Muze ambasada zkontrolovat castku na mem uctu?

FAQFAQ   HledatHledat    RegistraceRegistrace   PřihlášeníPřihlášení

Muze ambasada zkontrolovat castku na mem uctu?

Autor Zpráva
Rose
Anonymní

PříspěvekZaslal: ne srpen 20, 2017 6:05 am    Předmět: Muze ambasada zkontrolovat castku na mem uctu? Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Mela jsem takovou diskuzi. Kamaradka mi tvrdi, ze je bezna praxe, ze studenti maji na uctech penize, ktere jsou tam tak den a pak se zase poslou zpet majiteli. Ted mluvim o tom, kdyz si jde student zadat na ambasadu. To ambasada si nijak neoveruje pravdivost bank account nebo historii uctu? Takhle by to pak snad delal kazdy...
Nikl
Anonymní

PříspěvekZaslal: so srpen 26, 2017 4:03 pm    Předmět: Re: Muze ambasada zkontrolovat castku na mem uctu? Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Rose napsal:
Mela jsem takovou diskuzi. Kamaradka mi tvrdi, ze je bezna praxe, ze studenti maji na uctech penize, ktere jsou tam tak den a pak se zase poslou zpet majiteli. Ted mluvim o tom, kdyz si jde student zadat na ambasadu. To ambasada si nijak neoveruje pravdivost bank account nebo historii uctu? Takhle by to pak snad delal kazdy...

Ambasada pry chtela vypis minimalne za posledni 3 mesice. A z toho uz je videt, jestli je na uctu nejaky pohyb, penize tam jen tak lezi nebo prisli den pred pohovorem. Navic spoustu studaku sponzoruji rodice, protoze za vlastni by mohli jet tak maximalne do Podbaby.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Chicago-cz.com -> Viza Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Chicago-cz.com forum system
USA odkazy | Weblog o USA | Inzerce v USA | Galerie USA | Diskuse o USA

Copyright © chicago-cz.com
Webdesign a Optimalizace by Miro - miroweb.com

UFOseek.com - Directory, Community and News. UFO Seek Forum - rare free community for discussion of UFO-Paranormal, mysterious and unexplained topics.

Slovak Republic Web Directory About Slovak Republic
Czech Republic Web Directory About Czech Republic