balíky z usa do ČR

FAQFAQ   HledatHledat    RegistraceRegistrace   PřihlášeníPřihlášení

balíky z usa do ČR
Jdi na stránku 1, 2  Další

Autor Zpráva
eda
Anonymní

PříspěvekZaslal: st leden 30, 2008 1:18 pm    Předmět: balíky z usa do ČR Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Dobrý den,
chtěla jsem se zeptat , zda můžu posílat balíky z Atlanty? To asi musím nejříve poslat balík do Chicago? A jak může být balík velký , aby mě ho vzala Us pošta?
Můžete mě prosím napsat kontakt na nějakou přepravní službu. Třeba na nějakou polskou, potřebuju dostat velký balík do Ř , do Prahy. A za jakou cenu??
díky moc za pomoc Eda
pdmlynek
Moderator

Registrace: 16. 08. 2005

PříspěvekZaslal: st leden 30, 2008 3:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Máš hodně možností.

Můžeš to poslat přes normální poštu (viz. www.usps.gov ), nebo přes UPS ( www.ups.com) nebo přes FedEx ( www.fedex.com ) nebo přes DHL ( www.dhl.com ).
Anonymní

PříspěvekZaslal: čt leden 31, 2008 6:15 am    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

http://www.naszpolamer.com/
Marcela Malkova
Anonymní

PříspěvekZaslal: st duben 15, 2009 11:30 am    Předmět: jAK poslat baliky Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Ahoj,
nejlepsi a nejlacinejsi a take stoprocentni je posilat pres Polaky. Je to polska agentura, je temer v kazdem vetsim meste nebo se zeptej nekde v polskem obchode, vetsinou to vi. Ja jsem poslala snad 20 baliku pres ne a prisly vsechny naprosto nedotcene a v poradku. Dokonce jsem posilala i klavesy a naprosto neposkozene dorazily. Tady to rozvazi pan, ktery bydli nekde na Morave a ja ted marne na neho hledam kontakt. Snad ho dohledam. Ja jsem posilala baliky z Fort Lauderdale. Tak ahoj a hodne stesti.
Henek
Veteran

Registrace: 12. 03. 2005

PříspěvekZaslal: st duben 15, 2009 10:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ja posilam z USPS a nikdy jsem nemel problem a pojisteni je levne taky do $ 100. je zdarma
Anonymní

PříspěvekZaslal: ne červen 21, 2009 8:40 pm    Předmět: Re: jAK poslat baliky Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Marcela Malkova napsal:
Ahoj,
nejlepsi a nejlacinejsi a take stoprocentni je posilat pres Polaky. Je to polska agentura, je temer v kazdem vetsim meste nebo se zeptej nekde v polskem obchode, vetsinou to vi. Ja jsem poslala snad 20 baliku pres ne a prisly vsechny naprosto nedotcene a v poradku. Dokonce jsem posilala i klavesy a naprosto neposkozene dorazily. Tady to rozvazi pan, ktery bydli nekde na Morave a ja ted marne na neho hledam kontakt. Snad ho dohledam. Ja jsem posilala baliky z Fort Lauderdale. Tak ahoj a hodne stesti.

Kdysi jsem take posilala baliky pres polamer, ale ted jsem chtela poslat balik, ktery vazi 62 liber a rozmery 30x45x45 takze ani ne tak velky. cena $324.00, pres postu cena 280.00 .Cenu jsem si vyhledala na strance polameru. Takze si myslim, ze ta cena uz neni tak nizka jak to bylo kdysi, navic nemusim jet do chicaga pres ctvrt ameriky balik poslat.
Anonymní

PříspěvekZaslal: ne červen 21, 2009 8:50 pm    Předmět: Re: jAK poslat baliky Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Anonymous napsal:
Marcela Malkova napsal:
Ahoj,

Kdysi jsem take posilala baliky pres polamer, ale ted jsem chtela poslat balik, ktery vazi 62 liber a rozmery 30x45x45 takze ani ne tak velky. cena $324.00, pres postu cena 280.00 .Cenu jsem si vyhledala na strance polameru. Takze si myslim, ze ta cena uz neni tak nizka jak to bylo kdysi, navic nemusim jet do chicaga pres ctvrt ameriky balik poslat.

