Sen o New Yorku

FAQFAQ   HledatHledat    RegistraceRegistrace   PřihlášeníPřihlášení

Sen o New Yorku
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3

odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Chicago-cz.com -> Predstavte se nam
Autor Zpráva
Piskle

Registrace: 20. 01. 2005

PříspěvekZaslal: po březen 14, 2011 11:44 am    Předmět: Odpovědět s citátem

PiPi napsal:
Piskle napsal:
Tak ted jsem se prihlasila.
To s tim anonymen je zahada!

Hele Piskle,pokud uz se ti podari prihlasit.......je tam neco ve smyslu,jestli chces zustat prihlasena........tak si to odklikni a zustanes prihlasena,skoro na furt,pri kazde navsteve a nebudes muset porad myslet na to,ze se musis prihlasit,po tom co sama zjistis,ze pises jako anonym po tom,co jsi se zapomela prihlasit Wink Laughing

No jo PiPi...ja tam kliknu do toho ctverecku.Ale pri kazde dalsi "navsteve" mi to ukazuje,ze se musim zase prihlasit znova.
To je hnus velebnosti.Jdu "blejt"... Laughing Wink
Big_Rig
Editor

Registrace: 19. 01. 2005

PříspěvekZaslal: po březen 14, 2011 12:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Je to zajimave - kdyz hibernuju nebo prejdu s compem do sleep mode, tak me to automaticky prihlasi, ale jakmile comp vypnu, tak se musim prihlasovat znova. Takze, Kelisova, nevypinat pocitac.
dvvd

Registrace: 06. 06. 2007

PříspěvekZaslal: po březen 14, 2011 2:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Piskle, diky, mam se dobre, sem ted in the middle of something a az to dokoncim tak napisu pokracovani Smile bojuju s nemcinou, ktera me desne bavi, prichazim na urcite veci ktere sem o sobe driv nevedela atak Na usa si samozrejme vzpomenu, ale pride mi to, ze uz je to desne davno co sem tam byla, proste uzavrena kapitola, time to move on. Rozhodopadne nebrecim a nezoufam, ze chci zpatky a neplanuju prechod hranic Smile No napisu pak pokracovani Smile Mej se, drz se Smile
zuzi63
Veteran

Registrace: 28. 02. 2010

PříspěvekZaslal: po březen 14, 2011 6:50 pm    Předmět: Sen o New Yorku Odpovědět s citátem

Dvvd,drzim Ti palce,nemcinu zvladnes,myslim,ze je ve srovnani s anglictinou lehka se ucit.(stejna vyslovnost,jak psane).Zuzi
dvvd

PříspěvekZaslal: po březen 14, 2011 10:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zuzi vazne? ja si spis myslim, jaka je anglictina easy Smile vyslosvnost mozna, ale rozhodopadne nema zadne, pady, sklonovani pridavnych jmen a privlasku a predpony Smile
zuzi63
Veteran

PříspěvekZaslal: út březen 15, 2011 7:32 am    Předmět: Sen o New Yorku Odpovědět s citátem

Ja si myslim,ze ano.Sklonovani me nejak teoreticky nepomohlo.Prvni pul roku jsem nemcinu poslouchala,jak v praci,tak privatne.Po roce jsem mluvila urcite s horsi nemcinou,ale rozumela vsemu.Po trech letech jsem se priblizila k opravdu slusne nemcine.Ale-mela jsem styk prevazne s Nemci.Anglictina je pro me tezka,spanelstina je lehka.Jak jsi daleko s Nemcinou?
Zuzi
dvvd

PříspěvekZaslal: út březen 15, 2011 7:52 am    Předmět: Odpovědět s citátem

no problem ve svycarsku, je ze tu lidi mluvi svycarskou nemcinou ktera nema s tou opravdovou moc spolecneho. Posloucham par lidi co sou z nemecka,posloucham fimy v nemcine a prekladam detske knizky Smile chodim tu na nemcinu, ale je to tu limitovano a v male vesnici moc moznosti, neni, takze je tu kurz jen jednou tydne. Ucim se kazdy den sama aspon hodku, ale myslim, ze proste potrebuju mezi lidi a zacit mluvit.
dvvd

