Dotaz žádost o pomoc K2500 Silverado 6,5TD 1998

FAQFAQ   HledatHledat    RegistraceRegistrace   PřihlášeníPřihlášení

Dotaz žádost o pomoc K2500 Silverado 6,5TD 1998

odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Chicago-cz.com -> US Cars - AMERIKY - Americka auta
Autor Zpráva
nexen
Anonymní

PříspěvekZaslal: po listopad 21, 2016 6:08 pm    Předmět: Dotaz žádost o pomoc K2500 Silverado 6,5TD 1998 Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Zdravím

Snažím se dostat svého K2500 (Silverado) z roku 1998 s 6,5TD (L56, L65) na CZ doklady. Mám vše vyřešeno a doháním pouze data pro doplnění do TP a chybí mi hluk. Můj dotaz, prosba tedy zní nenašel by se tu někdo kdo vlastní stejný vůz s CZ doklady kdo by byl ochoten mi ofotit zadní stranu TP s touto informací? Ale tak aby tam byli vidět i ostatní data jako rozměry, hmotnosti, výrobce atd. samozřejmě VIN nepotřebuji takže ho můžete zakrýt jde mi čistě o technická data aby bylo vidět, že se skutečně jedná o typově totožné vozidlo.

Pro upřesnění z DEKRY přišla odpověď že nic nemají. Takže jsem s STK která mi to vyřizuje domluven, že pokud si to sám někde dohledám, internet, prospekty nebo právě TP jiného vozu stejného typu tak mi ten protokol sestaví oni. V podstatě všechny data jsem již dohledal a doložil jejich pravost na stránkách GM. Ale bohužel hluk tak nikde nemají.

Popř. kdyby snad někdo věděl ne nějakém jiném důvěryhodném zdroji na internetu, kde by se tato informace dala sehnat tak to beru také. Ale troufám si tvrdit ze stránky GM jsem prolezl víc než důkladně a tuhle info jsem tam nenašel a moc jiných důvěryhodných zdrojů mne nenapadá.

Jinak samozřejmě zkušebna a nechat naměřit, ale to si nechávám, až jako poslední možnost z důvodu složitosti dopravy a především ceny.

Děkuji předem za ochotu případným majitelům.

Kontakty na mě:
nexen(zavinAC)post.cz
731190382
nebo samozřejmě přímo zde
czolgos
Moderator

Registrace: 19. 01. 2005

PříspěvekZaslal: po listopad 21, 2016 11:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zajímavý problém k řešení. Mě se akorát podařilo dohledat, že pokud platí níže uvedený paragraf, tak by tvoje auto nemělo mít víc než 80 dBA Laughing

§ 205.52 Vehicle noise emission standards.

(a) Low Speed Noise Emission Standard.
Vehicles which are manufactured after
the following effective dates shall be
designed, built and equipped so that
they will not produce sound emissions
in excess of the levels indicated.
Effective date Level
(i) January 1, 1979 ............................................ 83 dBA.
(ii) January 1, 1988 ........................................... 80 dBA.
nexen

Registrace: 21. 11. 2016

PříspěvekZaslal: út listopad 22, 2016 12:04 am    Předmět: Odpovědět s citátem

to je docela zajimava informace mohl bych te poprosit o odkaz na stranky ze kterých je to zkopirovane?
czolgos
Moderator

PříspěvekZaslal: út listopad 22, 2016 8:31 am    Předmět: Odpovědět s citátem

https://www.gpo.gov/fdsys/granule/CFR-2002-title40-vol21/CFR-2002-title40-vol21-sec205-52/content-detail.html

na stránce si pak stáhneš PDF dokument
nexen

PříspěvekZaslal: út listopad 22, 2016 8:54 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Děkuji sice mi to asi nepomuže vyřešit to co potřebuji ale aspon vim ramcove v jakych hodnotach by se to mělo pohybovat až na něco narazim.
czolgos
Moderator

