Naprosto neuvěřitelná logika !!

FAQFAQ   HledatHledat    RegistraceRegistrace   PřihlášeníPřihlášení

Naprosto neuvěřitelná logika !!
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Chicago-cz.com -> Americka politika
Autor Zpráva
Anonymní


PříspěvekZaslal: po prosinec 04, 2017 5:51 pm    Předmět: Naprosto neuvěřitelná logika !! Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Už déle než čtvrt roku je v Rusku jmenován nový velvyslanec Jon Huntsman. Do Moskvy přibyl ale až 2. října a hnedle je že prej nemile překvapený z toho, že Rusové Americe vůbec nedůvěřují. Doslova říká, že důvěra je na naprosté nule.

Pan velvyslanec poskytnul rozhovory několika stanicím a listům a používá skutečně neuvěřitelnou logiku !!

1.
citace:
Во время визита в Санкт-Петербург (28–29 ноября) он в интервью телеканалу «Санкт-Петербург» с подобающей дипломату обтекаемостью увязал снятие антироссийских санкций с разрешением конфликта на Украине: «Если мы сможем решить вопрос с Украиной, а именно прийти к договоренности, которая устроит обе стороны, мы получим позитивный результат


Volně přeloženo :

"Počas návštěvy Petrohradu (28. až 29. listopadu) poskytl interviev televizi Petrohrad, kde "diplomaticky pružně" svázal možnost zrušení protiruských sankcí s vyřešením konfliktu na Ukrajině a to slovy: "...pokud dokážeme vyřešit otázku Ukrajiny a domluvíme se na řešení, které uspokojí obě (které ??) strany, dostaneme tak (my USA asi) pozitívmí výsledek ..."

Každý ať si to dopromyslí dále sám, co asi by chtěl ten pán !! USA rozvrátí Ukrajinu, vlastně pomůže vytvořit fašistickou vládu v Kijevě a po Rusku chce, aby to nějak Rusko řešilo, nebo já nechápu, co tím vlastně je řečeno ???

Zajisté by to dokázal vysvětlit hladce pan mi-ro ! Ten tady prohlašuje, že USA je ryze demokratický stát, který nepodporuje darebácké režimy. Což Bohu žel však zrovna ta kijevská de facto americká dnešní vláda na čele s Porošenkem nepochybně je. Už mi tady nikdo nemusí vysvětlovat, že Porošenko a spol. nejsou fašisti a zločinci obecně - dnes už to vcelku nahlas tvrdí oficiálně Polsko a Maďarsko a zbytek EU zatím sic ještě trochu "méně hlasitě" říká totéž.

Takže se USA šťastně prolhaly až do úplného průseru a co chtěl řící tímto pan velvyslanec Rusům, to je mi poměrně jaksi utajeno. Pokud tím nechtěl naznačit cosi jako : "...Kristova noho ! Vemte si už konečně zpátky tu ukrajinskou verbež a postarejte se o to a my se vám jaksi odvděčíme !"

Jenže snadno jest možno krumpáčem za pár vteřin z akvaria udělat mokré trosky. Ovšem zpátky už z té hromady bordela mokrého se chcípajícíma rybama akvárium nikdo neudělá !

2. Druhá citace je z dnešního vydání listu Vědomosti a bude trošku delší - to stojí za promyšlení ! Confused Confused

citace:
– Что вы считали главным вызовом для себя накануне своего приезда в Россию – коротко, одним предложением?

– Восстановление уровня доверия. Так, чтобы мы могли продуктивно друг с другом работать.


Hmmm... To snad ani netřeba překládat, pan velvyslanec by najednou chtěl obnovovat důvěru mezi USA a Ruskem. Předpokládám, že opět "jen per huba"...

citace:
– Это вообще возможно сейчас сделать?

– Я только приступил к работе и могу сказать, что доверие просто на нуле.


Pravda pravdoucí - důvěra je opravdu na nule. Divím se, že se někdo v USA diví.

Pan velvyslanec potom sladce hovoří, že prej v USA nepotkal snad nikoho, kdo by netoužil mít dobré vztahy s Ruskem. Novinář se jej tedy docela netaktně přímo zeptal:

citace:
Тогда почему по факту у нас статус-кво?

– Я бы не хотел выделять одну причину, но я должен сказать, что вмешательство в выборы президента США в 2016 г. сыграло большую роль.


Ptá se, proč tedy se nic nemění ?? No a pan velvyslanec bezelstně říká, že proto, že Rusko přece ovlivnilo americké volby !

Novinář poté docela dotěrně pak pana velvyslance griluje, aby uvedl alespoň náznak jediného důkazu toho, že by Rusko nějak ovlivnilo americké volby. Je tam potom ze strany pana velvyslance hodně blablabla na známé americké noty, ale novinář se nedal - byl naprosto neodbytný a chtěl ten důkaz !

