CO BY JEŠTĚ KDO MOHL CHTÍT, ŽE ...

FAQFAQ   HledatHledat    RegistraceRegistrace   PřihlášeníPřihlášení

CO BY JEŠTĚ KDO MOHL CHTÍT, ŽE ...
Jdi na stránku 1, 2  Další

odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Chicago-cz.com -> Volne tema
Autor Zpráva
Petr Gejdoš
Soviet partisan

Registrace: 25. 08. 2007

PříspěvekZaslal: st srpen 02, 2017 9:51 pm    Předmět: CO BY JEŠTĚ KDO MOHL CHTÍT, ŽE ... Odpovědět s citátem

TO BYLA ALE ZLÁ DOBA !

Ach, jo...
To byla otrava, jít do obchodu a vůbec se nezajímat o to, zdali tam prodávají bezpečné hračky pro děti, jídlo v restauraci má stejnou gramáž, složení a cenu stejně v Aši jako v Praze.

Ach, jo...
To byla otrava mít ještě před maturitou či vyučením jisté umístění a připravené pracovní zařazení hned po prožitých posledních prázdninách!

Ach, jo ....
Každý musel do práce a to si ještě mohl vybírat, zda přijme práci, kde se upíše třeba na 10 let a oni mu za to dají podnikový byt nebo nenávratnou půjčku na stavbu rodinného domku.

Ach, jo...
A ve spořitelně po narození potomka mu
odepíšou z novomanželské půjčky 4.000 Kč.

Ach, jo...
Například jistota, že pokud budu makat a
neudělám průser, budu mít práci třeba až do
penze, ta lidi neskutečně deptala...

Ach, jo....
Neskutečné násilí bylo pácháno na nemocných. Místo, aby byl vybírán regulační poplatek u lékaře a poté v lékárně včetně tučného doplatku jako v každé demokratické společnosti za léky, odbyli pacienta tím, že za jeden recept musel zaplatit jen jednu korunu a operační lůžko bylo vždy k dispozici jak pro
otylého, tak pro štíhlého. Léky byly podávány personálem nemocnice a nemuseli jsme běžet
do lékárny, kde to zaplatíme z vlastní peněženky, abychom dopřáli svým blízkým předepsanou léčbu lékařem při pobytu v nemocnici!

Ach, jo...
A co teprve vnucování sociálních jistot, že si můžeme s rodinou vyrazit na podnikovou dovolenou a vybrat si z několika nabídek, kde uhradil podnik polovinu ceny. A po odpracování 25 let v pracovním procesu měl člověk právo na odměnu a také při dosažení různých životních jubileí.

Ach, jo...
Ženský si vybrečely oči , když odcházely do důchodu po porození dvou dětí již v 55 letech. Kolik lidí tenkrát snilo o tom, aby mohli pracovat o 10-15 let déle.

Ach, jo....
Po operacích se dělo lidem také bezpráví. Zpravidla 6 týdnů se člověk zotavoval v nemocnici a poté doma. Vůbec mu nebylo dopřáno sladkého pocitu hrůzy, zda ho po návratu do práce hned nepropustí. A co teprve, když vás do půl roku po operaci poslali do lázní ! A ti komunističtí tyrani nám nedali žádnou možnost finanční spoluúčasti. Ne, přátelé ! Nedali nám možnost zaplatit si ani třetinu ! Letci, horníci,policajti - ti měli každoročně plně
zdarma nařízeny lázně pro rehabilitaci organizmu.

Ach, jo...
A co to omezování osobní svobody, kdy každý člověk musel povinně bydlet a nemohl se ani zajít svobodně vyspat do kanálu, nebo pod most. A ještě byl nucen chodit do práce a také nemohl ani svobodně a demokraticky žebrat.

Ach, jo...
Bylo to opravdu děsivé a devastující období našich dějin. Z lidí a hlavně z dětí se stala bezcitná zvěř.
Za komunistů mladší vstávali v autobuse, aby pustili sednout ty starší. Dnešní mladí již znají svá práva v demokratické společnosti a pěkně zůstanou sedět. A tak to má být ! Vždyť jsme si je tak v demokracii vychovali.

Ach, jo...
Již nikdy nechci zažít sociální jistoty ani morální zhoubu, atd., atd., atd., která tenkrát panovala. Konečně máme svobodu a nikdy se nevrátí ty špatné časy! Vždyť nám vůbec nevadí, že většina národa podvádí stát a okrádá nás všechny, jak se dá - své okolí, přátele, ba dokonce i rodiče! Vždyť my si rádi při léčbě v nemocnici zaplatíme léky a pobyt nebo také umřeme, když na nás nemá nikdo čas z ošetřujícího personálu !

