Au pair pro kluky

FAQFAQ   HledatHledat    RegistraceRegistrace   PřihlášeníPřihlášení

Au pair pro kluky
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5

odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Chicago-cz.com -> Prace v USA
Autor Zpráva
Indy

Registrace: 19. 01. 2014

PříspěvekZaslal: ne leden 26, 2014 9:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Uz jsem sice nechtela k tehle prevratne kariere ktera u nekterych vzbuzuje fyzicke nasili nice dodavat... ale dodam Very Happy

JEN PRO ZENY, CHLAPI NECTETE. TMI.

Moje sousedka v UK byla taky z Cech. Aupairka u rodiny, 13ti leta holcina a otec. Matka zemrela. Obe jsme holku litovaly, to je jasny, a chapaly ze ji otec snasi modre z nebe.

Ale po dvou tydnech prace, mi moje kamaradka zdesene vola ze mlada princezna zrovna krvaci, a ONA jakozto JEJICH AUPAIR MUSI sbirat ze zeme spinave vlozky a uklizet je do kose. Samozrejme mluvim o rozbalenych spinavych pouzitych..... FUJ. PRASE HNUSNY.

Kdyz to nahlasila otcovi, tak ten ji oznamil ze ONA JAKOZTO JEJICH AUPAIR BUDE DELAT VSE CO ON NAKAZE, A ON NAKAZUJE ABY VLOZKY BEZ RECI UKLIZELA.

Prasata hnusny. Aupair se na to vys**la (ted mi jiny slovo nepripada vhodnejsi) a jela domu.

Ukazte mi nekdo z vas jak ji to KULTURNE OBOHATILO.

Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Indy

PříspěvekZaslal: ne leden 26, 2014 9:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

PiPi napsal:
Chtela bych jeste dodat..........hlidam tu obcas take deti,rodinu jsem "prevzala" po me kamaradce,ktera se vratila domu do CR.
Neni to muj full time a i kdyz bych to delat nemusela,delam to rada.

A to se opet dostavame k tomu,jak kazdeho nazor a hlavne zkusenost je individuelni a k tomu,co vim ja a napsala to i GRACE.........ze je jedno,jestli ma holka 18 let nebo 30 let,KAZDY MA NA VYBER!! Jen ty zkusenosti zrejme budou trochu "vekove rozdilne"!

Ano, delat chuvu u lidi ke kterym jsem dochazela a nebyla jsem jejich aupair, bylo dokonalost sama.

Myslim ze jsem se zminila ze plat 500 dolaru tydne plus byt na plazi v Santa Monice v Kalifornii kde mi byl placen najem + inkaso + internet + kabelovka, je uplne neco jineho nez delat aupair.

Tuto "praci" jsem milovala. Milovala jsem i 2letou holcicku a jeji maminku a jejiho tatinka ♥ Tohle byla dokonalost sama. Zadna prace, jen jsme chodily s holcickou na plaz, placaly si babovicky, chodily do gymboree a malovaly si kridou na chodniku obrazky pro poteseni kolemjdoucich Smile Smile

ANO, to je ten rozdil mezi sluzkou a chuvou!!!!!!!!

Wink
Indy

PříspěvekZaslal: ne leden 26, 2014 9:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ted jsem se v jinem clanku na foru docetla ze Kapesné pro au-pair v USA se pohybuje kolem 195,75 USD za týden.

Tudiz odvolávám co jsem odvolal a slibuji co jsem slíbil a po prezkoumani vsech DNESNICH PODMINEK PRO PROGRAM AUPAIR VSEM VRELE DOPORUCUJI. Cool Cool Cool Cool
Big_Rig
Editor

Registrace: 19. 01. 2005

PříspěvekZaslal: ne leden 26, 2014 9:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Indy, mela jsi jit delat se mnou na KMarty a Wal Marty. To bys videla, co je nechutne. Porad mi nejde do hlavy, proc jsi jela po vsech tech emotionally scarring zkusenostech z GB jako aupairka jeste do USA?

Nema asi cenu to rozebirat. Je to spiknuti proti tobe Very Happy Nasilne spiknuti. Ja se priznam, ze jsem to zorganizoval. Sad
Indy

PříspěvekZaslal: ne leden 26, 2014 9:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Big_Rig napsal:
Indy, mela jsi jit delat se mnou na KMarty a Wal Marty. To bys videla, co je nechutne. Porad mi nejde do hlavy, proc jsi jela po vsech tech emotionally scarring zkusenostech z GB jako aupairka jeste do USA?

Nema asi cenu to rozebirat. Je to spiknuti proti tobe Very Happy Nasilne spiknuti. Ja se priznam, ze jsem to zorganizoval. Sad

Ty nectes do pisu vid.
Uz jsem rekla asi 3x ze jsem do US jela jako aupair, protoze to byla volna VSTUPENKA DO AMERIKY.

PS: A nevadi mi ze na me ted budes nadavat a pomlouvat me Very Happy
Big_Rig
Editor

PříspěvekZaslal: ne leden 26, 2014 9:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja nadavam a pomlouvam jenom Mlynka. Na tebe du s nasilim a secualnim harrasmentem. Much more fun.

Porad mi nejde do hlavy, proc jsi po vsech tech utrapach a opravdu to popisujes udesne, byla ochotna projit tim vsim znova. Je tolik lepsich cest do USA. Ja bych neaupairkoval ani jako holka v zadnem pripade.
Indy

PříspěvekZaslal: ne leden 26, 2014 9:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Big_Rig napsal:
Ja nadavam a pomlouvam jenom Mlynka. Na tebe du s nasilim a secualnim harrasmentem. Much more fun.

Porad mi nejde do hlavy, proc jsi po vsech tech utrapach a opravdu to popisujes udesne, byla ochotna projit tim vsim znova. Je tolik lepsich cest do USA. Ja bych neaupairkoval ani jako holka v zadnem pripade.

To neres Rigu. Vzdyt je to jedno ze ti to nejde do hlavy Smile Tady jde jen o to asi jakou chytnes rodinu. Mne rodina nepujcila v mem volnu ani auto.
Moje kamaradka zase mela auto sama pro sebe.
No jo no Wink
brook
Veteran

Registrace: 21. 12. 2010

PříspěvekZaslal: ne leden 26, 2014 9:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ja bych do usa nebo GB taky nikdy nejela jako au pairka kdyz je tolik jinych moznosti ...
Big_Rig
Editor

PříspěvekZaslal: ne leden 26, 2014 9:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jedna moje byvala aupair laska dostala auto. Strasna plecka, ale bylo jeji a platili ji i pojistku. Rodina ani nebyla nak silene bohata. Je to o stesti a neni to fer, to se nikdo nehada. Grace to v podstate uzavrela.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Chicago-cz.com -> Prace v USA Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5
Strana 5 z 5

Chicago-cz.com forum system
Home | Diskuse o USA