Houston, TX? Dallas, TX?

FAQFAQ   HledatHledat    RegistraceRegistrace   PřihlášeníPřihlášení

Houston, TX? Dallas, TX?

odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Chicago-cz.com -> Kde se zije nejlepe?
Autor Zpráva
Texan
Anonymní

PříspěvekZaslal: út duben 22, 2014 12:44 am    Předmět: Houston, TX? Dallas, TX? Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Uvazuju o studovani/praci ve state Texas konkretne bud Dallas nebo Houston a zajimalo by me jak se tam zije, pracovni prilezitosti, zabava a jaci tam jsou lidi
Grace

Registrace: 26. 05. 2011

PříspěvekZaslal: so duben 26, 2014 1:11 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Záleží na tom, co od města čekáš. Já osobně dávám přednost Houstonu před Dallasem, přijde mi, že v Houstonu je víc mist kam jít a kde se pobavit. Ale na druhou stranu musím přiznat, že v Houstonu jsem žila, Dallas pouze několikrát navštívila, tak to srovnání asi nebude úplně objektivní Smile
Anonymní

PříspěvekZaslal: so duben 26, 2014 2:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Dallas je strasne mesto,potkal jsem tam cernocha mel dokonce boty a mluvil na mne spanelsky.....
Texan
Anonymní

PříspěvekZaslal: st duben 30, 2014 4:28 am    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Grace napsal:
Záleží na tom, co od města čekáš. Já osobně dávám přednost Houstonu před Dallasem, přijde mi, že v Houstonu je víc mist kam jít a kde se pobavit. Ale na druhou stranu musím přiznat, že v Houstonu jsem žila, Dallas pouze několikrát navštívila, tak to srovnání asi nebude úplně objektivní Smile

Super, tak mi rekni vice o Houstonu co se ti tam libi a co se ti nelibi. Jak to srovnas treba s jinymi mesty mimo Texas, jaky je tam zivot, lidi, prace.
Grace

Registrace: 26. 05. 2011

PříspěvekZaslal: pá květen 09, 2014 8:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Texan napsal:
Grace napsal:

Super, tak mi rekni vice o Houstonu co se ti tam libi a co se ti nelibi. Jak to srovnas treba s jinymi mesty mimo Texas, jaky je tam zivot, lidi, prace.

Houston je 4. největší město v USA, takže tam najdeš všechno co potřebuješ. NAvíc je to město j nejnižším mnohžstvím nezaměstnaných. Jako všude na jihu, je tam hodně Mexičanů, ale ti jsou v dnešn době fakt všude. Líbí se mi, že to město je hodně zelené, je tam dosta parků a zeleně celkově.
Jak je to s prací nevím, byla jsem tam jako aupairka, tak jsem si práci jako takovou nehledala.
Jak se tam chystáš? Na studentský víza a studovat? Nebo se kvalifikuješ na pracovní víza? V Houstonu je dost ropný průmyst, tak tam pracuje hodně lidí v oil and gas.
Texan
Anonymní

PříspěvekZaslal: so květen 10, 2014 5:56 am    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Studentske vizum, ale pujdu do Californie, ale dlouho sem uvazoval o Texasu a zajimalo me jake to tam je. Byla jsi jeste v nejakem jinem velkem meste s kterym to muzes srovnat?
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Chicago-cz.com -> Kde se zije nejlepe? Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Chicago-cz.com forum system
Home | Diskuse o USA