Konečně vítězství v Afghanistanu...

FAQFAQ   HledatHledat    RegistraceRegistrace   PřihlášeníPřihlášení

Konečně vítězství v Afghanistanu...
Jdi na stránku Předchozí  1, 2

odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Chicago-cz.com -> Americka politika
Autor Zpráva
Anonymní

PříspěvekZaslal: út listopad 14, 2017 10:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Hm. Ty se snad časem naučíš psát i věcně ... Very Happy

Akespoň nyní to vypadá skoro věcně a je tedy na co věcně odpovědět:

1. ad/Ochrana před ...atd

- podívej se na datum vzniku NATO a datum vzniku WS (waršavská smlouva) a pak mudruj,
- přečti si projev W.S.Churchila ve Fultonu v roce 1946 (Sinews of Peace) a pak mudruj,
- Nastuduj si, jak vlastně vznikla tzv. "Vietnamská válka" a pak mudruj,
- Nastuduj si, jak doopravdy probíhala tzv. "Korejská válka" (ona de facto trvá i nyní) a pak mudruj,

atd. atp a furt dokola.

A nebo si jen podrobně nastuduj z nezávislých zdrojů historii Kuby za uplynulých cca 130 roků. A pak mudruj.

2. ad/že prý již neexistující petro-dolar

No... to's mě dojal ! Pozor na to ! Ještě mě několikrát takto dojmeš a vskutku usoudím, že jsem se v tobě zmýlil. Skutečně by ses měl podrobit jakési obdobě technické kontroly celého organismu, zdali v tobě nehlodá nějaká zákeřná choroba !

3. To musím ocitovat !!!
citace:
Syrie, Afghanistan, Lybie, Irak do urcite miry ... to jsou vsechno pozustatky pro-sovetskych pseudo-komunistickych rezimu, ktere se ted zhroutili za pomoci zapadu.

Prosím tebe snažně ! Skutečně je to s tebou moc a moc vážné ! Ty už blábolíš strašné hovadiny a patrně si to vůbec neuvědomuješ.

Nebudu tě trápit podrobným a lehce doložitelným odmítnutím tvých pomatených názorů - řeknu ti to najednou - tos napsal naprosto děsné bláboly. Pozor na to, začíná to takovými bláboly a končí to nuceným pobytem v místnosti bez klik a ostrých hran, často i v poloze na lůžku, jsa spolehlivě připoutáný...

4. ad/renewable energy alternativy

Chachacha... Zkus navodit toto tema a zkus mi tady cosi argumentovat. Ani si tě nebudu mazat na chleba ! namažu si tě na boty...

Ty seš skutečně chudák a víš o světě totální PRD !

Ale opravdu vážně - nechej se prověřit. Třebas by pomohl nějaký restart mozku ?? Jako třebas, že bys denně dostal par ran bejzbolkou do hlavy a pak sledování, co se děje. Horší to ale být nemůže !
Big_Rig
Editor

Registrace: 19. 01. 2005

PříspěvekZaslal: út listopad 14, 2017 10:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

citace:
Furt je tady nebezpečím pro světový mír jen to Rusko, potažmo trochu i Iran ? No a tak trochu teatrálně i jistý Kim Kor. A Kuba, že ... A Venezuela ! To jsou ty největší hrozby pro světový mír.

Nejsou. Ne pro svetovy mir. Vetsina lidi se shoduje na tom, ze i Korea a Iran vyviji nuklearni zbrane ciste jen proto, aby mohli prijit ke zbytku sveta s necim, co jim da lepsi vyjednavaci pozici. Na tom byl zalozeny ten Iran Deal, ktery Trump tak kritizuje. Putin je podle me dobry pro Rusko i pro svet. Rusko potrebuje diktatora, kruteho, brutalniho krvezizniveho, ktery udrzi svoje generaly a oligarchy pod kontrolou.

Ukrajina a tolerance Putinova vmesovani do voleb v USA a EU, jsou skvelym dukazem jak moc svet Putina toleruje, protoze alternativy Ruska bez nej by byly mnohem horsi.

