:24 am    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

https://www.novinky.cz/domaci/460757-drahos-nema-volice-fischera-horacka-a-hilsera-jiste-cast-z-nich-k-2-kolu-neprijde.html
Nikl
Anonymní

PříspěvekZaslal: so leden 27, 2018 2:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

https://www.volby.cz/pls/prez2018/pe2?xjazyk=CZ
Nikl
Anonymní

PříspěvekZaslal: so leden 27, 2018 4:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Tak to bylo tesnejsi, nez jsem cekal. Ale je pravda, ze jsem doufal, ze to bude obracene.

Ted se Ameriko tres! Zeman chce videt Trumpa. Protoze vyhral, tak na to ma stale cas a sanci. Laughing
Lynnet
Moderator

Registrace: 13. 07. 2006

PříspěvekZaslal: so leden 27, 2018 6:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nikl napsal:
Tak to bylo tesnejsi, nez jsem cekal. Ale je pravda, ze jsem doufal, ze to bude obracene.

Ted se Ameriko tres! Zeman chce videt Trumpa. Protoze vyhral, tak na to ma stale cas a sanci. Laughing

JAk napsal podrazak Horacek, tak ceska opozice stavela na nevyrazne osobnosti,coz rozhodlo a to i kdyz Zemana podporuji komuniste a SPD, kteri jsou vnimani vetsinou cechu negativne. Vyraznejsi, oblibena osobnost by jej porazila, ale ta se asi tezko hleda. Rozhodl ten strach z emigrantu (muslimu) a ten prevazil i prilis tesny vztah politiky Zemana k Rusku a Cine.

Byznys, pratele....
Nikl
Anonymní

PříspěvekZaslal: so leden 27, 2018 9:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Lynnet napsal:

JAk napsal podrazak Horacek,

Jen jestli on to nerika z urazene jesitnosti, ze lidi nevybrali jeho. Nemyslil si, ze zrovna on by Zemana dokazal porazit. Drahos dostal v prvnim kole o cca 900.000 hlasu vic nez Horacek, to o necem svedci. Ve druhem kole dostal o cca 1.300.000 hlasu vic nez v prvnim, Zeman "jen" o 850.000. To je oproti prvnimu kolu jasna prevaha Drahose. Ale proste celkovy pocet nestacil. A rozdil necela tri procenty je hodne pekny.

Pak je tu dalsi "zajimava" vec. Zeman ztraci energii, to je na nem videl, je proste uz stary, nejen vekem, ale hlavne fyzicky. Kdyz odpadne, tak to po nem, ze zakona, prevezme Babis, jako predseda vlady (mozna v demisi, ale stale predseda), a predseda Poslanecke snemovny, kterym je Radek Vondracek taky z ANO. No a pak se budou dit veci.
Nikl
Anonymní

PříspěvekZaslal: so leden 27, 2018 9:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Taky pekne. Jeden si zmatla drzku a dalsi ma IQ obecniho blazna. Jaky prezident, taky tym.
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/prave-se-stalo-ochranka-ve-stabu-milose-zemana-pestmi-napadla-novinare-zautocila-i-na-reporterku-televize-seznam-42123?dop-ab-variant=&seq-no=1&source=hp
Anonymní

PříspěvekZaslal: so leden 27, 2018 9:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Lynnet napsal:
Nikl napsal:

JAk napsal podrazak Horacek, tak ceska opozice stavela na nevyrazne osobnosti,coz rozhodlo a to i kdyz Zemana podporuji komuniste a SPD, kteri jsou vnimani vetsinou cechu negativne. Vyraznejsi, oblibena osobnost by jej porazila, ale ta se asi tezko hleda. Rozhodl ten strach z emigrantu (muslimu) a ten prevazil i prilis tesny vztah politiky Zemana k Rusku a Cine.

Byznys, pratele....

ad)...nevýrazné osobnosti:

Tak toto je neřešitelné "pro kavárnu" ! Oni totiž alespoň Češi mají ještě po skoro 30 rocích urputného vymývání mozků stále dost skutečně zdravé sedlácké myšlení. Tudíž nějaký s prominutím hajzl a politický analfabet z akademie, co si jinak vesele jezdil po světě i za Husáka - aniž by samozřejmě s komunistama souhlasil, ba naopak proti nim bojoval, že..., co má ve stavu stresu v důsledku lhaní křivou hubu a co podepsal známou to výzvu na podporu imigrace - tak takový člověk i kdyby byl výraznou osobností, tak u českého národa nemohl projít.

