Denni davka ...

FAQFAQ   HledatHledat    RegistraceRegistrace   PřihlášeníPřihlášení

Denni davka ...

odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Chicago-cz.com -> Vtipy - Anekdoty - Humor
Autor Zpráva
REJPAL
Editor

Registrace: 24. 12. 2006

PříspěvekZaslal: pá únor 10, 2017 9:11 pm    Předmět: Denni davka ... Odpovědět s citátem

Tohle mam ted na profilovce ... denni davka FB Wink

fb.jpg
 Description:
 Filesize:  31.01 KB
 Viewed:  3089 Time(s)

fb.jpg

Petr Gejdoš
Soviet partisan

Registrace: 25. 08. 2007

PříspěvekZaslal: pá únor 10, 2017 9:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Viděl jsem tvoje fotky... Není snad možné, aby tady toto byla alespoň přibližně pravda, žes takový závislák.

Rejpale !

Já cítím - ačkoliv jsem tě mnohokrát nazval "neúctivě" - že bysme si jinak docela rozuměli. Neříkej mi - k mé hrůze, že "kchistokniha" tě tak ovládáááá...
REJPAL
Editor

PříspěvekZaslal: so listopad 04, 2017 4:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Bohuzel jo ... tady to bohuzel uz uplne umira a lidi se tady jen hadaj Sad
Big_Rig
Editor

Registrace: 19. 01. 2005

PříspěvekZaslal: so listopad 04, 2017 5:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Podekuj Gejdolfovi.
miro
Site Admin

Registrace: 10. 01. 2005

PříspěvekZaslal: so listopad 04, 2017 7:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nezapomínejme na zásadní rozdíl mezi Facebookem a normálním diskuzním fórem.

na FB se lidi baví jen v kruhu pečlivě vybraných přátel a nebo komunikují ve skupině lidí s podobným názorem.

Na diskuzním fóru jako je to naše se lidé baví i s lidmi, kteří zdaleka nejsou přátelé a nemají podobný zázor, podobně jako je tomu v reálném životě.

Facebook napomáhá iluzím a nereálné fantazii o světě, tento systém sociální sítě neuvěřitelně napomáhá šíření fanatizmu, extrémismu, osamocení a odloučení lidí od společnosti. Je to nejhorší co dnešní dobu mohlo potkat. Nikde se o tom nemluví a nikdo to neřeší, což je neuvěřitelná chyba celého lidstva, která nenávratně poškozuje vyspělou civilizaci.
Big_Rig
Editor

PříspěvekZaslal: so listopad 04, 2017 9:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

miro napsal:

na FB se lidi baví jen v kruhu pečlivě vybraných přátel a nebo komunikují ve skupině lidí s podobným názorem.

Generalne je to pravda, ale jsou i na FB mista, kde se bavi lide s diametralne odlisnymi nazory - treba moje debaty s Mlynkem. Uz par FB friends mne napsalo, ze nase "zabomysi valky" (jak to popsala treba Michelle tady z fora), se jim strasne libi.

Jinak ale naprosta pravda. FB je hnusne prolhany, nenavistivy svet fantazii ... jako velka cast netu vubec.
Lynnet
Moderator

Registrace: 13. 07. 2006

PříspěvekZaslal: ne listopad 05, 2017 12:21 am    Předmět: Odpovědět s citátem

miro napsal:

Na diskuzním fóru jako je to naše se lidé baví i s lidmi, kteří zdaleka nejsou přátelé a nemají podobný zázor, podobně jako je tomu v reálném životě.

Facebook napomáhá iluzím a nereálné fantazii o světě, tento systém sociální sítě neuvěřitelně napomáhá šíření fanatizmu, extrémismu, osamocení a odloučení lidí od společnosti. Je to nejhorší co dnešní dobu mohlo potkat. Nikde se o tom nemluví a nikdo to neřeší, což je neuvěřitelná chyba celého lidstva, která nenávratně poškozuje vyspělou civilizaci.

Nechce zakladatel Facebooku kandidovat za demokraty v r. 2020..?
REJPAL
Editor

PříspěvekZaslal: ne listopad 05, 2017 12:43 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ten vam "zablokuje" demokracii, tak jak to dela na FB Wink
Big_Rig
Editor

PříspěvekZaslal: ne listopad 05, 2017 4:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

The Rock taky rikal, ze bude kandidovat. Ja osobne mam $100 na Dwayna. Zuckerberg ma personalitu ukolebavky. Hillary je proti nemu spontanni party girl. Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Big_Rig
Editor

PříspěvekZaslal: ne listopad 05, 2017 4:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

REJPAL napsal:
Ten vam "zablokuje" demokracii, tak jak to dela na FB Wink

Mala poznamka, soudruhu Rumiku - to, ze te neustale vykopavaji z FB, neni "blokovani demokracie". Naopak to je demokracie jak ma fungovat. Nenavistiva, rasisticka, neo-komunisticka propaganda primo od Vlada, kterou s Gejdolfem sirite, leze krkem uz i tem greedy bastards z FB. Laughing Laughing Laughing
REJPAL
Editor

PříspěvekZaslal: ne listopad 05, 2017 7:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Doufam ze sis ulevil Razz
Anonymní

PříspěvekZaslal: ne listopad 05, 2017 9:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

REJPAL napsal:
Doufam ze sis ulevil Razz

No... on si chudák zaručeně neulevil. Leda tak do gatí. Sám totiž velmi dobře ví - zas tak blbý totiž ani být nelze, aby to nevěděl - že zastává (stran USA a toho čehosi cobyžeprý demokracie) převážně nesmyslné názory. Prostě to musí vědět, že kope za špatnou stranu - asi je to profík... Cool
Big_Rig
Editor

PříspěvekZaslal: ne listopad 05, 2017 10:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Anonymous napsal:
kope za špatnou stranu - asi je to profík

Gejdolfe, kopani do tvych kouli je vzdycky ta spravna strana a v tom ja profik jsem. Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Co je jinak noveho? Jak jde ta zaloba na me a vyvoj technologie proti mazani tvych prispevku na foru?
Anonymní

PříspěvekZaslal: st listopad 08, 2017 12:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Big_Rig napsal:
Anonymous napsal:
kope za špatnou stranu - asi je to profík

Gejdolfe, kopani do tvych kouli je vzdycky ta spravna strana a v tom ja profik jsem. Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Co je jinak noveho? Jak jde ta zaloba na me a vyvoj technologie proti mazani tvych prispevku na foru?

Ty a profík ? Ani se nesměju !!

Ty leda seš placený (mizerný přitom) propagandista. Máš to v hlavě zoufale pomotané a tady zneužíváš svou poziční výhodu "k diskusi", protože na opravdovou diskusi ti prostě chybí mozkové buňky a trošku hlubší vzdělání, božátko moje milované... Cool
Big_Rig
Editor

PříspěvekZaslal: st listopad 08, 2017 5:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Takze zaloby a technologie moc nejdou, co? Sad Musim se zeptat Miry, kde sou moje bitcoiny za propagandu.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Chicago-cz.com -> Vtipy - Anekdoty - Humor Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Chicago-cz.com forum system
USA odkazy | Weblog o USA | Inzerce v USA | Galerie USA | Diskuse o USA

Copyright © chicago-cz.com
Webdesign a Optimalizace by Miro - miroweb.com

UFOseek.com - Directory, Community and News. UFO Seek Forum - rare free community for discussion of UFO-Paranormal, mysterious and unexplained topics.

Slovak Republic Web Directory About Slovak Republic
Czech Republic Web Directory About Czech Republic