Chci žít v USA, ale jak?

FAQFAQ   HledatHledat    RegistraceRegistrace   PřihlášeníPřihlášení

Chci žít v USA, ale jak?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6

odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Chicago-cz.com -> Kde se zije nejlepe?
Autor Zpráva
BARON PRASIL
Kanada Mod

Registrace: 30. 12. 2006

PříspěvekZaslal: ne srpen 04, 2013 8:57 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Krbry napsal:
Tak upřímně máš trochu pravdu, ale tak každej jsme nějákej, tak se prostě někdo cítí dobře když si může z ostatních střílet. Very Happy
Ohledně Kanady si tak určitě zajdu, ale vy dva vypadáte jako by jste se opravdu znali a moc se nemusely. Confused
Zase nadruhou stranu jsem rád, že tu je alespoň nějáký ten "Baron", přecijen alespoň mi někdo odpoví.......
Ještě jsem tu snad nezahlíd Moderátora Ameriky ani ni podobnýho, teda pokud to existuje. A anglicky se učim a nechci uplně řikat že umim, ale než dostuduju jsou to ještě 3 roky, teda pokud mě nevykopnou. Rolling Eyes
Chtěl bych si udělat minymálně státnice z Aj, takže asi tak.

Takze ty jeste pored chodis do skoly a kolik ti je vubec roku Confused
Za 3 roky se muzes ozenit, mit rodinu a pak uz te zena nikam nepusti Wink
Krbry
Anonymní

PříspěvekZaslal: ne srpen 04, 2013 1:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

No tak to vidíš, přesně jak to říkáš. Protože studuju tak po škole se mi otevírá spousta možností a byl bych moc rád kdyby se mi povedlo přestěhovat se do nějáké Anglicky mluvící země, kde by to alespoň za něco stálo a nevlastnili by tam vše cizinci, jako u nás(s víjimkou Boleslavské Škodovky). Wink
No asi tak, jinak když už si řikal že jsem ti o sobě nic nenapsal Tak studuju technickou průmku a že bych si tady někoho našel to nevim.... Ale zatím si myslím že to nehrozí. Very Happy
A můj věk si můžeš najít myslim že už jsem ho psal(17).
Rolling Eyes
BARON PRASIL
Kanada Mod

Registrace: 30. 12. 2006

PříspěvekZaslal: ne srpen 04, 2013 9:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Krbry napsal:
No tak to vidíš, přesně jak to říkáš. Protože studuju tak po škole se mi otevírá spousta možností a byl bych moc rád kdyby se mi povedlo přestěhovat se do nějáké Anglicky mluvící země, kde by to alespoň za něco stálo a nevlastnili by tam vše cizinci, jako u nás(s víjimkou Boleslavské Škodovky). Wink
No asi tak, jinak když už si řikal že jsem ti o sobě nic nenapsal Tak studuju technickou průmku a že bych si tady někoho našel to nevim.... Ale zatím si myslím že to nehrozí. Very Happy
A můj věk si můžeš najít myslim že už jsem ho psal(17).
Rolling Eyes

Co asi budes s tech. prumyslovkou bud v USA a nebo Kanade delat Confused
Mas tam nejaky kontakty, ze by jsi dostal "tlacenku" Rolling Eyes
Cetl jsi pribeh Verzany Question
Jestli ne, tak to je prvni co zacni cist Idea

http://www.verzana.me.cz/
Verus TVD LF USA
Anonymní

PříspěvekZaslal: po leden 06, 2014 5:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

tha Hitman napsal:
tak se tam odstěhuj ty američanofile Very Happy uvidme jak tam vydžíš dlouho... a nepiš nám tu že je tvůj sen žít v usa.
a nejvíc mě dostal uživatel patrik fiala hádám nejmaldší člen tady na foru (11, 12 let, víc ne) jaké povolení? povolení dostaneš třeba na to že můžeš pracovat v prašném prostředí, což je jednen papír. Takovéhle povolení se na pobyt us nedává, ale to nemá cenu, stejně už sem nikdy nepříjde Very Happy

