Putin stále investuje nemalé peníze na svojí propagandu

FAQFAQ   HledatHledat    RegistraceRegistrace   PřihlášeníPřihlášení

Putin stále investuje nemalé peníze na svojí propagandu

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Chicago-cz.com -> Ostatni zeme sveta
Autor Zpráva
miro
Site Admin


Registrace: 10. 01. 2005
Příspěvky: 3309
Bydliště: Chicago

PříspěvekZaslal: út listopad 21, 2017 6:54 pm    Předmět: Putin stále investuje nemalé peníze na svojí propagandu Odpovědět s citátem

Tož z tohoto článku se mi chtělo nakopat nějakého prorusky vygumovaného propagandistu do zadní části těla.

https://www.novinky.cz/zahranicni/455565-invaze-sovetu-zajistila-cechoslovakum-svobodu-napsal-rusky-web-zaoralek-se-ostre-ohradil.html

video

No je docela možné, že se Putin domluvil s Trumpem aby nás Rusko mohlo opět schramstnout, protože to na čas vypadalo, jakoby si Ruská propaganda dala po volbách v USA pauzu, ale nyní v posledním měsíci zase vidím plné média této odporné prolhané kampaně.

Vygumovaní vlastizrádci typu Gejdolf budou nyní opět bojovat proti vlastní zemi, proti vlastním lidem, za zájmy cizího totalitního státu. Bojovat proti západu, nebo všem vyspělým zemím. Proboha ale my nejsme západ ani východ, tak proč sakra lidé bojují proti své vlastní zemi za zájmy nějaké totalitní východní země?

Kdyby nás Rusové tenkrát neschramstli, tak všichni jasně víme, že bychom dnes byli minimálně na úrovni Švýcarska.
Návrat nahoru
czolgos
Moderator


Registrace: 19. 01. 2005
Příspěvky: 2985
Bydliště: Prague

PříspěvekZaslal: út listopad 21, 2017 8:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Spíš na úrovni Rakouska bych tipoval.
Návrat nahoru
Anonymní


PříspěvekZaslal: út listopad 21, 2017 8:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Myslím si, že se tady pan admin poněkud mýlí...

1. Na úrovni Švýcarska bychom se zaručeně nenacházeli - tam není ani Švédsko totiž. A ti ve válce radostně spolupracovali i s Hitlerem, i se spojenci z druhé strany. Ostatně Švýcarsko s hitlerem spolupracovalo v podstatě docela veřejně. To "nějakému troubovi tady" samozřejmě vůbec nevadí. Hlavně musí žvanit a žvanit nesmysly.

2. Netuším, co by jako Rusko mělo z toho, že by nás jakože "schramstlo". Tohleto uvažování je uvažování zcela chorého mozku, milej miro. Rusko totiž již nyní má vše, co potřebuje. A rozhodně nepotřebuje živit nějaké rozumazlené hajzly ve střední Evropě. Nemluvě již vůbec o nesmyslnosti myšlenek vás mozkově silně postižených soudruhů rusofobů amerikovlezdoprdelistů, že se snad Rusko chystá obsazovat pobaltské státy nebo Ukrajinu. Něco takového může napadnou pouze naprostého imbecila, ne-li ještě hůř.

3. Pořadí je asi takové:

- debilita,
- imbecilita,
- idioimbecilita,
- idiocie,
- oligofrenie NS

U toho posledního stupně si i žížala zhnuseně odplivně nad tou úrovní inteligence... Každý nechť se zařadí sám.
Návrat nahoru
Big_Rig
Editor


Registrace: 19. 01. 2005
Příspěvky: 8884
Bydliště: Dayton/Cinci

PříspěvekZaslal: st listopad 22, 2017 5:16 am    Předmět: Odpovědět s citátem

czolgos napsal:
Spíš na úrovni Rakouska bych tipoval.