PříspěvekZaslal: út březen 15, 2011 8:03 am    Předmět: Odpovědět s citátem

prislo mi, ze kdyz sem se ucila anglictinu, ze to bylo tak nak jednodussi, ale to bude asi tim ze mi v te dobe bylo 17 a hlavne sem se ji ucila v anglii kde my proste nic jineho nez mluvit nezbylo, kdezto tady se naprosto pohodlne domluvim anglicky a to je asi ten problem.....
zuzi63
Veteran

PříspěvekZaslal: út březen 15, 2011 8:54 am    Předmět: Sen o New Yorku Odpovědět s citátem

Pokus se najit nekoho v Tvem veku,to jde pak rychleji.
me tenkrat take nic jineho nezbylo-cesky a rusky nemci nemluvily.Svycarska nemcina je trosku jina,ale az to budes umet,tak budes rozumet i Nemcum a Rakusakum.To ze umis anglicky je velke plus,kdyz totiz vubec nemas sanci se v cizi zemi domluvit,jako ja tenkrat,tak je to spatne.zuzi
dvvd

PříspěvekZaslal: po srpen 20, 2012 9:17 pm    Předmět: pokracovani Odpovědět s citátem

Říjen 2010 – Květen 2011 Švýcarsko a Německo

Přistavám v Curychu a nasedám na vlak, který mě odvaží do ráje. Do malé horské vesničky Saas Fee, která se teď na pár měsíců stane mým domovem. První dojmy jsou skvělé. Potkavám rodinu u které budu bydlet a hlídat děti. Tři kluci ve věku 6, 4 a necelý rok. Jsou jiní než ti v Americe, jsou zvyklý se postarat jeden o druhého a poslouchají. Zato rodiče jsou také diametrálně jiní než ti na které jsem byla zvyklá v USA. O své tří krasné zdravé děti moc zájmu nejeví spíš naopak, u večeře po skleničče vína mi sdělují, že poslední potomek byl nehoda. Kluci mají značkové oblečení, spoustu hraček a na těch dvou nejstarších je vidět, ze jim rodiče chybí. Já pracuji 12 a více hodin denně a to I když jsou rodiče doma. Na dovolenou se tu jezdí zásadně bez dětí. Ještě, že mám alespoň dva dny volna v týdnu a mužu vyrazit na snowboard. Hory jsou opravdu užasné. Každý den vstavám v 6, pozoruju ten nádherný východ slunce, který mí připomíná na jak úžasném místě jsem.

Konečně vánoce, mířím na pár dní do Říma. Nemůžu se dočkat. Až vyměním -19 za příjemnější klima aspoň na pár dní. Řím mě učaroval od prvního okamžiku. Nádherné město. Courám se po městě, kde před vánoci nejsou skoro žádní turiste. Coloseum mám pro sebe a už přemýšlím kam půjdu na oběd. Mířím mimo centrum do restaurací kde neumějí skoro ani slovo anglicky, nemají tam jídelní lístky a vše je nádherně čerstvé. Ochutnavám pravé home made špagety carbonara a myslím, že na mě každý musí vidět, že se citím jako v nebi. Završuju to bilým vínem a tiramisu. A už přemyšlím co budu jíst večer. Miluju Řím, žadné vánoční trhy žádný schon a stres. Jen pizza, prosciuto, víno jo sem bych se přestěhovala Smile

Po mém navrátu začala být práce ještě vetší mazec. Dostala jsem chřipku, asi po 10 letech jsem měla opravdovou horečku. Rodině u které jsem pracovala to bylo jedno odjeli na tři dni. Bez dětí samozřejmě. Nejsmutnější na tom všem bylo, že ani jednou nezavolaly, jak se kluci mají. Začinám tušit, že rok tu nevydržim ani nahodou. A počitám měsíce, týdny, dny do května. Do konce zimy a mého odjezdu domů. Najít si tu kamarády mi příjde čím zcela nemožné a přitom v USA jsem nikdy neměla problem se seznamit. Ještě, že mám aspoň hodiny němčiny, kam se každý týden teším a jsem opravdový šprt třídy Smile který vypracovavá všechny domací ukoly. Těsně před odjezdem si ještě zpříjemňuju tuhle kapitolu mého života výletem do Milana. Do města které se pyšní přívlastkem the fashion of the world. Musim konstatovat, že New York je mnohem větší modní ikona. Ve Švýcarsku jsem se naučila slušné základy němčiny a tak jsem se rozhodla, že si němčinu ještě pojedu dopilovat do německa na jazykový kurz. Po dlouhém hledaní a rozhodování nakonec zcela nahodou vybírám Draždany. Po půl roce mám Švýcarska, hor a tehle užasné rodiny plné zuby. Balim s pocitem, že tohle už jsou opravdu poslední děti co hlidám a je konečně čas na změnu a taky s pocitem, že jsem si splnila svůj sen, žila jsem v horách, byl to supr zažitek, ale myslim, že si snowboard necham přece jen jako koníček a budu za ním dojíždět. Loučím se s klukama a přemýšlím jak dlouho vydrží ta po mě. Čeká mě ještě den v Curychu a pak hura do Prahy na dva tydny a poté Draždaňy.

