Práce v Chicagu

FAQFAQ   HledatHledat    RegistraceRegistrace   PřihlášeníPřihlášení

Práce v Chicagu

odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Chicago-cz.com -> Prace v USA
Autor Zpráva
Lemík
Anonymní

PříspěvekZaslal: ne červenec 17, 2011 11:58 pm    Předmět: Práce v Chicagu Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Ahoj nemohl by mi někdo poradit, kde se dá sehnat práce v Chicagu? Jsem v Chicagu ubytovaný.
Lynnet
Moderator

Registrace: 13. 07. 2006

PříspěvekZaslal: po červenec 18, 2011 12:15 am    Předmět: Re: Práce v Chicagu Odpovědět s citátem

Lemík napsal:
Ahoj nemohl by mi někdo poradit, kde se dá sehnat práce v Chicagu? Jsem v Chicagu ubytovaný.

Vitej. Nevykladej si to osobne,ale pro tyhle dotazy,si klikni v nabidce Inzerce.
Pizzaman
Anonymní

PříspěvekZaslal: po červenec 18, 2011 12:57 am    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Kup si polske noviny.Denik Zwyakowski,nejlepe patecni vydani a hned brzy rano kolem 6 am.Prodavaji se v oblasti Harlem/irving park/Belmont.
REJPAL
Editor

Registrace: 24. 12. 2006

PříspěvekZaslal: po červenec 18, 2011 1:45 am    Předmět: Re: Práce v Chicagu Odpovědět s citátem

Lemík napsal:

Mozna ze by ti mohla neco "dohodit" Ivanka z Chicaga Wink
Dela v mistni restauraci servirku, tak urcite zna plno lidi Cool
Ivanka z Chicaga
Anonymní

PříspěvekZaslal: po červenec 18, 2011 1:58 am    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Kup si radeji ty noviny.K nam chodi akorat duchodci.Vetsina cechu uz odjelo buhvikam.Stoji to tady za starou backoru.A jestli se sem chysta pulka nemecka ,,,tak jako vtip super,,
REJPAL
Editor

PříspěvekZaslal: po červenec 18, 2011 2:35 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Samozrejme ze to byl vtip Wink
Kdo by v teto dobe do USA chtel Confused

Nevim kam se porad ty Hurvajzove "hrnou" Rolling Eyes
Lynnet
Moderator

Registrace: 13. 07. 2006

PříspěvekZaslal: po červenec 18, 2011 7:10 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Rumburak napsal:

Hrnou se sem za poznanim, krasami Ameriky, romantikou, zapadem slunce nad Pacifikem ,surfovanim a moznym snatkem..))))
A pritom vsem se da najit i skvela prace. Jde to,kdyz se do toho clovek da maximalne. Jen ale dnes jsou ti nejmladsi rozmazleni a Ameriku by chteli na zlatem podnose za praci vseho druhu.
V Cesku se ale nenaucili zit a pracovat tak,aby za morem uspeli. Zatim....
Franta

Registrace: 29. 01. 2012

PříspěvekZaslal: ne leden 29, 2012 12:53 pm    Předmět: Práce v Chicagu Odpovědět s citátem

Zdravím,Nevěděl by někdo o dopravních firmách,které sponzorují (na green card)lidi z Evropy,když pro ně budou jezdit( na CDL)Dřív jsem v Chicagu jezdil,pár takových jsem potkal,ale kontakty už nemám.Díky za jakékoliv informace.
dagles

Registrace: 04. 08. 2005

PříspěvekZaslal: čt březen 08, 2012 4:23 am    Předmět: Re: Práce v Chicagu Odpovědět s citátem

Franta napsal:
Zdravím,Nevěděl by někdo o dopravních firmách,které sponzorují (na green card)lidi z Evropy,když pro ně budou jezdit( na CDL)Dřív jsem v Chicagu jezdil,pár takových jsem potkal,ale kontakty už nemám.Díky za jakékoliv informace.
zkus Fraimiller z Oklahomy, tam to pry snad kdysi slo, ale ruku do ohne za to nedam. Nebo se preskol na Diesel mechanika, to snad pry jeste jde
Big_Rig
Editor

Registrace: 19. 01. 2005

PříspěvekZaslal: čt březen 08, 2012 5:39 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Na GC ho nikdo sponzorovat nebude, protoze to nejde. Na H visa je naval a sotva to pokryva odborniky, kteri se sem snazi dostat. Trucker ma nulovou sanci, mechanik stejne. Freymiller ani omylem, je to prilis mala firma a cim dal vic prechazi na power only, pokud vim. Nemaji moc zajem o firemni ridice a samozrejme O/O nikdo sponzorovat nemuze na nic, protoze neni zamestnanec.