Vždyť my si rádi koupíme potraviny přesycené éčky nebo už prohnilé, aby se náš život maličko zpestřil! Vždyť my rádi vzděláváme děti za naše peníze už od školky. Aby potom neznaly v dospělosti ani státní hymnu, natož pak český jazyk a matematiku, ale znají PARTIČKU a COMEBACK!

Vždyť my rádi pijeme alkohol a mluvíme svobodně a vulgárně, nejen mezi sebou, ale také na prknech, co kdysi znamenaly svět. Také v TV, rádiu a divadle - tímto nás hned v
cizině poznají, jsme přece nejlepší - jsme Češi! Vždyť my víme, jak mít situaci pod kontrolou a budeme vždy stát za naším parlamentem a vládou, protože jsme teď konečně spokojeni a vyhovuje nám tento život ve svobodné společnosti, která nám to vše umožňuje a plně nabízí z výdělku těch, kteří si ještě neuvědomili, že je směšné chodit denně do práce. Vždyť stačí zajít občas na sociálku nebo někoho přepadnout a zajet si na dovolenou, zajít s kamarády do herny nebo někde zapařit a ráno zalehnout a odpočívat celé dopoledne. Žijeme přeci jenom jednou!

Co bude - "to neřeš!" To je přece skvělé žití v té naší zemičce, kde gauneři mají svá práva a jejich oběti nemají práva žádná.

Tak čtěte dál svůj bulvár ... koukejte na seriály -
v tom je naše budoucno! Vědět, kdo s kým spí, kdo má nejlepší sex a jak často atd., atd., atd.!!!

Protože přesně jedině tohle nás zachrání!!! Vždyť jíž máme co jsme chtěli a zloději si žijí v klidu, přepychu a blahobytu.

Že jo, dámy a pánové...
Big_Rig
Editor

Registrace: 19. 01. 2005

PříspěvekZaslal: st srpen 02, 2017 11:17 pm    Předmět: Re: CO BY JEŠTĚ KDO MOHL CHTÍT, ŽE ... Odpovědět s citátem

Petr Gejdoš napsal:
zloději si žijí v klidu, přepychu a blahobytu.

Vrat, co sis nakradl, kdyz mas ted vycitky svedomi, Gejdolfe Laughing Laughing Laughing

Mam takovy pocit, ze zvyseny vyskyt Gejdoprispevku, je dalsi nezadany nasledek global warming. Venku je moc horko, tak Gejdolf musi sedet u compu a fnukat.
Clayton

Registrace: 09. 08. 2009

PříspěvekZaslal: čt srpen 03, 2017 1:27 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Kriste pane, to je snůška keců... Nešlo by to Gejdoš nějak trvale zabanovat včetně IP adres v okruhu 100 km?
Big_Rig
Editor

PříspěvekZaslal: čt srpen 03, 2017 1:43 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Cenzurovat ho? Nejsi tak nahodou libertarian, Claytone? Shocked
Lynnet
Moderator

Registrace: 13. 07. 2006

PříspěvekZaslal: čt srpen 03, 2017 3:57 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Kriste Pane, tak ten Gejdolfuv raj, musel byt terno..nechci.
Clayton

PříspěvekZaslal: čt srpen 03, 2017 4:54 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Big_Rig napsal:
Cenzurovat ho? Nejsi tak nahodou libertarian, Claytone? Shocked

Když vidím takovou snůšku nesmyslů, tak přestávám být libertariánem Very Happy
Anonymní

PříspěvekZaslal: čt srpen 03, 2017 10:34 am    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

No... a co tak napsat exaktně, co je na tom všem řečeno špatně ? Je na tom špatně, že na každém okrese bylo kdysi OV KSČ a že komunisti rozhodovali o všem ? A dneska nic takového není snad ?

Co vlastně je na tom blbě ?

Skutečně si někdo myslí, že dneska se lidem žije lépe ? Zkuste se někdo ozvat a napsat, že tomu tak je. A hlavně - ukažte to na nějakých konkrétních příkladech.