Dva týdny v Praze utekly jako voda. Ani jsem nestačíla změnit status na facebooku, že už jsem v Praze. Už zas měním na Draždaňy a prodlužuju si tedy ještě tak trochu mladí a užívám si studentského života. I když musím říct. Že první dny ve škole byly zabíračka. Němčina neni vůbec lehká. Alespoň pro mě nebyla. Do většiny slov cpu svůj americký akcent a anglickou výslovnost a nikdo by nehadal, že jsem z Čech. Ale Německo mě překvapilo. Němce jsem si vždycky představovala jako hrozně uzavřený národ. Ale jsou fajn a přatelští. Kamárády jsem si tu našla hned. Berlín jsem si naprosto zamilovala trávila jsem tam každý víkend. Připominá mi v nečem New York. Ale všechno musí jednout skončit a tak I můj beztarostný život v německu končí. I když Německo pro mě nikdy nebyla lakavá turistická destinace vím, že se chci určitě ještě vrátit a procestovat toho v téhle zemi více. Loučím se s Berlínem, se školou, s Draždany nasedám na vlak směr Praha a ten real život právě začiná....
PiPi
Editor

Registrace: 03. 12. 2008

PříspěvekZaslal: po srpen 20, 2012 9:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

X 100 Wink
Super vypraveni!
A co ted, dvvd,Praha,konecna stanice??
brook
Veteran

Registrace: 21. 12. 2010

PříspěvekZaslal: po srpen 20, 2012 11:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

joo napis dvvd co dal...vsechny nas to zajma..... Very Happy
REJPAL
Editor

Registrace: 24. 12. 2006

PříspěvekZaslal: út srpen 21, 2012 9:33 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Pis vice pribehu Idea
Je to bezvadny Smile
dvvd

PříspěvekZaslal: ne duben 28, 2013 11:25 am    Předmět: Květen 2011...současnost Praha, Česká Republika Odpovědět s citátem

Po navrátu z německa jsem byla rychle vtržena do reality běžného a normálního života po kterém jsem tak moc toužila, ale o kterém jsem nic nevěděla. První důležitá věc bylo najít si práci, po více než 7 letech dělaní gugugaga s dětmi jsem zjistila, ze jsem vlastně nikdy nejenomže nedělala normální práci, ale ani jsem nebyla na pracovním pohovoru. Do CV to však odmítám přiznat, neboť napsat, že jsem 7 let hlídala haranty opravdu nemůžu. Po pár absolvovaných pohovorech mi to dochazí, pracovní pohovor je jedno velké divadlo, které mi prostě nejde, neumím ho zahrat. Neumím se přetvařovat, usmívat a říkat, ze jsem nejlepší.

Nakonec přece jen 1. Srpna začínám na University of New York na recepci. Práce je to zajimavá, ale šefová do téhle instituce sem přešla z Lidlu a vůbec nemá ponětí jak universitu vést. Navíc tápe v Angličtině. Dopisy a v AJ ji opravuji já a moje kolegyně na recepci. Což se nám vrací šikanou z její strany. Jestli jsem někdy nechapala pojem šikana na pracovišti, tak po necelých 3 měsicích na téhle universitě ho chápu docela přesně. Poslední týden mojí zkušební doby davám výpověď a neskutečně se mi ulevilo. Ani telefonát od mého otce, že to snad sakra nemyslím vážně skončit s prací když nemám nic jiného nemůžu myslet vážně, mne nemůže rozhodit.