Sanci by mel mozna v Kanade. Mozna.
brook
Veteran

Registrace: 21. 12. 2010

PříspěvekZaslal: čt březen 08, 2012 12:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

MW napsal:
Rumburak napsal:

Hrnou se sem za poznanim, krasami Ameriky, romantikou, zapadem slunce nad Pacifikem ,surfovanim a moznym snatkem..))))
A pritom vsem se da najit i skvela prace. Jde to,kdyz se do toho clovek da maximalne. Jen ale dnes jsou ti nejmladsi rozmazleni a Ameriku by chteli na zlatem podnose za praci vseho druhu.
V Cesku se ale nenaucili zit a pracovat tak,aby za morem uspeli. Zatim....

preach that!
brook
Veteran

PříspěvekZaslal: čt březen 08, 2012 1:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

muzu jen potvrdit ze jak ja a lidi v mym veku se do usa rozhodne nezene za vydelkem, ale za americkym zivotem, mentalitou, krajinou atd.
brook
Veteran

PříspěvekZaslal: čt březen 08, 2012 2:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ale porad se jeste najdou takovy ktery zaspali dobu a mysli si ze si tu vydelaj a par z mych davnych pratel mi obcas napise jestli nevim o naky praci atd. dycky me to vytoci, pac vsichni co tu sou tak hledaj praci, a nikdo rozhodne nema nabidek na rozdavani a je rad pokud sam neco vubec ma, fakt vsichni lidi tady v nyc s kterejma se bavim bude hledaj praci a ti co ji maj tak taky hledaj pac to kde delaj neni zrovna idelani, malo penez atd
Big_Rig
Editor

PříspěvekZaslal: čt březen 08, 2012 3:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Povidas si sama se sebou, mamco? Taky na Tebe jde Alzheimer, jako na me? Laughing
Big_Rig
Editor

PříspěvekZaslal: čt březen 08, 2012 3:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Se mi to odeslalo dvakrat.
brook
Veteran

PříspěvekZaslal: čt březen 08, 2012 3:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jj moc rada si povidam sama se sebou pac nikdo mi tak nerozumi jako ja Cool
dagles

Registrace: 04. 08. 2005

PříspěvekZaslal: čt březen 08, 2012 8:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Big_Rig napsal:
Na GC ho nikdo sponzorovat nebude, protoze to nejde. Na H visa je naval a sotva to pokryva odborniky, kteri se sem snazi dostat. Trucker ma nulovou sanci, mechanik stejne. Freymiller ani omylem, je to prilis mala firma a cim dal vic prechazi na power only, pokud vim. Nemaji moc zajem o firemni ridice a samozrejme O/O nikdo sponzorovat nemuze na nic, protoze neni zamestnanec.

Sanci by mel mozna v Kanade. Mozna.
V kanade snad, ale vydelek tam neni nic moc. Co tam jezdim, tak lidi taky remcaj, ze to stoji za prd Confused Jedina vyhoda co tam je, tak ze je zdarma zdravotnictvi, ale jinak nic extra. Na slusnou praci je potreba UZ mit papiry Sad Navic, do 10ti mes. se ma zdrazit palivo az na $6/g. asi budem muset prodat trucky a zakoupit konske povozy, nebo co. Zacne se opakovat doba westernu Smile
REJPAL
Editor

PříspěvekZaslal: pá březen 09, 2012 1:35 am    Předmět: Odpovědět s citátem

brook napsal:
jj moc rada si povidam sama se sebou pac nikdo mi tak nerozumi jako ja Cool

Jses skoro jak ja Twisted Evil
Franta

Registrace: 29. 01. 2012

PříspěvekZaslal: út srpen 28, 2012 5:18 pm    Předmět: Re: Práce v Chicagu Odpovědět s citátem

dagles napsal:
Franta napsal:
zkus Fraimiller z Oklahomy, tam to pry snad kdysi slo, ale ruku do ohne za to nedam. Nebo se preskol na Diesel mechanika, to snad pry jeste jde