Nakonec z pana velvyslance vylezla podivuhodná a velmi půvabná odpověď místo důkazu - to opět stojí za citaci ! Čili pozor - ZLATÝ HŘEB INTERVIEV !!


citace:
– Я прочитала 25 страниц доклада национальной разведки США и тоже не увидела никаких доказательств. Идет простое описание работы российских СМИ в США – и больше ничего, никаких дополнительных источников. Я расспросила нескольких специалистов по кибербезопасности, которые читали доклад, – и они говорят, что в нем нет улик. Так где они?

– То, что произошло, уникально. У нас есть единогласное мнение разведсообщества, которое состоит из действительно авторитетных организаций: ФБР, ЦРУ, Агентства национальной безопасности и некоторых других. На моей памяти это большая редкость, чтобы разведорганизации сошлись во мнениях по какому-либо вопросу. Обычно их оценки расходятся. Такое единогласие действительно оказало влияние на взгляды многих американцев, членов конгресса и лидеров общественного мнения.


Tohle tedy přeložím. Novinář se zde ukázal býti novinářkou, to tedy z její strany byla pěkná drzost takhle chudáka pana velvyslance dotlačit do kouta a dělat si z něj prdel !! Už se nedivím, že USA nechce ruské novináře ani vidět ! Vždyť oni se neumějí slušně chovat !!

čili ten překlad:

"Novinářka říká, že si sama osobně prostudovala 25 strán zprávy nejmenované americké národní rozvědky a že tam nenašla ani náznak nějakých důkazů. Je tam pouze popis běžné novinářské práce ruské SMI (nevím, co to je to SMI) v USA a žádné důkazy čehokoli nepřístojného. Ona ty materiály dala prostudovat několika nejmenovaným specialistům na problematiku deliktů v kyberprostoru a oni jí potvrdili zcela jednoznačně, že zde žádné ani náznakem důkazy nejsou ! Takže tedy - kde ty důkazy jsou ??"

Pan velvyslanec jednoznačně a beznadějně zamáčknutý již v koutě ji odpověděl a to opravdu stojí za to ! Pokusím se doslovně:

"To, co se stalo, to je unikátní ! U nás (v USA) je jednoznačná shoda všech rozvědek, která vychází z činnosti všech autoritativních organizací: (zde uvedu zkratky tak, jak jsou v ruštině a já přesně nevím jejich ekvivalent v angličtině) FBR (možná FBI ??), CRU (nevím) Agentury národní bezpečnosti (zkratku nevím, snad NSA ?) a další .. Co já si pamatuju (říká pan velvyslanec dále), je to velmi zřídkavý jev, aby všechny ty agentury ve svých zhodnoceních nějakého problému dosáhly takové shody v jejich míněni. Obvykle se neshodují. Tady tato shoda se ukázala jako největší ovlivnění mnohých Američanů, členů kongresu a vlivných osobností, tvůrců veřejného mínění. "

---------------------------------------------------------------------------------

Takže závěr (můj) ?

V kostce řečeno, důkazy žádné nemáme, ale všichni se shodujeme na tom, že to tak bylo. Dúkazem vlastně je to, že se na tom všichni shodujeme. Tečka !

PS - S Bohem Ameriko ! To je totiž konec Ameriky, tak přiblblý stát snad není ani to Zimbabwe.
Návrat nahoru
Petr Gejdoš
Soviet partisan


Registrace: 25. 08. 2007
Příspěvky: 1838

PříspěvekZaslal: po prosinec 04, 2017 6:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

musím dát samozřejmě gejdodatek !

Jaksi mi zhaproval počítač a ač jsem přihlášen byl, nakonec jsem to napsal jako anonym.

Poslední dobou jsem velmi rád, že dobře umím rusky. Nu a zamýšlím se nad tím, že na staré roky je asi pozdě se pouštět do čínštiny. Ačkoliv tedy na krátkých vlnách v poslední době je snad co druhý vysílač čínský. Hmmm, to o čemsi svědčí.

Já být Američanem - do morku kostí bych se styděl za svoji politickou reprezentací. A je naprosto lhostejné, jestli presidentem je nějaký Barák nebo Donald.

Člověk časem otupí, přesto mě dokáže nazvednout a nasrat, když sleduju třebas v televizi CNN a oni cosi povídají o Evropě a mají na pozadí mapu střední Evropy a já hledím jak čerstvě vyoraná myš ! Na té mapě třebas je hlavním městem ČR Berlín a Praha tam není. Říkám si - no budiž ! Berlín je větší, byť Praha hezčejší. Ale pak si ještě povšimnu, že tam vůbec není Rakousko ! Místo toho sousedíme se Švýcarskem...

Pane Bože ! Co se to ti mladí Američané vlastně ve škole učí ? Asi se učí dělat děti v homosexuální "rodině" se třemi tatínky a bez maminky.

