Visa Loterry - DV - 2015

FAQFAQ   HledatHledat    RegistraceRegistrace   PřihlášeníPřihlášení

Visa Loterry - DV - 2015
Jdi na stránku Předchozí  1, 2

odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Chicago-cz.com -> Zelena karta
Autor Zpráva
REJPAL
Editor

Registrace: 24. 12. 2006

PříspěvekZaslal: po leden 13, 2014 4:12 am    Předmět: Odpovědět s citátem

EmpireStateOfMind napsal:
REJPAL napsal:
A ty mas nejaky problemy v CR Confused Wink

Nemám. Proč, vyznělo to tak? Mě jen čistě zajímalo, jestli se starají nebo nestarají na imigračním, když máte zažádáno o GC.

Trosku to tak vyznelo, kdyz jsi napsal toto: Wink ... protože nechci moc riskovat to, že si tam o mě vyjedou informace o kterých možná ani já nevím a nevím ...
EmpireStateOfMind

Registrace: 05. 01. 2014

PříspěvekZaslal: po leden 13, 2014 12:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

REJPAL napsal:

Trosku to tak vyznelo, kdyz jsi napsal toto: Wink ... protože nechci moc riskovat to, že si tam o mě vyjedou informace o kterých možná ani já nevím a nevím ...

To bylo čistě myšleno na GC. Chápete mě tady co tím myslím. Že jestli si to můžou nějak dohledat, že jsem v losování a jak se k tomu staví.
CRYPT

Registrace: 10. 07. 2013

PříspěvekZaslal: út únor 11, 2014 8:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Koncem roku 2013 jsem zkusil stesti, tak uvidime. V Anglii, kde jsem ted, jsem poznal mladeho kluka, na ktereho se skutecne usmalo stesti a me nezbyva nic jineho nez mu jen tise zavidet. Prihlasil se do loterie na rok 2014 poprve v zivote a hned na poprve mel to stesti a byl vylosovan. Za mesice vali do New Yorku, uz ma i zajistenou praci pres zname. Sakra je to proste dite stesteny, vskutku.
francouzsky legionar
Anonymní

PříspěvekZaslal: pá duben 25, 2014 7:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Kdo napjate ceka, jak to dopadne? Smile

Zajimalo by me, kolik Cechu kazdorocne zada. Podle me by u Cechu mohla byt sance klidne i vice nez 5 %.
czolgos
Moderator

Registrace: 19. 01. 2005

PříspěvekZaslal: pá duben 25, 2014 10:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

francouzsky legionar napsal:
Zajimalo by me, kolik Cechu kazdorocne zada. Podle me by u Cechu mohla byt sance klidne i vice nez 5 %.

Šance je překvapivě vysoká, ale 5% to není. Našel jsem údaje z DV-2012, kde podalo přihlášku 4180 lidí z ČR. Ten rok vybrali 104 Čechů, tzn. pravděpodobnost je asi 2.5%
Někdy se ale uvádí pravděpodobnost včetně derivátů, tzn. lidí, kteří nepodali přihlášku, ale jejich příbuzní je uvedli do přihlášky jako doprovod v případě výhry. Ten rok bylo 2803 derivátů. Tzn. celkem se účastnilo 6983 lidí. Pak se pravděpodobnost sníží na 1,5%.

http://immigrationroad.com/green-card/green-card-lottery-dv-2012-results-and-data.php

Dále to pak musíš snížit o cca 40-50% (údaje pro Evropu), protože ne všichni, kteří vyhrají, dostanou nakonec GC.
francouzsky legionar
Anonymní

PříspěvekZaslal: so duben 26, 2014 4:23 am    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Diky. Funguje skutecne vyberova funkce, kterou pouzivaji, pseudonahodne nebo je nekdo zvyhodnen (napr. nizsi vek, pocet navstev v US apod.)?

Dle vseho by nemelo byt zadne zvyhodneni, takova je tusim oficialni propaganda. Nepredpokladam, ze nekdo bude vedet vice, tak by me alespon zajimaly nazory, treba i dle zkusenosti, kdo ve vasem okoli vyhral.
brook
Veteran

Registrace: 21. 12. 2010

PříspěvekZaslal: so duben 26, 2014 1:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

udajne je to ciste nahodny ale nikdo z nas u losovani nebyl Laughing
Anonymní

PříspěvekZaslal: so duben 26, 2014 5:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Mimochodem, ctenim mne prislo, ze jsou dva mozne pozitivni vysledky: vyhra GC nebo uzsi vyber (100k).