Díky za info,mrknu se.Jinak se mi,když se dívám na net,nezdá,že by se v kamionovce za ty leta tolik změnilo.Řidičů shání pořád hodně,našel jsem 6 firem co dokonce zaplatí řidičák i trenéra na první týdny.Když jsem jezdil v Chicagu tak mě můj první šéf chtěl taky sponzorovat na GC-stačilo pro něj jezdit 6 let.Jinak ale Amerika hodně spadla to je jasný.A s tím zdravotním pojištěním to taky není asi růžový...
Big_Rig
Editor

PříspěvekZaslal: st srpen 29, 2012 4:20 am    Předmět: Re: Práce v Chicagu Odpovědět s citátem

Franta napsal:

Když jsem jezdil v Chicagu tak mě můj první šéf chtěl taky sponzorovat na GC-stačilo pro něj jezdit 6 let.

Toto si musim pamatovat, to je dobry trik, jak tahat ridice za nos, aby drzeli hubu a krok Laughing Laughing Laughing
Vymo

Registrace: 04. 03. 2016

PříspěvekZaslal: pá březen 04, 2016 11:56 am    Předmět: Re: Práce v Chicagu Odpovědět s citátem

Big_Rig napsal:
Franta napsal:

Když jsem jezdil v Chicagu tak mě můj první šéf chtěl taky sponzorovat na GC-stačilo pro něj jezdit 6 let.

Toto si musim pamatovat, to je dobry trik, jak tahat ridice za nos, aby drzeli hubu a krok Laughing Laughing Laughing
Smile
Ronald

Registrace: 10. 07. 2016

PříspěvekZaslal: ne červenec 10, 2016 11:05 pm    Předmět: Re: Práce v Chicagu Odpovědět s citátem

Ked este aktualne hladas pracu, kludne sa mi ozvy 630 824 8028 / cura.roland(zavinAC)gmail.com Dik
Ronald

Registrace: 10. 07. 2016

PříspěvekZaslal: ne červenec 10, 2016 11:06 pm    Předmět: Re: Práce v Chicagu Odpovědět s citátem

Lemík napsal:

Ked este aktualne hladas pracu, kludne sa mi ozvy 630 824 8028 / cura.roland(zavinAC)gmail.com Dik
Big_Rig
Editor

PříspěvekZaslal: ne červenec 10, 2016 11:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jestli kluk hleda jeste po peti letech praci, tak je to s nim vazne. Crying or Very sad
Vymo

Registrace: 04. 03. 2016

PříspěvekZaslal: so srpen 19, 2017 4:10 pm    Předmět: Re: Práce v Chicagu Odpovědět s citátem

Ronald napsal:
Lemík napsal:

No je to divné, byl jsem v jedné dopravní firmě v Northlake a oni mi řekli, že mě jako pomocníka mechanika budou sponsorovat na GC...Tak možná to jde ne??
Clayton

Registrace: 09. 08. 2009

PříspěvekZaslal: so srpen 19, 2017 7:47 pm    Předmět: Re: Práce v Chicagu Odpovědět s citátem

Vymo napsal:

No je to divné, byl jsem v jedné dopravní firmě v Northlake a oni mi řekli, že mě jako pomocníka mechanika budou sponsorovat na GC...Tak možná to jde ne??

Very Happy Ne, fakt ne. Takový nesmysl jsem už dlouho neslyšel.
Big_Rig
Editor

PříspěvekZaslal: so srpen 19, 2017 7:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Meli sme tady frajery, co meli zarucene info, jak ziskat GC pres cisteni bazenu a delani pizzy ... a ted pres mechanika.
REJPAL
Editor

PříspěvekZaslal: ne srpen 20, 2017 12:03 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Dalsi Hurvajz Wink
Big_Rig
Editor

PříspěvekZaslal: ne srpen 20, 2017 1:16 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Hurvajz neni. Uz tady pracoval, podle toho, co pise. Je ale videt, ze i zkuseni veri tomu, cemu chteji, at to je sebeblbejsi.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Chicago-cz.com -> Prace v USA Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Chicago-cz.com forum system
USA odkazy | Weblog o USA | Inzerce v USA | Galerie USA | Diskuse o USA

Copyright © chicago-cz.com
Webdesign a Optimalizace by Miro - miroweb.com

UFOseek.com - Directory, Community and News. UFO Seek Forum - rare free community for discussion of UFO-Paranormal, mysterious and unexplained topics.

Slovak Republic Web Directory About Slovak Republic
Czech Republic Web Directory About Czech Republic