PS - Bl-riga bych upozornil, že si asi fakticky dám tu práci, abych zjistil, o co mu vlastně jde ve skutečnosti... Což nemění nic na mém mínění, že zde patří k těm poměrně inteligentnějším... Confused
Anonymní

PříspěvekZaslal: čt srpen 03, 2017 10:36 am    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Lynnet napsal:

Nechci se hádat - fakta, fakta, fakta !! Uveď nějaká fakta, proč nechceš a vůbec co vlastně nechceš. Confused

Vždyť tě nikdo do ničeho nijak nenutí - tedy z mé strany určitě ne. To není můj text, já jej převzal a to samozřejmě s jistýma výhradama. Ani já jsem komunisty nikdy rád neměl.

Ovšem situace se mění každým okamžikem, jak byl svého času pravil "soudruh Napoleon". Dneska v mých očích jsou naprosto největším nepřítelem rozumné části lidstva tzv. "sluníčkáři" = užiteční idioti NWO. Škodlivost komunistů je proti nim na mé škále 0 - 100% asi tak někde na 5% !!

Vlastně jsou a zdá se, že i kdykoli ve skutečnosti byli celkem neškodní... hmmm Shocked
Petr Gejdoš
Soviet partisan

PříspěvekZaslal: čt srpen 03, 2017 12:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Lynnet napsal:

Ještě jednou ocituju a zareaguju na "totéž":
https://www.yahoo.com/news/us-admiral-stands-ready-obey-trump-nuclear-strike-041318160.html

Gratuluju k vybranému vkusu ohledně toho, co bys chtěla a co ne.

PS - vlastně na kdesi nějakých lidech vůbec nezáleží... záleží jen a výhradně na tom, aby ses měla ty (a podobní) dobře, že.

PS2 - zajímavé, jak se zdánlivě inteligentní lidé nééé a nééé zamyslet tak nějak globálně. Prostě je to jakási výpověď o jejich charakteru.
Big_Rig
Editor

PříspěvekZaslal: čt srpen 03, 2017 7:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Anonymous napsal:

Bl-riga bych upozornil, že si asi fakticky dám tu práci, abych zjistil, o co mu vlastně jde ve skutečnosti... Což nemění nic na mém mínění, že zde patří k těm poměrně inteligentnějším... Confused

Ja jsem tady rozhodne nejinteligentnejsi. Ja jsem vedel od prvniho dne, ze jsi stary komanc. Ostatnim to doslo az behem posledni cca 2 let.

O co mne jde? O kopani do tvych kouli, pac to je desna sranda ... i kdyz se trochu stydim za to, ze terorizuju takoveho chudaka dedulu, jako jsi ty. Laughing Laughing Laughing
Big_Rig
Editor

PříspěvekZaslal: čt srpen 03, 2017 7:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Petr Gejdoš napsal:

https://www.yahoo.com/news/us-admiral-stands-ready-obey-trump-nuclear-strike-041318160.html

Gratuluju k vybranému vkusu ohledně toho, co bys chtěla a co ne.

Co ti na tomto vadi? Na tomto principu funguje kazda normalni armada, i tvoje milovana Ruda armada, kterou by jsi zase chtel uvitat v Cechach. Hlavni velitel vyda rozkaz a admiralove/generalove ho vykonaji

Co ti vadi na Trumpovi? Pred rokem jsi mu chtel kourit pero a oslavoval jsi ho jako zachrance Ameriky?

Priznam se, ze ale nechapu proc jsi Trumpista. Podle toho, co tady pises v uvodu tohoto vlakna, tak by jsi mel byt priznivec Obamy/Hillary/Bernieho Sanderse. Obzvlast Bernieho. Cele to tvohe manifesto obzvlast ta cast o zdravotnictvi a dovolenych a odborech, to je v podstate Bernie.
Anonymní

PříspěvekZaslal: čt srpen 03, 2017 8:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Big_Rig napsal:
Anonymous napsal:

Bl-riga bych upozornil, že si asi fakticky dám tu práci, abych zjistil, o co mu vlastně jde ve skutečnosti... Což nemění nic na mém mínění, že zde patří k těm poměrně inteligentnějším... Confused

Ja jsem tady rozhodne nejinteligentnejsi. Ja jsem vedel od prvniho dne, ze jsi stary komanc. Ostatnim to doslo az behem posledni cca 2 let.