Je zajimave, ze mas neustale nutkani davat Cinu do jednoho pytle s Ruskem. Je to proto, ze i ty s Putkou si uvedomujete, ze Rusko neni z globalniho ekonomickeho hlediska moc podstatene a rozhodne ne supervelmoc? Ja jsem sem dal clanek, kde se o tom pise a poukazuje se na to, ze Rusko se podili na Cinske vyvozni bilanci cca 2% ... tzv zapad cca 90%. Cina nema zajem o ruske zlato. Proc? Ma zajem o energii z Ruska, do urcite miry, zajem o kovy, suroviny jako cement, drevo, snad obili, maso, ale potravin ma Rusko relativne malo i samo pro sebe, proto masivni dovoz ze zahranici.

Je skoda,ze sem nejsi schopny dat zadne zdroje. Stacily by i ruske/putinovske propagandisticke portaly, nebo cinske vladni zdroje. Je to zajimava debata, kdyz se z toho vyfiltruje tvoje prazdne kecani, stalinisticka ideologie a ... hola fantazie. Laughing
Big_Rig
Editor

PříspěvekZaslal: út listopad 14, 2017 10:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

citace:
Hm. Ty se snad časem naučíš psát i věcně.

Ja pisu snad vetsinou vecne. Mimo debat s tebou, kde to nema moc smysl. I tady toto, co pisu ted, neni urcene pro tebe, protoze ty to nechapes, ani nemas kapacitu nebo vzdelani na to, abys to byl schopny pochopit. Vsechno, co tady pises, je papouskovana propaganda a stare kecy z 70.-80. let, co te ucili na ostravskem banskem VUMLu, kdyz jsi studoval "ekologii", ministre. Laughing Laughing Laughing

Dnesni globalni obchod zalozeny na jakemsi idiotskem barteru zlatych minci a surovin ... jeste k tomu na nejake fiktivni Putinove "zlate burze"? Jojo, ted jsi nam to tady vysvetlil Laughing Laughing Laughing

Uz se my emerikanci trepeme, jak Putin ovladne svym zlatem svet. Crying or Very sad
Big_Rig
Editor

PříspěvekZaslal: út listopad 14, 2017 11:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

http://www.zerohedge.com/news/2014-11-03/how-petrodollar-quietly-died-and-nobody-noticed

Tady je clanek ... opet v ENG, bohuzel pro tebe ... s nazvem: "Jak petrodolar tise zemrel a nikdo si nevsiml". Je tam spousta tvych oblibenych trigger words - petrodolar, BRIC, Rusko, Cina, Iran, IMF atd. V podstate se tam pise, ze samozrejme, Cina a Rusko mely minimalni input k odkloneni od tzv. petrodolaru. Obamuv FED, Bushem vytvorena globalni krize/nekonecna valka Irak/Afgh a masivni pumpovani nafty jak OPEC tak frackovanim v US, v kombinaci s posunem k jinym zdrojum energi vrazdi petrodolar. Jak sem psal neni uplne mrtvy, ale uz je, jak ty rad pises, na pokraji ... a asi jeste nejaky cas bude.
Big_Rig
Editor

PříspěvekZaslal: út listopad 14, 2017 11:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

citace:
No... to's mě dojal ! Pozor na to ! Ještě mě několikrát takto dojmeš a vskutku usoudím, že jsem se v tobě zmýlil. Skutečně by ses měl podrobit jakési obdobě technické kontroly celého organismu, zdali v tobě nehlodá nějaká zákeřná choroba !

3. To musím ocitovat !!!
citace:
Syrie, Afghanistan, Lybie, Irak do urcite miry ... to jsou vsechno pozustatky pro-sovetskych pseudo-komunistickych rezimu, ktere se ted zhroutili za pomoci zapadu.

Prosím tebe snažně ! Skutečně je to s tebou moc a moc vážné ! Ty už blábolíš strašné hovadiny a patrně si to vůbec neuvědomuješ.

Nebudu tě trápit podrobným a lehce doložitelným odmítnutím tvých pomatených názorů - řeknu ti to najednou - tos napsal naprosto děsné bláboly. Pozor na to, začíná to takovými bláboly a končí to nuceným pobytem v místnosti bez klik a ostrých hran, často i v poloze na lůžku, jsa spolehlivě připoutáný...

4. ad/renewable energy alternativy

Chachacha... Zkus navodit toto tema a zkus mi tady cosi argumentovat. Ani si tě nebudu mazat na chleba ! namažu si tě na boty...

