Vyzva pro anonymy ...

FAQFAQ   HledatHledat    RegistraceRegistrace   PřihlášeníPřihlášení

Vyzva pro anonymy ...

odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Chicago-cz.com -> Predstavte se nam
Autor Zpráva
BARON PRASIL
Kanada Mod

Registrace: 30. 12. 2006

PříspěvekZaslal: st červenec 10, 2013 10:49 pm    Předmět: Vyzva pro anonymy ... Odpovědět s citátem

Dobre, nechcete se tady zaregistrovat, tak nam alespon neco o sobe napiste, aby jsme do vas zbytecne neryli Wink

Kolikrat sem pise tolik anonymu najednou, ze clovek ani nevi komu odpovida Rolling Eyes Confused
Nikl
Anonymní

PříspěvekZaslal: st červenec 10, 2013 11:10 pm    Předmět: Re: Vyzva pro anonymy ... Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

BARON PRASIL napsal:
Dobre, nechcete se tady zaregistrovat, tak nam alespon neco o sobe napiste, aby jsme do vas zbytecne neryli

Neplet si to tu se seznamkou.
Nebo uz jsi tak zofaly, ze hledas pratele jen na netu? Laughing
BARON PRASIL
Kanada Mod

PříspěvekZaslal: st červenec 10, 2013 11:21 pm    Předmět: Re: Vyzva pro anonymy ... Odpovědět s citátem

Nikl napsal:
BARON PRASIL napsal:
Dobre, nechcete se tady zaregistrovat, tak nam alespon neco o sobe napiste, aby jsme do vas zbytecne neryli

Neplet si to tu se seznamkou.
Nebo uz jsi tak zofaly, ze hledas pratele jen na netu? Laughing

Zase nejakej kaspar Razz Cert aby se v nich vyznal Twisted Evil
Nikl
Anonymní

PříspěvekZaslal: čt červenec 11, 2013 8:01 am    Předmět: Re: Vyzva pro anonymy ... Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

BARON PRASIL napsal:

Zase nejakej kaspar Razz Cert aby se v nich vyznal Twisted Evil

Tak si udelej seznam.

Mimochodem, kdyz ti tak vadi anonymove.
Aspon u nekterych tvych vyplodu se jich muzes zbavit. Staci zamezit prispevkum od neprihlasenych, ale to ty prece vis. Wink
Ty jsi vlastne za anonymy rad, protoze vetsina ostatnich na tebe kali.
CRYPT

Registrace: 10. 07. 2013

PříspěvekZaslal: čt červenec 11, 2013 6:18 pm    Předmět: Re: Vyzva pro anonymy ... Odpovědět s citátem

KOLEGO NIKL ty si tady kompenzujes pocit menecennosti?
miro
Site Admin

Registrace: 10. 01. 2005

PříspěvekZaslal: čt červenec 11, 2013 9:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Rumiku ty těm rejpalům pravidelně nahráváš na smeč a pak se nervuješ. Jsou prostě nepsané principy komunikace, tak aby si člověk držel rejpaly od těla. K tomu je potřeba se umět vžít do zcela odlišného člověka a naučit se ho pochopit. Kdo tohle umí má vyhráno.

Jinak samo sebou být zaregistrovaný má mnoho výhod, ale ani v životě lidi nevyužijí výhody které se jim nabízejí.

Jinak nezapomínejme na to, že zde ve virtuálním světě je identita a osobnost uživatele jen iluze, lidé v reálu jsou zpravidla o dost jiní.
BARON PRASIL
Kanada Mod

PříspěvekZaslal: čt červenec 11, 2013 10:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

miro napsal:

Jinak nezapomínejme na to, že zde ve virtuálním světě je identita a osobnost uživatele jen iluze, lidé v reálu jsou zpravidla o dost jiní.

Ja jsem take uplne jiny Wink
Kdyby jsi me tady nemel, tak uz jsi to tady mohl davno zabalit Razz

Ty jsi tohle necetl Question
http://vont.blog.tyden.cz/clanky/6459/takovej-beznej-magor.html
PiPi
Editor

Registrace: 03. 12. 2008

PříspěvekZaslal: čt červenec 11, 2013 10:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

[quote="miro"]
""""K tomu je potřeba se umět vžít do zcela odlišného člověka a naučit se ho pochopit. Kdo tohle umí má vyhráno.""""

No Miro ja myslim,ze k tomuhle by bylo potreba mit nadprumerne schopnosti Wink

Clovek by se jen mohl naucit akceptovat lidi takove jaci jsou,ALE to si myslim se tyce jen lidi,ktere znas. Pokud chces mit pratele musis akceptovat odlisnost kazdeho cloveka,pokud chces.
Ale u lidi cizich,nevim zalezi na kazdem cloveku,neni to povinne.