O co mne jde? O kopani do tvych kouli, pac to je desna sranda ... i kdyz se trochu stydim za to, ze terorizuju takoveho chudaka dedulu, jako jsi ty. Laughing Laughing Laughing

Cituju zde toto, leč počítej, že reaguju i na ten další (níže) tvůj žblebt...

a)Ano - ty seš doslova "výlupek inteligence" !! Místama je tvá inteligence tak třeskutá, že musím držet vše okolo, aby to "průvanem tvé inteligence" vše neulítlo.

b)Co se týká tvého uspokojení představou, kterak mě kopeš do koulí, tedy zde vskutku nemám co dodávat. Vlastně zde říkáš zcela všechno a přitom dobrovolně - o sobě.

c)Nikdy jsem nikde nepsal, že bych rád vítal či chtěl vítat RA (pro blbečky RA = Rudá Armáda) v Čechách, nemluvě tedy o tom, že dnes taková armáda ani již neexistuje. Dodnes bych byl trestně stíhatelný, kdybych zde popsal (a někdo to zneužil), jak jsem ve skutečnosti RA vítal v roce 68. Což bylo v době, kdy ses pohyboval s bídou v těsných prostorech trenclí svého dědy - tos ani snad tátu neměl ještě na světě - vole inteligentní a k tomu CUCÁKU !!

d)Mi na Trumpovi nevadí skoro vůbec nic - i kdyxž drobné "mouchy" by se našly. Má to tam "synek" v tom americkém bordelu s všelijakýma idiotama docela těžké. Nezávidím mu tu práci. Ty blbče prudce inteligentní však patrně vůbec ani netušíš, že on pro tebe zachraňuje Ameriku takovou, jak bys jí rád viděl i nadále. To ale je u tak prudce inteligentních lidí tvého typu normální, že si serou do vlastního hnízda a ještě si to pochvalují.

e)Já nejsem trumpista. Vzdor tvé vskutku třeskuté inteligenci si dokonce ani toto nepochopil. Já jsem sprostý stalinista.

Bernie je obyčejný idealistický idiot - to jen na okraj.
Anonymní

PříspěvekZaslal: čt srpen 03, 2017 9:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Jo !

Ještě skoro povinný gejdodatek ...

Paprika "Carolina Reaper" je aktuálně na světě absolutně nejvíce pálivá paprika - až 25% obsahu kapsaicinu. Já letos zakoupil "balení" semínek = 10 ks této papričky a pokusil se je rozpěstovat. Nebyly nijak levné, dlužno podotknout. Nikdo ovšem není dokonalý (jako jest zajisté zcela dokonalý pan bl-rig) a tak moje úspěšnost klíčení byla jen 50%. Až dodatečně jsem nastudoval a až tedy "post festum" zjistil, kde a jaké chyby jsem udělal.

Nicméně škody nějak moc velké nenastaly. Z nakonec pouhých 5 ks vyklíčených semínek je v této chvíli 5 ks vzrostlých (cca 120 cm výšky a snad 1 m2 zabrané plochy skleníku) rostlinek, na kterých zrovna na každé dozrává odhadem 30 až 40 papriček "Carolina Reaper".

U mě na zahradě jsou alespoň mírně pálivé i jahody či maliny ! Paprika, aby urostla u mě a nepálila - to prostě je nonsens. Čili je předpoklad, že Carolina Reaper bude u mě na zahradě nejspíše pálivější než originál - tedy mám šanci se dostat do světových análů.

Já si jednu tu papričku včera nakrájel do leča... Pouze s velkým sebezapřením jsem část toho leča snědl. Zbytek se již kompostuje - doufám tedy, že jsem tím neznehodnotil k naprosté nepotřebě celý obsah toho komposteru !

Proč to píšu...

Je mi tě totiž, bl-rigu, docela líto.
czolgos
Moderator

PříspěvekZaslal: čt srpen 03, 2017 10:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Kecy starýho komunisty, co nám chtěl kdysi namluvit, jak se jeho rodina měla za komančů špatně.
No jo, blíží se srpen a výročí osvobození co? Laughing
Big_Rig
Editor

PříspěvekZaslal: pá srpen 04, 2017 12:53 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Anonymous napsal:
Jo !

Ještě skoro povinný gejdodatek ...

Paprika "Carolina Reaper" je aktuálně na světě absolutně nejvíce pálivá paprika - až 25% obsahu kapsaicinu. Já letos zakoupil "balení" semínek = 10 ks této papričky a pokusil se je rozpěstovat. Nebyly nijak levné, dlužno podotknout. Nikdo ovšem není dokonalý (jako jest zajisté zcela dokonalý pan bl-rig) a tak moje úspěšnost klíčení byla jen 50%. Až dodatečně jsem nastudoval a až tedy "post festum" zjistil, kde a jaké chyby jsem udělal.

