studijní programy

FAQFAQ   HledatHledat    RegistraceRegistrace   PřihlášeníPřihlášení

studijní programy

odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Chicago-cz.com -> Studium, Skoly, Stipendia
Autor Zpráva
wencek

Registrace: 12. 05. 2013

PříspěvekZaslal: ne květen 12, 2013 12:00 pm    Předmět: studijní programy Odpovědět s citátem

zajímám
se o studium na vysokých školách v usa. když jsem tak procházel různé
seznamy škol a oborů tak jsem zjistil, že tam kromě bakalářských,
magisterských a doktorských jsou i programy označované jako associate a
certificate. co je to? a kdybych absolvoval třeba associáte, tak bych
potom dál moh jaký program?
brook
Veteran

Registrace: 21. 12. 2010

PříspěvekZaslal: ne květen 12, 2013 12:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

v cr to muzes prirovnat k vyssi odborne - Dis
PiPi
Editor

Registrace: 03. 12. 2008

PříspěvekZaslal: ne květen 12, 2013 4:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ASSOCIATE DEGREE JE NECO JAKO U NAS VYUCNI LIST.
VETSINOU MUZES ZISKAT NA STREDNICH SKOLACH TADY,MYSLIM,ZE MINIMUM NA ZISKANI JE 2 ROKY,ALE ZALEZI NA TOM,CO STUDUJES.

CERTIFICATE JE NECO JAKO DIPLOM,SPISE JAKO KDYBY JSI DELAL NEJAKY KURZ NA NECO,PRESKOLENI.
wencek

PříspěvekZaslal: ne květen 12, 2013 5:54 pm    Předmět: re: Odpovědět s citátem

Dík. Jsem tušil, že to tak nějak bude. Mám maturitu a chci výšku. chci si vybrat něco s online college. a jelikož jsem v letech, kdy někteří mají doktorát, tak bych zkusil dvě. v česku normální studium a v americe on-line.
Lynnet
Moderator

Registrace: 13. 07. 2006

PříspěvekZaslal: ne květen 12, 2013 5:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Lynnet napsal:
PiPi napsal:
ASSOCIATE DEGREE JE NECO JAKO U NAS VYUCNI LIST.
VETSINOU MUZES ZISKAT NA STREDNICH SKOLACH TADY,MYSLIM,ZE MINIMUM NA ZISKANI JE 2 ROKY,ALE ZALEZI NA TOM,CO STUDUJES.

CERTIFICATE JE NECO JAKO DIPLOM,SPISE JAKO KDYBY JSI DELAL NEJAKY KURZ NA NECO,PRESKOLENI.

Pokud ma vyucni list s maturitou a pak jeste DIS na pokracujicim studiu zakoncenem obhajobou, tak jo.

Da se jit po DIS z CR,pokud uz clovek tam neco studoval a pokracovat na bachelor, da se zkratit, kredity jsou uznavane v urcitych oborech.
Hotelnictvi, umelecke skoly, zdravotnictvi, nektere technicke obory.
Lynnet
Moderator

Registrace: 13. 07. 2006

PříspěvekZaslal: ne květen 12, 2013 6:15 pm    Předmět: Re: re: Odpovědět s citátem

wencek napsal:
Dík. Jsem tušil, že to tak nějak bude. Mám maturitu a chci výšku. chci si vybrat něco s online college. a jelikož jsem v letech, kdy někteří mají doktorát, tak bych zkusil dvě. v česku normální studium a v americe on-line.

V USA je i Online studium je nakladne. Potrebujes k vuli kariere v CR?
wencek

PříspěvekZaslal: ne květen 12, 2013 7:18 pm    Předmět: re: Odpovědět s citátem

u mě je to kapku složitější. Výuční list mám v ekonomice, ale praxi v zámečnictví a v lakovně. abych tady dělel nádstavbu podnikání, se mi nechtělo. Při hledání jsem našel americkou asociaci pro střední školy a ti mi řekli, že mám možnost získat maturitu na základě praxe. a teď chci dál. v americe jsou zajímavé obory, které tady nejsou - zajímá mě věda. a on-line studium proto, že chci sice vypadnout s ĆR´, ale teď to nejde.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Chicago-cz.com -> Studium, Skoly, Stipendia Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Chicago-cz.com forum system
Home | Diskuse o USA