Co mne ale "trochu sere" je to,ze ty pokud uz tu k tematu anonymove neco napises,tak je to porad to same,ale v jine podobe Rolling Eyes

Proste tu jednou provzdy napis,ze te absolutne nezajima,ze tu anonymove rypou a urazi zaregistrovane a proste s tim absolutne nehodlas NIC delat.

V tom pripade MOZNA to Rumbajs pochopi,stejne jak jsem to pochopila i ja a uz se tehle zmeny ohledne povinne registrace nebo mazani anonymnich prispevku(vyrypovani & urazek) nebude dozadovat.
A budes mit konecne klid od nas,co si porad stezujem na nejake anonymy tady na Foru,kteri tady jsou k absolutnimu hovnu,(ale hlavne ze tu nekdo pise).
Mozna az takovy klid,ze opravdu behem par let lidi nebudou vyhledavat tohle Forum k ucelu,ke kteremu bylo zalozeno v prvni rade Exclamation
BARON PRASIL
Kanada Mod

PříspěvekZaslal: čt červenec 11, 2013 11:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

miro napsal:
Rumiku ty těm rejpalům pravidelně nahráváš na smeč a pak se nervuješ. Jsou prostě nepsané principy komunikace, tak aby si člověk držel rejpaly od těla. K tomu je potřeba se umět vžít do zcela odlišného člověka a naučit se ho pochopit. Kdo tohle umí má vyhráno.

Chtel bych videt tebe se dohadovat s anonymamam Wink

A kdyz je budeme s PiPi ignorovat, tak to tady muzes zrovna zavrit Idea
Nikl
Anonymní

PříspěvekZaslal: pá červenec 12, 2013 11:27 am    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

miro napsal:

Jinak samo sebou být zaregistrovaný má mnoho výhod, ale ani v životě lidi nevyužijí výhody které se jim nabízejí.

Jak pises Miro.
Jde o zpusob komunikace. Spousta lidi tady to vi, a tak "Kanadana" ignoruje. Klasickeho rejpala by to odradilo a dal by pokoj, ale ne tohohle, toho to naopak pobouzi. On se tu snazi psat(spamovat) a nic. Tak se musi projevit jinak.

Ma snad nekdo dalsi pocit, za se do nej navazim zbytecne a neopravnene? Kolik z vas je na strane toho morouse a kolik "ocenuje" muj patronat nad jeho projevy.

Kdybych se registroval, mohl bych vypsat anketu. Ale co by se mou registraci zmenilo? Nic. Stale by nikdo z vas nevedel, kdo jsem a stale bych ho umravnoval podle sveho.

Vzdyt on je vlastne rad. Kdo jiny by si s nim psal, kdybych ho ignoraval jako ostatni. Wink

CRYPT napsal:

Myslim, ze ne. Ale sud podle sveho.
Snad nejsi jen dalsi alterego postarsiho, zivotem zklamaneho, cloveka.
BARON PRASIL
Kanada Mod

PříspěvekZaslal: pá červenec 12, 2013 9:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jestli si myslis, ze tady spamuju(tak jako si to mysli BR), tak se radsi hodne pripravte na den az pujdu do duchodu Wink

To tady budu sedet kazdy den 24 hodin a uplne to tady zamorim Twisted Evil
Big_Rig
Editor

Registrace: 19. 01. 2005

PříspěvekZaslal: pá červenec 12, 2013 9:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

BARON PRASIL napsal:

To tady budu sedet kazdy den 24 hodin a uplne to tady zamorim Twisted Evil

Takze tady budes min nez jsi ted? Mr. Green
Nikl
Anonymní

PříspěvekZaslal: čt červenec 25, 2013 9:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Nikl, chemická značka Ni (lat. Niccolum) je bílý, feromagnetický, kujný a tažný kov. Slouží jako součást různých slitin a k povrchové ochraně jiných kovů před korozí. Vzhledem k jeho toxicitě je jeho praktické využití postupně omezováno.

Tak to sedi, ceho je moc, toho je prilis. Nikl se musi omezovat. Takze se nediv, ze te stale usmernujeme. Laughing
BARON PRASIL
Kanada Mod

PříspěvekZaslal: čt červenec 25, 2013 9:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nikl napsal:
Nikl, chemická značka Ni (lat. Niccolum) je bílý, feromagnetický, kujný a tažný kov. Slouží jako součást různých slitin a k povrchové ochraně jiných kovů před korozí. Vzhledem k jeho toxicitě je jeho praktické využití postupně omezováno.