Nicméně škody nějak moc velké nenastaly. Z nakonec pouhých 5 ks vyklíčených semínek je v této chvíli 5 ks vzrostlých (cca 120 cm výšky a snad 1 m2 zabrané plochy skleníku) rostlinek, na kterých zrovna na každé dozrává odhadem 30 až 40 papriček "Carolina Reaper".

U mě na zahradě jsou alespoň mírně pálivé i jahody či maliny ! Paprika, aby urostla u mě a nepálila - to prostě je nonsens. Čili je předpoklad, že Carolina Reaper bude u mě na zahradě nejspíše pálivější než originál - tedy mám šanci se dostat do světových análů.

Já si jednu tu papričku včera nakrájel do leča... Pouze s velkým sebezapřením jsem část toho leča snědl. Zbytek se již kompostuje - doufám tedy, že jsem tím neznehodnotil k naprosté nepotřebě celý obsah toho komposteru !

Proč to píšu...

Je mi tě totiž, bl-rigu, docela líto.

Je toto nejaka lekce o tom, jak funguje Gejdolfovsko-Marxisticka ekonomika? Nebo snaha o vysvetleni ekosystemu Betelgeuse? Sviti ty palive jahody a maliny nazelenalym svetlem? Vysvetlovalo by to tvoje prispevky - jsi mutant, mas dve hlavy, ktere se hadaji.
Big_Rig
Editor

PříspěvekZaslal: pá srpen 04, 2017 1:20 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Anonymous napsal:

Mi na Trumpovi nevadí skoro vůbec nic - i kdyxž drobné "mouchy" by se našly. Má to tam "synek" v tom americkém bordelu s všelijakýma idiotama docela těžké. Nezávidím mu tu práci. Ty blbče prudce inteligentní však patrně vůbec ani netušíš, že on pro tebe zachraňuje Ameriku takovou, jak bys jí rád viděl i nadále. To ale je u tak prudce inteligentních lidí tvého typu normální, že si serou do vlastního hnízda a ještě si to pochvalují.

Bernie je obyčejný idealistický idiot - to jen na okraj.

OK, tak pokud ti nevadi Trump, tak nechapu, co mel znamenat ten clanek a kritika Lynnet. Ona hrde volila Trumpa a haji ho do posledniho dechu.

Ano, Trump je obklopeny idiotama, ale dotycni idioti byli bud jim nominovani nebo jsou jeho rodina.

Psal jsi tady jeste nedavno, ze v Trumpove Americe bude "lidem, jako jsem ja" zatracene horko tezko a podobne veci. Jak pro me Trump najednou zachranuje Ameriku?

Jak si ja seru do vlastniho hnizda a jeste to chvalim?

Pokud je Bernie idealisticky idiot, tak co jsi ty? Senilni komunisticky idiot?
Clayton

PříspěvekZaslal: pá srpen 04, 2017 1:35 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Gejdoše nezajímá, že to skvělé zdravotnictví a ty skvělé potraviny, byly tak dobré, že lidé umírali mnohem dříve než v okolních kapitalistických zemích. A toho "vysokého" důchodu si také užívali jen zlomek doby než třeba důchodci v Rakousku. Na školy se lidé nedostali třeba jen kvůli názorům svých rodičů. Cestovat se nedalo, v obchodech nebyl ani toaletní papír. Ale to snad nemá cenu vyjmenovávat. Gejdoš asi trpí nějakou ztrátou paměti.
Řečeno s Nohavicou: "já si to pamatuju, tu hrůzu pamatuju, ty noci pamatuju, ta rána pamatuju, zákazy pamatuju, seznamy pamatuju, ty lidi pamatuju..."
Anonymní

PříspěvekZaslal: pá srpen 04, 2017 7:08 am    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Clayton napsal:
Gejdoše nezajímá, že to skvělé zdravotnictví a ty skvělé potraviny, byly tak dobré, že lidé umírali mnohem dříve než v okolních kapitalistických zemích. A toho "vysokého" důchodu si také užívali jen zlomek doby než třeba důchodci v Rakousku. Na školy se lidé nedostali třeba jen kvůli názorům svých rodičů. Cestovat se nedalo, v obchodech nebyl ani toaletní papír. Ale to snad nemá cenu vyjmenovávat. Gejdoš asi trpí nějakou ztrátou paměti.
Řečeno s Nohavicou: "já si to pamatuju, tu hrůzu pamatuju, ty noci pamatuju, ta rána pamatuju, zákazy pamatuju, seznamy pamatuju, ty lidi pamatuju..."

