výpis z rejstříku trestů z USA pro cizince

FAQFAQ   HledatHledat    RegistraceRegistrace   PřihlášeníPřihlášení

výpis z rejstříku trestů z USA pro cizince

odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Chicago-cz.com -> Predstavte se nam
Autor Zpráva
evyyk
Anonymní

PříspěvekZaslal: út listopad 12, 2013 4:45 pm    Předmět: výpis z rejstříku trestů z USA pro cizince Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Zdravim,
už jsem to zkoušela trochu hledat na internetu, ale bohuzel jsem se niceho nedohledala...dva roky jsem byla v USA na J1 visa, od ledna jsem však uz zpet v CR...po novém roce bych se ráda vydala do Kanady na program WOrking Holiday. Bohuzel, pozadavky tohoto programu jsou, ze dolozite vypisy z rejstriku trestu ze vsech zemi, kde jste zili vice nez pul roku. Ja vim, ze criminal record se da v USA zajistit pres FBI, ale moje otazka je, jeslti to jde i pro me, jakozto cizince, ktery tam stravil dva roky na exchange student visa? (byla jsem au-pair)? Je to vubec mozne jakozto pro cizince, a hlavne, kdyz jsem v CR? Premyselal jsem, ze by to mohlo jit nejak pres ambasadu a na zaklade biometrickyho pasu kdyz tam jsou otisky? Kdybych tam neco provedla, tak by to prece taky musely mit v evidenci:D.

any ideas jak na to? Za kazdej napad/radu budu vdecna! Diky!

Eva
seky
Anonymní

PříspěvekZaslal: st leden 08, 2014 7:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

ahoj, vyresila jsi to uz nejak? na working holiday jedu tez, v usa jsem stravil 3+3,5 mesicu .. diky, prip seky.dka(zavinAC)gmail.com Smile
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Chicago-cz.com -> Predstavte se nam Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Chicago-cz.com forum system
Home | Diskuse o USA