No - ono už to snad dlouho trvat nebude, ta americká agonie.
Návrat nahoru
Big_Rig
Editor


Registrace: 19. 01. 2005
Příspěvky: 8961
Bydliště: Dayton/Cinci

PříspěvekZaslal: út prosinec 05, 2017 6:31 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jake by jsi chtel, aby v tom rozhovoru predlozil ten velvyslanec dukazy? Ty si myslis, ze v tom 25-strankovem CIA/NSA/FBI joint investigation press release budou zdroje, techniky, jmena informatoru a agentu? Shocked

Nejsi prece az tak hloupy, aby sis myslel, ze tajne sluzby ti behem pristich 100 let daji jakekoli podstatne informace.

Cely ten rozhovor se mi zdal ze strany toho americana velice smirlivy a shovivavy ... a prazdny, nicnerikajici, presne jak se da cekat od diplomata na nehostinnem uzemi rivalske velmoci mluviciho s statem kontrolovanym tiskem/medii.
Návrat nahoru
Petr Gejdoš
Soviet partisan


Registrace: 25. 08. 2007
Příspěvky: 1838

PříspěvekZaslal: út prosinec 05, 2017 2:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Big_Rig napsal:
Jake by jsi chtel, aby v tom rozhovoru predlozil ten velvyslanec dukazy? Ty si myslis, ze v tom 25-strankovem CIA/NSA/FBI joint investigation press release budou zdroje, techniky, jmena informatoru a agentu? Shocked

Nejsi prece az tak hloupy, aby sis myslel, ze tajne sluzby ti behem pristich 100 let daji jakekoli podstatne informace.

Cely ten rozhovor se mi zdal ze strany toho americana velice smirlivy a shovivavy ... a prazdny, nicnerikajici, presne jak se da cekat od diplomata na nehostinnem uzemi rivalske velmoci mluviciho s statem kontrolovanym tiskem/medii.


Důkazy netřeba dokazovat - ony samy o sobě a v souladu s významem toho slova jsou tím důkazem. Tedy pokud někdo něco tvrdí, co je obecně zcela zřetelné a jasné = třeba když padá sníh - netřeba dodávat k tvrzení, že "padá sníh" již žádné žádné důkazy. On ten sníh totiž padá a tím je vše dané.

V případě tvrzení, že americké presidentské volby ovlivňovalo Rusko a patrně Putin přímo osobně - zde snad by bylo na místě dodat nějaké důkazy. Nebo se snad pletu ??

To, že Západ a jmenovitě USA ovlivňují přesně v tomto duchu volby snad po celém světě - zde důkazy vskutku není nutné dávat - to všichni rozumní lidé ví. A v případě nutnosti a obecně potřeby toto nějak dokazovat - to by vskutku žádný problém nebyl. Západ a USA jmenovitě na takové ovlivňování má ustavené řady institucí a ty jsou ze státních rozpočtů případně všelijakých nadací hojně finančně dotované.

Pokus se blberigu oponovat, že to není pravda a rozsekám tě na hadry (samozřejmě slovně) !!

Ovšem v případě tzv. "ovlivnění amerických voleb Ruskem" skutečně jaksi chybí důkazy. Důkazem přece není to, že si to myslí blbrig třebas. A dokonce i kdyby to byla pravda (!!!), tak být Američanem, vůbec bych o tom nemluvil a styděl bych se. To by totiž byl jasný sám o sobě důkaz totálního úpadku USA.

Takže holoubku - já si žádné informace od tajných služeb nežádám ! Mi tedy nevadí, že "snad že prej existují nějaké důkazy, ale jsou vele-přísně tajné ..." To není můj problém ! To je problém tvůj a takových lidí, jako ty ! To je problém USA.

Takových strašně moc tajných důkazů je spousta... Námatkou uvedu třebas, že "jsou jasné důkazy", že MH17 sestřelili Rusi. Co asi může být tajného na důkazech, že to tak bylo, že to fakticky byli Rusi ? Podle mě jedinou možnou supertajností takových "důkazů" je to, že prostě žádné neexistují. Nu a tedy neexistující důkaz je skutečně přímo z podstaty naprosto tajný - prostě neexistuje a tudíž se ani nedá odtajnit.

Miláčku - běž se fakt léčit !! Nevypadáš mentálně moc dobře ...
Návrat nahoru
Big_Rig
Editor


Registrace: 19. 01. 2005
Příspěvky: 8961
Bydliště: Dayton/Cinci

PříspěvekZaslal: st prosinec 06, 2017 7:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Petr Gejdoš napsal:
Pokus se blberigu oponovat, že to není pravda a rozsekám tě na hadry (samozřejmě slovně) !!


Mno, ja bych oponoval, ale nejsem si jisty cemu mam oponovat Shocked Arrow

Petr Gejdoš napsal:

Důkazy netřeba dokazovat - ony samy o sobě a v souladu s významem toho slova jsou tím důkazem.

zde snad by bylo na místě dodat nějaké důkazy.

zde důkazy vskutku není nutné dávat

A v případě nutnosti a obecně potřeby toto nějak dokazovat - to by vskutku žádný problém nebyl.

skutečně jaksi chybí důkazy.