Jak si to tady ctu tak nekteri lidi asi nevi co to je sen.... Nevim jestli sem tady ted nejmladsi ale je mi 14 a vzdy musim rict co mam na srdci... Takze za
1) nelibi se mi ze tady nadavas americanofile.... za to by ti melo byt dost trapne.....
2) ve meste ve kterem ziju neni zadna stredni skola natoz jeste herecka nebo nejake dramaticke krouzky.... Taky chci byt herecka v USA.... I kdyz vim ze asi nebudu herecka ani v ČR.... Chci se hned v 18 nebo v 19 odstehovat do ameriky..... Ale nevim jak si zaridit to povoleni tam zit... Taky bude problem s moji anglictinou, ale na to mam jeste 5let....
3) Jestli nekdo vite o nejake stredni herecke skole.... Please napiste....
4) A mam takovy pocit ze ten kdo nechce byt v USA by nam tady nemusel zdelovat jeho trapne poznamky.....
5) Je lepsi mit nesplnitelny sen, nez nemit zadny sen.... Takze sorry za muj komentar ale uz sem to nemohla vydrzet ze tady nejaci dementi bez budoucnosti, rikaji co mame mi ostatni delat.....

I LOVE PEOPLE WHO LOVE AMERICA..... AMERICA LIVES.....
Big_Rig
Editor

Registrace: 19. 01. 2005

PříspěvekZaslal: po leden 06, 2014 6:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mladsi segra brook Laughing
brook
Veteran

Registrace: 21. 12. 2010

PříspěvekZaslal: po leden 06, 2014 7:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

hele kazdej mel nekdy dementni obdobi, bych chtela videt tebe ve 14ti
Big_Rig
Editor

PříspěvekZaslal: po leden 06, 2014 7:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Akorat tebe se to od tech ctrnacti furt drzi Laughing

BTW jsem to myslel jako kompliment a libilo se mi, co mlada napsala. Nebud tak defenzivni.
brook
Veteran

PříspěvekZaslal: po leden 06, 2014 8:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

budu defenzivni a budu a budu a budu Mad
Big_Rig
Editor

PříspěvekZaslal: po leden 06, 2014 8:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

And I will always love you ... always always always Very Happy
brook
Veteran

PříspěvekZaslal: po leden 06, 2014 9:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Big_Rig
Editor

PříspěvekZaslal: út leden 07, 2014 5:06 am    Předmět: Odpovědět s citátem

That only makes me love you more ♡ ♡ ♡
stendas

Registrace: 17. 12. 2016

PříspěvekZaslal: po prosinec 19, 2016 3:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

zdravím všetkých na tomto fóre Smile

som tu nováčik, pomaličky zbieram informácie z každého rožku...
dlhodobo sa pohrávam s myšlienkou odísť do USA a konečne som sa rozhodol, že je čas...samozrejme legal...

v NYC mám kamošku, na začiatku by mi trošku pomohola, aspoň s ubytovaním, ale "problém" je to, že nemám rád ak mi niekto pomáha a rád by som sa chcel potrápiť sám...plus môj cieľ je L.A Smile viac mi vyhovuje teplejšie podnebie hh

viete o nejakom blogu/stránke kto priamo začínal v L.A a podelil sa so skúsenosťami?
tiež ma dosť zaujíma či sa vyhýbať poliakom, mexičanom ale aj slovákom či čechom....práci, podnájmu atď...kamoška pekne nadával na poliakov ako ju obabrali na začiatkoch...napr...
Big_Rig
Editor

PříspěvekZaslal: po prosinec 19, 2016 5:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

A na jake viza sem pojedes? Kde budes pracovat?
REJPAL
Editor

Registrace: 24. 12. 2006

PříspěvekZaslal: po prosinec 19, 2016 11:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

stendas napsal:
zdravím všetkých na tomto fóre Smile

som tu nováčik, pomaličky zbieram informácie z každého rožku...
dlhodobo sa pohrávam s myšlienkou odísť do USA a konečne som sa rozhodol, že je čas...samozrejme legal...

v NYC mám kamošku, na začiatku by mi trošku pomohola, aspoň s ubytovaním, ale "problém" je to, že nemám rád ak mi niekto pomáha a rád by som sa chcel potrápiť sám...plus môj cieľ je L.A Smile viac mi vyhovuje teplejšie podnebie hh

viete o nejakom blogu/stránke kto priamo začínal v L.A a podelil sa so skúsenosťami?
tiež ma dosť zaujíma či sa vyhýbať poliakom, mexičanom ale aj slovákom či čechom....práci, podnájmu atď...kamoška pekne nadával na poliakov ako ju obabrali na začiatkoch...napr...
Jestli mas FB tak si zadej Cesi a Slovaci v USA, tam ti asi poradi lepe ... sem uz nikdo nepise Wink
Big_Rig
Editor