Ty seš skutečně chudák a víš o světě totální PRD !

Ale opravdu vážně - nechej se prověřit. Třebas by pomohl nějaký restart mozku ?? Jako třebas, že bys denně dostal par ran do hlavy a pak sledování, co se děje. Horší to ale být nemůže !

Cele tady toto tvoje prazdne zvastani, radoby humorne, radoby urazejici jen ukazuje, ze nemas co rict. Proto nema cenu, jak jsem napsal vyse, s tebou jakkoli vecne argumentovat, soudruhu ministre.

bejzbolkou Too funny. Bejzbolista Gejdolf. Laughing Laughing Laughing
Big_Rig
Editor

PříspěvekZaslal: út listopad 14, 2017 11:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

citace:

- podívej se na datum vzniku NATO a datum vzniku WS (waršavská smlouva) a pak mudruj,
- přečti si projev W.S.Churchila ve Fultonu v roce 1946 (Sinews of Peace) a pak mudruj,
- Nastuduj si, jak doopravdy probíhala tzv. "Korejská válka" (ona de facto trvá i nyní) a pak mudruj

Tady prece ale vubec nejde o to, kdy vzniklo NATO a WP. Samozrejme, ze NATO vzniklo driv. Rusko nejdriv muselo zkonsolidovat komunismus a svou vladu jak v SSSR tak vychodni Evrope.

Korea, Cina, Vietnam ... cela komunisticka Asie je skvelou ukazkou toho, ze ta ochrana pred komunismem byla nutna a svet byl USA a NATO ochotny platit krutou cenu. Ty jsi preci velky odpurce komunismu a urazi te byt nazvany komunistou a stalinistou. V tom pripade je v poradku, ze cely svet bojoval proti sireni komunismu pod vedenim USA. Tisice a tisice lidi vcetne US vojaku ztratili zivoty v boji proti sireni stalinistickeho komunismu vsude po svete. Nemel bys USA dekovat, kdyz nenavidis komunismus a stalinismus?

Nejak to cele nedava smysl.
Anonymní

PříspěvekZaslal: út listopad 14, 2017 11:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Venku mrzne, až to praská, já mám vcelku dobrou náladu a hlavně - nechce se mi už nic "rozumného" dělat - tedy si s tebou popovídám, ačkoliv mi připadáš jakýsi duševně chorýýý...

citace:
Rusko potrebuje diktatora, kruteho, brutalniho krvezizniveho, ktery udrzi svoje generaly a oligarchy pod kontrolou.

Proč si myslíš, že Rusko potřebuje diktátora ? Navíc, jak píšeš krvežíznivého atd... Vždyť ty seš naprostý blázen ! Ty snad ani nevíš, co říkáš - už jen blábolíš.

citace:
Ukrajina a tolerance Putinova vmesovani do voleb v USA a EU, jsou skvelym dukazem jak moc svet Putina toleruje, protoze alternativy Ruska bez nej by byly mnohem horsi.

Ukrajina ? A co jako - ty myslíš, že fašismus na Ukrajině je výsledkem vlivu Putina a Ruska ? Hmmm... jsem zmaten,

No a co se týká vměšování do voleb - mohl bys
- jednak obecně vysvětlit, co to vůbec znamená a
- druhák potom, jak to ten Putin vlastně dělá ?

citace:
Je zajimave, ze mas neustale nutkani davat Cinu do jednoho pytle s Ruskem. Je to proto, ze i ty s Putkou si uvedomujete, ze Rusko neni z globalniho ekonomickeho hlediska moc podstatene a rozhodne ne supervelmoc?

Strategické hry jsou moje oblíbená zábava mimo ještě oblíbenější, to jest debaty s idioty. Nu a tedy jsem zcela samostatně dospěl k názoru, že obranou proti "divide et impera" je opak a sice "et unitatis cooperante".

Tvůj názor je mi jasný a zcela jej chápu ! Pro USA není dobré, či spíše je smrtelně nebezpečné, když Rusko a Čína spolupracují. Proto budeš jako adorant USA říkat to, co říkáš - znova opakuji, že to plně chápu. Proč tedy tobě není jasný názor můj ? Ty seš tak neempatický, že nejsi schopen uvažovat za druhou stranu ? Dovedeš si představit, že By se k ose Rusko-Čína na východě připojilo Japonsko a Korea a potom na západě připojilo Německo ?