Omlouvam se za spatnou informaci, spatne jsem balik zmerila. Zadala jsem cm misto inchu, takze cena kolem 70ti dolaru. Tak teda Polamer stale Wink vede Wink
KT
Anonymní

PříspěvekZaslal: pá srpen 07, 2009 8:53 am    Předmět: Shipito Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Ahoj, mrkni na www.shipito.com, majitel je Cech, firma je 100 poctiva, spolehliva a nejspis s nejnizsimi tarify
K.
mogwayCZ

Registrace: 23. 03. 2008

PříspěvekZaslal: po srpen 24, 2009 9:39 am    Předmět: Re: Shipito Odpovědět s citátem

KT napsal:
Ahoj, mrkni na www.shipito.com majitel je Cech, firma je 100 poctiva, spolehliva a nejspis s nejnizsimi tarify
K.

Presne tak, je to zatim nejspolehlivejsi a nejlevnejsi sluzba co znam. John Vanhara pristupuje ke svemu byznysu na 100% spolehlive a poctive. Jeste s odpustenim link na jeho blog www.podnikanivusa.com abyste vedeli o koho jde. (Omlouvam se jestli to tady nesmi byt...)
Anonymní

PříspěvekZaslal: st březen 26, 2014 7:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

zdravim,nevite jak dlouho jde balik s usa do čr?už je to 3 tyden a nic
Lynnet
Moderator

Registrace: 13. 07. 2006

PříspěvekZaslal: st březen 26, 2014 8:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Anonymous napsal:
zdravim,nevite jak dlouho jde balik s usa do čr?už je to 3 tyden a nic

No,jak kdy. Muze uz byt davno v CR,kde to trci na celnici,coz je obvykle. Z USA balik odejde do par dni. Mel by prijemce baliku kontaktovat svou postu,pze oni jsou schopni vybirat jeste extra poplatky do doby doruceni,coz se muze jeste pak prodrazit.
czolgos
Moderator

Registrace: 19. 01. 2005

PříspěvekZaslal: st březen 26, 2014 9:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

A taky asi záleží, co je to za balík. Jestli jde lodí nebo letadlem.
Anonymní

PříspěvekZaslal: čt březen 27, 2014 12:37 am    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Edo, me stale nejlepe vychazi posilat baliky pres POLAMER. Podle me, jednoznacne jsou nejlevnejsi stale Polaci - LODNI PREPRAVA a cca 6-8 tydnu dodani. Nikdy se nic neztratilo, ani nerozbilo. Proste v tomto maji u me jednicku s hvezdickou.

www.polamerusa.com

http://www.polamerusa.com/NMGPages/Biura.aspx

maji na webovce vse, i cenik, ale na ten bych moc nedala, protoze porad delaji nejake slevy. Muzes si tam zavolat(napr.2747 N. Harlem, Chicago, IL
tel. (773) 237-5400

Skoda, prepravni list jsem uz vyhodila, ale posilala jsem v naposledy v unoru 2014, balik byl neco kolem 27 kilo (asi 52pounds) a platila jsem nejakych 38 dolaru total. Ty rozmery? Myslim, 60x60 cm a na vysku nejakych 80 cm. No a za 6 tydnu byl v Praze, doma u dveri. (musis tez uvest telefon prijemce, aby se s nim mohli spojit, kdy prijedou).

Jinak, pokud je balik maly a potrebujes ho rychle dostat do Cech (take obcas uzivam USPS)
www.USPS.com (klasicka americka posta)
Fflat Rate- je relativne nejlevnejsi, ale nad 20 dolaru hodnoty baliku, platis clo v CR. I ten maly balik 3-4 kg ti vyjde asi na tech 35 dolaru. Poslani velkeho baliku bych pres USPS vubec nedoporucovala,zda se mi to opravdu drahe.

Se SHIPITO zkusenosti nemam.

