Nepochopeni lidi zijicich v USA

FAQFAQ   HledatHledat    RegistraceRegistrace   PřihlášeníPřihlášení

Nepochopeni lidi zijicich v USA
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3

odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Chicago-cz.com -> Zustat nebo jet domu?
Autor Zpráva
XxX

Registrace: 13. 07. 2005

PříspěvekZaslal: pá srpen 04, 2006 5:14 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Anonymous napsal:
Souhlasim s Mobem.Ziji v Karoline sest let a zkusenosti s timto mam dost.

jasne sestilete zkusenosti s oralem v Karoline

klasika

LOL

kolik ti je? Laughing
scout66

Registrace: 14. 02. 2005

PříspěvekZaslal: pá srpen 04, 2006 5:44 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Zakuj, ty vztekloune vztekla. Ja Italii taky miluju! Ja byl v Italii hned prvni den, co nam zrusili vizovou povinnost! To ty jsi jeste tahal kacera po dvorku Smile
Od te doby asi 50x a temer vsude na sever od Neapole! Je tam nadherne. Krasny more, hory, vyborny jidlo, vino, krasna hudba, historicke pamatky, krasny auta, obleceni....Proste Italove jsou lide s vkusem a temperamentem, coz ja velmi ocenuju.Pak jsou zeme,ktere jsem taky projel, kde uz tak hezky neni a zeme, ktere nemam rad vubec.
Ale NIKDY, nikdy bych na ne neplul a neurazel je tak, jak ty. Protoze ja ze zpusobu zivota v nich zadny komplex nemam a vim, ze vsude najdes fantasticky lidi a pak taky hodne hlupaku. A vsude muzes zit svuj vlastni zivot a to, co se deje kolem je muze byt pro tebe nepodstatne. Ze zivota v USA si ja osobne beru to nejlepsi, to, co jsem jinde nenasel a co jinde taky neni. Vim, ze vsechno tu neni idealni, ale taky si dovedu vazit toho, co tu za tech par generaci vsichni ti imigranti dokazali, jak maji svou zemi radi a co vsechno pro ni dokazali udelat.
nezlob se, ale po tech tvych zlostnych a nenavistnych vypadech si o tobe myslet nic jineho, nez co jsem uvedl v predchozim prispevku, i kdyz pravda trochu nadnesene. Tak uz se prosim uklidni, nech nas tady resit nase vlastni problemy a zaregistruj se do for v zemich, ktere vyhovuji tobe.
zakuj
Anonymní

PříspěvekZaslal: pá srpen 04, 2006 9:19 am    Předmět: TO scoute66 Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Tak ty mě pane chytry tak znaš ,že víš kde jsem byl v 9O roce????Na dvorku jsem nebyl tomu věř,a taky jsem nečekal,jako TY až zruší nějakou blbou vizovou povinnost!!!Tak si tady rozplyvejte nad tou vaší ůžasnou" zemí.Ja nevěděl,že se může jen chvalit a kritika je nepřípustna.(jako kdysi SSSR,tak hlavně ,že jste si našli zase svůj vzor a přítele nevěrnějšiho!!! Rolling Eyes Razz Shocked
miro
Site Admin

