Navod a zkusenosti v procesu vyherkyne GC

FAQFAQ   HledatHledat    RegistraceRegistrace   PřihlášeníPřihlášení

Navod a zkusenosti v procesu vyherkyne GC

odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Chicago-cz.com -> Zelena karta
Autor Zpráva
VeronikaJ
Anonymní

PříspěvekZaslal: st duben 16, 2014 6:21 pm    Předmět: Navod a zkusenosti v procesu vyherkyne GC Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Dobrý večer všem na tomto úžasném fóru.
Dne 1.5.2013 jsme s mým manželem zjistili, že jsem byla vylosována v loterii o zelenou kartu. Po úspěšném pohovoru v březnu 2014 jsem se rozhodla sepsat jakýsi návod pro všechny, kteří byli nebo budou vybráni. A také pro ty, které loterie o zelenou kartu zajímá.
Celý příběh je sepsán zde: http://chcidoameriky.cz/loterie-o-zelenou-kartu-green-card-lottery-navod-co-delat-v-pripade-ze-jste-byli-vybrani
Lynnet
Moderator

Registrace: 13. 07. 2006

PříspěvekZaslal: st duben 16, 2014 6:59 pm    Předmět: Gratulace Odpovědět s citátem

Veroniko gratuluji a dekuji ze ses podelila se svymi vlastnimi zkusenostmi a postrehy.
VeronikaJ
Anonymní

PříspěvekZaslal: st duben 16, 2014 7:14 pm    Předmět: Re: Gratulace Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Lynnet napsal:
Veroniko gratuluji a dekuji ze ses podelila se svymi vlastnimi zkusenostmi a postrehy.

Děkuji moc. Doufám, že můj článek pomůže dalším čtenářům zde na fóru.
czolgos
Moderator

Registrace: 19. 01. 2005

PříspěvekZaslal: st duben 16, 2014 9:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Big_Rig
Editor

Registrace: 19. 01. 2005

PříspěvekZaslal: pá duben 18, 2014 1:18 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Konecne neco uzitecneho
brook
Veteran

Registrace: 21. 12. 2010

PříspěvekZaslal: pá duben 18, 2014 1:35 am    Předmět: Odpovědět s citátem

to je skvely moc dekujem!!!!!! ocenuju ze sis s tim dala tu praci abys pomhla ostatnim !
ale jeste by bylo fajn kdyby nekdo napsal jak je to pri adjustment, kdyz nekdo kdo je v usa vyhraje zelenou a bude to menit z viza na zelenou Smile moje cislo ma prijit na radu az v lete podle mych propoctu tak uvidime :/ ono mozna driv nez prijdu na radu tak si to cely rozmyslim a vratim se do prahy
Anonymní

PříspěvekZaslal: pá září 11, 2015 11:40 am    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Článek je dobrý a pořád docela aktuální, ale dvě věci jsem dělal (letos) jinak.

1) Už se nic neposílá poštou, formulář DS-260 se vyplňuje online. Od roku 2014 už je to celé elektronicky. Je to jednodušší a člověk ušetří trochu peněz a nervů, jestli to tam dojde.

2) Ty dokumenty není a nikdy nebylo nutno nechat překládat nebo dokonce ověřovat notářem! Neplýtvejte časem a penězi. Celosvětově platí, že dokumenty pro US ambasádu musí být buď v AJ nebo v místním jazyce (u nás tedy čeština). Přineste originál + prostou (klidně černobílou) kopii, oni si prohlédnou originály a nechají si ty kopie.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Chicago-cz.com -> Zelena karta Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Chicago-cz.com forum system
Home | Diskuse o USA