Davám si pauzu, těším se na Vánoce a po novém roce absolvuju pohovory znovu, ale tentokrát s americkým klidem a myšlením, že ta pravá práce na mě čeká, už se nestresuju, když nějaký ten pohovor nevyjde, prostě to nebylo to pravé, však ono to přijde. A ono to najednou to jde uplně samo. A taky, že to přišlo. Mezinárodní firma s hlavní pobočkou v Bostonu. Nastupuji na recepci, zařizuji letenky, taxiky hotely pro hosty z poboček z témeř celého světa. Mluvím anglicky každý den, už tam spokojeně pracuji přes rok. Za týden mě čeká přestup do nového oddělení, bude to uplně něco nového, trochu se bojim, nikdy jsem takovou práci nedělala. Ale snad se jí rychle naučím a budu dobrá. Těšim se na změnu a hlavně na to, že se moje práce bude přímo věnovat USA.

A asi jsem vůbec nějak víc vyrostla od ty doby co jsem se vrátila, přišlo mé první samostatné bydlení a spousta dalších věci které jsem v USA absolutně nemusela rešit, ale zato se probouzím každé ráno, vedle svého přítele, klidná a vyrovnaná a neděsí mě, že budu muset dělat 12 hodin gugu gaga. Život v Praze začal najednou utíkat stejně rychle jako život v New Yorku. Když jsem z New Yorku odlétala bála jsem se a ani pořádně nevěděla čeho, bála jsem se, že mi New York bude hrozně chybět. Fakt, je, že si občas vzpomenu na New York a na Ameriku, ale, že by mi zoufale chyběl to ne. Chybí mi těch pár kamarádek které jsem tam nechala. Ale jinak je pro mě Amerika uzavřená kapitola. Byla to fajn etapa mého života, ktéra mi hodně dala, ale uzavřela jsem ji a posunula se do jiné. Objevuji krásy Čech a Evropy, chodím na jogu, němčinu a mám se tu opravu fajn Smile

PS: dobře přiznavám chybí mi Whole Foods a procházka po Brooklyn bridge. Whoole foods vezmu opět útokem letos v létě v Londýně a na Brooklyn bridge mi nezbyde než vzpomínat Smile
BARON PRASIL
Kanada Mod

Registrace: 30. 12. 2006

PříspěvekZaslal: ne duben 28, 2013 11:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Bezvadne napsany prispevek

Kdyby neco podobneho nekdy napsal BR Wink
Clayton

Registrace: 09. 08. 2009

PříspěvekZaslal: po duben 29, 2013 12:31 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Moc zajímavě napsané, díky
Anonymní

PříspěvekZaslal: po duben 29, 2013 1:14 am    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Nikl napsal:

A co ty? Ty by jsi neco takoveho nezvladl? No, vlastne, proc se ptam... To je jasne, nezvladl. Ale blabolit o tom, ze kdyby jsi chtel, tak jo, by jsi jiste vydrzel do nekonecna.
brook
Veteran

PříspěvekZaslal: po duben 29, 2013 1:16 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Anonymous napsal:
Nikl napsal:

A co ty? Ty by jsi neco takoveho nezvladl? No, vlastne, proc se ptam... To je jasne, nezvladl. Ale blabolit o tom, ze kdyby jsi chtel, tak jo, by jsi jiste vydrzel do nekonecna.

dyt ruda ma web a psal slohy o svym zivote, smh tohle je jen jeden clanek
Big_Rig
Editor

PříspěvekZaslal: po duben 29, 2013 1:40 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Souhlas. Rumik uz ma skoro celou knizku. Uz tu nekolik lidi chvalilo jeho blog.

Hele, Rumiku, nepsal jsi tady uz asi 100x, ze jen tak namatkou - co ja pisu nectes, ze te to nezajima, ze cele Chicago a lidi v nem sou ti ukradeni ... atakdaleatakdale? Tebe to nezajima, nikdo jiny se nehlasil, ze mam o sobe psat nake romany, tak nepisu. Ja nejsem takova desna, silene zajimava celebrita jako ty. Mamca uz ma prasatko, ve kterem setri na tvou biografii, az pujde do knihkupectvi nebo na Amazon.
George