Důkazem přece není to, že si to myslí blbrig třebas.

To by totiž byl jasný sám o sobě důkaz totálního úpadku USA.

Mi tedy nevadí, že "snad že prej existují nějaké důkazy, ale jsou vele-přísně tajné ..."

Takových strašně moc tajných důkazů je spousta...

Námatkou uvedu třebas, že "jsou jasné důkazy",

Podle mě jedinou možnou supertajností takových "důkazů" je to, že prostě žádné neexistují. Nu a tedy neexistující důkaz je skutečně přímo z podstaty naprosto tajný - prostě neexistuje a tudíž se ani nedá odtajnit.
Návrat nahoru
Petr Gejdoš
Soviet partisan


Registrace: 25. 08. 2007
Příspěvky: 1838

PříspěvekZaslal: so prosinec 09, 2017 8:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Netuším, cos chtěl tou koláží z úryvků, vytržených z kontextu, tedy cos tím chtěl blbrigu jakože říci nebo aspoň naznačit ?

Na takové hovadiny nebudu tratit příliš čas, ale v krajním případě tvého urputného nechápání ze sebe podle tvého vzoru udělám blbce a sesmolím podobnou koláž z tvých výroků.

Zkus si zaťukat na hlavu - nejlépe kladívkem - třebas to pomůže, když se tedy určitě nemíníš léčit ústavně. Mimochodem - v tvém případě je ústavní léčba velice doporučené řešení tvého duševního stavu. Když to nebudeš příliš dlouho odkládat - máš šanci, že nebudeš po dobu léčby trvale připoután na lůžko... Confused
Návrat nahoru
Big_Rig
Editor


Registrace: 19. 01. 2005
Příspěvky: 8961
Bydliště: Dayton/Cinci

PříspěvekZaslal: so prosinec 09, 2017 9:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Petr Gejdoš napsal:

Na takové hovadiny nebudu tratit příliš čas, ale v krajním případě tvého urputného nechápání ze sebe podle tvého vzoru udělám blbce a sesmolím podobnou koláž z tvých výroků.


Posluz si Exclamation Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
pdmlynek
Moderator


Registrace: 16. 08. 2005
Příspěvky: 6011
Bydliště: Philadelphia area

PříspěvekZaslal: po prosinec 11, 2017 3:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Máš úplnou pravdu že není žádný důkaz že Rusové nějak ovlivnili volby v USA. Ale pořád CNN, MSNBC, a jiné levičácké noviny potom pátrají.

O co vlastně jde: Hillary Clinton, která prý byla více kvalifikovaná na Presidenta USA než Donald Trump, prohrála volby. Mnoho Demokratů a ostatních levičáků tomu nechtělo věřit, a každý hledal důvod jakto že někdo jiný než ona si mohl dovolit vyhrát. To se přeci nesmí stát že někdo jiný než Demokrat vyhraje volby na Presidenta! Vždyť ona ne žena! Very Happy Very Happy

Hillary pořád hledá viníka proč prohrála. Někdy za to může FBI. Někdy za to může sexism. Někdy za to může Bernie Sanders že si dovolil proti ní běžet. A tak dále. Taky se vymlouvala na Rusáky. Rolling Eyes

Její chování je pro mnohé Američany trapné. Dokonce mnozí už začali počítat kolik viníků a důvodů je proč prohrála. Podle některých je buď 17 viníků ( http://www.newsweek.com/hillary-clinton-blames-sexism-russia-and-bernie-sanders-her-election-loss-685971 ), nebo 27 ( http://www.breitbart.com/big-government/2017/11/08/27-excuses-hillary-clinton-has-made-for-her-2016-election-loss/ ), nebo dokonce 56 ( http://www.foxnews.com/opinion/2017/09/14/gregg-jarrett-hillary-gives-americans-fifty-six-and-counting-incredible-reasons-why-didnt-win.html ).

Je to trapas.

(A důkazy? Proč by byly důkazy? Jsou to přeci Demokratové, tak není přeci potřeba mít nějaké důkazy. Jestliže chceš důkazy, tak budeš obviněn za sexistu, nebo rasistu, nebo xenofoba, nebo nějakého jiného bigota. Radči se na nic neptej – drž hubu a krok) Very Happy
Návrat nahoru
pdmlynek
Moderator


Registrace: 16. 08. 2005
Příspěvky: 6011
Bydliště: Philadelphia area

PříspěvekZaslal: po prosinec 11, 2017 3:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Petr Gejdoš napsal:

Člověk časem otupí, přesto mě dokáže nazvednout a nasrat, když sleduju třebas v televizi CNN a oni cosi povídají o Evropě a mají na pozadí mapu střední Evropy a já hledím jak čerstvě vyoraná myš ! Na té mapě třebas je hlavním městem ČR Berlín a Praha tam není. Říkám si - no budiž ! Berlín je větší, byť Praha hezčejší. Ale pak si ještě povšimnu, že tam vůbec není Rakousko ! Místo toho sousedíme se Švýcarskem...