Mozna i na urovni Betelgeuse. Nakupovani zlata na zlate burze za zlato by bylo beznou veci.
Návrat nahoru
Anonymní


PříspěvekZaslal: st listopad 22, 2017 9:38 am    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

v době co nás rusové obsadili já osobně viděl jak se tu ruský hovada chovali. vlezdoprdelkové se před nima plazili a to že nám tu stříleli do lidí se velice rychle zapomnělo. makali jsme pak pro komunisty v rusku zadarmo, vozili jsme jim uran zadarmo, ten kdo nechápe důvod proč nás opět chtějí ovlivnit je u mě dement
Návrat nahoru
BOBR33Registrace: 22. 11. 2017
Příspěvky: 30

PříspěvekZaslal: st listopad 22, 2017 9:48 am    Předmět: Odpovědět s citátem

vygumovaní blbečci proruskou propagandou tady byli a budou. jde ale o to že když dostanou pokyn shora, budou agresivnější. než když jsou jen normálně jako spící agenti
Návrat nahoru
BOBR33Registrace: 22. 11. 2017
Příspěvky: 30

PříspěvekZaslal: st listopad 22, 2017 10:05 am    Předmět: Odpovědět s citátem

jsem rád že náš prezident není natolik vylízanej jako někteří anonymní vygumovanci na tady tom fóru https://www.novinky.cz/domaci/455609-clanek-o-invazi-napsal-silenec-s-vylizanym-mozkem-rekl-zeman-v-moskve.html
Návrat nahoru
NUTRIE33
Anonymní

PříspěvekZaslal: st listopad 22, 2017 5:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

BOBR33 napsal:
jsem rád že náš prezident není natolik vylízanej jako někteří anonymní vygumovanci na tady tom fóru https://www.novinky.cz/domaci/455609-clanek-o-invazi-napsal-silenec-s-vylizanym-mozkem-rekl-zeman-v-moskve.html


My, vodní hlodavci ročník 33, my si snad budeme dobře rozumět - tedy doufám ...

Udělám poměrně rozsáhlé exposé:

Tak nějak na přelomu roku 1943/44 bylo již jasné, že válka - známá ve světě jako II. světová válka a v Rusku jako "Velká vlastenecká válka" - je již v podstatě rozhodnutá.

Před Západem - mimochodem to byl Západ", kdo Německo a Hitlera celou dobu do války proti SSSR tlačil - se začala rýsovat chmutná otázka ! A sice "...kde vlastně se ruské tanky nakonec zastaví ??"

Tak zvaná II. fronta, kterou Stalin požadoval vcelku ještě úpěnlivě v roce 1942, ta již v půli roku 1944 nebyla pro průběh samotné války nijak důležitá. Ona ale byla důležitá z jiných důvodů !

1. Bylo nutno něco podniknout, protože samotná veřejnost v USA a Britanii nebyla (ne)masivností angažovanosti svých zemí příliš nadšená a lidé chápali jasně, kdo skutečně nese (skoro) celou tíhu války.

2. Zejména Churchil si jasně uvědomoval, že pokud nebude stát noha amerického a britského vojáka v Evropě - stane se celá Evropa součástí ruské domeny.

Vlastním několik vskutku více-kilogramových velmi-tlustých knih, které se vcelku monotematicky věnují životopisu W.S.Ch. ... Mám to nastudované natolik dobře, že můžu s klidným svědomím tvrdit, kdo byl v tehdejším světě ten největší válečný štváč. Jmenoval se Winston Spencer Churchil, nu a :

- ten to byl, co uvažoval v roce 39/40 s vojenskou intervencí na pomoc Finsku v tzv. "zimní válce" proti SSSR,
- ten byl zásadně proti tomu, aby se otevírala tzv. II. fronta a přemluvil Roosewelta k invazi do Afriky, poté do Italie - nazýval to útokem na "měkký podbříšek",
- ten jako první mluvil o studené válce proti SSSR (Fulton 46) a to v době, kdy II. světová válka ledva skončila.