Mě to vše samozřejmě zajímá. A vysvětlím ti to všechno zcela snadno, vše, co budeš chtít. To ale budu muset hóóódně slevit ze svých propagandistických žvástů, pletení si pojmů s dojmy a montování dohromady "hrušek a jablek" !

Protože takto se na tu příšernou směsku polo-lží a poloprav, keců a žvástů, co jsem tady teď napsal, tedy na něco takového se rozumně reagovat nedá. Z toho totiž vyplývá, že žiji v jakémsi paralelním Vesmíru.
Big_Rig
Editor

PříspěvekZaslal: pá srpen 04, 2017 3:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Clayton napsal:

Toto je celkem normalni zkresleni pameti. Vsichni si idealizujeme minulost. Republikanska strana, Trumpova kandidatura, dnes prakticky cela pravice je zalozena na regresi do jakesi idealizovane minulosti plne segregace, sexismu, xenofobie a dokonce navratu ke Studene valce.
Anonymní

PříspěvekZaslal: pá srpen 04, 2017 6:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Big_Rig napsal:
Clayton napsal:

Toto je celkem normalni zkresleni pameti. Vsichni si idealizujeme minulost. Republikanska strana, Trumpova kandidatura, dnes prakticky cela pravice je zalozena na regresi do jakesi idealizovane minulosti plne segregace, sexismu, xenofobie a dokonce navratu ke Studene valce.

Ty snad vůbec nemáš rozum, blbej-rigu !

A to sem si myslel celou dobu, že snad ano - že nějaký rozum máš. Tak tedy smůla ...

Já si nepotřebuju nijak minulost mé Vlasti idealizovat. Já se "prostě a jednoduše dívám na své okolí !!". Píšu "mé Vlasti", protože jsou zde (a spíše tedy většina) takoví, co prostě žádnou Vlast nemají. Těm nanejvýš (skororo-škodolibě) vzkážu, že bez nich Vlast nezahyne ! Oni sami však ano ...

Tedy - já jsem se narodil, když moje maminka měla již 40 roků (otec 52 roků) - čili mám pro "poválečnou generaci" atypicky staré rodiče. O těch okolnostech, proč vůbec jsem byl počat, o tom jsem tady podrobně již psal, ale zdejší spíše imbecilní antikomunisté z toho udělali "onanovací téma". (Prosím, pane blbej-rigu, nikoho nijak nepřekvapíš ! Klidně si opět zaonanuj...)

Mimochodem - každého zdejšího žhavého antikomunistu odhaduju, že sám anebo byl původně žhavý komunista, nebo alespoň jeho rodiče - zcela bezpečně. To nechť jistý Clayton bere zcela vážně jako varování, že se s ním mazat nebudu.
Lynnet
Moderator

Registrace: 13. 07. 2006

PříspěvekZaslal: pá srpen 04, 2017 7:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Big_Rig napsal:
Clayton napsal:

Je fakt ze starsi generace v CR velebi stare casy a otravuje tim mladsi, no a starsi generace a nemala cast stredni tady, ma blize k republikanum a to I z hlediska krestanskych korenu, ktere v USA hraji roli vetsi nez mensi. Neni to ani xenofobie, rasismus nebo sexismus....krestane jen chteji mit svuj prostor, ktery si haji. Trump se na tomhle docela svezl a povzbudil jejich viru. Skoro si zapomnel ze I velka cast Cernochu ci Hispanicu, jsou krestane....i proto prohrala Hillary,pze ta kritizovala krestany a chtela zatlacit katoliky na okraj. Obama a jeho aktivity v PP a LGBT, par narizeni ci doporuceni, mu myslim take nepomohlo.. Tady je hlavni pricina proc nezvitezila Hillary, ktera navic, ani ne tak dlouho zpet,byla anti LGBT I pro-life. Jeji veletoce ji sebraly volice.

Pokud mluvim s lidmi, tak prave to zametani krestanskych tradic pod koberec ,je to, proc maji demokrate problemy a Trump I s tim jak si vede nevede, ma stale potrebnou podporu. Sance ze se snizi Dane, mu take prihravaji, stejne jako jeho drazdeni zakonodarcu ve veci ACA,kterou brani a zaroven opovrhuji. Tady mu pomaha I podpora libertarianu, kteri by radi snizili federalni vydaje a urcite neslysi na to,ze to prece Bernie take...pze to tak proste neni.
Medializovani pripadu jak je ACA tragicka a financne devastujici, je take na co lide slysi....tech co ACA kritizuji z vlastnich zkusenosti je hodne.
Ekonomicke injekce do statu, kde by mohl ziskat, mu podporu pozvedava. Vystupuje jako nekdo, koho potrebuji,pze Obama na ne kakal celych 8 let. Ten Guverner z WV, democrat, prestupujici k republikanum, no nebyl "dojemny?")
Trump je recnik, ktery umi zatlacit.....Obama to neumi a neumel, neni to nekdo,kdo zaujme tam,kde by mel.

