Stížnosti Čechů na zahraniční dovolenou ...

FAQFAQ   HledatHledat    RegistraceRegistrace   PřihlášeníPřihlášení

Stížnosti Čechů na zahraniční dovolenou ...

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Chicago-cz.com -> Vtipy - Anekdoty - Humor
Autor Zpráva
REJPAL
Editor


Registrace: 24. 12. 2006
Příspěvky: 12196
Bydliště: Kanada

PříspěvekZaslal: čt říjen 05, 2017 4:38 pm    Předmět: Stížnosti Čechů na zahraniční dovolenou ... Odpovědět s citátem

V moři není voda, sex nás rušil …. .
Perly z reklamací zájezdů Praha – Cestovní kanceláře evidují vedle vážných reklamací i některé kuriózní stížnosti nebo požadavky. Vybrali jsme několik "perliček" z těch, které letos nebo v předchozích letech poslali klienti cest ovn&a mp;i acu te;ch kanceláří či agentur Alexandria,
Dovolená.cz, Exim Tours, Invia, levnéZájezdy.cz a Nev-Dama.Takto čeští klienti reklamovali dovolenou v Bulharsku:
1) Byli jsme naprosto šokováni, kolik je v hotelu kromě Čechů i dalších cizinců, a na pláži bylo dokonce i mnoho Bulharů.
2) Dovolená byla moc pěkná, ale do hotelu, kde jsou Češi takto diskriminováni, už víckrát nepojedu. Při odjezdu totiž museli všichni Češi vyklidit pokoj již ve 12 hodin a ještě na to byli upozorněni velkou cedulí na recepci CHECK OUT 12:00.
3) Dovolenou nám kazili naši sousedi. Ač oba věkem přes padesát, oddávali se každou noc pravidelně hlasitému sexu při otevřeném okně. S takovými sousedy třicetiletý člověk na vlastní sex ani nemá chuť, a ztrácí tak radost z dovolené.
4) Měli jsme zaplaceny letištní taxy, ale z letiště na hotel jsme jeli autobusem stejně jako ostatní klienti.
5) Cestovní kancelář by měla upozornit, že v době odlivu není voda v moři.
6) Stížnost na dovolenou v Řecku: "Jídlo v hotelu bylo moc řecké, což nám nechutnalo. Od poloviny zájezdu jsme tedy přestali využívat polopenzi a chodili do místního fast foodu.V příloze posíláme účtenky a žádáme jejich proplacení".
7) Klient: "Dobrý den, prosím, můžete mi e-mailem zaslat nabídku pobytů u moře?
Podmínkou je ubytování přímo na pláži s all inclusive a v pokoji s výhledem na Eiffelovu věž.
Operátor: "Velice rádi vám zašleme nabídku all inclusive zájezdů v hotelech přímo na pláži. Bohužel vyhlídku na Eiffelovu věž není možné zajistit, protože se nachází dvě stovky kilometrů od nejbližšího pobřeží."
Klient: "V tom případě se obrátím na konkurenční cestovní kancelář. Věřím, že mému požadavku vyhoví. Známá byla takto ubytovaná v minulém roce a byla velice spokojená."
Cool Dobrý den, prosím, můžete nám zajistit odlet i z kteréhokoliv jiného města v Moravskoslezském kraji?"
9) Klient: "Dobrý den, rádi bychom využili slevu na dítě. Složení osob bude dva dospělí a jedno dítě."
Operátor: "Samozřejmě, a jak staré je vaše dítě?"
Klient: "Je mu 24 let."
10) "Můžete mi prosím pomoci najít spoj do Osla? Volám, protože nemám e-mail a ani ho neumím používat. Zároveň si nemůžu letenku rezervovat on-line, protože se bojím, abych něco nepopletla. Ještě sice neznám termín, ale potřebuju letět přímo. Bojím se totiž letět s přestupem, protože se nedomluvím. Samozřejmě nechci letět z Vídně, protože nevím, jak bych se tam dostala. Chci tedy lety pouze z Prahy, protože tam s nad tre f ím."(Telefonický dotaz, tazatelka je ročník 1984.)
11) "Prosím, můžete nám poslat e-mail s pokyny k odletu znovu? Manželka totiž byla minulý týden v zahraničí, proto jí e-mail nemohl přijít."
12) "Požaduji náhradu za ukradené brýle. Jako důkaz krádeže vám zasílám své fotografie z pobytu. Na první fotografii jsem ještě s brýlemi, na druhé fotce mi již chybí!"
13) "Dobrý den, rád bych objednal pobyt v Thajsku pro dvě osoby, pro manželku mi rezervujte prosím jen jednosměrnou letenku. Děkuji!"
14) "Můžete mi prosím sdělit, kolik plechovek piva si můžu vzít s sebou do příručního zavazadla na palubu?"
15) "Byli jsme na dovolené na začátku sezony. V letovisku byl prazvláštní klid, restaurace, bary i atrakce sice otevřené, ale v nich málo lidí. Stejně tak na pláži. Prostě to nemělo tu správou atmosféru rušné dovolené."
16) "V katalogu neuvádíte, na které světové straně bude v Řecku východ slunce."
17) Další klient napsal, že když přišel na oběd v plavkách, personál mu řekl, že tam v plavkách být nesmí, a tak si je sundal.
Návrat nahoru
REJPAL
Editor


Registrace: 24. 12. 2006
Příspěvky: 12196
Bydliště: Kanada

PříspěvekZaslal: čt říjen 05, 2017 4:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Je to jen vtip, aby tady zase nekdo nepsal ze pomlouvam Cechy Razz
Návrat nahoru
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Chicago-cz.com -> Vtipy - Anekdoty - Humor Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 


Chicago-cz.com forum system
Home | Diskuse o USA