Představení

FAQFAQ   HledatHledat    RegistraceRegistrace   PřihlášeníPřihlášení

Představení

odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Chicago-cz.com -> Predstavte se nam
Autor Zpráva
seychel

Registrace: 22. 09. 2014

PříspěvekZaslal: út září 23, 2014 9:55 am    Předmět: Představení Odpovědět s citátem

Je mi 26 let a zrovna studuji v Ostravě na VŠB. Ale už mi zbývá jenom poslední rok. Ihned po skončení bych rád vycestoval do USA.

Ale jenom s tím, že první cesta by prozatím mohla být myšlená jako delší dovolená (max. 3 měsíce) a to v nejhorším případě. Během které bych se tam chtěl ale pokusit usadit. Pokud by se mi to nepodařilo a utratil jsem všechny peníze, tak bych se musel vrátit zpět domů. Proto zde sbírám informace o tom, jak to udělat, aby mi to vyšlo. Abych hned při prvním uspěl. Smile Pokud mi to nevyjde, tak nevím co budu dělat dál. V Čr se mi zůstávat nechce. Snad si pak jedině půjčit peníze a zkusit podruhé. Protože USA je opravdu můj velký sen. A udělám cokoliv, abych se tam dostal.

Díky a zdravím!
czolgos
Moderator

Registrace: 19. 01. 2005

PříspěvekZaslal: út září 23, 2014 7:32 pm    Předmět: Re: Představení Odpovědět s citátem

seychel napsal:
Ale jenom s tím, že první cesta by prozatím mohla být myšlená jako delší dovolená (max. 3 měsíce) a to v nejhorším případě.

A proč nevyužít toho, že ještě budeš student a vycestovat tam na pracovní vízum legálně. Pak už takovou možnost mít budeš stěží. Dovolená je fajn, ale do budoucna ti moc nedá...
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Chicago-cz.com -> Predstavte se nam Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Chicago-cz.com forum system
Home | Diskuse o USA