Proces získání zelené karty přes vízovou loterii

FAQFAQ   HledatHledat    RegistraceRegistrace   PřihlášeníPřihlášení

Proces získání zelené karty přes vízovou loterii

odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Chicago-cz.com -> Predstavte se nam
Autor Zpráva
Peca_
Anonymní

PříspěvekZaslal: po únor 16, 2015 4:29 pm    Předmět: Proces získání zelené karty přes vízovou loterii Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Jsem jeden z výherců DV-2014, tak bych se s váma chtěl podělit o zkušenosti, jak to všechno probíhalo. Třeba tam někdo najde něco užitečného.
http://gc.hasilpetr.com/

---
Mohl by mi prosím nějaký admin pomoct s přihlášením? Registrace proběhla, ale email nepřišel a teď se nemůžu přihlásit ani si zaslat zapomenuté heslo. Login je "Peca". Díky
miro
Site Admin

Registrace: 10. 01. 2005

PříspěvekZaslal: po únor 16, 2015 7:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj, díky za užitečné info. a blahopřeju k získání GC.
Mrknu na problém s registrací, asi zase problém se serverem.
miro
Site Admin

PříspěvekZaslal: po únor 16, 2015 7:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Registrace je funkční na emailu u seznam.cz.

Nemáš náhodou email u gmail.com?

Je možné že registrační email prošel do spamu.

Jinak jsem nenašel ani neaktivovaného uživatele s tímto jménem, pokus se registraci provést znovu.

Ještě to budu testovat.
Peca__
Anonymní

PříspěvekZaslal: po únor 16, 2015 7:43 pm    Předmět: email Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Někde bude chyba. Email mám na centrumu. Když si chci zaslat heslo, tak login "Peca" a email "peca.peca" souhlasí, ale vypíše to chybu:
Promiňte, ale vaše heslo nemůže být nalezeno, protože je váš účet momentálně aktivní. Pro více informací kontaktujte administrátora tohoto fóra
Když se zkusím přihlásit se správným heslem, tak se nic nevrátí (jenom bílá obrazovka bez zdrojového kódu). Spam mám vypnutý. Teď jsem si zkusil zaregistrovat login "Peca_" na atlasu a stejný problém. Je možné účet ručně aktivovat nebo vynutit opětovné zaslání linku?
Díky
miro
Site Admin

PříspěvekZaslal: po únor 16, 2015 8:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hmm to je divné. Díky za zpětnou vazbu. Jinak nyní jsem obě uživatelská jména v pohodě našel v databázi a aktivoval je ručně.

Budu to ještě ladit.
Peca

Registrace: 16. 02. 2015

PříspěvekZaslal: po únor 16, 2015 8:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Funguje, díky
miro
Site Admin

PříspěvekZaslal: po únor 16, 2015 9:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Wink
Paprik91

Registrace: 19. 10. 2014

PříspěvekZaslal: po únor 16, 2015 9:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Koukam, zes celym procesem prosel naprosto v pohode a bez nervu. Ja mam jit na pohovor v dubnu a uz ted jsem z toho nervozni. Rikas tedy, ze se neni ceho obavat?
Peca

Registrace: 16. 02. 2015

PříspěvekZaslal: út únor 17, 2015 1:41 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Paprik91 napsal:
Rikas tedy, ze se neni ceho obavat?

Pokud splňuješ podmínky (vzdělání/zajímavá práce), nejsi na smrt nemocný nebo terorista, tak moc nevidím důvod, proč by ti to neměli dát. Jestli bereš někoho s sebou, tak by tam mohly být další podmínky. Stačí všechno pravdivě vyplnit a donést potřebné dokumenty. Řekl bych, že víc pro to stejně udělat nemůžeš, takže se není čeho bát.
Kdyby mě to z nějakého důvodu nedali, tak jsem měl jenom strach, jestli to neovlivní další cesty přes ESTA. Tam se totiž zaškrtává, že mně v minulosti odmítli žádost od vízum (nebo si to pletu s něčím?). Minulé léto jsem cestoval po západním pobřeží a hodně by mě mrzelo, kdybych tam už nemohl.
Paprik91

Registrace: 19. 10. 2014

PříspěvekZaslal: út únor 17, 2015 7:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Podminky splnuju, jen jsem se mezi zjistenim vyhry a pohovorem ozenil, takze mam trochu strach z toho, aby to nevypadalo jako ucelova svatba.
Je to velky zivotni milnik a moc by me mrzelo, kdyby to nevyslo. Nejspis to ale bude v pohode a nakonec zjistim, ze jsem mel strach zbytecne. I tvuj blog mi pomohl tu nervozitu snizit, diky za to.
Anonymní

PříspěvekZaslal: čt únor 19, 2015 9:08 am    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Paprik91 napsal:
Podminky splnuju, jen jsem se mezi zjistenim vyhry a pohovorem ozenil, takze mam trochu strach z toho, aby to nevypadalo jako ucelova svatba.
Je to velky zivotni milnik a moc by me mrzelo, kdyby to nevyslo. Nejspis to ale bude v pohode a nakonec zjistim, ze jsem mel strach zbytecne. I tvuj blog mi pomohl tu nervozitu snizit, diky za to.

Ambasada v Praze by mela byt v pohode, ale radeji si vem sebou nejake dukazy, ze jste meli vztah i pred svatbou. Nikdy nevis, na jakeho CO narazis.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Chicago-cz.com -> Predstavte se nam Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Chicago-cz.com forum system
Home | Diskuse o USA