Amerika neni Evropa,ktera je mnohem modernejsi a otevrenejsi a globalizovanejsi. Jak moc USA trpi na tom co byvavalo, se ukazuje I v tehle dobe. Tam kde je "Trumpovo" obzvlast.
CA nebo NYC, jsou mnohem globalizovanejsi a zde sehrava svou roli I emigrace,hlavne ta jeji ilegalni cast. Tady I krestane z casti mexicke populace, stoji pri svych krajanech a Trumpa nevoli, stejne tak jako mnohocetne LGBT komunity ve velkych mestech jako SF nebo LA. California se stejne pravdepodobne roztrhne na par celku,pze jeji nesourodost je enormni.......SF Bay a LA area, Silicon Valley a pak jizni Kalifornie, kde je vice republikanu. Pokud ale posloucham ty plany, tak kdovi.....je tam moc populismu a ignorance reality. Reseni jak se snizi vysoka kriminalita a bezdomovectvi, lide na Food Stamps, chybi, nic...nikde.
Big_Rig
Editor

PříspěvekZaslal: pá srpen 04, 2017 8:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Gejdolfe, napis, co si myslis o tom projevu od Lynnet. Mne se to libilo. Jinak, ale Gejdolfe, nevdek svetem vladne. Ja se te zastanu pred Claytonem a ty mne nadavas? Mas stesti, ze uz vim, ze jsi mel starsi rodice. Ted chapu, ze tvoje dusevni poruchy maji geneticky puvod.
Anonymní

PříspěvekZaslal: pá srpen 04, 2017 10:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Big_Rig napsal:
Gejdolfe, napis, co si myslis o tom projevu od Lynnet. Mne se to libilo. Jinak, ale Gejdolfe, nevdek svetem vladne. Ja se te zastanu pred Claytonem a ty mne nadavas? Mas stesti, ze uz vim, ze jsi mel starsi rodice. Ted chapu, ze tvoje dusevni poruchy maji geneticky puvod.

Jojojo !

Moje (duševní) poruchy jsou tím hladce vysvětlené a doufám, že už se o tom nebudeš tady dále jakkoli podrobně vybavovat - natož že vůbec o tom zmiňovat. Neb bych si to musel vysvětlit způsobem pro tebe zcela až neakceptovatelným. Ovšem v každém případě - kdybys to hodlal dále rozvíjet, bych tě asi musel (naprosto oprávněně) zažalovat..

Čili jako člověk Ameriky znalý bys měl alespoň rtušit, že by tě čekaly nemalé problémy...
Anonymní

PříspěvekZaslal: pá srpen 04, 2017 10:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Tak jo !!

K velikolepému projevu Lynnet můžu smysluplně dodat asi tak nanejvýše toto:

ad "Je fakt ze starsi generace v CR velebi stare casy a otravuje tim mladsi"

lze říci totiž jediné - totiž to, že pravda je opravdu jen jedna ! Ta mladá generace neví totiž vůbec, o čem se zde mluví. No a mluvit a nevědět o čem - to tedy bývá vskutku problém !

Milá Lynnet mi to snad odpustí - ovšem hodně často s ní vehementně nesouhlasím. Vlastně s ní souhlasím zřídka-kdy.

Ovšem stran Trumpaje nutno kromě za A říci i za B a furt dále !!

Ono je v podstatě docela jednoduché někomu vcelku cíleně kudlou odříznout kus krevního oběhového systému a potom mu vyčítat, že mu ten oběhový systém nefunguje - samozřejmě protože kouří (tabák)...
Big_Rig
Editor

PříspěvekZaslal: pá srpen 04, 2017 11:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Anonymous napsal:

bych tě asi musel (naprosto oprávněně) zažalovat..

Tak me zaluj ty geneticky odpadku. Laughing Laughing Laughing

Jenom tak pro zajimavost, kde a za co me budes zalovat, geneticka porucho? Shocked

U mezinarodniho soudu na ochranu prav mutantu? Laughing Laughing Laughing

To je pecka. Miru jsi vyzval na bozi soud a me vyzyvas na mutantsky soud?
Big_Rig
Editor

PříspěvekZaslal: pá srpen 04, 2017 11:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Anonymous napsal:
Tak jo !!