Registrace: 11. 03. 2011

PříspěvekZaslal: út duben 30, 2013 12:26 am    Předmět: Re: Květen 2011...současnost Praha, Česká Republika Odpovědět s citátem

dvvd napsal:
Po navrátu z německa jsem byla rychle vtržena do reality běžného a normálního života po kterém jsem tak moc toužila, ale o kterém jsem nic nevěděla. První důležitá věc bylo najít si práci, po více než 7 letech dělaní gugugaga s dětmi jsem zjistila, ze jsem vlastně nikdy nejenomže nedělala normální práci, ale ani jsem nebyla na pracovním pohovoru. Do CV to však odmítám přiznat, neboť napsat, že jsem 7 let hlídala haranty opravdu nemůžu. Po pár absolvovaných pohovorech mi to dochazí, pracovní pohovor je jedno velké divadlo, které mi prostě nejde, neumím ho zahrat. Neumím se přetvařovat, usmívat a říkat, ze jsem nejlepší.

Nakonec přece jen 1. Srpna začínám na University of New York na recepci. Práce je to zajimavá, ale šefová do téhle instituce sem přešla z Lidlu a vůbec nemá ponětí jak universitu vést. Navíc tápe v Angličtině. Dopisy a v AJ ji opravuji já a moje kolegyně na recepci. Což se nám vrací šikanou z její strany. Jestli jsem někdy nechapala pojem šikana na pracovišti, tak po necelých 3 měsicích na téhle universitě ho chápu docela přesně. Poslední týden mojí zkušební doby davám výpověď a neskutečně se mi ulevilo. Ani telefonát od mého otce, že to snad sakra nemyslím vážně skončit s prací když nemám nic jiného nemůžu myslet vážně, mne nemůže rozhodit.

Davám si pauzu, těším se na Vánoce a po novém roce absolvuju pohovory znovu, ale tentokrát s americkým klidem a myšlením, že ta pravá práce na mě čeká, už se nestresuju, když nějaký ten pohovor nevyjde, prostě to nebylo to pravé, však ono to přijde. A ono to najednou to jde uplně samo. A taky, že to přišlo. Mezinárodní firma s hlavní pobočkou v Bostonu. Nastupuji na recepci, zařizuji letenky, taxiky hotely pro hosty z poboček z témeř celého světa. Mluvím anglicky každý den, už tam spokojeně pracuji přes rok. Za týden mě čeká přestup do nového oddělení, bude to uplně něco nového, trochu se bojim, nikdy jsem takovou práci nedělala. Ale snad se jí rychle naučím a budu dobrá. Těšim se na změnu a hlavně na to, že se moje práce bude přímo věnovat USA.

A asi jsem vůbec nějak víc vyrostla od ty doby co jsem se vrátila, přišlo mé první samostatné bydlení a spousta dalších věci které jsem v USA absolutně nemusela rešit, ale zato se probouzím každé ráno, vedle svého přítele, klidná a vyrovnaná a neděsí mě, že budu muset dělat 12 hodin gugu gaga. Život v Praze začal najednou utíkat stejně rychle jako život v New Yorku. Když jsem z New Yorku odlétala bála jsem se a ani pořádně nevěděla čeho, bála jsem se, že mi New York bude hrozně chybět. Fakt, je, že si občas vzpomenu na New York a na Ameriku, ale, že by mi zoufale chyběl to ne. Chybí mi těch pár kamarádek které jsem tam nechala. Ale jinak je pro mě Amerika uzavřená kapitola. Byla to fajn etapa mého života, ktéra mi hodně dala, ale uzavřela jsem ji a posunula se do jiné. Objevuji krásy Čech a Evropy, chodím na jogu, němčinu a mám se tu opravu fajn Smile

PS: dobře přiznavám chybí mi Whole Foods a procházka po Brooklyn bridge. Whoole foods vezmu opět útokem letos v létě v Londýně a na Brooklyn bridge mi nezbyde než vzpomínat Smile

Krásně napsáno, Výtam tě zpátky v České republice, já osobně to chci zkusit za pár let tak uvidíme asi bych tam jel přes Kanadu..času dost třeba ještě zůstanu v ČR prozatím není kam odcházet,než se doděláš kola to je ještě 5 let…
BARON PRASIL
Kanada Mod

Registrace: 30. 12. 2006

PříspěvekZaslal: út duben 30, 2013 2:28 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Anonymous napsal:
Nikl napsal:

S idiotama jako jsi ty se nehodlam bavit Confused
Tady je muj blog a tim jsem z tebou zkoncil Idea
http://samokecna.blog.tyden.cz/

Misto tvyho vecnyho rejpani sem muzes neco pridat ze sveho zivota jak v Americe, tak v CR Exclamation
Milanuk

Registrace: 24. 01. 2013

PříspěvekZaslal: po květen 13, 2013 12:06 am    Předmět: Odpovědět s citátem

dvvd

ahoooj, tak já ted poslední půlhodinu, možná déle, strávil čtením toho všeho, co se tady napsalo Smile
A tvé příspěvky byly nejzajímavější.