Vim, komplikuje ti to ta Atlanta, sorry
czolgos
Moderator

PříspěvekZaslal: čt březen 27, 2014 7:19 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Nevim, jestli Eda oceni tvoji odpoved. Ptal se pred 6-ti lety Smile
Anonymní

PříspěvekZaslal: čt březen 27, 2014 7:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

no to nevim,kamoš mi měl poslat nějake oblečeni.ale jak je velkej netušim.už mě to sere a mam podezřeni že mi nic neposlal
Anonymní

PříspěvekZaslal: čt březen 27, 2014 7:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

udajně to posilal přez US postal service.jde nějak zjistit kde se to mohlo zadrhnout?děkuji vam.
Indy

Registrace: 19. 01. 2014

PříspěvekZaslal: čt březen 27, 2014 8:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja jsem si jednou nechala poslat z US do CR Nike botasky, posta sla tyden, na celnici to sedelo skoro dva mesice a pak mi prijeli domu s balikem a nainkasovali mi 1500 KC poplatek. Zlodeji.
Lynnet
Moderator

Registrace: 13. 07. 2006

PříspěvekZaslal: čt březen 27, 2014 9:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Indy napsal:
Ja jsem si jednou nechala poslat z US do CR Nike botasky, posta sla tyden, na celnici to sedelo skoro dva mesice a pak mi prijeli domu s balikem a nainkasovali mi 1500 KC poplatek. Zlodeji.

Presne,jak pisu nahore. Ten kdo to ma dostat,musi zavolat na tu postu na kterou je balik urcen mistem bydliste a ti jej budou informovat. Mel by vedet a udat poste kdo odesila. Odesilatel by mel odfaxovat prijemci podaci listek ci celni deklaraci,at ma aspon nejake informace a neplati pak velke poplatky,pze to trcelo na celnici vecnost,pze oni maji casu dost.
Jinak zasilka se da I sledovat,tracking number,zalezi jak to poslal,vsechny baliky v CR NESLEDUJI,ale zjistis aspon ze balik z USA odesel

https://tools.usps.com/go/TrackConfirmAction!input.action
REJPAL
Editor

Registrace: 24. 12. 2006

PříspěvekZaslal: pá březen 28, 2014 2:04 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Indy napsal:

Se to ani nevyplatilo posilat, ze jo Wink
Indy

Registrace: 19. 01. 2014

PříspěvekZaslal: so březen 29, 2014 9:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Lynnet napsal:
Indy napsal:

Presne,jak pisu nahore. Ten kdo to ma dostat,musi zavolat na tu postu na kterou je balik urcen mistem bydliste a ti jej budou informovat. Mel by vedet a udat poste kdo odesila. Odesilatel by mel odfaxovat prijemci podaci listek ci celni deklaraci,at ma aspon nejake informace a neplati pak velke poplatky,pze to trcelo na celnici vecnost,pze oni maji casu dost.
Jinak zasilka se da I sledovat,tracking number,zalezi jak to poslal,vsechny baliky v CR NESLEDUJI,ale zjistis aspon ze balik z USA odesel

https://tools.usps.com/go/TrackConfirmAction!input.action

Ty to rikas jako by to v CR fungovalo tak, ze TY si zavolas a oni zacnou skakat jak ty piskas Very Happy

Bohuzel.

Ja si to nechala poslat. Podle tracking number to prislo do CR za 5 dni.
2 mesice to sedelo na celnici, kam se NEDA zavolat. Ale kdyz clovek zna lidi tak se mu pozeptaj. Jenze to neslo popostrcit, ono bylo leto, nejak se menily smernice a ty lidi na poste to nezajima ze TY cekas Very Happy

Cena uvedena na baliky byla. ALE CR posta ma svoje sazby. A hodnoti podle ceny ktera by byla platna v CR. Takze jestli moje Niky s bublinama staly $250 v USA, tak podle toho se to nepocitalo. Pocitala se cena ktera by byla platna podle jejich smernic.

Mela jsem dve moznosti. Bud zaplatit clo a nebo vratit balik odesilateli.