Čteš ty vůbec nějaké strategické rozbory ? Třebas něco od Kisingera ?? Čteš si sem tam něco na Stratfor ? Nebo seš skutečně jen prostě blbej ? Pokud ano, pak plně chápu, že si to samé myslíš o mě. Musím tě vyvézt z omylu - nejsem jako ty blbej.

Jo ! Zasmál jsem se nad tím, jak píšeš, že Rusko nemá potraviny ani pro sebe. Hmmm. Mi to začíná být jasné, co se s tebou děje ! Jestli totiž toto někdo napíše v okamžiku, kdy se Rusko stává fakticky největším světovým vývozcem potravin, nejméně pak ale obilí, potom už to tobě říká něco moc nedobrého. Nebudu se opakovat, ale jakási technická kontrola by ti prospěla.

Jaké máš na mysli zdroje ? Ty snad ke svým zdejším kecům dodáváš nějaké seriozní zdroje ? Já bych tedy ty zdroje mohl klidně dodat, ale tady s tebou se bavím a píšu vše z hlavy. Ovšem nemyl se - nic si nevymýšlím ! nanejvýše používám vlastní slova pro vyjádření identické myšlenky, jak jsem ji zjistil z oněch zdrojů.

Netušil jsem, že to myslíš až tak vážně, že bys byl ochoten jakési zdroje studovat.

Vždyť já tady svoji diskusi vždy zdrojoval, ale nikdo se neobtěžoval cokoliv číst a dohledávat.

Takže ty bys rád nějaké zdroje ? Máš je od příště mít, ale musíš mi dopředu slíbit, že se na ně podíváš a že budeš ty zdroje anebo brát vážně, nebo je hodnověrně vyvrátíš. Jinak se na tebe vyprdnu - je to pro mě jen práce navíc, kterou tady nikdo neocení.
Anonymní

PříspěvekZaslal: út listopad 14, 2017 11:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Big_Rig napsal:
citace:

- Nastuduj si, jak doopravdy probíhala tzv. "Korejská válka" (ona de facto trvá i nyní) a pak mudruj

Tady prece ale vubec nejde o to, kdy vzniklo NATO a WP. Samozrejme, ze NATO vzniklo driv. Rusko nejdriv muselo zkonsolidovat komunismus a svou vladu jak v SSSR tak vychodni Evrope.

Korea, Cina, Vietnam ... cela komunisticka Asie je skvelou ukazkou toho, ze ta ochrana pred komunismem byla nutna a svet byl USA a NATO ochotny platit krutou cenu. Ty jsi preci velky odpurce komunismu a urazi te byt nazvany komunistou a stalinistou. V tom pripade je v poradku, ze cely svet bojoval proti sireni komunismu pod vedenim USA. Tisice a tisice lidi vcetne US vojaku ztratili zivoty v boji proti sireni stalinistickeho komunismu vsude po svete. Nemel bys USA dekovat, kdyz nenavidis komunismus a stalinismus?

Nejak to cele nedava smysl.

Hmmm. Já že prý píšu prázdné žvásty, rádoby humorně atd...

Položím ti kontrolní otázku, jo ? Myslíš si, že účel světí prostředky ? Já uznávám, že vy proameričtí propagandisté jste odolní a dobří. Já jsem pouhý amater.
Big_Rig
Editor

PříspěvekZaslal: út listopad 14, 2017 11:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Big_Rig
Editor

PříspěvekZaslal: st listopad 15, 2017 12:00 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Struktura vyvozu Ruska, cili petrorubl. Prakticky nulove vyvozy cehokoli zemedelskeho. Rusko vzdycky melo problemy s hladem. V podstate jej drzi nad vodou fosilni paliva, neco malo zbranove vyvozy. Pokud se svet skutecne posune pryc od ropne energie, coz je nevyhnutelne otazka jen jak rychle, bude to mit devastujici dopad.