Líbí se mi,co děláš a jak se rozhoduješ.

Přeji ti hodně štěstí. I kdyby se něco pokazilo, ty určitě zase najdeš novou zajímavou cestu, o tom nepochybuji Smile
brook
Veteran

PříspěvekZaslal: po květen 13, 2013 1:17 am    Předmět: Odpovědět s citátem

ted uz se jen ceka na vyjadreni od BR
Dana_MI
Veteran

Registrace: 26. 12. 2006

PříspěvekZaslal: po květen 13, 2013 5:38 am    Předmět: Odpovědět s citátem

brook napsal:

BR ceka, az mu jeho prispevek schvalim Twisted Evil
brook
Veteran

PříspěvekZaslal: po květen 13, 2013 7:34 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Dana_MI napsal:
brook napsal:

BR ceka, az mu jeho prispevek schvalim Twisted Evil

Laughing
Big_Rig
Editor

PříspěvekZaslal: út květen 14, 2013 4:39 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jsi drzy cert, mamco. Byl jsem na rande s Marketou, vsechno vyzvedel ohledne GC ... a vuuuuuuuuuuuuuuuuuuuubec nic ti nereknu
TomRayene

Registrace: 17. 10. 2013

PříspěvekZaslal: čt říjen 17, 2013 6:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Moc se mi libi to Tve-I kdyz uz nemam zadnou nadeji - Vymyslim si ji!
Cindy
Anonymní

PříspěvekZaslal: pá listopad 22, 2013 11:47 pm    Předmět: Stromy bez korenu Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Myslim, ze tady tim chtel diskutujici naznacit jen to, ze siroke a neustale opravovane americke silnice jsou daleko bezpecnejsi ...mozna, ze jsi to jen nepochopil/a
a proc by se mel nekdo v USA kacet jako strom bez korenu? Dalsi blbost, kterou nechapu ...vzala jsem si totiz Americana, podotykam, ze po 2,5 letech poznavani ...a jsme spolu uz skoro 5 let, mam tady tedy tedka novou obrovskou rodinu, rozlezenou po celych statech. CR stale navstevuji, ale je mi lepe tady, do CR uz bych zit jit nikdy nechtela ...rozumis? NECHTELA!
Koreny zapustis kdekoliv tam, kde jsi stastna, spokojena, vyrovnana, kde se citis bezpecne a kde ti nic nechybi!
REJPAL
Editor

Registrace: 24. 12. 2006

PříspěvekZaslal: so prosinec 28, 2013 6:49 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Lynnet napsal:
Myslim ze vsude dobre,jen ne v CR. To je horor co se tam deje,byrokracie a lidi si nechaji nasrat na hlavu. Ty dalnice jsou furt stejne, dva pruhy..precpane auty, kde se predhaneji bavoraci a felicie....Haha, kdo vyhrava ? Lidi furt zavidi?

A pak tady napise anonym Nikl, ze pomlouvam CR Rolling Eyes Razz
Nikl
Anonymní

PříspěvekZaslal: po prosinec 30, 2013 7:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

REJPAL napsal:
Lynnet napsal:
Myslim ze vsude dobre,jen ne v CR. To je horor co se tam deje,byrokracie a lidi si nechaji nasrat na hlavu. Ty dalnice jsou furt stejne, dva pruhy..precpane auty, kde se predhaneji bavoraci a felicie....Haha, kdo vyhrava ? Lidi furt zavidi?

A pak tady napise anonym Nikl, ze pomlouvam CR Rolling Eyes Razz

On je rozdil, kdyz nekdo (napr. Lynnet) napise neco negativniho a nekdo to pise skoro porad.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Chicago-cz.com -> Predstavte se nam Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
Strana 3 z 3

Chicago-cz.com forum system
Home | Diskuse o USA