Update TRUMP svatba na Esta

FAQFAQ   HledatHledat    RegistraceRegistrace   PřihlášeníPřihlášení

Update TRUMP svatba na Esta

odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Chicago-cz.com -> Marriage - Wedding
Autor Zpráva
magdinek
Anonymní

PříspěvekZaslal: st září 20, 2017 11:36 pm    Předmět: Update TRUMP svatba na Esta Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Zdravím,

vše jsem tu pročetla nicmeně je tu někdo kdo může poradit z tohoto roku?

Za mesic mi zkonči esta a nejak jsem tu zmatena z toho kdy poslat všechny papíry na USCIS pokud tomu rozumím správně, lépe je to zaslat jestě v době legálního pobytu..?

A jen mě znepokojuje že nejnovější příspěvky jsou z 2015 tak pokud je tu někdo kdo ví jaké změny jsou po zvolení TRUMPA nebo je vše stejné..

Děkuji
Lynnet
Moderator

Registrace: 13. 07. 2006

PříspěvekZaslal: čt září 28, 2017 4:23 pm    Předmět: Re: Update TRUMP svatba na Esta Odpovědět s citátem

magdinek napsal:
Zdravím,

vše jsem tu pročetla nicmeně je tu někdo kdo může poradit z tohoto roku?

Za mesic mi zkonči esta a nejak jsem tu zmatena z toho kdy poslat všechny papíry na USCIS pokud tomu rozumím správně, lépe je to zaslat jestě v době legálního pobytu..?

A jen mě znepokojuje že nejnovější příspěvky jsou z 2015 tak pokud je tu někdo kdo ví jaké změny jsou po zvolení TRUMPA nebo je vše stejné..

Děkuji

Aho, na Esta nikdy neni moc casu, vse poslat v dobe legalniho pobytu,pokud uz nemas papiry vypracovane dopredu a ze je jich dost ze? Proto Esta neni ani vizum,ktere je vytvoreno pro snatky, na to jsou snoubenecka viza. Esta, povoleni pro cestovani nebo nevydelecny pobyt v USA ci jazykovy kurs v urcitem limitu hodin, I kdyz se lidi na Esta I tak vesele berou. Takze, pokud uz mas I vysetreni od imigracniho lekare, vcetne ockovani, tak rychle odeslat. Pokud, jsou nejake zmeny, zase to najdes na USCIS, posli samozrejme vsechny forms najednou. Platby posli presne, jinak ti vsechny papiry i sek prijde domu, coz se stava bezne, vsechno se pak protahne. Dulezite je datum odeslani, kdyz ti pak USCIS posle obalku s prijetim zadosti, tak uz Jen cekej, nijak to neurychlis, maji toho dost I podle statu kde jsi. Nicmene I svatba po ex letech nelegalniho pobytu, neznamena ze zadost nemusi projit, dulezity je faktor vstupu, musi byt legalni a jine posuzovane okolnosti, take dukaz o financni zpusobilosti, stale adrese, historie o vztahu pred svatbou, snad nejaka je, sponsor atd. ...nesmis mit zaznam na drogy a nasilne ciny.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Chicago-cz.com -> Marriage - Wedding Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Chicago-cz.com forum system
USA odkazy | Weblog o USA | Inzerce v USA | Galerie USA | Diskuse o USA

Copyright © chicago-cz.com
Webdesign a Optimalizace by Miro - miroweb.com

UFOseek.com - Directory, Community and News. UFO Seek Forum - rare free community for discussion of UFO-Paranormal, mysterious and unexplained topics.

Slovak Republic Web Directory About Slovak Republic
Czech Republic Web Directory About Czech Republic