K velikolepému projevu Lynnet můžu smysluplně dodat asi tak nanejvýše toto:

ad "Je fakt ze starsi generace v CR velebi stare casy a otravuje tim mladsi"

lze říci totiž jediné - totiž to, že pravda je opravdu jen jedna ! Ta mladá generace neví totiž vůbec, o čem se zde mluví. No a mluvit a nevědět o čem - to tedy bývá vskutku problém !

Milá Lynnet mi to snad odpustí - ovšem hodně často s ní vehementně nesouhlasím. Vlastně s ní souhlasím zřídka-kdy.

Ovšem stran Trumpaje nutno kromě za A říci i za B a furt dále !!

Ono je v podstatě docela jednoduché někomu vcelku cíleně kudlou odříznout kus krevního oběhového systému a potom mu vyčítat, že mu ten oběhový systém nefunguje - samozřejmě protože kouří (tabák)...

Najde se tady nekdo, kdo mi to prelozi?
Big_Rig
Editor

PříspěvekZaslal: ne srpen 13, 2017 4:22 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Lynnet napsal:

Neni to ani xenofobie, rasismus nebo sexismus....krestane jen chteji mit svuj prostor, ktery si haji. Trump se na tomhle docela svezl a povzbudil jejich viru. Skoro si zapomnel ze I velka cast Cernochu ci Hispanicu, jsou krestane

http://www.huffingtonpost.com/entry/what-oppressed-white-men-look-like-charlottesville_us_598f2ff4e4b09071f699f123?ncid=edlinkushpmg00000313

Ze by protestujici krestane chteli prostor? Velka cast latinos a cernochu stoji s nimi? Obama na ne kaslal, citi se utlacovani?

To musi byt ono. Vyrazis za svymi spolukrestany do Charlottesville, VA, Lynnet?
REJPAL
Editor

Registrace: 24. 12. 2006

PříspěvekZaslal: ne srpen 13, 2017 7:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

A to me nekdo bude rikat, ze jsem rasista Razz Twisted Evil
Petr Gejdoš
Soviet partisan

PříspěvekZaslal: ne srpen 13, 2017 8:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Big_Rig napsal:
Lynnet napsal:

Neni to ani xenofobie, rasismus nebo sexismus....krestane jen chteji mit svuj prostor, ktery si haji. Trump se na tomhle docela svezl a povzbudil jejich viru. Skoro si zapomnel ze I velka cast Cernochu ci Hispanicu, jsou krestane

http://www.huffingtonpost.com/entry/what-oppressed-white-men-look-like-charlottesville_us_598f2ff4e4b09071f699f123?ncid=edlinkushpmg00000313

Ze by protestujici krestane chteli prostor? Velka cast latinos a cernochu stoji s nimi? Obama na ne kaslal, citi se utlacovani?

Milej pane !

Věřím, že ty sám sobě nevěříš... ono se není čemu divit totiž, miláčku můj milenej ! Tebe tady přečetl už asi úplně každý...

Takže tedy trochu jinými slovy zopakuju tu samou otázku - seš schopen vlastními slovy a z vlastní hlavy vysvětlit, co se to tam děje ??

PS - a nedělej ze sebe blba, že nevíš, kde...
Big_Rig
Editor

PříspěvekZaslal: ne srpen 13, 2017 10:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

REJPAL napsal:
A to me nekdo bude rikat, ze jsem rasista Razz Twisted Evil

Myslim, ze ty i ja jsme rasisti ... ale aspon si to uvedomujeme a myslim, ze se za to stydime aspon obcas. Nad nekteryma lidma, uvedu treba i Mlynka, se kterym ted vedu velice zvlastni debatu na FB (samozrejme, on nema tady s timto typem lidi nic moc spolecneho), ale zustava rozum stat. Predevsim proto, ze oni si to ani neuvedomuji a naprosto si to nepripousteji.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Chicago-cz.com -> Volne tema Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

Chicago-cz.com forum system
USA odkazy | Weblog o USA | Inzerce v USA | Galerie USA | Diskuse o USA

Copyright © chicago-cz.com
Webdesign a Optimalizace by Miro - miroweb.com

UFOseek.com - Directory, Community and News. UFO Seek Forum - rare free community for discussion of UFO-Paranormal, mysterious and unexplained topics.

Slovak Republic Web Directory About Slovak Republic
Czech Republic Web Directory About Czech Republic