Tak to sedi, ceho je moc, toho je prilis. Nikl se musi omezovat. Takze se nediv, ze te stale usmernujeme. Laughing

Ja se jen tak nedam Wink
Big_Rig
Editor

PříspěvekZaslal: čt červenec 25, 2013 9:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Vzhledem k tomu, ze sem ted pises jako Nikl ty, tak bych rek, ze je Rumik spis otravenej z tebe Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Nikl
Anonymní

PříspěvekZaslal: čt červenec 25, 2013 11:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Big_Rig napsal:
Vzhledem k tomu, ze sem ted pises jako Nikl ty, tak bych rek, ze je Rumik spis otravenej z tebe Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Udelal chybu, ze se vzdal jeho vlastniho jmena. Ted se vlasne prudi sam sebou. Twisted Evil
BARON PRASIL
Kanada Mod

PříspěvekZaslal: čt červenec 25, 2013 11:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nikl napsal:
Big_Rig napsal:

Udelal chybu, ze se vzdal jeho vlastniho jmena. Ted se vlasne prudi sam sebou. Twisted Evil

Nikl byla jen moje prezdivka, ty trdlo Wink
Big_Rig
Editor

PříspěvekZaslal: čt červenec 25, 2013 11:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nikl napsal:
Ted se vlasne prudi sam sebou. Twisted Evil

To tu dela uz roky. Povidat si sam se sebou je Rumikova nejoblibenejsi zabava. Ted akorat jedna polovina te diskuze dava smysl, tak je z toho celej vedle. Shocked
BARON PRASIL
Kanada Mod

PříspěvekZaslal: ne červenec 28, 2013 12:01 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Nikl napsal:

CRYPT napsal:

Myslim, ze ne. Ale sud podle sveho.
Snad nejsi jen dalsi alterego postarsiho, zivotem zklamaneho, cloveka.

Miro, tady je jeden z prikladu proc by sem nemeli anonymove psat Idea

Anonym Nikl se uz navazi i do lidi, kteri se me zastali Rolling Eyes

CRYPT je tady kratce a nedivil bych se, ze se tady uz neobjevi. Ani se mu nedivim Sad

Je chytrej, nenecha si srat na hlavu od nejakejch blaznivejch anonymu, kteri nemaji co rict k tematu, jen rejpou do lidi Confused Rolling Eyes
CRYPT

PříspěvekZaslal: čt srpen 01, 2013 8:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja jsem vdecny ze neco jako toto forum existuje a to i samozrejme vcetne webovych stranek. Jestli jsem se neco za dobu co funguji na diskuznich forech naucil nespamovat neflamovat a nevrhnout se do viru beefu... Navic takkvych diskuznich trollu jsou na internetu nespocetne masy.

P. S. Protoze cesta do mych vysnenych statu je pro mne jakozto momentalne nezamestnaneho tabu obvzlast kdyz bych si pral tam zakotvit natrvalo tak resim anglii uz z duvodu vysperkovani me anglictiny alespon na 90% uroven
Milanuk

Registrace: 24. 01. 2013

PříspěvekZaslal: so srpen 03, 2013 3:57 am    Předmět: Odpovědět s citátem

CRYPT....
kdybys potřeboval helfnout s Anglií tak napiš...já tam žil 7 a půl roku...
je to dobrá země na život a občas se mi zasteskne...

Pokud si chceš vylepšit anglinu, tak se vyhýbej Čechům a Slovákům...
já to taky tak udělal...sice jsem anglánům první dva měsíce moc nerozuměl,ale pak se to jen zlepšovalo...

znám Čechy, kteří se drží v české komunitě a anglicky neumí ani pozdravit...a to už tam žijou také víc jak sedm let....
BARON PRASIL
Kanada Mod

PříspěvekZaslal: so srpen 03, 2013 8:54 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Milanuk napsal:
CRYPT....
kdybys potřeboval helfnout s Anglií tak napiš...já tam žil 7 a půl roku...

Znám Čechy, kteří se drží v české komunitě a anglicky neumí ani pozdravit...a to už tam žijou také víc jak sedm let....

CRYPT

PříspěvekZaslal: st srpen 07, 2013 6:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

2 Milanuk, zitra bych mel absolbovat vstupni pohovor po netu pres pracovni agenturu. Melo by to byt do velkoskladu s oblecenim, bratranek tam je uz skoro rok a nestezuje si. Je tam plno slovaku a polaku, ale jak jsi rikal je dulezite se pohybivat hlavne v anglicky mluvicim kolektivu s cimz pocitam.
Milanuk

Registrace: 24. 01. 2013

PříspěvekZaslal: st srpen 21, 2013 2:53 am    Předmět: Odpovědět s citátem

crypt

tak ti držím palce. Bohužel, jak jsi psal, jdeš do fabriky, kde jsou samý Poláci a Slováci, tak tě bohužel čeká to, co potkalo většinu....
ale třeba to bude jen na rozjezd a pak si najdeš něco, kde nebudou žádní cizinci...
já to tak udělal hned...šel jsem do firmy, kde jsem byl jako první cizinec...a měl jsem jen maturitu z angliny, ale rozmluvil jsem se a to tak,že hodně rychle...nic jinýho mi nezbývalo Smile

good luck
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Chicago-cz.com -> Predstavte se nam Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Chicago-cz.com forum system
Home | Diskuse o USA