To že CNN je směšné nám říkat nemusíš. To každý ví. Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Big_Rig
Editor


Registrace: 19. 01. 2005
Příspěvky: 8961
Bydliště: Dayton/Cinci

PříspěvekZaslal: po prosinec 11, 2017 5:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Laughing Laughing Laughing

Mlynek a Gejdolf sou zase kamaradi. Nic nespoji stalinisty a trumpisty jako vlastizrada. You just keep sucking each others' dicks, boys! Kde je Rumik, ze by se pridal? Twisted Evil
Návrat nahoru
Anonymní


PříspěvekZaslal: po leden 01, 2018 1:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Big_Rig napsal:
Laughing Laughing Laughing

Mlynek a Gejdolf sou zase kamaradi. Nic nespoji stalinisty a trumpisty jako vlastizrada. You just keep sucking each others' dicks, boys! Kde je Rumik, ze by se pridal? Twisted Evil


Cha cha !

https://www.washingtonpost.com/news/politics/wp/2017/12/28/theres-still-little-evidence-that-russias-2016-social-media-efforts-did-much-of-anything/?utm_term=.4bf0e64cdf0d

To jsem zvědavý, kdy při své až výjimečné inteligenci a úžasné sečtelosti a já nevím, co ještě - tedy jsem opravdu zvědavý, kdy třebas ty konečně taky přiznáš svoje omyly. Takhle totiž vypadáš spíše jako kecala.

Já nikdy netvrdil, že DT je nějaká výhra pro USA - holt na výběr toho bylo dost málo v těchto volbách. Ovšem reakce demokratů po volbách a celá ta šaráda kolem ruského vlivu z Ameriky udělala totální bananistan !

Kdy si toto uvědomíš ??
Návrat nahoru
Anonymní


PříspěvekZaslal: po leden 01, 2018 1:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

no a dodatek...

Ty patříš právě k těm "chytrákům", co fakticky Ameriku ničí. Tady mi kdosi kdysi předhazoval, že prý já nenávidím Ameriku - nechápu, jak k tomu ten kdosi mohl myšlenkově dospět. Ty ale příkladně jsi skutečný nepřítel Ameriky - zdaž-li to při své špičkové inteligenci někdy seznáš ??

Uznávám, že k takovému poznání a sebereflexi je nutné číslo IQ podstatně vyšší, než má krabice od bot nebo houpací kůň.
Návrat nahoru
Big_Rig
Editor


Registrace: 19. 01. 2005
Příspěvky: 8961
Bydliště: Dayton/Cinci

PříspěvekZaslal: po leden 01, 2018 7:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Very Happy Very Happy Very Happy

Kdybys umel anglicky ... a umel cist, precetl by sis ten clanek, nez jsi ho sem dal.
Návrat nahoru
Petr Gejdoš
Soviet partisan


Registrace: 25. 08. 2007
Příspěvky: 1838

PříspěvekZaslal: st leden 03, 2018 1:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Big_Rig napsal:
Very Happy Very Happy Very Happy

Kdybys umel anglicky ... a umel cist, precetl by sis ten clanek, nez jsi ho sem dal.


Já nepsal nikdy, že rozumím perfektně angličtině. Prosím tebe, blburigu - najdi nějaké flagrantní příklady toho, kde jsem tu "potrhlou" angličtinu pochopil tak špatně, že to tebe donutilo napsat to, cos napsal !

Čekám !!
Návrat nahoru
Anonymní


PříspěvekZaslal: čt leden 04, 2018 8:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Jelikož nic nepíšeš - patrně tebou stále ještě cloumá posilvestrovský "moribundus".

Já si tedy na tvé učené výklady počkám, vždyť se říká, že "... kdo si počká, ten se dočká !"
Návrat nahoru
Big_Rig
Editor


Registrace: 19. 01. 2005
Příspěvky: 8961
Bydliště: Dayton/Cinci

PříspěvekZaslal: čt leden 04, 2018 10:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tobe vazne nedochazi, jak stupidni jsi, ze? Rok tady tvrdis, ze Rusko naprosto nijak nezasahovalo do US voleb, ze je to lez, Putin je nevinny, Dems si to vymysleli, media si to vymyslela, CIA, FBI, NSA, Pizza Hut si to vymysleli ...

... a ted, jako dukaz sve "pravdy", sem das clanek, kde se pise doslova o tisicich reklam a troll-botu cilenych na Hill a Dems, na racial tensions, na ten rozkol mezi urban centers a rural areas v US, na strach z terrorismu a imigrantu. Byla to mala cast celkoveho poctu reklam a trollu na soc med, bylo to neohrabane. Nic to ale nemeni na tom, ze to byl akt agrese a vmesovani se.