Britové ještě v průběhu II. světové války již plánovali válku proti SSSR s využitím (zbytků) Wehrmachtu. Nakonec taky Britové s Američany uplatňovali na územích Evropy, jež postupně obsazovala Rudá armáda, likvidační a de facto vojensky nesmyslné letecké masové útoky, jejichž jediným cílem bylo co největší materiální škody na územích osvobozených Rusy. Typické bylo bombardování Prahy (prý omylem, hi hi hi), zničení Drážďan (faktický válečný zločin nejhrubšího charakteru) a podobné akce. Není tudíž vůbec nic nového a překvapivého, když v současnosti americké letectvo "omylem" bombarduje syrskou armádu a jednotky ISIL nikoliv - přičemž opět se prý tak děje omylem.

MUSÍM SE SARKASTICKY ZASMÁT !

Proč vlastně tak dlouhý úvod ?

Bratře hlodavče BOBŘE33 !

Hlodavci by se neměli hádat, vždyť lidi by si nutrii a bobra klidně i spletli. Co to tady meleš o ruské propagandě? Tobě hlodá v hlavě nějaká zákeřná choroba ? Mluv raději o americké propagandě války ! Vždyť v tom dnes a denně žiješ, asi to tedy již ani nevnímáš ! Ty toužíš se nechat vaporizovat, že nevnímáš a nezmiňuješ zločinnou americkou válečnickou propagandu ?

Co to prosím tebe má společného s ruskou propagandou, že USA za rok utratí až 700 miliard USD na zbrojení (a to je pouze oficiální částka), Rusko asi 50 miliard USD. Ty nevidíš tu děsivou disproporci a necítíš, kam je Rusko tlačeno ?

Napiš, že toužíš se nechat vypařit v nukleárním úderu a pak to budu chápat, co vlastně chceš. V takovém případě ale doporučuju užívat nějaké psychiatrické prášky... hmmm pro tvé okolí to bude podstatně přijatelnější řešení tvého čistě osobního psychického trauma !
Návrat nahoru
Anonymní


PříspěvekZaslal: st listopad 22, 2017 6:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

čili nutný nutridodatek !

Vygumovaní blbečci tu vskutku jsou. Akorát je zapotřebí si všimnout, co jim ty mozky gumuje ! Ta provokace v Rusku s oním článkem, o kterém tu mluvíš - to přece je naprosto jasná provokace a netřeba vůbec hádat, zda je to výplodem ruské či americké propagandy. Když ty sám to nechápeš - nepleť se svými nesmysly do hovoru, prosím...

PS - Nebudu specifikovat, kdo tady je nejvíce vygumovaný blbeček, je to ale poměrně snadno zjistitelné a hlodavec to není !
Návrat nahoru
Big_Rig
Editor


Registrace: 19. 01. 2005
Příspěvky: 8884
Bydliště: Dayton/Cinci

PříspěvekZaslal: st listopad 22, 2017 6:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Um Gejdolfe, ty jsi rocnik 33? Bobr je ted tvuj kamarad, soudruhu ministre?
Návrat nahoru
miro
Site Admin


Registrace: 10. 01. 2005
Příspěvky: 3309
Bydliště: Chicago

PříspěvekZaslal: čt listopad 23, 2017 6:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

http://www.chicago-cz.com/forum/viewpost-99492.html#99492

Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Big_Rig
Editor


Registrace: 19. 01. 2005
Příspěvky: 8884
Bydliště: Dayton/Cinci

PříspěvekZaslal: čt listopad 23, 2017 8:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

miro napsal:
http://www.chicago-cz.com/forum/viewpost-99492.html#99492

Laughing Laughing Laughing


Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Bobr napsal,ze Zeman ma pravdu, tak si soudruh ministr hned zacal myslet, ze bude jeho kamarad. Uz ho ale asi opravdu zaradil mezi nas blbce-fasisty-komunisty-imperialsty-zidy-teroristy-kapitalisty-piraty-obamisty.
Návrat nahoru
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Chicago-cz.com -> Ostatni zeme sveta Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 


Chicago-cz.com forum system
Home | Diskuse o USA