Gejdolfe, dej sem vlastni tabulky, vlastni zdroje. Klidne ruske.
Big_Rig
Editor

PříspěvekZaslal: st listopad 15, 2017 12:05 am    Předmět: Odpovědět s citátem

https://www.washingtonpost.com/world/russia-bans-food-imports-from-us-eu/2014/08/07/a29f5bea-1e14-11e4-82f9-2cd6fa8da5c4_story.html?utm_term=.b1686ccdb814

Tady je starsi clanek z WP. Bohuzel, dostat rozumne nezavisle, vlastne jakekoli info z Putinova Ruska je dnes obzvlast tezke. Dopad na zapadni hospodarstvi, zemedelstvi, potravinarstvi skoro nulovy, i kdyz vim ze v r. 2014-15 byly nejake clanky o negativnim dopadu na cesky potravinarsky prumysl diky sankcim a embargu. Dopad na zasobeni Ruska potravinami, obzvlast kvalitnimi potravinami velky.
Big_Rig
Editor

PříspěvekZaslal: st listopad 15, 2017 12:09 am    Předmět: Odpovědět s citátem

citace:
Ukrajina ? A co jako - ty myslíš, že fašismus na Ukrajině je výsledkem vlivu Putina a Ruska ? Hmmm... jsem zmaten,

No a co se týká vměšování do voleb - mohl bys
- jednak obecně vysvětlit, co to vůbec znamená a
- druhák potom, jak to ten Putin vlastně dělá ?

Anexace Ukrajinskeho uzemi Putinem a podpora proruskych separatistu je vysledkem vlivu Putina.

Vmesovani do voleb ... zde milion clanku na Google:

https://www.google.com/search?source=hp&ei=K3cLWrLAJOuMjwTxgJDICA&q=russian+interference+in+us+election&oq=russian+inter&gs_l=psy-ab.1.2.0l5j0i20i264k1j0l4.1282.4514.0.6772.14.13.0.0.0.0.257.1587.0j6j2.8.0....0...1.1.64.psy-ab..6.8.1581.0..0i131k1.0.Rrr3Myim7dE
Big_Rig
Editor

PříspěvekZaslal: st listopad 15, 2017 12:22 am    Předmět: Odpovědět s citátem

citace:
Dovedeš si představit, že By se k ose Rusko-Čína na východě připojilo Japonsko a Korea a potom na západě připojilo Německo ?

Co je osa Rusko - Cina? Definuj to. Dej sem nejake aktualni clanky ... ne Kissingerovi informace ze 70. let opravdu nejsou aktualni k dnesni situaci, i kdyz chapu, ze se tam zastavilo tvoje chapani sveta.

Ne, nedokazu si predstavit "pripojeni" Japonska, Jizni Koreji nebo Nemecka k Cine nebo Rusku. Dokazu si predstavit obchodni spolupraci techto zemi s Ruskem a Cinou. Pokud mozno ferovejsi, nez jaka je dnes, obzvlast, co se tyka nerovnovahy cinskych vyvozu-dovozu. Jak uz jsem tady poukazal nekolikrat - Rusko faktoruje v globalni ekonomice jen jako zdroj levnych fosilnich paliv a surovin.

Nic z toho, co pises nedava smysl a ty nijak nedefinujes pojmy jako "osa" a "spoluprace". Ja sem sem dal clanek, kde se jasne pise ze obchodni bilance CHN-RUS je cca 100 mld USD, cili 2% cinske zahranicni obchodni bilance - je toto ta strasne nebezpecna osa, ke ktere se maji pripojit Japonsko, S. Korea a Nemecko? Ta protiamericka hyper-velmoc, ktera ovladne svet? To ses docetl na Stratfor, rekl ti to Kissinger? Muzes sem dat nejake ty jejich analyzy? Milerad si to prectu.
Big_Rig
Editor

PříspěvekZaslal: st listopad 15, 2017 12:24 am    Předmět: Odpovědět s citátem

citace:
Jestli totiž toto někdo napíše v okamžiku, kdy se Rusko stává fakticky největším světovým vývozcem potravin, nejméně pak ale obilí, potom už to tobě říká něco moc nedobrého. Nebudu se opakovat, ale jakási technická kontrola by ti prospěla.

Jaké máš na mysli zdroje ? Ty snad ke svým zdejším kecům dodáváš nějaké seriozní zdroje ? Já bych tedy ty zdroje mohl klidně dodat, ale tady s tebou se bavím a píšu vše z hlavy. Ovšem nemyl se - nic si nevymýšlím ! nanejvýše používám vlastní slova pro vyjádření identické myšlenky, jak jsem ji zjistil z oněch zdrojů.