Protoze to byl darek, tak jsem si s "radosti" zaplatila clo a boty si nechala, protoze porad me staly teda min nez kdybych si je mela koupit sama. A navic, v CR jeste na trhu nebyly Very Happy
andysek40

Registrace: 03. 08. 2015

PříspěvekZaslal: so srpen 08, 2015 12:18 am    Předmět: Re: balíky z usa do ČR Odpovědět s citátem

eda napsal:
Dobrý den,
chtěla jsem se zeptat , zda můžu posílat balíky z Atlanty? To asi musím nejříve poslat balík do Chicago? A jak může být balík velký , aby mě ho vzala Us pošta?
Můžete mě prosím napsat kontakt na nějakou přepravní službu. Třeba na nějakou polskou, potřebuju dostat velký balík do Ř , do Prahy. A za jakou cenu??
díky moc za pomoc Eda

Balik si posilej pres Polaky jsou v Lawrencevile najdi si to na internetu kde to presne je .Je to mali obchudek je tam naproti tomu benzina Race Trac .Adresa je 439 W Pike St, Lawrenceville, GA 30046 my jsme tam nekolik let jezdily posilat baliky.Trva to 6tydnu dilnez postou do CR ale nemusis platit zadne clo a mit problemy tim v CR.Dovezou to az ke dverim prijemce.
andysek40

Registrace: 03. 08. 2015

PříspěvekZaslal: so srpen 08, 2015 12:20 am    Předmět: Re: balíky z usa do ČR Odpovědět s citátem

andysek40 napsal:
eda napsal:
Dobrý den,
díky moc za pomoc Eda

Balik si posilej pres Polaky jsou v Lawrencevile najdi si to na internetu kde to presne je .Je to mali obchudek je tam naproti tomu benzina Race Trac .Adresa je 439 W Pike St, Lawrenceville, GA 30046 my jsme tam nekolik let jezdily posilat baliky.Trva to 6tydnu dilnez postou do CR ale nemusis platit zadne clo a mit problemy tim v CR.Dovezou to az ke dverim prijemce.
do Chicaga nemusis oni si to tam preberou a odvazeji jich vice naraz
czolgos
Moderator

PříspěvekZaslal: po květen 15, 2017 4:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Má někdo zkušenosti z poslední doby s posláním balíku přes Polamer z Chicaga do ČR, za jak dlouho to dojde? Váha cca 15 liber.
Big_Rig
Editor

PříspěvekZaslal: st květen 17, 2017 3:01 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Toto sem nejak prehledl. Loni sem posilal 60lbs balik a doslo to za cca 3 tydny. Nekdy to ale muze trvat dyl. Zalezi, jak rychle zaplni kontejner a jak maji nasmlouvanou lod. Do 6 tydnu urcite pokazde.
czolgos
Moderator

PříspěvekZaslal: st květen 17, 2017 6:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jak to pak z Polska dostanou do ČR? Přepošlou klasickou poštou nebo mají svojí přepravu?
Big_Rig
Editor

PříspěvekZaslal: st květen 17, 2017 7:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ive to prislo postou.
Anonymní

PříspěvekZaslal: čt květen 18, 2017 7:39 am    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

czolgos napsal:
Má někdo zkušenosti z poslední doby s posláním balíku přes Polamer z Chicaga do ČR, za jak dlouho to dojde? Váha cca 15 liber.

Lepsi je pry www.polonezparcelservice.com. Ten pry dorucuje zasilky do CR vlastnim kuryrem, takze to mine Ceskou postu a jeji povestnou celni pobocku v Praze. A pry to dokonce neresi ani celnici v Polsku.
Osobne nevyzkouseno, tak za info nerucim.
Hrondor
Anonymní

PříspěvekZaslal: st červen 21, 2017 7:02 pm    Předmět: Planet Express Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Zkuste www.planetexpress.com , velmi dobré ceny a profesionální přístup všech zaměstnanců. Oproti výše napsaným společnostem jednoznačně progresivnější a rozumnější volba Smile
czolgos
Moderator

PříspěvekZaslal: pá červen 30, 2017 9:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

czolgos napsal:

Tak nakonec to šlo 41 dnů.
Big_Rig
Editor

PříspěvekZaslal: so červenec 01, 2017 4:08 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Vic nez mmesic? Divne.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Chicago-cz.com -> Pomoc SOS Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

Chicago-cz.com forum system
USA odkazy | Weblog o USA | Inzerce v USA | Galerie USA | Diskuse o USA

Copyright © chicago-cz.com
Webdesign a Optimalizace by Miro - miroweb.com

UFOseek.com - Directory, Community and News. UFO Seek Forum - rare free community for discussion of UFO-Paranormal, mysterious and unexplained topics.

Slovak Republic Web Directory About Slovak Republic
Czech Republic Web Directory About Czech Republic