LAS VEGAS

FAQFAQ   HledatHledat    RegistraceRegistrace   PřihlášeníPřihlášení

LAS VEGAS

odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Chicago-cz.com -> Kde se zije nejlepe?
Autor Zpráva
macadam
Anonymní

PříspěvekZaslal: st únor 02, 2005 12:51 pm    Předmět: LAS VEGAS Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Jaky mate nazor na zivot v Las Vegas? Vzdycky se tam hrozne rad zajedu podivat, tak me napadlo, proc to nezkusit tam? Vim, ze Cechu tam zije spousta. Ale to asi vsude po USA. Shocked Ma vubec cenu to riskovat? Myslim obecne. Treba Florida je krasna, ale zit jsem tam nedokazal dele nez rok. Rolling Eyes
Mob

Registrace: 26. 01. 2005

PříspěvekZaslal: st únor 02, 2005 4:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Las vegas je pro rekreaci, odpocinek ne tam zit ... neco jako New Orleans tam se taky neda zit, ale na tyden se odreagovat to jo Smile
Redneck

Registrace: 19. 01. 2005

PříspěvekZaslal: st únor 02, 2005 6:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mobe, tyden v Big Easy? To se neda prezit!!! Ani fyzicky ani financne... Po trech dnech jsem vzdy totalne vycerpany...
Ale zit by se tam dalo, i kdyz ne primo ve French Quarter. Co takhle jezero Ponchartrain nebo na vychod od Orleansu na pobrezi?

Zdravi Mike.
Mob

PříspěvekZaslal: čt únor 03, 2005 12:32 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Redneck napsal:
Mobe, tyden v Big Easy? To se neda prezit!!! Ani fyzicky ani financne... Po trech dnech jsem vzdy totalne vycerpany...
Ale zit by se tam dalo, i kdyz ne primo ve French Quarter. Co takhle jezero Ponchartrain nebo na vychod od Orleansu na pobrezi?

Zdravi Mike.

Laughing Nezapominej za jsem mladsi tak vic vydrzim az budu duchodce jako ty tak na den ci dva a pak zase zpatky middle of nowhere Shocked Laughing
essence

Registrace: 15. 01. 2005

PříspěvekZaslal: čt únor 03, 2005 2:49 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Very Happy Very Happy Very Happy
jany77
Anonymní

PříspěvekZaslal: čt červen 09, 2005 3:55 am    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

zlaty dul na penize v lete vedro ale kdyz delas nekde kde je klima je to pohoda,bydleni a zivotni naklady nesrovnatelne levne vuci jinym statum ,jinak hodne zabavy po hory koupani je tu taky hodne
czolgos
Moderator

Registrace: 19. 01. 2005

PříspěvekZaslal: čt březen 09, 2006 7:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Las Vegas ocima turisty

http://www.chicagocz.com/las-vegas-v-hlavnim-meste-zabavy/
Buckethead
Anonymní

PříspěvekZaslal: čt březen 09, 2006 8:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Las Vegas ,,
Sorry ale nejhnusnejsi mesto kde jsem v USA byl.
Top je San Francisco.
Denver, Salt Lake a Pitssburgh taky v pohode.
Zdravi Bucky
XxX

Registrace: 13. 07. 2005

PříspěvekZaslal: čt březen 09, 2006 9:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Buckethead napsal:
Las Vegas ,,
Sorry ale nejhnusnejsi mesto kde jsem v USA byl.
Top je San Francisco.
Denver, Salt Lake a Pitssburgh taky v pohode.
Zdravi Bucky

Ja teda zila rok v san fran, bylo to OK, ale mohlo by to byt lepsi, ale byla tam moc zima

Santa Barbara je krasna -nadherny pocasi, ocean, hory, palmy co jeste vic by si clovek mohl prat
ALE
49.9% mexikanci
49.9% peroxidovy heerecky s umelyma prsama,umelou pusou a po plastice celyho tela s 5 kg mejkapu na ksichte, plus minisukne a zimni boty

zbytek - ja , par bezdomovcu, a par dalsich potvor...