Samozrejme, Mueller nijak nevysetruje malichernosti jako ruske FB reklamy nebo trolling. Trumpova skutecna vlastizrada spociva uplne nekde jinde.

Je az smesne divat se na tvou neznalost a ignoraci. Je ovsem pravda, ze nejsi o moc hloupejsi nez kterykoli jiny Trumpista ... nebo prumerny divak Foxu.
Návrat nahoru
Anonymní


PříspěvekZaslal: čt leden 04, 2018 11:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Big_Rig napsal:
Tobe vazne nedochazi, jak stupidni jsi, ze? Rok tady tvrdis, ze Rusko naprosto nijak nezasahovalo do US voleb, ze je to lez, Putin je nevinny, Dems si to vymysleli, media si to vymyslela, CIA, FBI, NSA, Pizza Hut si to vymysleli ...

... a ted, jako dukaz sve "pravdy", sem das clanek, kde se pise doslova o tisicich reklam a troll-botu cilenych na Hill a Dems, na racial tensions, na ten rozkol mezi urban centers a rural areas v US, na strach z terrorismu a imigrantu. Byla to mala cast celkoveho poctu reklam a trollu na soc med, bylo to neohrabane. Nic to ale nemeni na tom, ze to byl akt agrese a vmesovani se.

Samozrejme, Mueller nijak nevysetruje malichernosti jako ruske FB reklamy nebo trolling. Trumpova skutecna vlastizrada spociva uplne nekde jinde.

Je az smesne divat se na tvou neznalost a ignoraci. Je ovsem pravda, ze nejsi o moc hloupejsi nez kterykoli jiny Trumpista ... nebo prumerny divak Foxu.


No tedy ?? Podívejme se na to, co mi ten člověk vlastně tady tvrdí:

1. ... že prý jsem stupidní. Tak toto od tebe mě vůbec nepřekvapuje, tys byl a stále seš obyčejné sprosté hovado a to patrně odjakživa, čili geneticky. To tě tedy lituju, nakonec vlastně za to ani nemůžeš. Leč můj problém to i takto pojato není.

2. ... že prý Rusáci a jejich tisíce jakýchsi reklam, troll-botu cilenych na Hill a Dems atd atp...

Běž se léčit a to pokud možno okamžitě, pokud toto míníš vážně !! Myslím to smrtelně vážně. Pokud si toto doopravdy myslíš, tak seš obyčejný ubohý debil s totálně vymytým mozkem a já se s tebou tímto asi definitívně přestanu bavit. Seš naprostý ubožák. S takovýma se bavit je prostá ztráta času.

3.
citace:
Trumpova skutecna vlastizrada spociva uplne nekde jinde.


Toto je asi tak jediná věta v celém tom tvém ubohém blábolu. Pokud dokážeš tuto větu nějak doložit či vysvětlit - máš ty blbečku asi poslední šanci, že se ještě někdy s tebou bavit budu.

Jinak s Bohem, BLBE.
Návrat nahoru
Big_Rig
Editor


Registrace: 19. 01. 2005
Příspěvky: 8961
Bydliště: Dayton/Cinci

PříspěvekZaslal: pá leden 05, 2018 7:06 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Proc se vztekas na me? Laughing Laughing Laughing Precti si ten clanek, ktery jsi sem dal.
Návrat nahoru
Anonymní


PříspěvekZaslal: út leden 30, 2018 7:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Článek jsem si přečetl na několik způsobů...

1. Svou vlastní a samozřejmě nedokonalou angličtinou,
2. Pomocí různých překládačů.

Nabyl jsem dojmu, že ono je to nejspíše tak, že sám blbrig si ten článek nepřečetl, hmmm

Kdybych to měl shrnout do jediné věty - zněla by asi takto: "O ruském vlivu na americké presidentské volby 2016 nemá nikdo žádné alespoň maličko seriozní důkazy.

Kdybych to měl tu větu rozvinout - řekl bych, že: "Nazvat to celé americké rusofobní šílenství antiruskou paranoiou by bylo znevážení a až urážka poctivých a skutečně vážně uvažujících paranoiků."

USA jako stát se před očima celého světa vlastními silami degraduje na něco jako na způsob stáda zblblých paviánů.

Je mi blbariga skoro až líto. Žít s totálně vymytým mozkem sice může být docela sranda, ale já sám bych to určitě nechtěl zažívat - takovouhle podivnou srandu. I když - proti gustu žádný dišputát, jak praví jedno lidové moudro.
Návrat nahoru
Big_Rig
Editor


Registrace: 19. 01. 2005
Příspěvky: 8961
Bydliště: Dayton/Cinci

PříspěvekZaslal: út leden 30, 2018 8:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Anonymous napsal:

Článek jsem si přečetl na několik způsobů...

