BRIC(S) a US dolar

FAQFAQ   HledatHledat    RegistraceRegistrace   PřihlášeníPřihlášení

BRIC(S) a US dolar
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 21, 22, 23

odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Chicago-cz.com -> US ekonomika
Autor Zpráva
Anonymní

PříspěvekZaslal: čt září 14, 2017 8:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

czolgos napsal:
Mě zase pobavila Gejdolfova věta:

"Je to však opravdu již jen otázkou času..."

Možná by nám už konečně mohl Gejdolf prozradit, v jakých jednotkách měří čas. Ze soustavy SI to asi nebude Laughing

Jsou lidé,kteří opravdu žijí jen "právě teď a teď".. pro takové je budoucnost, podmínky existence národa - pro ně to nic neznamená.

No a pak jsou lidé, kteří uvažují v časově generačních obrysech. Kteří znají historiia cítí odpovědnost za to, aby ta historie pokračovala dále.

[Nerikal jsem ti, ze se mas chovat slusne, analne-logicky proroku, Nozdragejdolfe? Strc si ty nadavky do svoji Betelgeusacke Time Machine zvane Retardis, sic te smaznu permanentne. - pozn. ed. nohlsed BR]
Big_Rig
Editor

Registrace: 19. 01. 2005

PříspěvekZaslal: čt září 14, 2017 9:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Anonymous napsal:

... tedy věcně, jo ?

Já interpretuju Nostradama.

Nic nenapovida o dusevnim zdravi Gejdolfa vic. Kdo potrebuje fakta a statistiky, kdyz mame Nostradama? Laughing Laughing Laughing
Big_Rig
Editor

PříspěvekZaslal: čt září 14, 2017 9:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Anonymous napsal:

No a pak jsou lidé, kteří uvažují v časově generačních obrysech.

Takze uz si rozumime - ty vlastne predpovidas na generace. Kdyz meles o konci sveta, konci "zapadu", USA, dolaru, bile rasy ( nebo ostatnich ras podle toho, co momentalne rikaji hlasy v tvoji hlave) atd., tak vlastne rikas, ze se to stane nekdy behem pristich generaci, nebo behem historie homo sapiens sapiens (psane i geneticke), nebo behem tohoto galaktickeho roku.

Jasne. Idea Idea Idea
czolgos
Moderator

PříspěvekZaslal: čt září 14, 2017 9:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

haha, Gejdolf mě označil za odchovance kavárny Smile

Mě konečně donutilo vyhledat, co to vlastně ta pražská kavárna je. Nejvíc se mi líbí popis od novináře Pavla Šafra:

„Včera se mě několik lidí ptalo, co to je ta pražská kavárna, se kterou vede válku náš bujarý prezident a kterou si berou pořad do huby i zdejší přátelé Vladimíra Putina. Kde že jako ta kavárna je a kdo tam teda chodí. Pokusil jsem se najít odpověď: Pražská (stejně jako brněnská, plzeňská, pardubická či ostravská) kavárna představuje ve zkratce všechny občany České republiky, kteří vykazují snahu po kritickém myšlení, čímž silně narušují stabilitu společnosti podle čínského vzoru. Jestliže se jezdí Miloš Zeman učit do Číny, jak zakroutit krkem každému, kdo kriticky myslí, navazuje tím na odkaz Klementa Gottwalda, který se totéž jezdil učit do Sovětského svazu. Jediný problém české kavárny je ten, že do ní nechodí celý národ. Že totiž celý národ nepoužívá v dostatečné míře kritické myšlení a volí si kryptokomunistické debily.“

miro
Site Admin

Registrace: 10. 01. 2005

PříspěvekZaslal: čt září 14, 2017 9:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Gejdolf píše v poslední době dost fanaticky a zoufale, to je zřejmě důvod proč to píše jako anonym. Doufám, že mu zas nepraskne žilka v mozku, až na mě bude reagovat Smile nebo to snad zvládne bez toho? Wink
Big_Rig
Editor

PříspěvekZaslal: čt září 14, 2017 9:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

czolgos napsal:

Koukam, ze sem editoval prilis pomalu. Mad Bohuzel, nejsme v kavarne/hospode. Nozdradamus by dostal pantokem po nozdrach v real-time. Hned by se choval slusne.
Big_Rig
Editor

PříspěvekZaslal: čt září 14, 2017 9:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

miro napsal:
Gejdolf píše v poslední době dost fanaticky a zoufale, to je zřejmě důvod proč to píše jako anonym.

Nebo je to kombinace senility a alkoholismu, cili zapomnel heslo. Shocked Jedno se mu ale musi nechat - hned to tady ozilo smichem.
Anonymní

PříspěvekZaslal: pá září 15, 2017 5:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Big_Rig napsal:
czolgos napsal:

Koukam, ze sem editoval prilis pomalu. Mad Bohuzel, nejsme v kavarne/hospode. Nozdradamus by dostal pantokem po nozdrach v real-time. Hned by se choval slusne.

Do čuně bys dostal zaručeně ty, kdyby sme seděli v hospodě. Tvoje názory jsou obecně klasifikovatelné způsobem, který ovšem ty hned z mocí své zdeúřední mažeš. Seš naprostý zbabělec, synku. Přesto seš můj miláček a zcela určitě nechápeš proč, ačkoliv ti to přímo říkám ! Seš můj nejlepší nahrávač na smeče. Takového ... jen tak nepotkám.

PS - heslo sem nezapomenul, neboj. Patrně mě soudíš podle sebe.
Anonymní

PříspěvekZaslal: pá září 15, 2017 5:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Nu a dodatek...

Sice s těžkým srdcem a nerad se k tomu uchyluju, avšak pomalu ale jistě dospívám k názoru, že použiju stejné "smraďošské metody" diskuse, jako ty používáš vůči mě.

Kdyby se ti jevilo, že ti tu blbejrigu přibylo hodně anonymních uživatelů, věz jedno - zvládl jsem technologii, kterak se zde zcela a naprosto nezjistitelně anonymně naklonuju. Pak budu zvědavý, co si budeš počínat s tím nadělením. Nebudou tady jen ty tvoje desitky vymyšlených anonymních čtenářů, budou tu i moje desítky anonymních čtenářů.

PS - sám si to chtěl, budeš to mít. Teď ale zrovna na blbosti nemám čas, takže ještě chvíli vydrž.
Big_Rig
Editor

PříspěvekZaslal: pá září 15, 2017 11:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jen se klonuj Laughing Laughing Laughing
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Chicago-cz.com -> US ekonomika Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 21, 22, 23
Strana 23 z 23

Chicago-cz.com forum system
USA odkazy | Weblog o USA | Inzerce v USA | Galerie USA | Diskuse o USA

Copyright © chicago-cz.com
Webdesign a Optimalizace by Miro - miroweb.com

UFOseek.com - Directory, Community and News. UFO Seek Forum - rare free community for discussion of UFO-Paranormal, mysterious and unexplained topics.

Slovak Republic Web Directory About Slovak Republic
Czech Republic Web Directory About Czech Republic