tanecnice stripterka, vizum

FAQFAQ   HledatHledat    RegistraceRegistrace   PřihlášeníPřihlášení

tanecnice stripterka, vizum

odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Chicago-cz.com -> INS - USCIS
Autor Zpráva
iva
Anonymní

PříspěvekZaslal: st září 07, 2016 3:00 am    Předmět: tanecnice stripterka, vizum Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

ahojky mate nekdo zkusenosti s praci tanecnice v USA nebo primo v las vegas? je mozne ziskat vizum O nebo P? slysela jsem ze si delaj holky vizum neco jako umelkyne nebo nakou zivnost. ale nevim co je k tomu vse potreba, dekuji za vsechny rady Smile
Big_Rig
Editor

Registrace: 19. 01. 2005

PříspěvekZaslal: st září 07, 2016 4:15 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja jsem znal jednu, dve holky, ktere tancovaly, ale nikdy sem neslysel, ze by se nektera z nich povazovala za umelkyni nebo mela sanci na special skill visa.
Lynnet
Moderator

Registrace: 13. 07. 2006

PříspěvekZaslal: so září 10, 2016 7:10 am    Předmět: Re: tanecnice stripterka, vizum Odpovědět s citátem

iva napsal:
ahojky mate nekdo zkusenosti s praci tanecnice v USA nebo primo v las vegas? je mozne ziskat vizum O nebo P? slysela jsem ze si delaj holky vizum neco jako umelkyne nebo nakou zivnost. ale nevim co je k tomu vse potreba, dekuji za vsechny rady Smile

Musela bys byt uz znama v oboru tance a baletu nebo aspon muzikalu, pole dance atd... v Americe je hodne tvrda konkurence, viza se davaji v umeni jen uspesnym tvarim ci velmi talentovanym jez prosly sitem konkurzu a to jeste vetsinou jen na dobu kontraktu.

Asi se budes muset vdat za Americana a pak treba muzes vyrazit na nejaky ten konkurz do Vegas...
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Chicago-cz.com -> INS - USCIS Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Chicago-cz.com forum system
USA odkazy | Weblog o USA | Inzerce v USA | Galerie USA | Diskuse o USA

Copyright © chicago-cz.com
Webdesign a Optimalizace by Miro - miroweb.com

UFOseek.com - Directory, Community and News. UFO Seek Forum - rare free community for discussion of UFO-Paranormal, mysterious and unexplained topics.

Slovak Republic Web Directory About Slovak Republic
Czech Republic Web Directory About Czech Republic