1. Svou vlastní a samozřejmě nedokonalou angličtinou,
2. Pomocí různých překládačů.

Kdybych to měl shrnout do jediné věty - zněla by asi takto: "O ruském vlivu na americké presidentské volby 2016 nemá nikdo žádné alespoň maličko seriozní důkazy."


Takze vsechny ty prekladace byly na webovce www.seriouslyindependentandnotfaketranslator.putin.ru ?

Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Big_Rig
Editor


Registrace: 19. 01. 2005
Příspěvky: 8961
Bydliště: Dayton/Cinci

PříspěvekZaslal: út leden 30, 2018 8:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Anonymous napsal:
Žít s totálně vymytým mozkem sice může být docela sranda, ale já sám bych to určitě nechtěl zažívat - takovouhle podivnou srandu.


Laughing Laughing Laughing

Gejdolfe, ty jsi proste poklad a proto te mame vsichni radi a nemuzeme se primet k tomu, aby jsme te vykopli.

Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Anonymní


PříspěvekZaslal: pá únor 02, 2018 9:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Trump odtajnil zprávu s kritikou FBI při vyšetřování ruské kauzy


Zdroj: http://zahranicni.eurozpravy.cz/amerika/214598-fbi-zneuzivala-pravomoci-v-usa-zacala-boure-republikani-ani-demokrate-nesetri-kritikou/

Nu ??

"Zloději" kvičí "Chyťte zloděje !!" A blbrig asi kvičí či bude kvičet taky, že jo ...

Já se včera díval na jakési ruské televizi na debatu právě o této kauze a smíchy jsem se u toho válel, málem jsem spadnul pod stůl. Nemám klávesnici PC odolnou proti polití "třebas kafem", nutně jsem si tedy dělal starosti, že tu chuděru klávesnici promáčím - smíchy jsem u toho totiž slzel.

Americko-ruské vztahy již nikdo nikdy dohromady nedá ! Rusi totiž dneska si o Američanech naprosto většinově myslí jediné - jsou to od reality beznadějně odtržení idioti a blbi - asi jako blbrig. Já sám nevím, co by se muselo stát, aby Rusové již jednou provždy nadále Američany prostě nepohrdali.
Návrat nahoru
Big_Rig
Editor


Registrace: 19. 01. 2005
Příspěvky: 8961
Bydliště: Dayton/Cinci

PříspěvekZaslal: so únor 03, 2018 6:52 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Laughing Laughing Laughing

Dalsi gejdolfovska perla! Ty proste perlis, nas analni proroku!

Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
miro
Site Admin


Registrace: 10. 01. 2005
Příspěvky: 3347
Bydliště: Chicago

PříspěvekZaslal: so únor 03, 2018 12:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No je podivné jak vehementně bojuje za prezidenta USA a ve stejném příspěvku pomlouvá Američany, to normální logika nebere, fakt ne.
Návrat nahoru
Anonymní


PříspěvekZaslal: so únor 03, 2018 1:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

miro napsal:
No je podivné jak vehementně bojuje za prezidenta USA a ve stejném příspěvku pomlouvá Američany, to normální logika nebere, fakt ne.


Big_Rig napsal:
Laughing Laughing Laughing

Dalsi gejdolfovska perla! Ty proste perlis, nas analni proroku!

Laughing Laughing Laughing


1. Netuším, z čeho vlastně panovi miro vyplývá, že bych já nějak "vehementně bojoval" za nějakého amerického presidenta. Říká se "...jaký pán, taký krám !" Amerika nemůže mít lepší presidenty - kde nic není, tam ani čert nebere.

2. Američany nikterak netřeba pomlouvat ! Oni to stíhají daleko efektívněji, než kdokoli zvenčí, a to zcela sami. Pravděpodobně jejich školství produkuje naprosto většinově pouhé mentální kriply. Začíná to být vidět na všem.

3. Netuším, oč ti blberigu "kráčí" tou tvojí již zcela univerzálně blbou poznámkou. Buď tak laskav a vysvětli mi to.

4. Já myslel, že se USA dokonale zesměšnily svým předchozím presidentem. Současný president už toho moc nemá, co by ještě pokazil.

Ovšem a to nebude za páté, nýbrž zdůrazněné.

NĚJAK SE VÁM NECHCE KOMENTOVAT TEN VÝVOJ V AMERICKÉ REÁL-PIOLITICE, VIĎTE PÁNOVÉ POKRYTCI ! tO SE VÁM NEHODÍ DO KRÁMU...
Návrat nahoru
Big_Rig
Editor


Registrace: 19. 01. 2005
Příspěvky: 8961
Bydliště: Dayton/Cinci

PříspěvekZaslal: ne únor 04, 2018 6:40 am    Předmět: Odpovědět s citátem

miro napsal:
No je podivné jak vehementně bojuje za prezidenta USA a ve stejném příspěvku pomlouvá Američany, to normální logika nebere, fakt ne.