PříspěvekZaslal: po prosinec 19, 2016 11:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ale hovno. Toto forum je porad zdaleka nejlepsi zdroj infa. Tim myslim realne informace, ne kecy lidi, kteri nic nevi, na Facebooku. Jen to chce trochu hledat. Pred vsemi temi roky zadne blogy a fackaknihy nebyly. Poradili jsme si i bez nich. To o cem je Amerika, je predevsim ziskavani vlastnich zkusenosti a hledani vlastni cesty. Dneska to vsichni chteji na taliri pod nos. Web je skvely zdroj informaci, ale cim dal vic to ma za nasledekem ubytek originality, odvahy experimentovat, nebo dokonce mit vlastni nazor. Paradoxne toto more informaci na dosah ruky vede k neznalosti a nevedomosti. Pochybuju, ze ten kluk ma nejmensi povedomi o tom, co obnasi imigrace do USA, jak (ne)funguje US imigracni system, jake jsou podminky ziskani jednotlivych viz, nebo jake viza a kategorie vubec existuji. Ale uz vi, ze chce bydlet v LA, protoze tam je teplo Laughing Laughing Laughing
miro
Site Admin

Registrace: 10. 01. 2005

PříspěvekZaslal: út prosinec 20, 2016 5:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Facebok je nakažlivá virtuální nemoc, která se nejčastěji používá jako politická psychologická zbraň!

Važme si našeho starého diskuzního fóra kde se lidé mohou bavit společně. Facebook rozděluje lidi na vybrané skupiny jednotlivců stejného názoru, ba někdy i velice extrémistického názoru, diskutovat tam s někým opačného názoru se nedá. Facebook vlastně tvoří fanatismus dnešní doby.

http://www.chicago-cz.com/forum/viewtopic-10458.html
REJPAL
Editor

PříspěvekZaslal: út prosinec 20, 2016 6:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To jsi me rozesmal Very Happy
Tak proc ty mas FB? Psal jsi ze musis, protoze ho ma tvoje ptitelkyne ... takze jsi take "nakazen" Razz
miro
Site Admin

PříspěvekZaslal: út prosinec 20, 2016 7:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Je to globální nemoc, snažím se to léčit. Úplně se tomu ubránit nedá, ale ještě tomu dělat reklamu, když víš jak to nemám rád je nechutné. Prostě a jednoduše se nudíš a zase provokuješ.
REJPAL
Editor

PříspěvekZaslal: út prosinec 20, 2016 8:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

miro napsal:
Je to globální nemoc, snažím se to léčit. Úplně se tomu ubránit nedá, ale ještě tomu dělat reklamu, když víš jak to nemám rád je nechutné. Prostě a jednoduše se nudíš a zase provokuješ.

Jsem ted v duchodu, pres svatky je bowling na 14 dni "zavrenej", tak tady ted chvili budu rejpat Wink

Zajimavy je, ze Gejdos ti tady nadaval do kretenu a tobe to nevadilo Confused A ze mam FB to ti vadi Shocked
miro
Site Admin

PříspěvekZaslal: st prosinec 21, 2016 8:11 am    Předmět: Odpovědět s citátem

u Gejdose to je něco jiného, on je nemocný člověk, takže s ním podle toho jednám.
REJPAL
Editor

PříspěvekZaslal: st prosinec 21, 2016 7:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

miro napsal:
u Gejdose to je něco jiného, on je nemocný člověk, takže s ním podle toho jednám.

Pockej az se tady objevi, ten ti da "nemocny" clovek Razz
Petr Gejdoš
Soviet partisan

Registrace: 25. 08. 2007

PříspěvekZaslal: so prosinec 31, 2016 9:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

REJPAL napsal:
miro napsal:

Pockej az se tady objevi, ten ti da "nemocny" clovek Razz

Já už jsem si zvyknul na to, že blázni považují ty ostatní za blázny. Ono totiž ve skutečnosti bývá často problém, když vedle sebe postavíš dva lidi, z nichž jeden je údajně blázen a ten druhý údajně normální, se rozhodnout - KTERÝ JE KTERÝ ???

Mi miro již ovšem nijak nevadí. Uznal jsem, že je asi beznadějný.

Rejpale !

Přeji ti stálé zdraví a veselou mysl do Nového roku. Kdyby ti to nevadilo, rád bych si s tebou popovídal soukromě.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Chicago-cz.com -> Kde se zije nejlepe? Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6
Strana 6 z 6

Chicago-cz.com forum system
Home | Diskuse o USA