SSN Card jen kus papiru??

FAQFAQ   HledatHledat    RegistraceRegistrace   PřihlášeníPřihlášení

SSN Card jen kus papiru??

Autor Zpráva
George (Uncle Sam Junior)

Registrace: 01. 09. 2015

PříspěvekZaslal: út prosinec 08, 2015 3:23 am    Předmět: SSN Card jen kus papiru?? Odpovědět s citátem

Tak dneska jsem docela zklamany, tesil jsem se az mi prijde Social Security Card ktera bude normalni tvrda jak treba ID, a misto toho mi poslali jen kus papiru z obrazkem SSN card.... mate to tak vsichni? Nebo to je jen pro cizince a az budu citizen tak dostanu normalni?
Lynnet
Moderator

Registrace: 13. 07. 2006

PříspěvekZaslal: út prosinec 08, 2015 5:15 am    Předmět: Re: SSN Card jen kus papiru?? Odpovědět s citátem

George (Uncle Sam Junior) napsal:
Tak dneska jsem docela zklamany, tesil jsem se az mi prijde Social Security Card ktera bude normalni tvrda jak treba ID, a misto toho mi poslali jen kus papiru z obrazkem SSN card.... mate to tak vsichni? Nebo to je jen pro cizince a az budu citizen tak dostanu normalni?

S GC dostanes jinou, pokud mas tu svou ted nejak casove omezenou...jinak Jen pokud tu karticku budes mit v dobrem stavu,tak ti ji ani nevymeni.

Dulezite je to cIslo..) jInak karticku po tobe bude nekdo chtit jednou za uhersky rok....Ja si uz ani nepamatuji kdy to bylo naposled v mem pripade.

PříspěvekZaslal: st prosinec 09, 2015 4:51 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Mam "Valid for work only with DHS authorization", a je to na takovem papiru obycejnem. Nevadi, ted uz vim ze tu malokdy budu muset ukazovat a staci vzdy jen dat to cislo ktere si nekde napisu bokem.

A je to tak ze si ted muzu vyridit ID i kdyz driver's license nemam? A jak pak udelam driver's license tak mi to ID vymeni za nejake jine nebo jak to je?
Lynnet
Moderator

Registrace: 13. 07. 2006

PříspěvekZaslal: st prosinec 09, 2015 6:50 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Mam "Valid for work only with DHS authorization", a je to na takovem papiru obycejnem. Nevadi, ted uz vim ze tu malokdy budu muset ukazovat a staci vzdy jen dat to cislo ktere si nekde napisu bokem.

A je to tak ze si ted muzu vyridit ID i kdyz driver's license nemam? A jak pak udelam driver's license tak mi to ID vymeni za nejake jine nebo jak to je?

Muzes si samozrejme udelat ID statu,staci kdyz mas residency,ale proc si neudelas rovnou ridicak? ID se vyrizuje pres DMV stejne jako ridicaky. Budes mit bud jedno nebo druhe....ale ted netusim na jak dlouho se prvni ridicak vydava, kdyz zadatel neni GC nebo obcan a ma ssn casove omezenou....to bude vedet BR.

PříspěvekZaslal: čt prosinec 10, 2015 1:46 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak ridicak bych si rad udelal, i umim ridit a rovnou bych mohl udelat zkousku i ze znalosti myslim. Jenze nemam auto... Chtel bych si koupit ale na to jeste nemam penize. Az si koupim auto tak staci si s tim dojet pro ridicak a mam chvili nejakou "grace period" ze nemusim mit ridicak, kdyz si ho zrovna vyrizuju? Videl jsem lidi jezdit bez platneho ridicaku ale ja to chci vsechno udelat legalne Wink Zatim jsem myslim nic neporusil.
Myslim ze ten ridicak se vydava do doby platnosti viza ale nejsem si jisty.
No doufam ze se tu odpovedi od Big Riga dockame, jestli na chvili prestane psat jeho vtipky a rozhodne se nekdy napsat treba odpoved k tematu
Clayton

