Kosovo - Krym - Katalánsko - Pobaltí ...

FAQFAQ   HledatHledat    RegistraceRegistrace   PřihlášeníPřihlášení

Kosovo - Krym - Katalánsko - Pobaltí ...
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Chicago-cz.com -> Ostatni zeme sveta
Autor Zpráva
Big_Rig
Editor

Registrace: 19. 01. 2005

PříspěvekZaslal: čt leden 11, 2018 1:07 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Mam radost, ze se ti tvoje nova funkce libi, Gejdolfe. Laughing Laughing Laughing
Anonymní

PříspěvekZaslal: čt leden 11, 2018 2:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Big_Rig napsal:
Mam radost, ze se ti tvoje nova funkce libi, Gejdolfe. Laughing Laughing Laughing

Nevím, co to tady "meleš" o nějakých funkcích.

Jsou lidé, kteří jen žvaní - nechci ukazovat prstem přímo na tebe ! Ale jako by se stalo ... Nu a pak jsou slušní a čestní lidé. Ti by se dokonce mohli stát partyzány.

To ale je něco, co ty pochopit nikdy nemůžeš. Takže to je stejné, jako bych domlouval krabici od bot, aby se chovala slušně. Asi tak seš na tom, miláčku můj milenej.
Big_Rig
Editor

PříspěvekZaslal: čt leden 11, 2018 3:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Laughing Laughing Laughing

Viki ted cetla, co Gejdolf napsal a rekla: "Proc toho debila nezablokujete?"

Anonymní

PříspěvekZaslal: čt leden 11, 2018 4:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Big_Rig napsal:

Kupříkladu ty by's byl jinde zablokovaný asi hned. Mě tady neblokujete asi proto, že prostě a jednoduše píšu "po pravdě" - čili dokonce i vám tady by to připadlo poněkud blbé... nebo co ?? Taky se sem tam udiveně zamýšlím, že tady "ještě žiju" - když uvážím, jak vlastně zcestně tady většinově uvažujete.

PS - No ale jestli mě zablokovat někdo touží a dokonce i může - nechť si posloužíííí... Já bych se nedivil dneska již vůbec ničemu. Navíc - já bych opravdu vůbec nic neztratil.
Anonymní

PříspěvekZaslal: čt leden 11, 2018 5:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

No... a dodatek k Viki :

Nevím, co nebo kdo je Viki - že by jméno plyšáka ?? - takže to je dodatek k Viki pouze formálně. Týká se spíše celé zdejší (skromné co do počtu) pospolitosti. Blíží se doba, kdy by bylo velmi dobré vědět, kdo je tady kdo jmenovitě a to proto, aby nebylo možné, že až "to tam v USA" vypukne, aby nenastalo. že se jen tak mimochodem jen tak "zadarmíko" vrátíte sem do Česka.

Naprosto úpřimně bych - alespoň za sebe míněno - vás tady nevítal s otevřenou náručí, vlastně bych vás spíše kopal do "někam...
REJPAL
Editor

Registrace: 24. 12. 2006

PříspěvekZaslal: čt leden 11, 2018 7:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Big_Rig napsal:

Asi si tady taky plete s FB, tak jako ja Twisted Evil
miro
Site Admin

Registrace: 10. 01. 2005

PříspěvekZaslal: čt leden 11, 2018 7:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Anonymous napsal:
:
aby nebylo možné, že až "to tam v USA" vypukne, aby nenastalo. že se jen tak mimochodem jen tak "zadarmíko" vrátíte sem do Česka.

Naprosto úpřimně bych - alespoň za sebe míněno - vás tady nevítal s otevřenou náručí, vlastně bych vás spíše kopal do "někam...

Mluvíš jako kdyby tvoje vlastní dcera nežila v USA.

Podle mě kdokoli žije delší dobu někde v zahraničí a vrátí se do ČR, předá společnosti to nejlepší co se naučil a co viděl. Je velká posila pro celou českou komunitu. Lidé co přivezou zkušenosti z venku jsou podle mě základ prosperity celé ekonomiky.
REJPAL
Editor

PříspěvekZaslal: čt leden 11, 2018 7:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Anonymous napsal:
No... a dodatek k Viki :

Nevím, co nebo kdo je Viki - že by jméno plyšáka ?? - takže to je dodatek k Viki pouze formálně. Týká se spíše celé zdejší (skromné co do počtu) pospolitosti. Blíží se doba, kdy by bylo velmi dobré vědět, kdo je tady kdo jmenovitě a to proto, aby nebylo možné, že až "to tam v USA" vypukne, aby nenastalo. že se jen tak mimochodem jen tak "zadarmíko" vrátíte sem do Česka.