PRIPOMINKA PRO MOBA :
++++++++++++++++++++++++++++++++
Ja vim ze mas rad silikonovy peroxidovy herecky a myslis si o mne ze jsem zla...
Nene tak to neni, ja nejsem zla
Ja mam taky rada holky, nemysli si Smile
Ale jenom takovy co jsou : sweet, little, lovely (v cestine to zni trapne)
a maj tmavy vlasy a maj v hlave mozek

a tyhle peroxidovy heerecky
tady v santa barbare
maj plno v prsou
a duto v hlave

ale ne, nic proti tvemu vkusu Smile
LOL
Mob

PříspěvekZaslal: čt březen 09, 2006 9:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

hmmm Laughing
Je pravda ze mam rad blondaty to nezapiram, ale ze bych nekde rekl ze si myslim ze jsi zla tak to zas brrr Crying or Very sad
a to ze mas rada holky je taky plus Twisted Evil
Asi se budu muset prestehovat do SB, jak to popisujes mohl by to byt takovy maly raj na zemi Cool Laughing
XxX

PříspěvekZaslal: pá březen 10, 2006 1:46 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Mob napsal:
hmmm Laughing
Je pravda ze mam rad blondaty to nezapiram, ale ze bych nekde rekl ze si myslim ze jsi zla tak to zas brrr Crying or Very sad
a to ze mas rada holky je taky plus Twisted Evil
Asi se budu muset prestehovat do SB, jak to popisujes mohl by to byt takovy maly raj na zemi Cool Laughing

haha

nezapomen ze musis mit aspon 6 nul na ucte LOL a to nemyslim 6 velkych bachratych nul, to myslim krasny velky nuly ktery nasledujou po 1 nebo 2 nebo 3 ci tak dale
LOL

no ja nevim, ale ja siliconu a peroxidu na chut neprisla LOL
ale tobe by se tady mohlo libit jestli mas rad jednoduchy slaboduchy odbarveny vycpany holky Smile
excellentmentaldefect

Registrace: 17. 11. 2005

PříspěvekZaslal: ne březen 12, 2006 11:15 am    Předmět: Odpovědět s citátem

PRIPOMINKA PRO MOBA :
++++++++++++++++++++++++++++++++
Ja vim ze mas rad silikonovy peroxidovy herecky a myslis si o mne ze jsem zla...
Nene tak to neni, ja nejsem zla
Ja mam taky rada holky, nemysli si Smile
Ale jenom takovy co jsou : sweet, little, lovely (v cestine to zni trapne)
a maj tmavy vlasy a maj v hlave mozek

a tyhle peroxidovy heerecky
tady v santa barbare
maj plno v prsou
a duto v hlave

ale ne, nic proti tvemu vkusu Smile
LOL[/quote]

Very Happy Při jakémkoliv hodnocení něčeho/někoho záleží především na osobě hodnotícího a prioritách dotyčného hodnotitele/hodnotitelky. A jak už to tak v životě bývá - když jedna dívka/slečna/žena hodnotí jinou dívku/slečnu/ženu - tak toto hodnocení nemá z pohledu mužského šovinizmu vůbec žádný význam, protože je silně neobjektivní, pokud ovšem dotyčná hodnotitelka není osobou se 100% lesbickým zaměřením (myšleno samozřejmě v obecné rovině).
Když to řeknu jinak, tak to, co jsou pro iXxXátko trapný, plastický, prsatý, nevkusný peroxidky s prázdnou mozkovnou, tak to můžou být mužského šovinistu (rozuměj:správnýho chlapa Very Happy ) milé, vnadné & sexy, o sebe dbající a nekomplikované lasičky Very Happy . A protože mužský šovinista je vcelku objektivní člověk, který nemá konflikt v hodnotách, tak nemá nic ani proti tmavovlasým sweet, litle, lovely roštěnkám, jakou je třeba XxX (soudě podle nové fotogalerie v profilu iXxXátka, kde sice tentokrát pózuje bez mnou oblíbeného skateboardu Sad , ale jinak je to celkem ucházející gallery Cool).
ShaQuan
Anonymní

PříspěvekZaslal: po květen 15, 2006 8:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Kua ja myslel ze nejvic herecek zije v Beverly Hills, a pak naky na Manhattanu v NY, ale ze by v San Franciscu, ale kdo jinej to muze vedet lip nez ten kdo tam zije, ja sem uz 19 let v Praze, Praha se mi libi, i kdyz priznavam ze zmena je zivot a zmenu bych urcite prijal, ale ze Severni ameriky se mi nejvic libi kanadskej Vancouver, takze nic no Laughing Laughing Laughing

k tomu Vegas, esli vypada jako Venturas ze GTAcka, to znamena ze v noci pohoda ale ve dne mesto duchu, tak diky moc Twisted Evil
Anonymní