Registrace: 09. 08. 2009

PříspěvekZaslal: ne prosinec 13, 2015 12:54 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak ridicak bych si rad udelal, i umim ridit a rovnou bych mohl udelat zkousku i ze znalosti myslim. Jenze nemam auto... Chtel bych si koupit ale na to jeste nemam penize. Az si koupim auto tak staci si s tim dojet pro ridicak a mam chvili nejakou "grace period" ze nemusim mit ridicak, kdyz si ho zrovna vyrizuju? Videl jsem lidi jezdit bez platneho ridicaku ale ja to chci vsechno udelat legalne Wink Zatim jsem myslim nic neporusil.
Myslim ze ten ridicak se vydava do doby platnosti viza ale nejsem si jisty.
No doufam ze se tu odpovedi od Big Riga dockame, jestli na chvili prestane psat jeho vtipky a rozhodne se nekdy napsat treba odpoved k tematu

Řidičák se vydává do konce doby platnosti víza. Žádná grace period opravdu neexistuje. Když máš Learners permit (po zkouškách z teorie) tak musíš jezdit s někým, kdo má řidičák (zjednodušeně).
Big_Rig
Editor

Registrace: 19. 01. 2005

PříspěvekZaslal: ne prosinec 13, 2015 1:27 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Clayton napsal:
Když máš Learners permit (po zkouškách z teorie) tak musíš jezdit s někým, kdo má řidičák (zjednodušeně).

Tady te musim opravit, Claytone - zalezi na state a veku, ale pokud mas uz ridicak z jine zeme napr z CR a je ti vice nez 21, tak se te learner's permit netyka. Mne ridicak na osobak trval cisteho casu cca 2.5 hodiny i s ucenim. Hned po pisemnem testu jsem sel na jizdy.

U CDL je to samozrejme jine.

Toto platilo pro OH, TN, FL a MI. MI ma dokonce tu reciprokacni smlouvu s Nemeckem, kdy se nedelaji testy zadne, jak jsme tady kdysi mluvili se Zuzkou.

Gejdodatek:

citace:
a ma ssn casove omezenou

Casove omezene SSN neexistuje. Mr. Green
Clayton

Registrace: 09. 08. 2009

PříspěvekZaslal: ne prosinec 13, 2015 9:54 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Big_Rig napsal:

Tady te musim opravit, Claytone - zalezi na state a veku, ale pokud mas uz ridicak z jine zeme napr z CR a je ti vice nez 21, tak se te learner's permit netyka. Mne ridicak na osobak trval cisteho casu cca 2.5 hodiny i s ucenim. Hned po pisemnem testu jsem sel na jizdy.

To máš samozřejmě pravdu. Vzhledem k tomu, že se ptal na grace period, tak si myslím, že žádný český řidičák nemá. Pokud má, tak bych si s tím až tolik starostí nedělal. Až si koupí auto, tak si prostě a jednoduše udělá americký, přesně tak, jak popisuješ (ve většině států).
Big_Rig
Editor

Registrace: 19. 01. 2005

PříspěvekZaslal: ne prosinec 13, 2015 11:10 am    Předmět: Odpovědět s citátem

OK, mne spis slo o to, ze si to precte nekdo jiny. Lidi vesmes prectou jen ten posledni prispevek a pak je to dopada jako Andysek, ktera panikari, ze ji pujde DMV prasknout na DHS.

Junior je velky american, ktery uz tady mnoho, mnoho let zije, prakticky uz je skoro prezident, takze on ridicak nebude potrebovat. Bude mit Air Force One Exclamation
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Chicago-cz.com -> SSN Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Chicago-cz.com forum system
USA odkazy | Weblog o USA | Inzerce v USA | Galerie USA | Diskuse o USA

Copyright © chicago-cz.com
Webdesign a Optimalizace by Miro - miroweb.com

UFOseek.com - Directory, Community and News. UFO Seek Forum - rare free community for discussion of UFO-Paranormal, mysterious and unexplained topics.

Slovak Republic Web Directory About Slovak Republic
Czech Republic Web Directory About Czech Republic