Cesko by jeste bylo rado, kdyby si sebou privezli par tech stovek dolaru, co si v USA usetrili Wink
REJPAL
Editor

PříspěvekZaslal: čt leden 11, 2018 7:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Anonymous napsal:
Big_Rig napsal:

Nevím, co to tady "meleš" o nějakých funkcích.

Jsou lidé, kteří jen žvaní - nechci ukazovat prstem přímo na tebe ! Ale jako by se stalo ... Nu a pak jsou slušní a čestní lidé. Ti by se dokonce mohli stát partyzány.

To ale je něco, co ty pochopit nikdy nemůžeš. Takže to je stejné, jako bych domlouval krabici od bot, aby se chovala slušně. Asi tak seš na tom, miláčku můj milenej.

Konecne to napsal nekdo, tak jak to je Wink
czolgos
Moderator

PříspěvekZaslal: čt leden 11, 2018 9:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Big_Rig napsal:

Už zablokovaný byl. Byl vyhozen dveřma a vrátil se oknem. Kdyby měl být zablokovaný pořádně, tak by to odneslo Frýdecko- mistecko a přidružené okolí, které by se sem nepřipojilo.
REJPAL
Editor

PříspěvekZaslal: čt leden 11, 2018 9:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

czolgos napsal:
Big_Rig napsal:

Už zablokovaný byl. Byl vyhozen dveřma a vrátil se oknem. Kdyby měl být zablokovaný pořádně, tak by to odneslo Frýdecko- mistecko a přidružené okolí, které by se sem nepřipojilo.

Takhle uz byl kdysi zablokovany Totem, ne? Wink
miro
Site Admin

PříspěvekZaslal: čt leden 11, 2018 9:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Kdybychom ho nenechali projevit, nemohli bychom ho studovat.

On má opravdu dost nemocné mentální pochody, které se v dnešní době šíří jako vir mezi mnoha lidmi.

Je třeba se učit, protože doba těchto mentálních nemocí, vymývání mozků a fanatizmu je již nyní dávno všude kolem nás.

Já se považuji za studenta života, lidského myšlení a všech vesmírných a nadlidských věcí.

On chudák vůbec netuší, že je opravdu vážně pokřiven a ještě to díky své agresi a zastrašování roznáší všude kolem sebe.

Podobně funguje fanatismus islámu, kdy všichni stoupenci fanatické frakce jsou do morku kostí přesvědčeni, že musí bojovat a padnout za pravdu.

I když to zamořuje naše fórum a někteří slabší jedinci díky tomu odešli, myslím si, že je v zajmu lidstva, přímo tyto nechutné lidské vlastnosti studovat a snažit se jim porozumět.
REJPAL
Editor

PříspěvekZaslal: čt leden 11, 2018 9:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

On jen nadava moderatorum, coz se tady na foru nesmi delat ... kdysi jsi vyhrozoval i me, ze me zablokujes, protoze jsem se "navazel" do Mlynka, nez jsem zjistil ze je nejrozumnejsi z vas vsech Razz
Anonymní

PříspěvekZaslal: čt leden 11, 2018 11:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Já tady nenadávám moderátorům, nýbrž (oprávněně) spílám některým lidem, kteří shodou okolností jsou moderátory. Doufám je zde vidět jasný rozdíl - nadávat moderátorovi, nebo nadávat třebas tomu blborigovi, co kromě urážení druhých a často nechutného žvanění navíc zneužívá svou funkci.

To je totiž výborné - on se chudák snaží diskutovat a nemá na to a když je v koncích, začne mazat a upravovat. De facto pak dochází k legračním situacím, kdy mi cosi zároveň smaže a přitom na totéž zároveň se pokouší odpovídat. Směšný to člověk.

No a k mirovi bych dodal malou doušku:

Já tebe taky studuju a nestačím se často divit. Moje zkušenost z pokusů s tebou diskutovat je jasná - ty diskutuješ sám se sebou ! Názory druhé strany, pokud se ti nehodí, ty prostě ignoruješ a opakuješ sám sebe. Asi pro tebe, miro, platí "...podle sebe soudím tebe".

