DOTAZ

FAQFAQ   HledatHledat    RegistraceRegistrace   PřihlášeníPřihlášení

DOTAZ

odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Chicago-cz.com -> Predstavte se nam
Autor Zpráva
Nela
Anonymní

PříspěvekZaslal: ne prosinec 20, 2015 2:25 pm    Předmět: DOTAZ Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Ahoj všichni, v březnu 2016 jedu navštívit přes ESTU kamarády v Kalifornii, ale chtěla jsem Vás poprosit o radu...stačí mít zpáteční letenku pouze booknutou aniž bych ji ještě musela platit ? Protože přesně netuším, kdy přesně bych se chtěla vrátit (mám na to těch 90 dní), jen ještě nevím či bych odjela nějak přesně po těch 3 měsících nebo už třeba po měsíci ( záleží jak se mi tam bude líbit a kolik toho stihneme) Smile Díky všem moc za rady Smile Nela
Big_Rig
Editor

Registrace: 19. 01. 2005

PříspěvekZaslal: ne prosinec 20, 2015 6:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Na ESTA nesmi byt one-way ticket ... pokud to nezmenili. Bez zpatecni letenky ani nepousti do letadla. Nejen to, kamaradka mela letenku na 91 dnu misto tech max 90 a musela to kvuli tomu jenomu dni zmenit primo na letisti.
Clayton

Registrace: 09. 08. 2009

PříspěvekZaslal: po prosinec 21, 2015 1:33 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Big Rig má naprostou pravdu.
Zdroj třeba zde:
https://esta.cbp.dhs.gov/esta/WebHelp/ESTA_Screen-Level_Online_Help_1.htm

You are eligible to apply for admission under the Visa Waiver Program (VWP) if you:
Have a return or onward ticket
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Chicago-cz.com -> Predstavte se nam Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Chicago-cz.com forum system
Home | Diskuse o USA