PříspěvekZaslal: út listopad 22, 2016 12:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zkus rozhodit sítě i na slovenských serverech. Oni taky mají v technicaku povinnost uvádět hluk.
nexen

PříspěvekZaslal: út listopad 22, 2016 12:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ok diky za tip zkusim naky najit a napsat tam.
czolgos
Moderator

PříspěvekZaslal: st listopad 23, 2016 8:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Na stránkách Ministerstva vnitra ČR je Centrální registr vozidel. Jsou tam publikovaný různý statistiky registrovaných vozidel. Mezi soubory najdeš statistiku
podle roků výroby:
značka, typ [zmtyp] (csv, 2,6 MB)

Jestli se tomu dá věřit, tak v ČR je registrováno celkem 41 Chevroletů Silverado (včetně jednoho Chevroletu Siverado - asi překlep v techničáku). Dále pak 7 Chevroletů K. Bohužel ani jedno auto není z roku 1998. Takže možná budeš jediný v ČR a hledáš marně.

Je to ale statistika k 18.7.2012, tak je tu šance, že během 4 let nějaký existuje.

Schválně koukni
http://www.mvcr.cz/clanek/centralni-registr-vozidel-865510.aspx?q=Y2hudW09NQ%3d%3d
Big_Rig
Editor

PříspěvekZaslal: čt listopad 24, 2016 1:09 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jak jde vubec tak stare auto zaregistrovat? Status veterana se na nej jeste nevztahuje, to je od 20 let nahoru, ne? Ja myslel, ze jdou importovat jenom auta do 3 let veku. Nerozebirali jsme to tady uz?
nexen

PříspěvekZaslal: čt listopad 24, 2016 9:07 am    Předmět: Odpovědět s citátem

czolgos napsal:
Na stránkách Ministerstva vnitra ČR je Centrální registr vozidel. Jsou tam publikovaný různý statistiky registrovaných vozidel. Mezi soubory najdeš statistiku
podle roků výroby:
značka, typ [zmtyp] (csv, 2,6 MB)

Jestli se tomu dá věřit, tak v ČR je registrováno celkem 41 Chevroletů Silverado (včetně jednoho Chevroletu Siverado - asi překlep v techničáku). Dále pak 7 Chevroletů K. Bohužel ani jedno auto není z roku 1998. Takže možná budeš jediný v ČR a hledáš marně.

Je to ale statistika k 18.7.2012, tak je tu šance, že během 4 let nějaký existuje.

Schválně koukni
http://www.mvcr.cz/clanek/centralni-registr-vozidel-865510.aspx?q=Y2hudW09NQ%3d%3d

No ja nepotrebuju primo rok 1998 staci mi stejna generace se stejným motorem(L56 nebo L65). Muze to byt klidne i Suburban, Tahoe, Van, Nebo i GMC evkivalenty. Jde hlavně o to aby v tom byl ten motor V8 6.5TD typ L56 nebo L65.
nexen

PříspěvekZaslal: pá leden 06, 2017 10:35 am    Předmět: Odpovědět s citátem

vyřešeno můžete to tu smazat díky
Big_Rig
Editor

PříspěvekZaslal: pá leden 06, 2017 10:56 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jak jsi to vyresil? Kdyby mel nekdo stejny problem.
czolgos
Moderator

PříspěvekZaslal: út leden 17, 2017 10:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nexen napsal:
vyřešeno můžete to tu smazat díky

Příspěvky se tu nemažou. Naopak bys měl napsat, jak píše Big_Rig, jak jsi to vyřešil, aby to případně pomohlo dalším zájemcům. Od toho jsou přeci diskusní fóra, aby si lidi pomáhali.
miro
Site Admin

Registrace: 10. 01. 2005

PříspěvekZaslal: st leden 18, 2017 7:08 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jinak samo sebou můžeme vymazat osobní údaje jako je telefonní číslo a tak, jde jen o zachování užitečných informací pro pozdější čtenáře.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Chicago-cz.com -> US Cars - AMERIKY - Americka auta Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Chicago-cz.com forum system
Home | Diskuse o USA