V některých diskusích jsem ti opakovaně pokládal několik jasně formulovaných dotazů. Kdybys odopověděl - vyjasnila by se řada nejasností, co a jak ty si vlastně myslíš. Dodnes nepadla odpověď a mi je jasné proč tomu tak je. Rozeber si to sám a zamysli se, než zase začneš nálepkovat druhé - zde mou osobu. Ty nejsi totiž žádný Svrchovaný Soudce nad druhými, ale chováš takto.
Anonymní

PříspěvekZaslal: čt leden 11, 2018 11:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

A samozřejmý dodatek !

Já se nikde nepletu nikomu do jeho temat. Já sám jsem tu nastolil řadu temat, které byly formulovány jasně, logicky čistě a doložené fakty. Tady toto je jedno z nich.

Všimni si, že se jaksi nikdo neobtěžuje mít jasné a věcné připomínky. Jakž takž slušně se vyjádřil Mlynek.

Blbrig samozřejmě nezklamal. Způsob jeho žvanění opravdu ukazuje na jakousi duševní poruchu.

V takovém ale případě tebe miro vůbec nechápu, o čem ty vlastně mluvíš, když si k mé osobě napsal to "tučné pojednání". Patrně máš taky jakousi poruchu.
Big_Rig
Editor

PříspěvekZaslal: pá leden 12, 2018 1:47 am    Předmět: Odpovědět s citátem

REJPAL napsal:

Ty a Gejdolf tady mate 30.000 prispevku dohromady a zabirate dva extra servery ... ale ja jen zvanim. Ani jednou jedinkrat jste nikomu neporadili ani nepomohli ... ja jsem lidem, ktere znam jen z fora a FB, pujcoval penize a nechal jsem je pouzit svou adresu na registraci auta a DL, ja jsem skoncil v kriminale za to, ze jsem pomahal kamaradum ilegalum a za odmenu jsem mel stolen identity.

Ty nejsi schopny ani rict lidem nejzakladnejsi veci o Kanade Laughing
Big_Rig
Editor

PříspěvekZaslal: pá leden 12, 2018 1:53 am    Předmět: Odpovědět s citátem

czolgos napsal:
Big_Rig napsal:

Ja jsem kdysi premyslel, ze bych zavolal par znamym, aby ho "zablokovali" permanentne ... but he's like a really stupid puppy, you just have to castrate him to make him stop humping the couch. Nemluve o tom, ze on by si pak opravdu myslel, ze je Jezis a obet globalniho spiknuti.

Gejdolfka nemuzem zablokovat. Uz je soucasti ekosystemu ... jako brouk hovnival.
Big_Rig
Editor

PříspěvekZaslal: pá leden 12, 2018 1:56 am    Předmět: Odpovědět s citátem

miro napsal:
Kdybychom ho nenechali projevit, nemohli bychom ho studovat.

Muzem udelat vivisekci Idea
Big_Rig
Editor

PříspěvekZaslal: pá leden 12, 2018 3:04 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Anonymous napsal:
Patrně máš taky jakousi poruchu.

Vsichni jsou blazni a maji poruchy ... jenom Gejdolf je bezporuchove letadlo.

Petr Gejdoš
Soviet partisan

Registrace: 25. 08. 2007

PříspěvekZaslal: pá leden 12, 2018 2:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Big_Rig napsal:
REJPAL napsal:

Ty a Gejdolf tady mate 30.000 prispevku dohromady a zabirate dva extra servery ... ale ja jen zvanim. Ani jednou jedinkrat jste nikomu neporadili ani nepomohli ... ja jsem lidem, ktere znam jen z fora a FB, pujcoval penize a nechal jsem je pouzit svou adresu na registraci auta a DL, ja jsem skoncil v kriminale za to, ze jsem pomahal kamaradum ilegalum a za odmenu jsem mel stolen identity.

Ty nejsi schopny ani rict lidem nejzakladnejsi veci o Kanade Laughing

1. Nauč se alespoň základní početní úkony - Rejpal tu má nějakých 10000 přízpěvků a já necelých 2000. Dohromady tedy asi 12000 - to opravdu dost, ale proti výsledkům tvého počítání je to cosi přes třetinu.

2. Máš se tedy čím chlubit, že z dobrého srdce" porušuješ zákony. Takže už máš kriminální záznam - no prosím. A tos neřekl celou pravdu, že ...
Big_Rig
Editor

PříspěvekZaslal: pá leden 12, 2018 3:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nezvan, partyzane. Oba dva s Rejpalem tady mate tisice prispevku jako anonymove, nemluve o nekolika jinych uctech, ktere tady ma Rejpal/Rumburak/Nikl/Pozorovatel zalozene. Mate tady minimum 30K.

