Visa Loterry - DV - 2017

FAQFAQ   HledatHledat    RegistraceRegistrace   PřihlášeníPřihlášení

Visa Loterry - DV - 2017

odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Chicago-cz.com -> Zelena karta
Autor Zpráva
Nikl
Anonymní

PříspěvekZaslal: st září 30, 2015 10:53 pm    Předmět: Visa Loterry - DV - 2017 Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Tak to tu zase mate
http://travel.state.gov/content/visas/en/immigrate/diversity-visa/instructions.html
czolgos
Moderator

Registrace: 19. 01. 2005

PříspěvekZaslal: čt říjen 01, 2015 4:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dík za post. Jsem to letos nestihl přidat Smile
Anonymní

PříspěvekZaslal: čt říjen 01, 2015 5:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Možná by nebylo špatné odebrat z Důležitých ty staré posty a připnout tenhle. Zároveň podotknu, že to forum vypadá v poslední době docela bez života, ale třeba tenhle topic si zhlédlo přes 20 lidí a to tu není ani 24h. Zas tak málo userů sem nechodí.
FreeriderCZ

Registrace: 31. 07. 2011

PříspěvekZaslal: út květen 03, 2016 8:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Gratuluji těm kterým to vyšlo, u mě opět každoroční hláška „HAS NOT BEEN SELECTED“ Sad
;-)
Anonymní

PříspěvekZaslal: st květen 04, 2016 6:41 am    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Takže předposlední selekce začala?
Nějaké novinky o budoucnosti DV programu? Nebo to zatím spí a čeká se až po volbách.
carneval

Registrace: 31. 07. 2014

PříspěvekZaslal: st červen 01, 2016 2:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

FreeriderCZ napsal:
Gratuluji těm kterým to vyšlo, u mě opět každoroční hláška „HAS NOT BEEN SELECTED“ Sad

Tak nějak jsem se zapomněl podívat, ale dneska jsem se podíval a mám opět totéž.

Díky bohu za Nový Zéland...
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Chicago-cz.com -> Zelena karta Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Chicago-cz.com forum system
USA odkazy | Weblog o USA | Inzerce v USA | Galerie USA | Diskuse o USA

Copyright © chicago-cz.com
Webdesign a Optimalizace by Miro - miroweb.com

UFOseek.com - Directory, Community and News. UFO Seek Forum - rare free community for discussion of UFO-Paranormal, mysterious and unexplained topics.

Slovak Republic Web Directory About Slovak Republic
Czech Republic Web Directory About Czech Republic