PříspěvekZaslal: so srpen 26, 2006 11:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

ShaQuan napsal:
Kua ja myslel ze nejvic herecek zije v Beverly Hills, a pak naky na Manhattanu v NY, ale ze by v San Franciscu, ale kdo jinej to muze vedet lip nez ten kdo tam zije, ja sem uz 19 let v Praze, Praha se mi libi, i kdyz priznavam ze zmena je zivot a zmenu bych urcite prijal, ale ze Severni ameriky se mi nejvic libi kanadskej Vancouver, takze nic no Laughing Laughing Laughing

k tomu Vegas, esli vypada jako Venturas ze GTAcka, to znamena ze v noci pohoda ale ve dne mesto duchu, tak diky moc Twisted Evil

XxX psala o hereckach v Santa Barbare....mam pocit ze se tady obcas dost placa, aniz by se rozumelo tomu co clovek sdeluje.....
i kdyz v pripade XxX je to zavadejici....mozna zrovna ona by mela byt zdrzenlivejsi v hodnoceni druhych.....o tom co ma kdo v hlave, nemluve...
american chopper

Registrace: 12. 02. 2005

PříspěvekZaslal: ne srpen 27, 2006 4:14 am    Předmět: Odpovědět s citátem

..sorry,zapomel jsem se prihlasit..
Lynnet
Moderator

Registrace: 13. 07. 2006

PříspěvekZaslal: ne srpen 27, 2006 4:45 am    Předmět: Odpovědět s citátem

american chopper napsal:

JA myslim ze se zapomnel prihlasit nekdo jiny... Cool
Nebo se pletu? Myslim ze nemas zapotrebi se schovavat za sdeleni jinych...pri tve inteligenci...
american chopper

Registrace: 12. 02. 2005

PříspěvekZaslal: ne srpen 27, 2006 5:56 am    Předmět: Odpovědět s citátem

MW napsal:
american chopper napsal:

JA myslim ze se zapomnel prihlasit nekdo jiny... Cool
Nebo se pletu? Myslim ze nemas zapotrebi se schovavat za sdeleni jinych...pri tve inteligenci...

Vidis,ty jsi to pri sve inteligenci pochopil-la,ale vlastne nepochopila..
XxX

PříspěvekZaslal: pá září 01, 2006 5:54 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Anonymous napsal:
ShaQuan napsal:

XxX psala o hereckach v Santa Barbare....mam pocit ze se tady obcas dost placa, aniz by se rozumelo tomu co clovek sdeluje.....
i kdyz v pripade XxX je to zavadejici....mozna zrovna ona by mela byt zdrzenlivejsi v hodnoceni druhych.....o tom co ma kdo v hlave, nemluve...

nevim o co ti jde
a proc se te dotyka ze se mi nelibej peroxidovy blondyny se siliconem v hrudi...
jeste ty mi rikej kdo a co se mi ma libit.
Proc ti tak vadi ze me se libej jiny veci nez tobe???
Lynnet
Moderator

Registrace: 13. 07. 2006

PříspěvekZaslal: so září 02, 2006 7:06 am    Předmět: Odpovědět s citátem

XxX napsal:
Anonymous napsal:
ShaQuan napsal:

nevim o co ti jde
a proc se te dotyka ze se mi nelibej peroxidovy blondyny se siliconem v hrudi...
jeste ty mi rikej kdo a co se mi ma libit.
Proc ti tak vadi ze me se libej jiny veci nez tobe???

Ale no tak....xXx....nebavime se tady o tom co se ti libi a co ne.....to nemuzes aspon jednou ve svych vyjadrenich popremyslet o co go.....
pdmlynek
Moderator

Registrace: 16. 08. 2005

PříspěvekZaslal: so září 02, 2006 11:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

XxX napsal:

Jen tak stranou, XxX: nevím jestli si to uvědomuješ nebo ne, ale silikónové implanty se už při augmentation mammaplasty nepoužívá v USA od 1992. Prý je moc velká šance že to může škodit zdraví. Jo, vím že se to ještě někde jinde používá, ale v USA a Kanadě ne.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Chicago-cz.com -> Kde se zije nejlepe? Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Chicago-cz.com forum system
Home | Diskuse o USA