PRÁCE V USA UŽ BEZ AGENTURY

FAQFAQ   HledatHledat    RegistraceRegistrace   PřihlášeníPřihlášení

PRÁCE V USA UŽ BEZ AGENTURY

odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Chicago-cz.com -> Prace v USA
Autor Zpráva
teresse

Registrace: 21. 05. 2013

PříspěvekZaslal: út květen 21, 2013 12:30 am    Předmět: PRÁCE V USA UŽ BEZ AGENTURY Odpovědět s citátem

Ahoj Smile potřebovala bych vědět, jakým způsobem se mám dostat do USA na léto - za prací. NA J1jobs.com , stále nabízejí práce,ale nevím, jak se k nim legálně dostat. Loňské léto jsem byla s agenturou , která z nás vytahala peníze. Jediný co momentálně máme je SSN z minulého roku. Tento rok nevíme , jak odletet. Jak je to s vízovým partnerem , kdo nám práci zaštítí, na jakým základě nám vydají víza v čr. Další léto se nám nechce znova dávat počáteční vklad 60.000,- , ale načerno pracovat jet taky nechceme Smile !
Kdokoli by mi mohl poradit, budu moc ráda!
Děkuji T.
Lynnet
Moderator

Registrace: 13. 07. 2006

PříspěvekZaslal: út květen 21, 2013 4:16 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Pracovni viza na tak kratkou dobu jedine ty agentury. Sice mas ssn,ale nikdo se ti o nic nepostara,ty agentury snad jsou hlavne zarukou ze budes pracovat legalne,budes pojistena atd.
No mozna nekdo zkusenosti ma,ale s prac.vizem bych moc nepocitala a s nejakymi benefits take moc ne.
Big_Rig
Editor

Registrace: 19. 01. 2005

PříspěvekZaslal: út květen 21, 2013 6:12 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Pokud se nepletu, J1 nejde ziskat bez agentury. Jde obejit ceskou agenturu, ktera je jenom prostrednik, ale ne americkou. Jenom akreditovana US agentura muze zadat o J1 vizum.

Jsou jenom 3 programy na J1, myslim:

- WAT/kempy

- au-pair

- internship

Zapomnel sem na neco?

60000 je sice silena suma, ale ty agentury na to maji monopol. Na jaky program jste sem jeli loni?
J1
Anonymní

PříspěvekZaslal: út listopad 26, 2013 6:53 am    Předmět: awdada Odpovědět s citátem

Nezapomen na student exchange pres J1, na to se J1 pouziva nejcasteji, ja to mam!
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Chicago-cz.com -> Prace v USA Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Chicago-cz.com forum system
Home | Diskuse o USA