Jenže on navíc výraznou osobností není a vlastně s ohledem na celou svoji karieru ani být nemůže. Teď si hrál na politického prostituta, ale vskutku národ ještě není zcela blbej.

ad) ...Zemana podporuji komuniste a SPD, kteri jsou vnimani vetsinou cechu negativne.

U toho SPD to pravda není ani omylem a tudíž tě Lynnet nechápu, proč to vůbec takovou hovadinu píšeš. No a na komunisty se opravdu mnozí lidé stále dívají eufemisticky vyjádřeno "úkosem" - ovšem tato nedůvěra ke komunistům začíná mít charakter asi takový, jako když se kdysi lidi báli čertů. Milá Lynnet - dneska již slovo "bolševik" je podstatně mírnější nadávka, než třebas "zlodějský ódeesák", "zlodějský flanďák lidovec" nebo nejmenovaný "náčelník zlodějů na ká" se zprofanovanou zlodějskou topkou.

ad)...Rozhodl ten strach z emigrantu (muslimu) a ten prevazil i prilis tesny vztah politiky Zemana k Rusku a Cine.

Šmárjajóhan !! Lynnet, co to blábolíš ?

Tady nejde o nějaký strach z imigrantů, jedná se spíše o další důkaz toho, že český národ stále ještě většinově neztratil schopnost racionálně a pragmaticky podle vlastního sedláckého rozumu hodnotit okolní realitu. To je něco, co již "na západ od Aše" neexistuje ! My tady v Česku nenamítáme nic proti imigraci "normálních lidí". Vždyť tady žije spousta lidí z Kuby, Mongolska, Vietnamu, Jugoslavie, Ukrajiny, ze Slovenska atd. Ale rozumný člověk moc dobře ví, že s muslimy kompromis neexistuje. Stačí si alespoň cosi málo počíst Korán a Hadís.

Já netuším, o co jde Američanům, ale skutečně - blbost se do světa šíří z USA !! Vypadá to tak dneska, že možná - MOŽNÁ !!! - euroatlantickou civilizaci zachrání země tzv. Visegradu, zvláště pokud se připojí k V4 i Rakousko. Potom totiž je šance obnovy jakési repliky bývalého Rakouska-Uherska, ovšem ve formátu tzv. Podunajské federace. K tomuto základu si dovedu představit, že se připojí Slovinsko a Chorvatsko, možná dokonce Bulharsko.

Zde vidím tu červenou linii - hranice Rakouska, Česka a Polska vůči západu Evropy ! Pokud ta morální zkáza a úpadek Západu překročí tuto červenou linii, je s křesťanskou kulturou a tradiční Evropou definitívní konec.

O tom je ten strach Čechů, to není nějaká xenofobie ! To je projev stále ještě fungujícího rozumu občanů Ceska, Slovenska, Maďarska a Polska. A dá-li Bůh - připojí se Rakušané, Slovinci a Chorvati. Potom je šance Evropu zachránit.

A o tom se dneska taky rozhodovalo ve volbách.

Lidi - uvažujte.
Anonymní

PříspěvekZaslal: so leden 27, 2018 9:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Nikl napsal:
Taky pekne. Jeden si zmatla drzku a dalsi ma IQ obecniho blazna. Jaky prezident, taky tym.
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/prave-se-stalo-ochranka-ve-stabu-milose-zemana-pestmi-napadla-novinare-zautocila-i-na-reporterku-televize-seznam-42123?dop-ab-variant=&seq-no=1&source=hp

Hmmm, pane Nikl !

https://video.aktualne.cz/dvtv/okamura-se-zemanem-si-ode-dneska-tykam-svymi-dotazy-me-uz-ni/r~f4f5546a038211e8af7dac1f6b220ee8/

Kdo ví, jak se to seběhlo všechno, ty o tom něco víš ?? Totiž na mnou přiloženém odkazu je ukázka chování tzv. "novinářů" a jak se sám sebe znám - tak já bych vypěnil podstatně dříve, než Tomio Okamura. A nevylučuju, že bych Drtinové dal taky pěstí do nosu, nebo jí alespoň rozšlapal mikrofon - když už tedy máme tu genderovou rovnost, no ne ??

