Balík s cukrovím do USA

FAQFAQ   HledatHledat    RegistraceRegistrace   PřihlášeníPřihlášení

Balík s cukrovím do USA

odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Chicago-cz.com -> Tipy a navody
Autor Zpráva
Adam

Registrace: 26. 07. 2011

PříspěvekZaslal: ne říjen 30, 2011 9:43 pm    Předmět: Balík s cukrovím do USA Odpovědět s citátem

Lze poslat z ČR do USA vánoční cukroví? Nebo nelze? Případně platí se nějaké clo? U české pošty mě paní akorát seřvala, že tam jdu pět min. před koncem pracovní doby, ale nedozvěděl jsem se to a na internetu o tom moc taky neni. Díky
Elizshabeth

Registrace: 02. 06. 2011

PříspěvekZaslal: ne říjen 30, 2011 10:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já si nejsem na 100% jistá ohledně cukroví, ale moje mamka mi nedávno posílala balík s moukou, pudinky, čokoládou...

Poslala mi ho lodní dopravou (myslím že do 4kg za 400kč), sice to je levnější, ale šel přes dva měsíce.

Já osobně si myslím, že posílat cukroví se nevyplatí, není zase takový problém ho upéct. Na tomhle webu se dá koupit co je potřeba http://www.slovczechvar.com
janney

Registrace: 26. 10. 2008

PříspěvekZaslal: st březen 14, 2012 7:32 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Cukrovinky se urcite posilat smi minimalne lodi,ale nikdo ti nezaruci zachazeni s balickem,tka aby z toho nebyly drobky.
Cukrovi se tu da pect dost v pohode 9 na vetsinu je potreba hladka mouka)
Me posilaji lodi detske piskoty,lazenske oplatky,vanilkovy cukr a Brumiky pro dceru.
A kdyz to neni zrovna pres vanoce,nekdy to tady je i za 1 mesic.
Henek
Veteran

Registrace: 12. 03. 2005

PříspěvekZaslal: čt březen 15, 2012 12:13 am    Předmět: Odpovědět s citátem

detske piskoty a lazenske oplatky tady dostanes koupit akoro vsude a vanilkovy cukr taky.
cukrovi tady delaji taky dobre nez ti to prijde s ceska tak je to stare a oschle
janney

PříspěvekZaslal: čt březen 15, 2012 7:00 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Henek napsal:
detske piskoty a lazenske oplatky tady dostanes koupit akoro vsude a vanilkovy cukr taky.
cukrovi tady delaji taky dobre nez ti to prijde s ceska tak je to stare a oschle

Ja bych si take cukrovi nenechavala poslat.
Jinak mozna na vychodim pobrezi je hodne ceskeho k dostani,ale tady ve WA ne a financne to vyjde lepe z CR a jeste ma babicka s dedou radost ,ze neco poslali
Elizshabeth

Registrace: 02. 06. 2011

PříspěvekZaslal: čt březen 15, 2012 8:06 am    Předmět: Odpovědět s citátem

janney napsal:
Henek napsal:

Jinak mozna na vychodim pobrezi je hodne ceskeho k dostani,ale tady ve WA ne a financne to vyjde lepe z CR a jeste ma babicka s dedou radost ,ze neco poslali

On mluví o amerických produktech. Jako je třeba http://en.wikipedia.org/wiki/Nilla

Podle mého názoru to český piškot ani nepotkalo a je to použitelné jen na pečení nebo do pudinku. Ale zkus třeba jinou značku.
janney

PříspěvekZaslal: čt březen 15, 2012 4:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Elizshabeth napsal:
janney napsal:
Henek napsal:

On mluví o amerických produktech. Jako je třeba http://en.wikipedia.org/wiki/Nilla

Podle mého názoru to český piškot ani nepotkalo a je to použitelné jen na pečení nebo do pudinku. Ale zkus třeba jinou značku.

Fuj,tak NIlla jsou pekne hnusny.Samozrejme jsem je zkusila,ale sohlasim,ze se to s ceskym piskotem neda srovnat.Jsou tvrdy a silene sladky.
Ja delam z piskotu a zakysany smetany takovy dorty jen v lednici a jak jsem to udelala s tem od NIlla,tak to melo tkaovou hnusnou praskovou chut,ze to letelo do kose.
Jediny co jsem tu sehnala a melo celkem pdobnou chut byly cukrarsky piskoty ( ty dlouhe)Prodavaj je to na Tiramisu.Ale bez rozmoceni jsou take tvrde a male nechutnaji.Na nase detske piskoty se naucil uz i manzel,lame si je do jogurtu a jak si mlaska.Uz ubejvaj.Mame posledni balicek
Pepe007

Registrace: 27. 03. 2013

PříspěvekZaslal: st březen 27, 2013 7:48 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Na českou poštu bych se vykašlal, já sem si to nechal cookiesky poslat od nich http://bit.ly/YdfS2w a bylo to v pohodě Smile
Maja13

Registrace: 27. 03. 2013

PříspěvekZaslal: st březen 27, 2013 1:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Možnost je, ale nevím zda se to vyplatí...
myslím si, že taková zásilka je dost drahá Confused

stránky www zdarma - doporučuji !
mrmx11
Anonymní

PříspěvekZaslal: so listopad 11, 2017 8:14 pm    Předmět: Vanocni Cukrovi na pride v usa Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Nova stranka kde se da objednat Cukrovi a take domaci uzeniny anebo lahudky.
Http://www.jonasfood.com
Henek
Veteran

Registrace: 12. 03. 2005

PříspěvekZaslal: čt listopad 16, 2017 5:20 pm    Předmět: Re: Vanocni Cukrovi na pride v usa Odpovědět s citátem

mrmx11 napsal:
Nova stranka kde se da objednat Cukrovi a take domaci uzeniny anebo lahudky.
Http://www.jonasfood.com

jonasfood si ale uctuje $ 35. za postovne
miro
Site Admin

Registrace: 10. 01. 2005

PříspěvekZaslal: pá listopad 17, 2017 7:43 am    Předmět: Odpovědět s citátem

mrmx11

Tu nepovedenou fotku jsem smazal. Co to proboha bylo? 1.4MB fotka rozmazaná, že člověk ani nepoznal co to bylo..
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Chicago-cz.com -> Tipy a navody Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Chicago-cz.com forum system
USA odkazy | Weblog o USA | Inzerce v USA | Galerie USA | Diskuse o USA

Copyright © chicago-cz.com
Webdesign a Optimalizace by Miro - miroweb.com

UFOseek.com - Directory, Community and News. UFO Seek Forum - rare free community for discussion of UFO-Paranormal, mysterious and unexplained topics.

Slovak Republic Web Directory About Slovak Republic
Czech Republic Web Directory About Czech Republic