Za predpokladu, ze vyhraji GC (prvni moznost), je nutne byt rychlej a vsechno rychle vyplnit a odeslat? Bohuzel v kvetnu a cervnu nemam skoro zadny cas, budu na misi. Uzsi vyber (druhy pripad) je asi hodne o rychlosti, co?

Hodne stesti vsem! Sam jsem z toho celej neklidnej, protoze planuji vyhrat. Laughing
brook
Veteran

Registrace: 21. 12. 2010

PříspěvekZaslal: so duben 26, 2014 8:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tys to chlapce vubec nepochopil a ppokud si to nepochopil tak vysvetlovat se to bude tezko pac ja ti to muzu vysvetlit ale nemuzu to za tebe pochopit
FreeriderCZ

Registrace: 31. 07. 2011

PříspěvekZaslal: čt květen 01, 2014 5:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak už jsou k dispozici výsledky losování, u mně to bohužel nevyšlo, tak snad budou mít ostatní více štěstí... Wink
francouzsky legionar
Anonymní

PříspěvekZaslal: pá květen 02, 2014 12:33 am    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Tady bohuzel take nic. Zamrzi, trochu jsem s 1,5 % pocital Smile. Vice stesti ostatnim.
Anonymní

PříspěvekZaslal: pá květen 02, 2014 9:16 am    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Nezoufejte, taky nemám! :/
kh
Anonymní

PříspěvekZaslal: út květen 06, 2014 2:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Take Vam dosel ten email?? Smile
Ljukis
Anonymní

PříspěvekZaslal: út květen 06, 2014 6:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Tak na mě se po asi 5 letech pokusů usmálo štěstí a byl jsem vybrán mezi 125 000 vylosovaných Very Happy

Nevím jestli mi to pomohlo, ale teprve teď jsem mohl uvést i vysokoškolské vzdělání a letos jsem byl taky poprvé ve Spojených státech, ale to jsem tam nikde neuváděl, čili těžko říct, jestli se takové informace berou v potaz Smile

Tak teď se ještě na to pořádně vrhnout a dostat se mezi těch 55 tisíc, co kartu skutečně získají.

Hodně štěstí ostatním, a hlavně nepřestávejte věřit Wink
Anonymní

PříspěvekZaslal: út květen 06, 2014 8:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Nová důležitá zpráva pro ty, kteří si kontrolovali své přihlášky dne 1.5.2014. Systém měl nějaký technický problém a výsledky jsou chybné. Máte novou šanci, aspoň ti, kteří nebyli vybráni jako já. Bohužel se to týká i vybraných. Ti kteří vyhráli, ale v jejich notice of selection není jméno si musí vše ověřit znovu. Přeji hodně štěstí, bohužel u mě opět po 12-té nic, snad někdo bude mít štěstí!

This e-mail is addressed to any Diversity Visa 2015 (DV-2015) entrant who attempted to log into the Entrant Status Check (ESC) website on May 1, 2014. For a brief period on May 1, the ESC website experienced a technical problem. As a result, some people who logged into the site to check the status of their applications were shown the wrong information. If you logged into the ESC website on May 1 and saw a notice of selection that did not include your name, or if you saw a notice that you were not selected, you must re-check your status to find out whether or not you were selected.

You must see a notice that is addressed to you by name as proof of selection to process further in the DV-2015 program. We regret any confusion this technical problem may have caused.

Please note that the Kentucky Consular Center (KCC) will not send you unsolicited e-mail that includes your confirmation number or that asks you to provide any personal information. You must log into the ESC website to check your status. If you have further questions about the ESC website or the content of this e-mail, you may contact KCC by e-mail at KCCDV(zavinAC)state.gov. The KCC telephone number is 606-526-7500 (7:30 a.m. until 4:00 p.m. EST).

Zdroj: http://chcidoameriky.cz/loterie-o-zelenou-kartu-green-card-lottery-navod-co-delat-v-pripade-ze-jste-byli-vybrani/comment-page-1#comment-11613
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Chicago-cz.com -> Zelena karta Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

Chicago-cz.com forum system
Home | Diskuse o USA