Ty hajzlovské "novinářské" provokace si totiž jinou odpověď nezaslouží. No a tato hajzlovina "novinářů" se taky šíří z Ameriky... Confused
Nikl
Anonymní

PříspěvekZaslal: so leden 27, 2018 9:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Anonymous napsal:

Tak Tomio je mi ukradenej, k Drtinove sel navic dobrovolne, takze jeho problem. Ja osobne Drtinovou nemusim, stejne jako Terezu Engelovou a Emmu Smetanu. Ty delaji zenam i novinarum ostudu.
Ale ja daval odkaz na jinou akci. Tam novinari stali sporadane u soupacich dveri a nataceli z dalky. Jen to devce ze Seznamu tam pobihalo po sale. Stacilo ty soupacky zavrit a rict jim, ze je konec. Ale ten prestarly boxer v duchodu je proste labilni a potrebovat si prastit. Takze stejne jako ten pablb, co shodil tu kameru na zem, pujdou podat vysvetleni. Boxer dostane nejspis jen bububu za napadeni a ten druhej kameru k uhrade. Pritom to slo cele vyridit v klidu a s nadhledem vitezu.
czolgos
Moderator

Registrace: 19. 01. 2005

PříspěvekZaslal: ne leden 28, 2018 9:50 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Zeman je něco jako Gejdolf. Akorát neumí klik na jedne ruce a dřep jedné noze.
Anonymní

PříspěvekZaslal: ne leden 28, 2018 12:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

czolgos napsal:
Zeman je něco jako Gejdolf. Akorát neumí klik na jedne ruce a dřep jedné noze.

Teď mnou zrovna kroutí revma ve všech (spoustou všelijakých bouraček na motorce kdysi dávno nabouraných) možných kloubech a tak ani já nezvládnu dřep na jedné noze. Kliky na jedné ruce jsem nedokázal nikdy, zato shyby na jedné ruce ano - to možná i s tím revma nyní.

Zeman je naprosto geniální člověk a pomlouvat jej dokáže pouze člověk, co sám má v hlavě tak říkajíc "vymeteno". Znám jej osobně - byť nijak dlouhodobě a podrobně. Já jsem ve svém životě potkal jediného člověka, který by intelektuálně zvládnul debatu s šancí na alespoň remizu - byl to a možná stále je Václav Klaus starší ! A předpokládám, že jeho syn, V.K. jr. na tom bude obdobně, ne-li lépe.

Osobně se těším, že se práve Václav Klaus jr. postupně v rámci ODS vyprofiluje do skutečného "vůdce". Já kdysi dávno ODS dalo by se říci spoluzakládal a byla to moje srdeční záležitost. Táta Klaus ale zklamal. Hodně zklamal - totiž zklamal tím, jak de facto sprostě zhasnul a nechal rozkrást republiku - na čemž patrně participoval.

To od syna bych nečekal - jsem možná naivní.

Až nastane ta doba, charakterizovaná asi tak nejlépe slovy "Es kommt der Tag", potom vy všichni zdejší chytráci se budete do morku kosti sami za sebe stydět.

Platí totiž stále (a stále více), že "...komu není shůry dáno, v apatyce nekoupí !!"
Big_Rig
Editor

PříspěvekZaslal: ne leden 28, 2018 4:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

citace:

Zeman je naprosto geniální člověk a pomlouvat jej dokáže pouze člověk, co sám má v hlavě tak říkajíc "vymeteno".

Takze, kdyz ho CZ srovnal s tebou, tak to byla desna pomluva a smrtelna urazka Question Shocked

Hmmm ... souhlasim. Takove srovnani si nezaslouzi ani Zeman.
Anonymní

PříspěvekZaslal: út leden 30, 2018 7:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Jalové pindy a dřisty-prdy jsou pro blbariga to jediné, čím se může prezentovat. Na jasné, čisté a v daném tema věcné myšlenky se tento chudák nezmůže - holt vymytý mozek je vymytý mozek.
Big_Rig
Editor

PříspěvekZaslal: út leden 30, 2018 9:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Anonymous napsal:
Jalové pindy a dřisty-prdy jsou pro blbariga to jediné, čím se může prezentovat.

Proc se zase vztekas? Ja jenom opakuju to, co rikas ty sam. CZ srovnal Zemana s tebou a tys rekl, ze to je urazka Laughing Laughing Laughing
Anonymní

PříspěvekZaslal: st leden 31, 2018 8:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Big_Rig napsal:
Anonymous napsal:
Jalové pindy a dřisty-prdy jsou pro blbariga to jediné, čím se může prezentovat.

Proc se zase vztekas? Ja jenom opakuju to, co rikas ty sam. CZ srovnal Zemana s tebou a tys rekl, ze to je urazka Laughing Laughing Laughing

Nabízí se zcela neodbytně otázka: "... zdaž-li ty sám sobě rozumíš ??"

Za sebe odpovídám rozpačitě, že se mi to tak nějak nejeví, že by ano ...
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Chicago-cz.com -> Česko Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Chicago-cz.com forum system
Home | Diskuse o USA