Registrace: 10. 01. 2005

PříspěvekZaslal: pá srpen 04, 2006 10:21 am    Předmět: Odpovědět s citátem

zakuj>> Je mnoho lidi (Cechu zijicich v US) co nesouhlasi s US politikou a legislativou. Zkus se ale vzit do techto lidi, kdyz se po nejakem case USA stala jejich domovem a nemaji se kam do CZ vracet. Ja chapu tvoji zaujatost proti politice US, ktera v tobe vyvolala odpor proti cele Americe a kazdemu kdo ma neco spolecneho s USA. Je i spousta americanu, kterym se zveda zaludek, kdyz vidi jak popularita jejich zeme trpi arogantnim vladnutim jejich politiku. Mas pravdu. Toto je velky problem pro zemi ktera byla driv nejpopularnejsi zemi splnenych snu. Podle meho nazoru se rostouci antiamerikanismus uz neda zastavit. Ja jsem se rozhodl podporit podstive lidi, kteri zijou v US, protoze vim, ze oni s arogantni politikou teto zeme nemaji nic spolecneho, ale bohuzel ponesou jeji nasledky, treba v podobe antiamerickych projevu na tomto foru. Kazdy si muze vybrat, jestli se prida k vetsine a zacne hazet kameny a prilevat olej do ohne, nebo jestli se pokusi vzit do ruznych vrstev lidi co V USA zijou.
Anonymní

PříspěvekZaslal: pá srpen 04, 2006 3:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Scout & Miro

Pro "zakuja" tady nejsou vhodne "Smajlíky (emotikony")
scout66

PříspěvekZaslal: pá srpen 04, 2006 4:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To zakuj:

Mas pravdu, neznam te a ani me to moc nemrzi. Nic jsi nam o sobe nikdy nerekl, takze cloveku nezbyva nic jineho, nez si o tobe udelat obrazek z tvych vlastnich prispeku. Nezlob se na mne, ale tak trochu mi pripadali jako projev nejakeho odrostleho teenagera, ktery teprve relativne nedavno docetl sve posledni Bravicko. To jen na vysvetlenou, co me zmatlo pri odhadu tveho veku.
Skolni rok 89-90 mel byt mym poslednim na VS. 17. listopadu jsem byl bohuzel v SRN, ale hned po udalostech na Narodni tride jsem se vratil do CR, abych si radne vychutnal revolucni kvas. Ze stavkovych vyboru a OF jsem se nedostal az do leta 1990, takze jsem 5. rocnik musel (rad) opakovat. Jako student-samozivitel jsem nemel ani postaveni, ani financni moznosti, abych si opatril viza jinych evropskych zemi nez Rakouska a SRN, tudiz jsem na zruseni vsech ostatnich opravdu netrpelive cekal. Podle toho, co pises ty, te tedy musim zaradit mezi predlistopadove emigranty, nebo naopak prominenty minuleho rezimu. Tito lide viza skutecne nepotrebovali.
Ostatne slovni spojeni "cekat na priblbla viza" v souvislosti se situaci v ceskoslovensku pred rokem 1989 me jenom utvrdilo v tom, ze nejsi nic jineho, nez arogantni, zpupny a nenavistny hlupak.
Na vecnou kritiku USA ani jakehokoliv jineho statu ty rozhodne nemas, takze pokracuj v plivani jedu na obycejne lidi, kteri tady ziji a maji to tu radi.
Tvoje prispevky si ukladam ke stovkam podobnych, kterymi dnes prekypuji ceska internetova fora a diskuze. Jednou, az prijde spravny cas a doba a vyvoj udalosti ukazi, co lidstvo udelalo dobre a co spatne, je nekde zverejnim. Pro mne zustavaji vzteklymi vykriky zblbleho davu a nenavistnym bucenim stada, ktere ve sve vlastni bezvyznamnosti nevi, na koho svalit vinu a kam obratit sve nasrani.
Anonymní

PříspěvekZaslal: pá srpen 04, 2006 6:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

A znovu pro Scouta
zakuj
Anonymní

PříspěvekZaslal: pá srpen 04, 2006 7:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Nepřej si slyšet,co si ja myslím o tobě....Ale ušetřím tě amíku(radoby)A viza jsou blbá,protože taky blbý byla,a přihlas se tam do armady a bojuj za svou zemi ty voslíku!!!
scout66

PříspěvekZaslal: pá srpen 04, 2006 8:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak to, si myslim, byla ta spravna tecka za tim nasim pripadem Rolling Eyes
Z toho oslika bude mit ohromnou radost moje pritelkyne! Ona je totiz ublne zboznuje a ma tech plysovych plny pokojicek Smile
Terezice