OK. Moje zdroje vyse. Ohrom nas svymi cisly a tabulkami, soudruhu ministre.
Big_Rig
Editor

PříspěvekZaslal: st listopad 15, 2017 12:29 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Porad se mi nedari najit tabulky z 2016, ktere uz by mely existovat.

2015 uz je aktualnejsi, tedy behem sankci a counter-embarga:

https://libraryeuroparl.files.wordpress.com/2016/05/fig-9-eu-and-russia-export-by-product-group.png
Big_Rig
Editor

PříspěvekZaslal: st listopad 15, 2017 12:30 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Oopsie and wowza, velky obrazek.
czolgos
Moderator

PříspěvekZaslal: čt listopad 16, 2017 7:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Anonymous napsal:
No a do třetice uložil urychlit práce na samostatném platebním systému, který bude sloužit k oddělení Ruska od SWIFT.

Máš odkaz na nějaký článek o této problematice?
Big_Rig
Editor

PříspěvekZaslal: čt listopad 16, 2017 8:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja sem sem dal dva links z RT k tomu ruskemu SWIFTu. Neda se najit nic moc mimo Putinovske media outlety. Vypada to, ze to je trochu neohraba kopie svetove site a vicemene funguje v ramci Ruska ... mimo noci, vikendu a svatku. Cina ani zadne jine zeme, zda se, nemaji nejmensi zajem se k tomu pripojovat. Samozrejme to nema nic spolecneho se zlatem.

CZ, nevyrusuj Gejdolfa. Pracuje na hledani zdroju k tomu, jak je Rusko nejvetsi vyvozce potravin na svete a na sve kandidature na ministra zivotniho prostredi naseho fora.
Big_Rig
Editor

PříspěvekZaslal: čt listopad 16, 2017 8:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Anonymous napsal:
Tady reaguji pouze tak, že : odmítám číst a odpovídat tam, kde to nějaký idiot uvede do prakticky nečitelného formátu.

Naprav to, blbečku, nebo se zdejchni do úplného pryč, kde se budeš stydět za svou pitomost !!

Prestan se vymlouvat, soudruhu ministre. Uz sem to spravil. Ted sem dej vsechny zdroje - aktualni zdroje, overitelne zdroje, zdroje souvisejici s tim, co tady velkohube hulakas.
czolgos
Moderator

PříspěvekZaslal: čt listopad 16, 2017 9:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Big_Rig napsal:
Ja sem sem dal dva links z RT k tomu ruskemu SWIFTu. Neda se najit nic moc mimo Putinovske media outlety. Vypada to, ze to je trochu neohraba kopie svetove site a vicemene funguje v ramci Ruska ... mimo noci, vikendu a svatku. Cina ani zadne jine zeme, zda se, nemaji nejmensi zajem se k tomu pripojovat. Samozrejme to nema nic spolecneho se zlatem.

CZ, nevyrusuj Gejdolfa. Pracuje na hledani zdroju k tomu, jak je Rusko nejvetsi vyvozce potravin na svete a na sve kandidature na ministra zivotniho prostredi naseho fora.

Chci se jen přesvědčit, zda Gejdolf nemyslel dálnopis, který se používal před SWIFTem Laughing

https://cs.wikipedia.org/wiki/D%C3%A1lnopis
czolgos
Moderator

PříspěvekZaslal: čt listopad 16, 2017 9:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Big_Rig napsal:
citace:
Ovšem pouze za ruský zlatý rubl ! A ten rubl získají nákupem na ruské zlaté burze za zlato.

Takze se bude nakupovat zlaty rubl, na zlate burze za zlato?

Co na tom systemu Czolgos nechape? Rolling Eyes

Kandidát na Nobelovu cenu za ekonomii.
Big_Rig
Editor

PříspěvekZaslal: čt listopad 16, 2017 10:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

czolgos napsal:

Chci se jen přesvědčit, zda Gejdolf nemyslel dálnopis, který se používal před SWIFTem Laughing

https://cs.wikipedia.org/wiki/D%C3%A1lnopis

Laughing Laughing Laughing

... a spanelske galeony plne zlata? Za ktere se bude nakupovat zlato?
Anonymní

PříspěvekZaslal: po listopad 20, 2017 5:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Big_Rig napsal:
Anonymous napsal:
Tady reaguji pouze tak, že : odmítám číst a odpovídat tam, kde to nějaký idiot uvede do prakticky nečitelného formátu.