Ano, mam v USA kriminalni zaznam. Uz jsem tady o tom mluvil mockrat, stejne jako o jinych vecech. Je az legracni videt, jak ty si myslis, ze se forum toci kolem tebe. Rejpal mel podobne iluze, kdyz se s nama kazdy rok srdceryvne loucil s prisahou, ze se nikdy nevrati. Do 3 mesicu byl zpatky a mezitim psal anonymne Laughing Laughing Laughing

Vy dva by jste meli platit. Dolar za kazdy prispevek jako placena psychoterapie jak rikal Mira.
Nikl
Anonymní

PříspěvekZaslal: pá leden 12, 2018 6:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Big_Rig napsal:
o nekolika jinych uctech, ktere tady ma Rejpal/Rumburak/Nikl/Pozorovatel zalozene. Mate tady minimum 30K.

Nikl uz ne, toho se mi nejak povedlo mu ukrast. Laughing Jsem taky anonym, ale jsem na te dobre/spravne/druhe* strane. We have cookies.

* zaskrtnete,co se vam vice libi Twisted Evil
REJPAL
Editor

PříspěvekZaslal: pá leden 12, 2018 8:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Anonymove se nepocitaji, ty teprve ne Razz
REJPAL
Editor

PříspěvekZaslal: pá leden 12, 2018 9:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Big_Rig napsal:

Nezvan, partyzane. Oba dva s Rejpalem tady mate tisice prispevku jako anonymove, nemluve o nekolika jinych uctech, ktere tady ma Rejpal/Rumburak/Nikl/Pozorovatel zalozene. Mate tady minimum 30K.

Ano, mam v USA krkminalni zaznam. Uz jsem tady o tom mluvil mockrat, stejne jako o jinych vecech. Je az legracni videt, jak ty si myslis, ze se forum toci kolem tebe. Rejpal mel podobne iluze, kdyz se s nama kazdy rok srdceryvne loucil s prisahou, ze se nikdy nevrati. Do 3 mesicu byl zpatky a mezitim psal anonymne Laughing Laughing Laughing

Vy dva by jste meli platit. Dolar za kazdy prispevek jako placena psychoterapie jak rikal Mira.

REJPAL Kanada 12013 prispevku
BARON PRASIL 1623 prispevku

Petr Gejdoš 1811 prispevku

Taky nikde nevidim zadnych 30 tisic prispevku Wink
REJPAL
Editor

PříspěvekZaslal: pá leden 12, 2018 9:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Anonymni prispevovatele nemuzes pocitat, protoze treba Islander tady psal poslednich 10 let pod nejmin 200 ruznyma ID adresama, protoze pracoval u TELUS communications Wink
Big_Rig
Editor

PříspěvekZaslal: pá leden 12, 2018 11:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zase blbe kecas. Ty sam tady mas tisice prispevku jako ruzni anonymove. Bojim se pomyslet, jak moc tady a po netu vubec trolloval Gejdolf. Ty a Gejdolf mate plne drzky kecu na anonymni prispivatele, ale sami jste ti nejvetsi provinilci v historii fora. Nebudu ani dodavat, ze jeden Gejdolfuv prispevek plny vulgarnosti a nenavisti vyda za 100 prispevku kohokoli dusevne zdraveho.
REJPAL
Editor

PříspěvekZaslal: so leden 13, 2018 6:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Asi zacnu zase trollovat Razz Twisted Evil
miro
Site Admin

PříspěvekZaslal: ne leden 14, 2018 11:42 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Rudo ty máš sklony k fanatismu a tomu, že se necháš lehce ovlivnit lacinou propagandou. G!
REJPAL
Editor

PříspěvekZaslal: ne leden 14, 2018 7:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

K tomu me "dohnalo" tohle forum a lidi co sem ted pisi Wink
Big_Rig
Editor

PříspěvekZaslal: po leden 15, 2018 5:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Vzdycky vina nekoho jineho, ze?
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Chicago-cz.com -> Ostatni zeme sveta Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Strana 2 z 3

Chicago-cz.com forum system
USA odkazy | Weblog o USA | Inzerce v USA | Galerie USA | Diskuse o USA

Copyright © chicago-cz.com
Webdesign a Optimalizace by Miro - miroweb.com

UFOseek.com - Directory, Community and News. UFO Seek Forum - rare free community for discussion of UFO-Paranormal, mysterious and unexplained topics.

Slovak Republic Web Directory About Slovak Republic
Czech Republic Web Directory About Czech Republic