Laughing Laughing Laughing

Jeho mozek je proste analne logicky kompjutr naprogramovany nejlepsimi sovetskymi odborniky a napajeny alternativnim zdrojem eko-energie: houbovou polivkou a domacim vinem z bobulek.

Kryptogejdoblockchain!
Návrat nahoru
miro
Site Admin


Registrace: 10. 01. 2005
Příspěvky: 3347
Bydliště: Chicago

PříspěvekZaslal: ne únor 04, 2018 7:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Big_Rig napsal:
miro napsal:
No je podivné jak vehementně bojuje za prezidenta USA a ve stejném příspěvku pomlouvá Američany, to normální logika nebere, fakt ne.


Laughing Laughing Laughing

Jeho mozek je proste analne logicky kompjutr naprogramovany nejlepsimi sovetskymi odborniky a napajeny alternativnim zdrojem eko-energie: houbovou polivkou a domacim vinem z bobulek.

Kryptogejdoblockchain!


Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Anonymní


PříspěvekZaslal: ne únor 04, 2018 7:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

miro napsal:
Big_Rig napsal:
miro napsal:
No je podivné jak vehementně bojuje za prezidenta USA a ve stejném příspěvku pomlouvá Američany, to normální logika nebere, fakt ne.


Laughing Laughing Laughing

Jeho mozek je proste analne logicky kompjutr naprogramovany nejlepsimi sovetskymi odborniky a napajeny alternativnim zdrojem eko-energie: houbovou polivkou a domacim vinem z bobulek.

Kryptogejdoblockchain!


Laughing Laughing Laughing


Opravdu se umíš vyjadřovat "vele-úsporně".

Nebo taky je to jinak - třebas neumíš pořádně své myšlenky artikulovat. Seš asi tak věcný, jako někdo, kdo si místo odpovědí nahlas grgne = říhne. Miláčku...
Návrat nahoru
Anonymní


PříspěvekZaslal: út únor 06, 2018 11:12 am    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Je mi samozřejmě jasné, že k věci nikdo nic nenapíše. Je mi jasné taky důvod, proč tomu tak tady je. Nanejvýše se opět od nějakého blba dozvím, že jsem zase "perlil" a že jsem "anální prorok z Betelgeuze".

Ovšem nedá mi to:

https://www.documentcloud.org/documents/4365354-370598711-House-Intelligence-Committee-Report-on.html?embed=true&responsive=false&sidebar=false

https://www.dni.gov/files/documents/icotr/51117/2016_Cert_FISC_Memo_Opin_Order_Apr_2017.pdf

Chraň mě ruka Páně, že bych to v tom druhém odkazu celé četl - tolik zase času nemám.

Já ale jen chci naznačit, že se tak nějak "karta otáčí" a pokud nedojde ke gentlemanské dohodě a celá afera nebude zahrána do zapomenutí - coby kšeft "něco za něco" - tak se můžeme dožít zajímavých překvapení. No a co bude to NĚCO na straně jedné a to druhé NĚCO na straně druhé - to se lze poměrně snadno domýšlet.

O tom, že by pseudostát USA měl alespoň cosi vzdáleně společného s pojmem "demokracie" - o tom lze skutečně úspěšně pochybovat.

PS - nelze vyloučit, že zdejší demokraticky smýšlející chudáci a adoranti jediného správného státu na světě konečně dojdou k trošce rozumu. Pravděpodobné to však moc není.
Návrat nahoru
Anonymní


PříspěvekZaslal: čt únor 08, 2018 9:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Takže:

2. Panu miro nevadí, co se děje v USA, nemá k tomu co říci - nanejvýše bude opakovat cosi o demokratickém ráji a vzoru pro zbytek světa,

1. Panu blbrig nevadí, co se děje v USA, nemá k tomu co říci - nanejvýše bude opakovat cosi o demokratickém ráji a vzoru pro zbytek světa,

3. Panu cz nevadí, co se děje v USA, nemá k tomu co říci - nanejvýše bude opakovat cosi o demokratickém ráji a vzoru pro zbytek světa,

4. až 156. Nikomu tady nevadí, co se děje v USA, nemá k tomu co říci - nanejvýše bude opakovat cosi o demokratickém ráji a vzoru pro zbytek světa !!

Všichni budete spíše nadávat mi, že nenávidím Ameriku, že o ní nic nevím atd. atp.

Tož jo, vy všichni soudruzi znalci Ameriky - prohádali jste zvolení Trumpa, lžete si do vlastních kapes a evidentně nejste poctiví a slušní lidé.

Stačí to tak ??? Nebo mám ještě něco dodávat ???
Návrat nahoru
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Chicago-cz.com -> Americka politika Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
Strana 1 z 3

 


Chicago-cz.com forum system
Home | Diskuse o USA