Naprav to, blbečku, nebo se zdejchni do úplného pryč, kde se budeš stydět za svou pitomost !!

Prestan se vymlouvat, soudruhu ministre. Uz sem to spravil. Ted sem dej vsechny zdroje - aktualni zdroje, overitelne zdroje, zdroje souvisejici s tim, co tady velkohube hulakas.

Nic netřeba dávat, nač vlastně tobě jsou nutné nějaké zdroje ? Seš doopravdy úplně blbej ??

Zdrojem je tady celý svět - jen se musíš nezaujatě dívat. Nesmíš být fanatický proamerický pošuk. Skutečně - dívej se na svět bez předsudků a potom nebudeš tady cosi žvanit o potřebě jakýchsi zdrojů - vše jasně uvidíš sám.

Ty blboune, přece snad ani ty nepotřebuješ žádné ověřitelné zdroje k tomu, abys v půli dubna bezpečně věděl, že jaro tu už určitě je ! Dívej se tedy kolem sebe a blbě nežvaň, jen se ztrapňuješ.
Big_Rig
Editor

PříspěvekZaslal: út listopad 21, 2017 6:18 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Prazdne zvasty lhare, ktery byl prichyceny pri lzi. Narazil drzkou do reality a ted kokta, ze on fakta a cisla nepotrebuje. Jak uz jsem rekl - neni mozne mit s nekym takovym jakykoli smysluplny dialog. Gejdolf nema intelektualni kapacitu chapat dnesni svet.
Anonymní

PříspěvekZaslal: út listopad 21, 2017 8:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Já jsem pouze víceméně skoro přesně citoval slova z Nového Zákona Ježíše, tak řečeného Krista. Mí tebe nemůže nebýt prostě líto ! Málokdy "se potkám" s tak neinteligentně hovadsky uvažujícím člověkem. Měj se, blbečku.
Big_Rig
Editor

PříspěvekZaslal: st listopad 22, 2017 5:22 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja vim, Gejdolfe, tak receny Analni logiku z Betelgeuse, Jezis v Novem zakone nadava taky lidem do blbcu v kazde vete. Kdo by neznal Jezisovo posledni zvolani:"Na co cumite, blbci?!"
Anonymní

PříspěvekZaslal: st listopad 22, 2017 11:19 am    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Big_Rig napsal:
Ja vim, Gejdolfe, tak receny Analni logiku z Betelgeuse, Jezis v Novem zakone nadava taky lidem do blbcu v kazde vete. Kdo by neznal Jezisovo posledni zvolani:"Na co cumite, blbci?!"

Představ si to, ty blbečku a to prakticky vždy blbej, že skutečně Ježíš velmi často nadává lidem do blbců. On sice nemluví - byl to přece jen slušný člověk = sice jakby Boží Avatar - přímo o blbcích, mluví to ale nepřímo ! Což na celé věci nic nemění...

Ježíš ve svých tehdejších časech totiž promlouval k lidem, kteří byli co do blbosti na tom podstatně lépe, než příkladně seš ty. Tedy to mohl říkat nepřímo a oni to (sem tam, ne vždy) pochopili. Ty ale tady žvaníš způsobem, který ukazuje, že nerozumíš ničemu a jestli přece jen sem tam něčemu porozumíš - je to podle úsloví, že i slepé kuře zrnko najde !

Zamysli se nad sebou velmi sebekriticky - potřebuješ to jak prase podrbání !!
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Chicago-cz.com -> Americka politika Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

Chicago-cz.com forum system
USA odkazy | Weblog o USA | Inzerce v USA | Galerie USA | Diskuse o USA

Copyright © chicago-cz.com
Webdesign a Optimalizace by Miro - miroweb.com

UFOseek.com - Directory, Community and News. UFO Seek Forum - rare free community for discussion of UFO-Paranormal, mysterious and unexplained topics.

Slovak Republic Web Directory About Slovak Republic
Czech Republic Web Directory About Czech Republic