České moto (veteráni) spolupráce a export do USA

FAQFAQ   HledatHledat    RegistraceRegistrace   PřihlášeníPřihlášení

České moto (veteráni) spolupráce a export do USA

Autor Zpráva
wattsound
Anonymní

PříspěvekZaslal: ne březen 31, 2013 6:22 pm    Předmět: České moto (veteráni) spolupráce a export do USA Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Ahoj. Rád bych nabídl trvalejší spolupráci exportu v oblasti prodeje "veteránů" moto + auto do USA ( i Kanady ) event. náhradních dílů - neporadíte jak postupovat? Klasická inzerce mi nepřipadá úplně vhodná. Děkuji

wattsound(zavinAC)volny.cz
miro
Site Admin

Registrace: 10. 01. 2005

PříspěvekZaslal: ne březen 31, 2013 9:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Co máš za motorky? osobně bych řekl že zajímavější by byl dovoz do ČR. Často vidím na ebay motorky co by v ČR šly na dračku. V USA nebude moc zájem o motorky z ČR. Mimochodem veteráni jsou mým dlouholetým koníčkem. Českou jawu neprodáš nikde dráž než v ČR. Do ČR se dováží ve velkém jawy z Itálie (californian, jawa sport) nebo ze švédska (vojenské soutěžní jawy libeňák) V US by byl možná zájem o vojenské harleye, nebo vojenské bavoráky, nebo originál Čechie (ne repliky) ale bmw se lépe prodávají do Německa.
Big_Rig
Editor

Registrace: 19. 01. 2005

PříspěvekZaslal: ne březen 31, 2013 9:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Vozeni drivi do lesa Laughing
Yuri

Registrace: 22. 11. 2011

PříspěvekZaslal: po duben 01, 2013 3:51 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Big_Rig napsal:

Asi tak... http://tippecanoe.craigslist.org/mcy/3663269492.html
Big_Rig
Editor

Registrace: 19. 01. 2005

PříspěvekZaslal: po duben 01, 2013 4:10 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jestli mu za to nekdo da litr, tak to bude zazrak. Ale mozna jo, koneckoncu tam psal, ze to je fechtl, ktery vali 80 majli za hodinu Laughing

Byl by to fajn konicek vozit sem a prodavat ceske verterany, ale jako solidni business je to nerealne.
PiPi
Editor

Registrace: 03. 12. 2008

PříspěvekZaslal: po duben 01, 2013 4:30 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Yuri napsal:
Big_Rig napsal:

Tak co to je...........Jawa,Mustang nebo Scooter?? Twisted Evil Laughing
Yuri

Registrace: 22. 11. 2011

PříspěvekZaslal: po duben 01, 2013 7:04 am    Předmět: Odpovědět s citátem

PiPi napsal:
Yuri napsal:
Big_Rig napsal:

Tak co to je...........Jawa,Mustang nebo Scooter?? Twisted Evil Laughing

Tazko povedat... jedine ze by som si s dotycnym dohodol prehliadku a skusobnu jazdu Smile
Anonymní

PříspěvekZaslal: po duben 01, 2013 11:30 am    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

miro napsal:
Co máš za motorky? osobně bych řekl že zajímavější by byl dovoz do ČR. Často vidím na ebay motorky co by v ČR šly na dračku. V USA nebude moc zájem o motorky z ČR. Mimochodem veteráni jsou mým dlouholetým koníčkem. Českou jawu neprodáš nikde dráž než v ČR. Do ČR se dováží ve velkém jawy z Itálie (californian, jawa sport) nebo ze švédska (vojenské soutěžní jawy libeňák) V US by byl možná zájem o vojenské harleye, nebo vojenské bavoráky, nebo originál Čechie (ne repliky) ale bmw se lépe prodávají do Německa.

Ahoj
Před pár lety jsem "na koleně" v garáži opravoval vše co se týkalo značky JAWA. Následně jsem (dohodil mi známý) nechal vyrobit a zaslal do USA / Texas větší počet kompletních kol na PAVika. Dnes mám dílnu, opravuji motory na jiná zařízení, ale rád bych se k ke klasickým motorkám o5 vrátil. Vím, že jsem nepřišel s žádnou "převratnou" věcí ( vývoz veteránů). Laughing ...dnes už mám dílnu a hlavně - ty motorky byly můj koníček. Tak proč na tom "netrhnout" nějakou kačku, ne?? Wink
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Chicago-cz.com -> Business Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Chicago-cz.com forum system
USA odkazy | Weblog o USA | Inzerce v USA | Galerie USA | Diskuse o USA

Copyright © chicago-cz.com
Webdesign a Optimalizace by Miro - miroweb.com

UFOseek.com - Directory, Community and News. UFO Seek Forum - rare free community for discussion of UFO-Paranormal, mysterious and unexplained topics.

Slovak Republic Web Directory About Slovak Republic
Czech Republic Web Directory About Czech Republic