Registrace: 22. 06. 2006

PříspěvekZaslal: pá srpen 04, 2006 8:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Panove, panove, netreba se hadat a postuchovat. Kazdy mame preci pravo na kritiku i chvalu. Kdyz se vam kritika nelibi, tak to nekomentujte. To je preci normalni.
Jeden takovy hezky priklad. Sla jsem nedavno do divadla na Jana Trisku. Chtela jsem manzelovi ukazat trochu te davky ceskeho herectvi-i kdyz v anglictine. Nasel si na tu hru nejaky clanek. Neverili byste jak tu hru sepsuli. Kritika naprosto strasna. Tak mu povidam neboj, ja to znam. Lidi to kritizujou to bude dobry. Mocli se nam ten kousek libil. Takze jsem vlastne nekdy za kritiku rada, nuti me si overit opak. Razz Krasny den prudernici.
serunavaskonzum
Anonymní

PříspěvekZaslal: so srpen 05, 2006 6:39 am    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Skautíku,ty to Usa hystericky bráníš,jako svou největší milenku!!!Chichichi
Anonymní

PříspěvekZaslal: pá říjen 13, 2006 7:21 pm    Předmět: Re: svoboda Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

zakuj napsal:
Je všude jinde,jen ne v Usa.Jen stupidni přikazy a zakazy.Vzdyt ještě před meně než 150lety tam mohl člověk vlastnit člověka,beztrestně ho mučit,znasilnit,zabít.Jak naložili s indianama ani nemluvím.Jsou to potomci smrdutych kurev!!!!

CU ZURIS,ROMAKU CERNEJ Smile NIKDO TE V USA NECHCE !
frantaklacek
Anonymní

PříspěvekZaslal: st únor 07, 2007 10:18 pm    Předmět: "]Zruseni nevolnictvi v Cechach 1781................... Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Taky, jsi si to lehce premaloval.Neni to az tolik let, co museli cernosi sedet v autobuse vzadu a do restaurace pro belochy nesmeli.Vsimni si, ze starsi cernosi sedi v autobuse vzadu do dnes(pokud nejedou autem Wink )
Pete
Anonymní

PříspěvekZaslal: pá únor 16, 2007 6:09 am    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

A ten duvod je jednoduchy.Mas prehled kdo do autobusu vejde a kdo vystoupi.
Tady se v autobusech nekdy strili.AzPete.
brook
Veteran

Registrace: 21. 12. 2010

PříspěvekZaslal: so květen 11, 2013 10:37 pm    Předmět: Re: Nepochopeni lidi zijicich v USA Odpovědět s citátem

miro napsal:
Jo je pravda, ze lide se vraceji domu, nebo jedou jinam. Soucasna situace nepreje pristehovalcum politicky, ani ekonomicky. Pri nepochopeni lidi zijicich v USA nemuzeme hazet vsechny do jednoho pytle. Jsou zde lide, kteri se namaji kam vratit, nebo tu maji deti, nebo nekoho tady milujou.
Doba se meni, USA uz neni popularni zemi snu, porat ale US zustava krasnou zemi s bohatou priodou, kde ziji i dobri lide ze vsech koutu sveta.

PS: toto je reakce na post
http://www.chicago-cz.com/forum/viewpost-7875.html#7875

