Aupair v Americe???

FAQFAQ   HledatHledat    RegistraceRegistrace   PřihlášeníPřihlášení

Aupair v Americe???

odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Chicago-cz.com -> Predstavte se nam
Autor Zpráva
IrenaSolov25
Anonymní

PříspěvekZaslal: po prosinec 16, 2013 2:38 pm    Předmět: Aupair v Americe??? Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Kde je podle vás nejlepší místo na aupair pobyt v Americe??? Nechci bydlet někde, kde nic není...Díky

amerika_karte1.jpg
 Description:

Download
 Filename:  amerika_karte1.jpg
 Filesize:  202.59 KB
 Downloaded:  228 Time(s)

Grace

Registrace: 26. 05. 2011

PříspěvekZaslal: po prosinec 16, 2013 7:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Není to o místě, ale o tom, na jakou narazíš rodinu. Být tebou, tak se při hledání rodiny nesoustředím na to ze kterého státu, nebo města jsou. Jasně, že nechceš bydlet někde na samotě v lesích, to chápu, tak se zajímej o to, z jakého města ta rodinka je a googli co tam je a co je poblíž. Kdyžtak I napiš na místní aupair skupinu na facebooku a zeptej se holek, co tam už jsou, jak to tam vypadá a tak.
Když já vybírala rodinu, tak jsem byla otevřená všem států, I když můj takový tajný sen byl Portland nebo Seattle, no a dostala jsem se do Houstonu a byla jsem tam 2 roky maximálně spokojená, protože jsem měla docela štěstí na rodinu.
brook
Veteran

Registrace: 21. 12. 2010

PříspěvekZaslal: po prosinec 16, 2013 8:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

to by me zajmalo proc te zaujal zrovna portland nebo seattle Laughing ale aspon ses originalni Laughing to my hurvajzove jsme pro floridu jedine
PiPi
Editor

Registrace: 03. 12. 2008

PříspěvekZaslal: po prosinec 16, 2013 8:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

brook napsal:
to by me zajmalo proc te zaujal zrovna portland nebo seattle Laughing ale aspon ses originalni Laughing to my hurvajzove jsme pro floridu jedine

FL a CA a z tech "chladnejsich" NY Wink

Protoze si vsichni v CR mysli,ze v USA jsou jen 3 staty(mista) kde "to za to stoji" Laughing
PiPi
Editor

PříspěvekZaslal: po prosinec 16, 2013 8:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Grace napsal:
Není to o místě, ale o tom, na jakou narazíš rodinu. Být tebou, tak se při hledání rodiny nesoustředím na to ze kterého státu, nebo města jsou. Jasně, že nechceš bydlet někde na samotě v lesích, to chápu, tak se zajímej o to, z jakého města ta rodinka je a googli co tam je a co je poblíž. Kdyžtak I napiš na místní aupair skupinu na facebooku a zeptej se holek, co tam už jsou, jak to tam vypadá a tak.
Když já vybírala rodinu, tak jsem byla otevřená všem států, I když můj takový tajný sen byl Portland nebo Seattle, no a dostala jsem se do Houstonu a byla jsem tam 2 roky maximálně spokojená, protože jsem měla docela štěstí na rodinu.

Maximalne souhlasim!!
O Portlandu moc(nic) nevim a Seattle je fakt moc pekny,i kdyz jsme mela zatim moznost tam stravit jen 4 dny.
Kdo ma rad prirodu a nevadi mu zima(snih) nebo klasika, 4 rocni obdobi,tak si myslim,ze kazdy stat ma urcite neco do sebe!! Nektere staty jsou mozna zajimavejsi nez ty druhe,ale.........zakladni pravidlo je jak napsala Grace,mit supr pohodovou rodinu! To si myslim,ze je cislo jedna.

To same plati o praci a stale to hodne lidi nechape. ""Chci praci nejlepe FL,CA nebo NY""...........a dej se vule boží Laughing
brook
Veteran

PříspěvekZaslal: po prosinec 16, 2013 8:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

[quote="PiPi"]
brook napsal:

FL a CA a z tech "chladnejsich" NY Wink

Protoze si vsichni v CR mysli,ze v USA jsou jen 3 staty(mista) kde "to za to stoji" Laughing[/quote

treba ja sem driv chtela skoro kamkoliv ale dyz sem poznala vic uzemi tak uz mam zajem jen o jih usa.
brook
Veteran

PříspěvekZaslal: po prosinec 16, 2013 8:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

to je vsechno individualni, kazdymu vyhovuje neco jinyho , na takovyhle veci moc nema vyznam se ptat ostatnich
PiPi
Editor

PříspěvekZaslal: po prosinec 16, 2013 9:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jo mas pravdu,kazdemu vyhovuje neco jineho,kdyz vyzkousi par veci(mist,mest a statu) a pak muze porovnavat.
Big_Rig
Editor

Registrace: 19. 01. 2005

PříspěvekZaslal: po prosinec 16, 2013 10:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Vy dve mamci pipci do toho nak vidite. Very Happy
PiPi
Editor

PříspěvekZaslal: po prosinec 16, 2013 10:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Big_Rig napsal:
Vy dve mamci pipci do toho nak vidite. Very Happy

Lepčí videt do toho,nez se na to jen divat Twisted Evil
brook
Veteran

PříspěvekZaslal: po prosinec 16, 2013 10:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

to vis tady ses na snemu bandy pritroublych cechu tak se nediv
Big_Rig
Editor

PříspěvekZaslal: po prosinec 16, 2013 10:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja se jenom tak zamyslim nad tim, kde jste vy dve vsude byly Question Ja bych mozna holce doporucil San Francisco. Vsechny au-pairky maji rady SF z nejakeho duvodu.

Ja bych se stehoval na Hawaii, kdybych moh.
brook
Veteran

PříspěvekZaslal: po prosinec 16, 2013 10:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Big_Rig napsal:
Ja se jenom tak zamyslim nad tim, kde jste vy dve vsude byly Question Ja bych mozna holce doporucil San Francisco. Vsechny au-pairky maji rady SF z nejakeho duvodu.

ja zila z usa v 11 statech a na ruznych uzemich ! tys jen projizdel nakladakem! Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad
Big_Rig
Editor

PříspěvekZaslal: po prosinec 16, 2013 11:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ummmmm, mamco tys tady byla parkrat na prazdinach a pak rok v NYC. Tak prestan zurit nebo te vyzvu na souboj. Bude ferovka.
brook
Veteran

PříspěvekZaslal: po prosinec 16, 2013 11:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

v nyc sem byla 2 roky a byla sem tam 6 let 4 mesice z roka
Big_Rig
Editor

PříspěvekZaslal: po prosinec 16, 2013 11:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Aha. I love you anyways.♡
Indy

Registrace: 19. 01. 2014

PříspěvekZaslal: pá leden 24, 2014 10:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Big_Rig napsal:

Ano SF urcite, tam jsem byla taky jako aupair Smile
SF ja paradni.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Chicago-cz.com -> Predstavte se nam Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Chicago-cz.com forum system
Home | Diskuse o USA