na tohle sem tam narazila v tom postu, musim se podelit :ZNOVU A ZNOVU SE PRESVEDCUJI JAKY TADY V TY AMERICE JSOU IDIOTI.NA ZACATKU MUSIM NAPSAT ,ZE MI MLUVIS Z DUSE JARKU.NEZAPOMINEJ,ZE TO TADY JE VELKA BANDA RUZNEJCH ZIVLU,KTERI TADY UTEKLI Z CECH ABY JE TAM NEZAVRELI A DNESKA SE MUZOU Z AMERIKY PRIPOSRAT.NEBO VOZILI HNUJ V J.Z.D.JAKO TO PISKLE TADY CO TE TAK KRITIZUJE POPRVE VZIVOTE SE OCITLA ZA HRANICEMA A A UZ JE Z NI PRESVEDCENA AMERICANKA TELEM I DUSI.MAS SVATOU PRAVDU JARKU JA S TEBOU SOUHLASIM SAM BYCH TO NENAPSAL LEPE.TYDLE TY INDIVIDUA PRIPITOMELI,KTERY CELEJ ZIVOT BYLI VE SRACKACH AS PO USI UZ NEPREDELAME.JSOU TO SOCIALNI PRIPADY KDE OTEC BYL ALKOHOLIK KTEREJ KDYZ SE NACHLASTAL TAK ZMLATIL CELOU RODINU.MATKA KTERA BYLA DOMA A NECHALA SE UTESOVAT VSEMA RUZNEJMA SOUSEDAMA,DETI SE SPINAVEJMA DRZKAMA VETSINOU Z HROZNYM KOMPLEXEM MENECENOSTI PROTOZE DOSTAVALI PORADNEJ ZAHUL,TAK TO JSOU PRESNE TI CO TE TADY TAK KRITIZUJOU.MUSIS JE CHAPAT.TADY TY RUZNY PISKLATA A PITOMCE Z ATLANTY.ONI NIKDY NIC LEPSIHO NEZAZILI.V REPUBLICE JEZDILI NA PRASETI I DO PRACE.TADY MAJI PRECE AUTO ZA $257.DOMA PRESPAVALI PO MARINGOTKACH A TADY JSOU V BASEMENTU Z DALSIMA PETI LIDMA.U NAS CHODILI OBLECENI V PYTLECH OD BRAMBOR A TADY JDOU NA WAL-MART KOUPIT SI CO CHTEJ.TAK TED UZ ROZUMIS PROC SE DO TEBE TADY TY IDIOTI TAK OBULI??JIM JE TADY DOBRE !!!!NIKDY NIC LEPSIHO NEZAZILI!!JSOU TO TAKOVY MEXICI V CESKYM PROVEDENI.SPECIALNE TADY TO PISKLE Z TIM PITOMCEM Z ATLANTY.DIKY BOHU ,ZE TYDLE DEGENERATY V CECHACH NEPOTKAME,PROTOZE ,ASPON DOUFAM ,BUDOU VSICHNI TADY.JARKU ZDAR A SILU A NEVZDAVEJ TO. CAU ZDRAVI REDFOX. Laughing Laughing Laughing Laughing

takze ted se decka priznejte kdo taky vozil v cr hnuj pro JZD a chodil oblikanej v pytli od brambor Laughing Laughing
PiPi
Editor

Registrace: 03. 12. 2008

PříspěvekZaslal: ne květen 12, 2013 1:58 am    Předmět: Odpovědět s citátem

TAK TEDY NEVIM,KDE JSI TO "VYHRABALA",ALE TO JE TEDY SILA Laughing Laughing Laughing

A JA SE TEDY PRIZNAVAM,JA JSEM JEZDILA NA PRASETI DO PRACE,BYT OBLECENA V PYTLU OD BRAMBOR UZ JSEM NEMOHLA,Z TOHO UZ JSEM VYROSTLA Laughing Laughing Laughing
Lynnet
Moderator

Registrace: 13. 07. 2006

PříspěvekZaslal: ne květen 12, 2013 6:26 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jeste ze nam,potomkum neinteligentnich,umazanych, ozralych predku,pise nekdo,kdo je tak na vysi se svou cestinou....)
Je pravda ze lety v USA se uz davno clovek adaptuje a co cizince muze prekvapovat nebo omezovat,me absurdni neprijde....

Mj PIskleti ten kritik nesaha ani po kotniky.
jInak , je to uz stare tema a tak verim ze moznost vyjizdet do USA, pobyvat tady,navazovat pratelstvi s mistnimi, snad I u cechu otevrelo prostor k otevrenosti, novym zkusenostem a poznani ze americani jsou normalnejsi nez si asi predstavovali. Kdo ale porad zije ve sve ulite a nevyjde nikdy ven,ten bude cely zivot antiami a bude se povazovat za nejvetsiho z cechu."

Mj jeste jsem nepotkala menecenneho ceskeho emigranta. TY lidi maji naopak hodne energie a sebevedomi na rozdavani. JInak by zustali v Cesku.
BARON PRASIL
Kanada Mod

Registrace: 30. 12. 2006

PříspěvekZaslal: ne květen 12, 2013 8:52 am    Předmět: Odpovědět s citátem

PiPi napsal:
TAK TEDY NEVIM,KDE JSI TO "VYHRABALA",ALE TO JE TEDY SILA Laughing Laughing Laughing

A JA SE TEDY PRIZNAVAM,JA JSEM JEZDILA NA PRASETI DO PRACE,BYT OBLECENA V PYTLU OD BRAMBOR UZ JSEM NEMOHLA,Z TOHO UZ JSEM VYROSTLA Laughing Laughing Laughing

Brook je vetsi detektiv nez ja Wink Smile
Big_Rig
Editor

Registrace: 19. 01. 2005

PříspěvekZaslal: út květen 14, 2013 5:08 am    Předmět: Re: Nepochopeni lidi zijicich v USA Odpovědět s citátem

brook napsal:

takze ted se decka priznejte kdo taky vozil v cr hnuj pro JZD a chodil oblikanej v pytli od brambor Laughing Laughing

Ja jsem vozil hnuj na nasem skolnim statku ve Valticich. Byla to parade, pac sme nemuseli sedet ve tride.

Mamco, Ty jedna fake americka celebrito, ten prispevek se nejvic vztahuje na Tebe. Ses tu tri dny a uz jsi byla petkrat v kriminale, trikrat v nemocnici a cesky uz neumis skoro vubec. Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
brook
Veteran

Registrace: 21. 12. 2010

PříspěvekZaslal: út květen 14, 2013 6:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ale to jen proto ze mam dramatickej zivot , to vetsina lidi nepochopi Sad
Anonymní

PříspěvekZaslal: ne červenec 17, 2016 5:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

scout66 napsal:
Ja celkem chapu, ze nekomu pripadaji ruzne vyhlasky a zakony v USA stupidni a omezujici. Ja osobne jsem zaprisahly odpurce autority statu, nemam rad zakony, protoze v mnoha pripadech uplne popiraji rovnopravnost lidske rasy, lisi se nehorazne uz jen po prejeti nekolika mil, potlacuji vrozenou touhu po svobode, nuti cloveku ekonomicky potrebny styl chovani atd.
Pokud to pujde, vzdycky se budu snazit obejit ty, ktere mou individualitu omezuji, manipuluji a zneuzivaji.Naopak budu podporovat ty, ktere jdou ruku v ruce se svobodnym rozhodnutim, volnosti a ekonomickou i nazorovou svobodou.
Rad pouzivam jeden primer - nechapu, jak v USA muze byt clovek dost dospely na to, aby volil prezidenta, dost zodpovedny na to, aby zalozil rodinu a vychovaval deti a dost pevny a statecny ke sluzbe v armade, ale zato prilis mlady na to, aby vypil pivo.
Presto jsem jeste nikdy nezazil tak silny pocit obycejne lidske svobody, nez tady.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Chicago-cz.com -> Zustat nebo jet domu? Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
Strana 3 z 3

Chicago-cz.com forum system
USA odkazy | Weblog o USA | Inzerce v USA | Galerie USA | Diskuse o USA

Copyright © chicago-cz.com
Webdesign a Optimalizace by Miro - miroweb.com

UFOseek.com - Directory, Community and News. UFO Seek Forum - rare free community for discussion of UFO-Paranormal, mysterious and unexplained topics.

Slovak Republic Web Directory About Slovak Republic
Czech Republic Web Directory About Czech Republic